Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/fn/gazdasag/2026/04/17/vagyonmenekites-oligarcha-ner-fidesz/

A rendszer kulcsszereplőihez tartozó oligarchák és a rezsim kiszolgálói most lázas sietséggel próbálják külföldre menteni vagyonukat, még mielőtt a Magyar-kormány zárolhatná, lefoglalhatná vagy állami kézbe vehetné azt – írja hírlevelében a Vsquare több, kormányzati kapcsolatokkal rendelkező forrásra hivatkozva.

A Népszava által idézett beszámoló szerint magánrepülőkkel viszik ki a készpénzt és más értékeket a Közel-Kelet különböző országaiba.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Közben Peti honfoglal a parlamentben 😊

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Fideszt kiszolgáló vallásos katolikus, a porosz nevelés híve.
ender1112
A "fideszt kiszolgáló", meg a "poroszos nevelés híve" érvek. Nem ismerem, nem tudom igazak-e, de ezek érvek. A "vallásos katolikus" viszont civilizált helyen nem lehet érv sem ellene sem mellette.
Assurbanapli
Ha vízvezeték szerelőről lenne szó, akkor nem lenne érv, de oktatásban ez igenis érv.
ender1112
Maga az, hogy vallásos nem érv. Ha biggot vallásos az lehet, de ezt meg nem tudjuk.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
„Mi ezt másképpen szeretnénk, szeretnénk meghallgatni a Mi Hazánk képviselőit, a KDNP képviselőit és az egykor volt fiatal, egykor demokraták szövetségének a képviselőit” – mondta Magyar.

Biztos unalmas lesz egy idő után, de egyelőre imádom, ahogy MP lubickol abban a szerepben, hogy minden lehetséges alkalommal beletörölje a lábát ezekbe a majmokba. 😀
somoskovig
Jó, csak ne vegye át ezt az utolsó csicska is majd, és nyomja full kreténben, ahogy a NER alatt történt.

Hozzáteszem, hogy amíg _tisztán különbséget tesz_ abban, hogy csak és kizárólag a NER maffia bűnöseire érti amit mond, és nem általánosít, maszatol, nevezi magát "hazának" és hasonlók, addig csinálja is. A maffiózókról ötven év után sem késő kimondani, hogy maffiózó. Ki is kell.

A NER ebben lépte át a vörös vonalat. Annyira, hogy észre se veszik már. Orbán a minapi bukásmagyarázós Patrióta interjújában volt képes azt mondani, hogy "mi, hazafiak" és még utána jól körül is írta úgy, hogy "azok akik miránk szavaztunk". És észre se vette már, hogy mit mondott. Tönkretette őt is meg a csicskáit is a 16 év. Ezek őszintén elhitték magukról, hogy felsőbbrendűek, ók szarják a passzát szelet, és ők mondják meg, hogy ki a hazafi. A Tiszának, MP-nek sosem szabad eddig eljutni. Azonnal el kell őket zavarni a p@csába, ha mégis.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Fideszt kiszolgáló vallásos katolikus, a porosz nevelés híve.
ender1112
A "fideszt kiszolgáló", meg a "poroszos nevelés híve" érvek. Nem ismerem, nem tudom igazak-e, de ezek érvek. A "vallásos katolikus" viszont civilizált helyen nem lehet érv sem ellene sem mellette.
Assurbanapli
Ha vízvezeték szerelőről lenne szó, akkor nem lenne érv, de oktatásban ez igenis érv.
ender1112
Igen, voltak olyan rendszerek, amelyek ilyen logikával gondolkodtak, mint te. Például az, amelyiknek azt reméltük, most van éppen vége.
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Szerintem Varga Mihály helyén hagyása nem ugyanaz, mint egy fideszhez erősen köthető ember kinevezése egy olyan pozícióra, ahol elvileg teljesen új alapokra akarják helyezni a szakpolitikát...
StormST
A betyárbecsület is a múltté, még egy választási egység telt el, mikor együtt csapatták a klánnal a közöss karácsonyokon meg utána a sziléveszteri afteren!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
„Mi ezt másképpen szeretnénk, szeretnénk meghallgatni a Mi Hazánk képviselőit, a KDNP képviselőit és az egykor volt fiatal, egykor demokraták szövetségének a képviselőit” – mondta Magyar.

Biztos unalmas lesz egy idő után, de egyelőre imádom, ahogy MP lubickol abban a szerepben, hogy minden lehetséges alkalommal beletörölje a lábát ezekbe a majmokba. 😀
somoskovig
16 évnyi Fidesz uralom után szerintem sokáig viccesek lesznek az ilyen megjegyzései.

