Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyurcsány Viktor megszületett, a legjobb, ami történhet, a megújulás esélye gúzsba kötve, összerugdosva hever a sarokban, hello 12%-os Fidesz. 😊
somoskovig
Rövid távon ez oké, de hosszabb távon ez kurva rossz hír. Nem akarok ellenzék nélküli Tiszát. És nem akarom azt sem, hogy esetleg a mihasznák legyenek a legnagyobb ellenzéke.

Annyira kis baromfiudvar vagyunk, hogy egyszerre két működő (nép)pártnyi tyúk se fér el benne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Ahogy jan is írta, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Szánthó Miklós aki azért eléggé fent van, tudja, hogy óriási bukó van készülőben, de ő még azért vasárnap hétkor bemondja a 44,5-42-t. Miért? Nekem ez kurvára életszerűtlen.

Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy volt 10 ember aki tudta, de a többiek nem, mert szerintem lehetetlen ennyire titkot tartani, de még mindig inkább az, minthogy mindenki tudta, de azért még vasárnap hétkor is színészkedtek és hülyeségeket beszéltek.
zinedine5
De most erre mit mondjak?
Logikailag pont így lenne, ahogy írtad, írtuk, nyilván nem lehet titkot tartani ha ketten már tudnak róla, de baszki, mindenki beszél ismerősökkel, én is, és már hetekkel ezelőtt voltak belső mérésekből számok tiszás kétharmadról. Elsőnek írtam hot taket még kb. két héttel a szavazás előtt, amiben ott van ez a "tippem" (annyiban nem klasszikus tipp, hogy arra apelláltam, hogy aki nekem mondja, az nem keverte össze a két pártot, így ez nem coinflip, hanem "bennfentes" információ), ahogy azt is írtam, hogy sokan meg tutira veszik a győzelmüket, és kurvára fura, nem tudom hova rakni. (Ezt a hsz-t a választás előtti napokból nem tudom visszakeresni a kétmillió azóta született hsz miatt.)
Vagyis te gondolhatod azt, hogy nem tudták, de én azt tudom, hogy volt, aki tudta, közel van a tűzhöz, és semmi oka nincs egy baráti szóváltasban nekem mást mondani, mint amit tud.
Én azt nem tudom, hogy Szánthó miként nem tudta, ha tudta miért mondta amit mondott. Igen, ez életszerűtlen.
Aztán mégis megtörtént.
És furcsállom is.
Őszentsége Sobri Jóska
"Rácz András: A legfontosabb tényező a 16 évnyi rossz káderpolitikai döntés és a rezsim intellektuális degradációja volt. Végül tényleg elhitték a saját propagandájukat, bármilyen banálisan is hangzik. A politológia nyelvén szólva ez a megerősítési torzítás klasszikus példája volt. Belső körökből tudom, hogy őszintén hittek a győzelemben. Talán nem elsöprő fölénnyel, de a győzelemben. Minden adatuk, még a belső közvélemény-kutatások is, akár 20 százalékpontot is tévedtek.

Voltak más jelei is annak, hogy hittek a saját propagandájuknak. A minisztérium időnként sajtószemléket ad ki — 10-15 cikket, attól függően, mit írt a külföldi média. Mi volt az első pont egy ilyen szemlében? A Magyar Nemzet, a Demokrata, az Origo — vagyis a saját propagandamédiájuk. A sajtószemlében a saját propagandájukat idézték. Ez a megerősítési torzítás teljesen abszurd változata. Több ilyen eset is volt. Elszakadtak a valóságtól, és nem hittek a számoknak vagy mutatóknak, ha azok nem passzoltak a saját propagandájukhoz. Szerintem ez volt a fő ok."
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."

Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.

Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.
peterk2005 udvari bolond
persze hogy nehéz mert nem tudja hogyan kell rendesen kérdezni
és nem is újságíró vagy színész hogy el tudja játszani
Negritis, a vajda
Jaja. A NER-nek nincs belső nyilvánossága. Semmi. Az utóbbi évek jelezték, hogy bajok vannak, de nem gondoltam, hogy ekkorák. Az ami nyilvánosságnak látszik, az már csak egy kolostor amiben egy megváltókét imádott szent tehén osztja az áldást miközben az udvartartása tapsolva adja a ritmust a megváltó nevét mormoló, imamalmot pörgető ezernyi ministránsfiúnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 488
Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."

Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.

Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.
peterk2005 udvari bolond
persze hogy nehéz mert nem tudja hogyan kell rendesen kérdezni
és nem is újságíró vagy színész hogy el tudja játszani
Negritis, a vajda
Hát, szerintem félt is a csaj, mert olyan rottyon volt az öreg a vizenyős szemeivel és a leadott kérdések is elég konfrontatívak voltak...félt, hogy ki lesz baszva, ha mégis felhúzza magát a papa.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."

Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.

Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.
peterk2005 udvari bolond
persze hogy nehéz mert nem tudja hogyan kell rendesen kérdezni
és nem is újságíró vagy színész hogy el tudja játszani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patrióta, Orbán interjú, a műsorvezető felvezetője: "Nagyon nehéz most újságíróként kérdezni...."

Nagyon. Nehéz. Újságíróként. Kárdezni.

Eszem megáll. Teljes intellektuális csőd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.
KB23
Szerintem kinyirja magat az egesz kor. Egyreszt azert tobben is, akik a belso koreben voltak, eleg hamar rajonnek, hogy maga az ember elvagta magat teljesen, Feri 2.0 lett, es o mar sosem lesz gyoztes, kivivta az emberek gyuloletet, sosem fogjak ot ujra olyannak latni, mint amit o gondol. Ezaltal meg azt gondolom, hogy lassan majd elkezdik otthagyni az o sullyedo hajojat is. Viszont mivel szektat csinalt, csak ra neznek fel sokan, es nem a partjara. Tehat nelkule Fidesz nincs, de szerintem vele sincs, miutan minden picit is papiron erosebb politikus el fog mellole partolni, hogy a sajat pecsenyejet sutogesse. Igy meg jelentektelen emberek fogjak korulvenni.

De tovabbra sem ertem, mi a faszt szenved, amikor hamarosan hivatalossa valik es miniszterelnok ugysem lehet mar tobbet. Raadasul a csavo teljesen kivan mar egeszsegugyileg, ez csak rosszabb lesz, fraszert nem vonul vissza a fenebe es addig elvezi a lopott milliardokat, amig meg lehet, mert vagy meg nem hal, vagy esetleg MP meg nem talalja valahogy a modjat, hogy akar ot vagy a csaladjat beszopassa. Ha csondben felreallna, akkor sem hagyna annyiban szvsz MP, de igy meg ezzel a vergodessel azt eri el, hogy MP meginkabb pipa legyen.

2 hónapja
jr79 New England Patriots 149
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.

szaba
Akinek nem nyílik meg:
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.
deyell
Írta MP a post alatt: A MOL vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat Igazgatóságának.
Nomac
Amikor már nem lesz MCC, vagy nem ott lesznek a részvények.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892


Looool
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.

szaba
Akinek nem nyílik meg:
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.
deyell
Írta MP a post alatt: A MOL vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat Igazgatóságának.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 859 — Sworn to the Dark
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.

szaba
Akinek nem nyílik meg:
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.

built for this shit

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen
zacknorb
Értetek csinálom.
warr_b
az onlyfans mióta munka? 😊
NB2
Amíg nem fizetsz, nem tudod meg 😉

Látod, Löfli fizetett, ő tudja.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.
VanillaSky
I mean, mégis mit vártál?
Azt se tudják, hogy mekkora gebasz van, amennyire tudták felmérték meg megkapták az infókat, hogy ez mekkora teher, nagyjából összerakták, hogy honnan mennyi pénz folyik be ennek fedezésére, aztán azt mondták, hogy oké, az elkövetkezendő pár hónapban ez maradhat, aztán ha kicsit normalizálódik a helyzet, meg lehet szüntetni ugyanúgy ahogy eddig.

