Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
 telex.hu/belfold/2026/04/17/fidesz-kampany-botfarm-elbocsajtas-allomanygyules

Gyorsan zárják a pénzcsapot...
Vége van kicsi....
gyurczi
Jajj de sajnalom oket. Gondolom ez a pocs MCC-s Partos bence kapta a 2,5m-t. Remekul sult a DPK mozgalom biztos megdicsertek🤣 De jo ilyen hireket olvasni reggel.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2026/04/17/fidesz-alapitvany-vagyon-mcc-schmidt-maria-kesma/
vótmá?

ezt tartom az egyik legnagyobb problémának a korrupció mellett: ami elvesztette a közpénz jellegét.
rva
és kiváncsi vagyok ezt hogy lehet visszahozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
rva 4 705 — Me for President!
 24.hu/belfold/2026/04/17/fidesz-alapitvany-vagyon-mcc-schmidt-maria-kesma/
vótmá?

ezt tartom az egyik legnagyobb problémának a korrupció mellett: ami elvesztette a közpénz jellegét.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2026/04/17/budapest-megszunes-parlkoloautomata/
warr_b
mondjuk ha appon keresztül megy legalább a maffiának nehezebb a dolga

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
mai tüzközeli infóm:
Vance nem azért volt itt hogy támogassa Viktort, hanem meghozta az üzenetet, hogy itt nem lesznek zavargások sem a választás elhalasztása..
Josszi
nem vmi 20 milliárdos biznisz volt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 943 — Steelers fan
mai tüzközeli infóm:
Vance nem azért volt itt hogy támogassa Viktort, hanem meghozta az üzenetet, hogy itt nem lesznek zavargások sem a választás elhalasztása..
Josszi
Tehát Trumpék szerint a Capitoliumot lehet, de a magyar parlamentet nem?

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
mai tüzközeli infóm:
Vance nem azért volt itt hogy támogassa Viktort, hanem meghozta az üzenetet, hogy itt nem lesznek zavargások sem a választás elhalasztása..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/04/17/budapest-megszunes-parlkoloautomata/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
 telex.hu/belfold/2026/04/17/fidesz-kampany-botfarm-elbocsajtas-allomanygyules

Gyorsan zárják a pénzcsapot...
Vége van kicsi....

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
én azt mondom hogy ha Török Gábort nevezi magyar péter akkor valószínűleg ő is lesz
Negritis, a vajda
Ez egyrészt jó ötlet lenne, másrészt nem.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
én azt mondom hogy ha Török Gábort nevezi magyar péter akkor valószínűleg ő is lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 891
Vona javaslata: Ángyán József, Pálinkás József, Kassai Lajos, Lányi András, Tölgyessy. Jó névsor, de szerintem max 65-70 év között kellene legyen a kora.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?
steelwolf
Olvass vissza tíz oldalt 😄😉(amúgy legújabb ugye Iványi, a sajtó őt dobta be)
dande2
Azt én is láttam.

Én MZP-t nagyon bírom, de nem hiszem h elvállalná, meg h egyáltalán felkérnék.
steelwolf
nem hiszem hogy olyan köztársasági elnök kéne aki random vádaskodik mindenféle megalapozottság nélkül csak azért mert valaki az ellenfele
vagy olyan aki simán leidiótázza bármelyik párt szavazóit

MZP retorikája szánalmas és egy rákos kelés az országon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?
steelwolf
Olvass vissza tíz oldalt 😄😉(amúgy legújabb ugye Iványi, a sajtó őt dobta be)
dande2
Azt én is láttam.

Én MZP-t nagyon bírom, de nem hiszem h elvállalná, meg h egyáltalán felkérnék.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Már csak azt nem tudom, hogy ki árulta el, mert abban biztos vagyok, hogy a rendszer megdöntése vasárnap részben belsős meló volt.
resistance is futile
Magyar Péter. Hagyni kellett volna normálisan elválni, nem fenyegetni, fenyíteni, csicskítani, alázni. Vagy legalább rendesen kifizetni.
Őszentsége Sobri Jóska
rajta kívül
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 304 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?
steelwolf
Olvass vissza tíz oldalt 😄😉(amúgy legújabb ugye Iványi, a sajtó őt dobta be)
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2026/04/17/parlament-alakulo-ules-egyeztetes-tisza-part-fidesz-mi-hazank-mozgalom

Mai program 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 313 — #NoStress
Már csak azt nem tudom, hogy ki árulta el, mert abban biztos vagyok, hogy a rendszer megdöntése vasárnap részben belsős meló volt.
resistance is futile
Magyar Péter. Hagyni kellett volna normálisan elválni, nem fenyegetni, fenyíteni, csicskítani, alázni. Vagy legalább rendesen kifizetni.