(Különösen akkor, ha nem száll el magától MP, és tényleg rendesen végzi majd a dolgát.)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 543 — balazs.t85@gmail.com
Szerintem Varga Mihály helyén hagyása nem ugyanaz, mint egy fideszhez erősen köthető ember kinevezése egy olyan pozícióra, ahol elvileg teljesen új alapokra akarják helyezni a szakpolitikát...
StormST
Teljesen egyetértek, ő egy jó kincstáros, végig megbújt az Orbán alatt, és tette a dolgát, az hogy az már más kérdés. Nem véletlenül tette oda Orbán, rendet kellett tenni Matolcsi klán után.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
„Mi ezt másképpen szeretnénk, szeretnénk meghallgatni a Mi Hazánk képviselőit, a KDNP képviselőit és az egykor volt fiatal, egykor demokraták szövetségének a képviselőit” – mondta Magyar.

Biztos unalmas lesz egy idő után, de egyelőre imádom, ahogy MP lubickol abban a szerepben, hogy minden lehetséges alkalommal beletörölje a lábát ezekbe a majmokba. 😀

2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Varga Mihály helyén hagyása nem ugyanaz, mint egy fideszhez erősen köthető ember kinevezése egy olyan pozícióra, ahol elvileg teljesen új alapokra akarják helyezni a szakpolitikát...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Egyrészt gondolom az, hogy Fidesz idő alatt vezető tisztségben volt. Előbb-utóbb nyilván elkerülhetetlen, és nem is lenne jó, ha most meg az lenne a "kötelező", hogy aki életében egyszer ránézett egy fideszesre, az már persona non grata, mint fordítva eddig volt. De pár nap után, egy fontos minisztérum élére, én is bíztam benne, hogy találnak konszenzusosabb jelöltet. Másrészt az egyházas frász. Van bennem egy ruszofóbiához hasonló averzió az egyházakon belülről érkezőkkel szemben, és rögtön elnézést is kérek minden hívőtől vagy olyantól akinek nincs. Nekem van, mert országosan és a környezetemben is az nevellődött belém, hogy az egyház élen járt a rendszerek kiszolgálásábaln, a behajolásban .... és sajnos a korruptságban is. Most is tele vagyunk luxusétterm tulajdonos szentfazekakkal. Sajnos.
peterk2005 udvari bolond
Azt meg mindenki elfelejti, hogy Varga Mihály OV egyik jobb keze volt, meg Fidesz alelnök, stb., stb.
Csak mivel alatta a forint stabilizálódott és nem egy Matolcsy, így senkit se érdekel.

Adjuk meg a jelöltnek az esélyt, hogy bizonyítson.
Lúdas Solymi
Az MNB elnöki székének rángatása komolyabb - pénzügyi gondokat - eredményezne. Ezért nem fogják piszkálni.
resistance is futile
konkretan az lenne az elso lepes, hogy nagyon durvan leminositenek minket. a nemzeti bankok fuggetlenseget nagyon komolyan veszik a hitelminositek meg a nemzetkozi piacok. de nyilvan ha Mihaly megprobal keresztbe tenni akkor megvannak az eszkozok, amivel elegge megnehezithetik a pozijat.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
 24.hu/belfold/2026/04/17/budapest-megszunes-parlkoloautomata/
warr_b
mondjuk ha appon keresztül megy legalább a maffiának nehezebb a dolga
Negritis, a vajda
Pöcsöm már hogy mindenre app legyen külön, lóf*szt. Remélem a sima sms küldős indítás megmarad, kp-t nem tudom hány éve nem dobtam automatába...
warr_b
EasyPark app, ajánlom. Idehaza is, külföldön is, baromi egyszerű használni.
Mikey
Céges parkolás miatt van kötelezően Parkl app, de igazából nem akarok semmire semmilyen appot (majd mindjárt jön zacknorb és közli hogy vén f*sz vagyok, amiben végülis valahol igaza is van 😊 )
warr_b
Az vagy. Mondanám, hogy járj BKV-val, akkor nem kell parkolni, de az is egyszerűbb asszem appon keresztül, szóval nem vagy beljebb. 😊

Én is a Parkl-t használom egyébként, semmi gond vele az ég egyadta világon.

2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
a hit nem, az egyházi tagoltság igen
Negritis, a vajda
Hogy jön ez ide? Csak az volt említve, hogy vallásos katolikus.
Assurbanapli
 cisztercioktatas.hu/

A CIF a Zirci Ciszterci Apátságon belül működő belső egyházi jogi személy.

