Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Há, mostmá elismeri, hogy a korrupció és Matolcsy lopása is közrejátszott a bukásban.
És h ő küzdött a korrupció ellen.

Istenem, hogy vetít 😀
Ez bazmeg, ez most színészkedik, újrapozícionálja magát.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
"Soha nem tűrtem meg semmilyen korrupciót." Hát ez beszarás.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Orbán nem tűri a korrupciót!!!!4

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
orbán jó meg van gyötörve. jó igy látni.

 www.youtube.com/watch?v=s9MezRiEx0Q
Ventura
Legyen is
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
orbán jó meg van gyötörve. jó igy látni.

 www.youtube.com/watch?v=s9MezRiEx0Q

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Ez viszont bréking: a Fidesz körül "nagy szellemi holdudvarok" vannak. Most kell megtudnom.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
dande2
Nem, Iványiék nem adtak alapot erre. Korábban nem volt köztartozásuk. Aztán először a kiegészítő támogatást vonták el tőlük, utána az alapnormatívát is. Ismétlem: törvénysértően. A magyar Alkotmánybíróság ezt ugyanúgy kimondta, ahogyan a strasbourgi emberi jogi bíróság is. Voltak évek, amikor egyszázalékos felajánlásokat sem gyűjthettek. A magyar állam egyszer már (jó néhány évvel ezelőtt) fizetni kényszerült, most újabb nemzetközi eljárás folyik, aminek az lesz vége, hogy súlyos milliárdokkal kell kárpótolni Iványiékat.
nagylaza, főpohárnok
De volt köztartozasuk, (biztosan tudom) de ha nem fogadod el akkor nem, hagyjuk 😉🤷
dande2
Oké, én Iványitól úgy tudom, hogy nem volt. Ha neked van igazad, és volt: egészen biztos, hogy azt a tartozást ki tudták volna fizetni akár egy százalékból, akár közadakozásból.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
Ez remek hír!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
kicsit sincs meg az (ex-)főniben az az átütő erő mint amikor 2002-10 ellenzékben volt.
Heisman nádor
Kíváncsi vagyok, hogy ez most műsor-e a részéről vagy tényleg ennyire szétcsúszott.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
kicsit sincs meg az (ex-)főniben az az átütő erő mint amikor 2002-10 ellenzékben volt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Bmeg Dopeman számon kéri a Tiszat hogy miért nem nyilatkozik arról, hogy ugyanúgy rendeleti kormányzás lesz e?
A Fideszt megkerdezte miért van szükség ra évek óta?
Miért kapcsolok a hírt tvre.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.
Őszentsége Sobri Jóska
A 2000-es évek elején egy olyan tanácsadó cégben látott el kézbesítési megbízotti feladatokat, amelybe a két magyar tulajdonos mellé franciák is beszálltak. A két magyar Habony Árpád, a Fidesz kommunikációs tanácsadója és Győri Tibor, a Mahir Rt. akkori vezérigazgatója volt.

Azért nem mai történet.
szaba
Persze. Senki nem sehonnan jön.
Magáról MP-ről is lehetne ilyen kapcsolati "leleplezéseket" írni, Lázárral, Mészárossal, Varga Judittal, stb.
Én arra utaltam, hogy nem ez a lényeg, mert ez az alap nálunk. Mint a levegő. Amikor elmondod ma mit csinaltal abba se mondod bele, hogy percenként nyolcszor levegőt vettél, ez evidencia.