HA meg elkezdenek jönni az EU-s pénzek, akkor lehet még javítani ill. megnézni, hogy mihez tudnak hozzányúlni meg átcsoportosítani.

De tényleg, 4 nap telt el a választás óta és 3 hétig még lófaszhoz nem tudnak hozzányúlni.
Lúdas Solymi
És ahhoz képest eléggé komolyan nyomják.
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.
VanillaSky
I mean, mégis mit vártál?

Lúdas Solymi
Pont azt amit írtam, egy igazi populistától pont ezt amit visz!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.


szaba
Akinek nem nyílik meg:
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 794 — beers & Packers
Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Ki tudja aztat? OV még nem mondta meg, mi lesz:  nepszava.hu/3319212_kdnp-parlamenti-frakcio-semjen-zsolt-jovo-valasztas-2026?fbclid=IwY2xjawRODHlleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEexP1rpWB4SInoGhPJnm0_Mfnva1aN7U7Xgo4lwsuwve2kJFyN5kRQsRj6wEE_aem_x8Ilye6AjADyQZHHZDw2Ug
de nem az van hogy a listán nem lehet módosítani? max nem veszi át a mandátumát (lemond) és akkor a következő kerül be?
Josszi
A listán valóban nem lehet módosítani. A terv az, hogy a listán mandátumot szerzett képviselők jelentős részével OV közli, hogy mégsem lesznek képviselők, hanem átadják a helyüket a listán hátrébb szereplők közül ennek és annak. Ezért írtam, hogy ebből még gubanc lehet.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 488
Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.
VanillaSky
I mean, mégis mit vártál?
Azt se tudják, hogy mekkora gebasz van, amennyire tudták felmérték meg megkapták az infókat, hogy ez mekkora teher, nagyjából összerakták, hogy honnan mennyi pénz folyik be ennek fedezésére, aztán azt mondták, hogy oké, az elkövetkezendő pár hónapban ez maradhat, aztán ha kicsit normalizálódik a helyzet, meg lehet szüntetni ugyanúgy ahogy eddig.

HA meg elkezdenek jönni az EU-s pénzek, akkor lehet még javítani ill. megnézni, hogy mihez tudnak hozzányúlni meg átcsoportosítani.

De tényleg, 4 nap telt el a választás óta és 3 hétig még lófaszhoz nem tudnak hozzányúlni.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Van Remény.

Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!
csebi
de nem az van hogy a listán nem lehet módosítani? max nem veszi át a mandátumát (lemond) és akkor a következő kerül be?

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen
zacknorb
Értetek csinálom.
warr_b
Mi meg melegben fekszünk,
Friss bőrünk álom...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Orbánnál - aki a múlt, bár kélyes élvezet most röhögni rajta - érdekesebb Petya, eddig jól nyomja a Viktor lightot. Hatósági ár marad, természetesen annyira kiismerte a választókat, hogy felimserje, hogy kell az erős apafigura, 700 ftos benzinárnál meg sokan szomorkodnának, a költségvetést természetesen nem érinti. Ugye kis ország, egy csőcselék.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen
zacknorb
Értetek csinálom.
warr_b
az onlyfans mióta munka? 😊
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancs
KB23
Eddig is nyitva voltak kutatóknak.
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
Őszentsége Sobri Jóska
“azok” az akták már rég nincsenek meg
resistance is futile
ami releváns annak már mindegy azt aki ott volt kivetette
de eleve az egész egy levéltár kvázi, nincs organizálva meg semmi és minden utal mindenre is

az ügynök akták csak arra vannak hogy jelezzék '89ben elmaradt az elszámoltatás, engem a mostani esetben a rogán/kakadu féle akták érdekelnének hogy ott lesz-e bármi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Ez ugyanaz a hamis,álszent duma ami eddig volt… OV1 lejárt lemez lett

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancs
KB23
Eddig is nyitva voltak kutatóknak.
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
Őszentsége Sobri Jóska
“azok” az akták már rég nincsenek meg