Rubovszky Rita
Főigazgató
Negritis, a vajda
Azt hogy hogy jön ez ide, arra értettem, hogy abban a hsz-ben, amire én válaszoltam, a "vallásos katolikus" volt kizáró okként megjelölve, nem az, amit te írsz.
De ha már új elemként behoztad: ez egy munkahely. Ahol nyilván fel fog mondani, ha másik munkahelye lesz. Attól, hogy munkát végez az egyháznak, még nem tisztségviselője, világi értelemben még csak nem is tagja, ez önmagában semmiféle kizáró okot nem szabadna, hogy jelentsen. Vagy te tudsz ennél többet is? Ne tartsd magadban.
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Fideszt kiszolgáló vallásos katolikus, a porosz nevelés híve.
ender1112
A "fideszt kiszolgáló", meg a "poroszos nevelés híve" érvek. Nem ismerem, nem tudom igazak-e, de ezek érvek. A "vallásos katolikus" viszont civilizált helyen nem lehet érv sem ellene sem mellette.
Assurbanapli
Ha vízvezeték szerelőről lenne szó, akkor nem lenne érv, de oktatásban ez igenis érv.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
a hit nem, az egyházi tagoltság igen
Negritis, a vajda
Hogy jön ez ide? Csak az volt említve, hogy vallásos katolikus.
Assurbanapli
 cisztercioktatas.hu/

A CIF a Zirci Ciszterci Apátságon belül működő belső egyházi jogi személy.

Rubovszky Rita
Főigazgató

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
rva 4 705 — Me for President!
Mar megtort. Es nem is most, hanem igazabol az elmult egy evben. Csak egy ekkora pofon utan azt gondoltam volna, akar neki, akar a spanoknak lesz onreflexioja, ha nem is annyi, hogy lemondjanak, de annyi igen, hogy belassak, valamit nagyon szarul csinaltak, hogy ellenuk fordult hirtelen masfel-ket millio ember, raadasul nem csak a fiatalok. Hogy ugy alljanak ki, hogy azt mondjak, igen, elrontottuk, ezen es azon valtoztatni kell. Hogy legyen esely, hogy par ember legalabb azt mondja, oke, taoan eszhez tertek ettol a pofontol.

De nem, ugyanaz a mantra, raadasul semmi onkritika az ukranok, a haboru es brusszel melle, amibol meg egyszeruen eleguk van az embereknek, hanem egyenesen irritalja is oket, es igy csap at az eddig sem keves emberbol meg tobb gyuloletbe, amivel vegkepp ellehetetlenitik magukat. Az, hogy itt meg mindig masok a hulyek, csak ok helikopterek, es az, hogy megbuktak igy, ahogy, majd negy nappal kesobb van arca az embernek olyat nyilatkozni, hogy o sosem hagyta a korrupciot. Nem megbanoan viselkedik, megprobalva manipulalni az embereket (mert az legalabb hatha sikerulne ennyi buta ember kozott), hanem meg mindig egy gogos, sertodott ovodas, aki akarhanyszor szol neki az apja, hogy hagyja abba a hazudozast, mert lebukott, lattak, o azert ugyanugy folytatja. Nem fogja fel, hogy egy mar egyenesen irritalja az embereket. Valtani kellene mas modszerre, felebredtek az emberek, nem fogjak hatodszorra is benyalni ugyanazt. Ahogy a valasztok, ugy neki is illene fejlodnie, de o nem hajlando, ehelyett lehulyezi a valasztokat.

Arrol nem beszelve, hogy mantrazza itt a 2.2 vagy hany millio szavazojukat, csak meg ezzel is sajat magat altatja, mert ez a 2.2 millio szavazo tartalmazott sok szazezer olyat, akit ok buszoztattak a hataron tulrol, kis, videki falvakba egy-egy hazba 50-100 embert bejelentve (voltak errol videok, hogy ez real), feltetelezem, hogy a kulfoldi szavazatokkal tudtak csalni, tehat az is plusz, raadasul ugye egy halom cegben kiment a munkasoknak ugyanolyan level, hogy aki nem szavaz rajuk es fotozza is le bizonyitekkent, azt rugjak is ki. Nem egy-ket ezer emberrol van szo, akik a megelhetesert ikszeltek, de amugy ahogy "felszabadul" adott vallalat, sosem szavazna rajuk. Rengeteg helyen csinaltak ezt. Meg par szaz a Fraditol, amikor ott is kikuldtek ilyen levelet, hogy megszunik a klub, ha nem nyernek, etc. Ezeket is van, aki megeszi. Plusz negy ev mulvara, elnezve az egeszsegugyet, ujfent pont az ov szekta tagjai, az idosek fognak legnagyobb aranyban ismet tizedelodni.