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.
KB23
Szerintem kinyirja magat az egesz kor. Egyreszt azert tobben is, akik a belso koreben voltak, eleg hamar rajonnek, hogy maga az ember elvagta magat teljesen, Feri 2.0 lett, es o mar sosem lesz gyoztes, kivivta az emberek gyuloletet, sosem fogjak ot ujra olyannak latni, mint amit o gondol. Ezaltal meg azt gondolom, hogy lassan majd elkezdik otthagyni az o sullyedo hajojat is. Viszont mivel szektat csinalt, csak ra neznek fel sokan, es nem a partjara. Tehat nelkule Fidesz nincs, de szerintem vele sincs, miutan minden picit is papiron erosebb politikus el fog mellole partolni, hogy a sajat pecsenyejet sutogesse. Igy meg jelentektelen emberek fogjak korulvenni.

De tovabbra sem ertem, mi a faszt szenved, amikor hamarosan hivatalossa valik es miniszterelnok ugysem lehet mar tobbet. Raadasul a csavo teljesen kivan mar egeszsegugyileg, ez csak rosszabb lesz, fraszert nem vonul vissza a fenebe es addig elvezi a lopott milliardokat, amig meg lehet, mert vagy meg nem hal, vagy esetleg MP meg nem talalja valahogy a modjat, hogy akar ot vagy a csaladjat beszopassa. Ha csondben felreallna, akkor sem hagyna annyiban szvsz MP, de igy meg ezzel a vergodessel azt eri el, hogy MP meginkabb pipa legyen.
Stez
amiért egy heroinfüggő sem tud lejönni az anyagról, hiába csövel már az utcán, miután a családja megtagadta, vagyonát ellőtte, a járókelők leköpték.

Ennek az embernek kettő forgatókönyv van a fejében, vagy hatalomban van korlátok nélkül vagy azon van, hogy ezt elérje. Erre MP becsapdázta egy harmadikba, ahol se hatalom, se annak reális esélye, gyakorlatilag a saját elméje börtönébe zárta.

OV a szemünk előtt fog szellemileg megtörni, kb egy megkeseredett Torgyánként, közmegvetés és köznevetség tárgyaként, ahelyett, hogy szobrokat kapott volna a hálás utókortól.

Szerintem ő ezt fel is fogja, pokoli lehet számára ezzel a tudattal élni, főleg ilyen gyors zuhanás után.

Már csak azt nem tudom, hogy ki árulta el, mert abban biztos vagyok, hogy a rendszer megdöntése vasárnap részben belsős meló volt.
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 atlatszo.hu/kozugy/2026/04/16/a-vampirok-nem-szeretik-a-napfenyt-igy-benitottak-meg-a-szavazatvasarlo-gepezetet-az-orszemek/
Emmávót?
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/04/16/gulyas-gergely-interju-valasztas-2026/

Tele van gyöngyszemmel 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 857 — Sworn to the Dark
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.

szaba
Akinek nem nyílik meg:
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.
deyell
Írta MP a post alatt: A MOL vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat Igazgatóságának.
Nomac
ezt a részvényesek leszavazhatják a közgyűlésen.

built for this shit

2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 693 — Steelers fan
Két alternatív valóság létezik egyszerre az országban.
Bruce
De vasárnap ez a két valóság ütközött, és kiderült hogy melyik az igazi.

Kb ezt írta a BBC tudósítója, annyira megtetszett, hogy betettem sig-nek. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Két alternatív valóság létezik egyszerre az országban.
Bruce
van az több is
Negritis, a vajda
Tevelemvagyugye?
sutianap
Sevenkivinivincsevenveveleved. Egyedül vagyunk Tibor, egyedül.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem tok egyedül lenni, akkor mindig megjelenik kazinci...
áááááá


Aki nem hiszi, annak utánajárnak