Egyáltalán mi az a kézbesítési megbízott?
Én ezen agyalok azóta
zacknorb
Ha külföldön van céged, vagy külföldinek itt, akkor ő veszi át a hivatalos leveleidet.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
Kicsit rottyon van OV.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
dande2
Nem, Iványiék nem adtak alapot erre. Korábban nem volt köztartozásuk. Aztán először a kiegészítő támogatást vonták el tőlük, utána az alapnormatívát is. Ismétlem: törvénysértően. A magyar Alkotmánybíróság ezt ugyanúgy kimondta, ahogyan a strasbourgi emberi jogi bíróság is. Voltak évek, amikor egyszázalékos felajánlásokat sem gyűjthettek. A magyar állam egyszer már (jó néhány évvel ezelőtt) fizetni kényszerült, most újabb nemzetközi eljárás folyik, aminek az lesz vége, hogy súlyos milliárdokkal kell kárpótolni Iványiékat.
nagylaza, főpohárnok
De volt köztartozasuk, (biztosan tudom) de ha nem fogadod el akkor nem, hagyjuk 😉🤷
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
ezt a patriozánban mondta?
Negritis, a vajda
Igen.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
ezt a patriozánban mondta?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Család könyvelője szólt, h holnap már nem lesz védett áron az üzemanyag. De semmi többet nem tudok, meg h honnét van az infó.
Valaki erről tud vmit?
steelwolf
 www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar-gazdasag/2026/04/uzemanyag-grad-mol-vedett-ar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Család könyvelője szólt, h holnap már nem lesz védett áron az üzemanyag. De semmi többet nem tudok, meg h honnét van az infó.
Valaki erről tud vmit?
steelwolf
KeyG!!!!????
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.
Őszentsége Sobri Jóska
A 2000-es évek elején egy olyan tanácsadó cégben látott el kézbesítési megbízotti feladatokat, amelybe a két magyar tulajdonos mellé franciák is beszálltak. A két magyar Habony Árpád, a Fidesz kommunikációs tanácsadója és Győri Tibor, a Mahir Rt. akkori vezérigazgatója volt.

Azért nem mai történet.
szaba
Egyáltalán mi az a kézbesítési megbízott?
Én ezen agyalok azóta

Poloska vagyok.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Család könyvelője szólt, h holnap már nem lesz védett áron az üzemanyag. De semmi többet nem tudok, meg h honnét van az infó.
Valaki erről tud vmit?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Löfli
Légyszi ezt is tedd be a kiemelésbe 😀

 www.youtube.com/shorts/z2XrUGry6u0
Lúdas Solymi
@juliaandras4109
4 days ago
Ez a dal eszméletlen jól sikerült. Gratulálok ! Drukkolok holnap. Remélem minden jól alakul. 🎉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Az a rèsze igaz ennek, hogy törvènysèrtően fosztották meg egyházi státuszától. S emiatt jogtalanul kerültek bajba. Ugyanakkor az is valid ès ezt èn tudom hogy mikor mèg ez a rèsze rendben volt 2010-es èvek előtt ès környèke, akkor a munkatarsak utàni járulèkok befizetèsèvel igen csak nagyvonalúan bántak. Utána már rèszben kènyszerből mèg inkább. Ezèrt volt "butaság" Orbanèk rèszèről ezt így kezelni. Kevèsbè látványosan is ès jogszerűen intèzhette volna a "bosszúját" ha van "esze" mert amúgy Ivanyièk is adtak bőven alapot rá.
dande2
Nem, Iványiék nem adtak alapot erre. Korábban nem volt köztartozásuk. Aztán először a kiegészítő támogatást vonták el tőlük, utána az alapnormatívát is. Ismétlem: törvénysértően. A magyar Alkotmánybíróság ezt ugyanúgy kimondta, ahogyan a strasbourgi emberi jogi bíróság is. Voltak évek, amikor egyszázalékos felajánlásokat sem gyűjthettek. A magyar állam egyszer már (jó néhány évvel ezelőtt) fizetni kényszerült, most újabb nemzetközi eljárás folyik, aminek az lesz vége, hogy súlyos milliárdokkal kell kárpótolni Iványiékat.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
 24.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-habony-arpad-tanacsado-ceg/?fbclid=IwdGRjcARN7jpjbGNrBE3UyWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHuUGLll8hHr_yRTC_CS7srJaW-Tqo4FUsUrCG4VXdGH_J3Z2NyyDErWobqE4_aem_yE_sHfFqa4dteIAaaRJUrA
zacknorb
Kicsi ország vagyunk. Mindenki ismer mindenkit, mindenki boltol mindenkivel.
Egy elit van, csak van amikor a másodvonal előrelép, az első hátra, ésígytovább. Mindig ez történik.
Őszentsége Sobri Jóska
A 2000-es évek elején egy olyan tanácsadó cégben látott el kézbesítési megbízotti feladatokat, amelybe a két magyar tulajdonos mellé franciák is beszálltak. A két magyar Habony Árpád, a Fidesz kommunikációs tanácsadója és Győri Tibor, a Mahir Rt. akkori vezérigazgatója volt.

Azért nem mai történet.