Tehat nem ertem, a logika nem azt mondja, hogy ha mar nem vagy hajlando elhuzni, es valahogy megint a magad javara kene billentened a merleget, akkor azok fele nyitsu, akik szinte kivegeztek (leven nelkuluk eselyed sincs), a fiatalok fele. Azok fele, akik csak kirohognek, ha azt mondod nekik, hogy haboru, brusszel, soros, Zelenszkij, etc etc etc. Unjak mar ezt a mantrat, uj kell, amivel rajuk is talan lehet hatni.
Stez
Igazából nem nagyon mondhat mást a korrupcióra. Ha hagyta, az nagyon rossz és akkor most segíteni kellene elszámoltatni. Ez nagyon fájna neki is, nem működik. Szóval mivel baromira nyakig van merülve a teljes ex-kormány a szarban, így nem is tudják feltenni a kezüket, mert abban a pillanatban a szar alá merülnek és saját magukat süllyesztik el.

Így hogy azt mondja nem hagyta, megágyazott a boszorkányüldözésnek amivel a Tisza ellen tud nyomulni, hogy kérem szépen ezek itt elszámoltatnának miközben nincs itt semmi látnivaló.
topin
tegnap feldobta facebook, hogy Deák Dani mondja fel a mantrát megint valami műsorban, és arra jutottam: de hát mit mondana? hogy elbasztuk? hogy az egész, amiért vertem a nyálam egy hazugság? hogy hazudtam? hogy egy pondró vagyok, aki pénzért bármit (bárkit) a szájára vesz? a gyilkos is ártatlannak vallja magát a bíróság előtt mindig...
azt senki se gondolhatja komolyan, hogy ezek a beszélő fejek majd önreflexiót tartanak. ha tudják is, hogy nincs értelme annak, amit mondanak, egyszerűen nem tudnak mást mondani. nincs lehetőségük rá. a Fidesz* addig nyomja a gombot, amíg lesz Fidesz (párt).
* mármint az ernyő alá tartozó összes csinovnyik, NER meg mindenki együtt, aki az elmúlt 16 év haszonélvezője volt.
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Fideszt kiszolgáló vallásos katolikus, a porosz nevelés híve.
ender1112
A "fideszt kiszolgáló", meg a "poroszos nevelés híve" érvek. Nem ismerem, nem tudom igazak-e, de ezek érvek. A "vallásos katolikus" viszont civilizált helyen nem lehet érv sem ellene sem mellette.
Assurbanapli
a hit nem, az egyházi tagoltság igen
Negritis, a vajda
Hogy jön ez ide? Csak az volt említve, hogy vallásos katolikus.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Egyrészt gondolom az, hogy Fidesz idő alatt vezető tisztségben volt. Előbb-utóbb nyilván elkerülhetetlen, és nem is lenne jó, ha most meg az lenne a "kötelező", hogy aki életében egyszer ránézett egy fideszesre, az már persona non grata, mint fordítva eddig volt. De pár nap után, egy fontos minisztérum élére, én is bíztam benne, hogy találnak konszenzusosabb jelöltet. Másrészt az egyházas frász. Van bennem egy ruszofóbiához hasonló averzió az egyházakon belülről érkezőkkel szemben, és rögtön elnézést is kérek minden hívőtől vagy olyantól akinek nincs. Nekem van, mert országosan és a környezetemben is az nevellődött belém, hogy az egyház élen járt a rendszerek kiszolgálásábaln, a behajolásban .... és sajnos a korruptságban is. Most is tele vagyunk luxusétterm tulajdonos szentfazekakkal. Sajnos.
peterk2005 udvari bolond
Azt meg mindenki elfelejti, hogy Varga Mihály OV egyik jobb keze volt, meg Fidesz alelnök, stb., stb.
Csak mivel alatta a forint stabilizálódott és nem egy Matolcsy, így senkit se érdekel.

Adjuk meg a jelöltnek az esélyt, hogy bizonyítson.
Lúdas Solymi
Az MNB elnöki székének rángatása komolyabb - pénzügyi gondokat - eredményezne. Ezért nem fogják piszkálni.
resistance is futile
legalábbis nem azzal kezdenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Egyrészt gondolom az, hogy Fidesz idő alatt vezető tisztségben volt. Előbb-utóbb nyilván elkerülhetetlen, és nem is lenne jó, ha most meg az lenne a "kötelező", hogy aki életében egyszer ránézett egy fideszesre, az már persona non grata, mint fordítva eddig volt. De pár nap után, egy fontos minisztérum élére, én is bíztam benne, hogy találnak konszenzusosabb jelöltet. Másrészt az egyházas frász. Van bennem egy ruszofóbiához hasonló averzió az egyházakon belülről érkezőkkel szemben, és rögtön elnézést is kérek minden hívőtől vagy olyantól akinek nincs. Nekem van, mert országosan és a környezetemben is az nevellődött belém, hogy az egyház élen járt a rendszerek kiszolgálásábaln, a behajolásban .... és sajnos a korruptságban is. Most is tele vagyunk luxusétterm tulajdonos szentfazekakkal. Sajnos.
peterk2005 udvari bolond
Azt meg mindenki elfelejti, hogy Varga Mihály OV egyik jobb keze volt, meg Fidesz alelnök, stb., stb.
Csak mivel alatta a forint stabilizálódott és nem egy Matolcsy, így senkit se érdekel.

Adjuk meg a jelöltnek az esélyt, hogy bizonyítson.
Lúdas Solymi
Az MNB elnöki székének rángatása komolyabb - pénzügyi gondokat - eredményezne. Ezért nem fogják piszkálni.
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Még nem vontak be az oktatasról szóló egyeztetésekbe
DE!
nemlesznyelvtan

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 485
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Egyrészt gondolom az, hogy Fidesz idő alatt vezető tisztségben volt. Előbb-utóbb nyilván elkerülhetetlen, és nem is lenne jó, ha most meg az lenne a "kötelező", hogy aki életében egyszer ránézett egy fideszesre, az már persona non grata, mint fordítva eddig volt. De pár nap után, egy fontos minisztérum élére, én is bíztam benne, hogy találnak konszenzusosabb jelöltet. Másrészt az egyházas frász. Van bennem egy ruszofóbiához hasonló averzió az egyházakon belülről érkezőkkel szemben, és rögtön elnézést is kérek minden hívőtől vagy olyantól akinek nincs. Nekem van, mert országosan és a környezetemben is az nevellődött belém, hogy az egyház élen járt a rendszerek kiszolgálásábaln, a behajolásban .... és sajnos a korruptságban is. Most is tele vagyunk luxusétterm tulajdonos szentfazekakkal. Sajnos.
peterk2005 udvari bolond
Azt meg mindenki elfelejti, hogy Varga Mihály OV egyik jobb keze volt, meg Fidesz alelnök, stb., stb.
Csak mivel alatta a forint stabilizálódott és nem egy Matolcsy, így senkit se érdekel.

Adjuk meg a jelöltnek az esélyt, hogy bizonyítson.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
 24.hu/belfold/2026/04/17/budapest-megszunes-parlkoloautomata/
warr_b
mondjuk ha appon keresztül megy legalább a maffiának nehezebb a dolga
Negritis, a vajda
Pöcsöm már hogy mindenre app legyen külön, lóf*szt. Remélem a sima sms küldős indítás megmarad, kp-t nem tudom hány éve nem dobtam automatába...
warr_b
EasyPark app, ajánlom. Idehaza is, külföldön is, baromi egyszerű használni.
Mikey
Céges parkolás miatt van kötelezően Parkl app, de igazából nem akarok semmire semmilyen appot (majd mindjárt jön zacknorb és közli hogy vén f*sz vagyok, amiben végülis valahol igaza is van 😊 )
warr_b
Igen, az vagy. 😃😛

Alapvetően én sem szeretem, hogy mindenre külön kell valami, de ez meglepően jól használható.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Ha így állunk mindenkihez, akkor MP-t sem kellett volna megszavazni, ő is exNer-es volt.
NB2
Na, anyósomék is pont ezt mondják 😀

2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 010 — nabege2@yahoo.com
Ha így állunk mindenkihez, akkor MP-t sem kellett volna megszavazni, ő is exNer-es volt.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Egyébként Rubovszky Ritával mi a baj? Mármint, azt látom, hogy még az ellenzéki közvéleményből is vannak páran, akik megugrottak a nevére, az mondjuk nekem is fura volt, hogy egyházi oldalról jön valaki, ráadásul olyan, aki a fidesz kormány alatt ott vezető tisztségben volt, de szakmailag nem tudom, hogy milyen baj is lehet vele, ha van egyáltalán...
StormST
Fideszt kiszolgáló vallásos katolikus, a porosz nevelés híve.
ender1112
A "fideszt kiszolgáló", meg a "poroszos nevelés híve" érvek. Nem ismerem, nem tudom igazak-e, de ezek érvek. A "vallásos katolikus" viszont civilizált helyen nem lehet érv sem ellene sem mellette.
Assurbanapli
a hit nem, az egyházi tagoltság igen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!