Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Egyrészt igen, kb válsztás előtt be lehetett volna előre írni, hogy ha a Tisza 2/3-dl nyer akkor előkerül mijt lehetőség,

Másrészt minden igazságtalan NERs üldözésen túl sajnos van annyi alapja az ő intèzmènyei számonkèrèsènek mint pl Scmitt Pali bácsi plagizálós storyjának. Ha nem pècèzi ki Orbán ès normális ügymenetben veszik elő (ès vele együtt más egyházi visszáságokat más egyházakban is akár) akkor nem lenne ennyire "szent".
dande2
Törvénysértően fosztották meg az egyházi státusztól, amit mindmáig nem kapott vissza. Ezért esett el az egyházi státusszal járó állami támogatástól, ezért nem tudta fenntartani az intézményeit, ezért halmozott fel tartozásokat. Korábban, amikor jött költségvetési pénz, azt nem templomépítésre, hanem a szegény gyerekekre és a rászorulókra, hajléktalanokra fordította. Orbán gépezete egészen barbár módon járt el, tanévkezdet előtt pár nappal záratott be olyan iskolát is, amit - állami ellenőrzés mellett - a nyár folyamán újítottak fel társadalmi munkában, közadakozásból.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
topin New England Patriots 2 386
Teljesen mindegy, mit mutattak a számok. Nem látták, hogy ellenzéki rendezvényeken százezrek vannak az utcán, MP-t pedig szerte az országban tömegek várják? Nem látták, hogyan állnak az erőviszonyok a "digitális térben"? Nem látták, milyen nézettséget produkálnak az O1G tartalmú videók?
Nagyon-nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ebből semmit, de semmit ne érzékeljen.
nagylaza, főpohárnok
Lásd Gajdics Ottó
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Kurva jó üzenete lenne, hogy támogass minket pár száz millióval, és KE-t csinálunk belőled.
vpi
ebben a thread-ben sehol nem látom a KE pozíciót említve se implicit se explicit formában, ender mindössze arra kérdezett rá, hogy vajon MP-nek miből futotta a kampányra?
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Túltöltődtél.
Bojár nem a leendő köztársasági elnök casting halmazba kerül, hanem a MP-t támogató katvalytőkéjébe.
Őszentsége Sobri Jóska
és én pont erre is írtam a nevét, a KE itt nem volt említve
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Túltöltődtél.
Bojár nem a leendő köztársasági elnök casting halmazba kerül, hanem a MP-t támogató katvalytőkéjébe.

2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Szabo Bencenek (tehat egy embernek) osszejott par nap alatt 300 milla. Egy harom millio szavazot osszegyujto part, melynek egyertelmuen a legnagyobb eselye volt eltakaritani a fideszt, biztos, hogy ossze tudott szedni tobb milliardot kisemberek tamogatsabol. De abban is biztos vagyok, hogy tobb sikeres vallalkozo is beszallt joval nagyobb osszegekkel.

De pl. a Tisza honlapjan lathato a penzugyi beszamolo:
Magyar állampolgárságú magánszemélyek támogatása 1 975 881 399 HUF (2025 Jan-szept)
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
slowmotion
Kurva jó üzenete lenne, hogy támogass minket pár száz millióval, és KE-t csinálunk belőled.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
Bojár?
2 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
ender1112
50.000 tag, átlagosan 5000/fő volt a támogatás. Az utolsó 2 hónap rendszerváltó kártya bevétele 400 millió felett volt. Ezekben nincs egyszeri adomány.

Gondolom a kutyáknak is a 680 millió visszafizetésében, ha marad a fidesz, nem a kisemberek összekuporgatott vagyona segített volna 😉
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Egyrészt igen, kb válsztás előtt be lehetett volna előre írni, hogy ha a Tisza 2/3-dl nyer akkor előkerül mijt lehetőség,

Másrészt minden igazságtalan NERs üldözésen túl sajnos van annyi alapja az ő intèzmènyei számonkèrèsènek mint pl Scmitt Pali bácsi plagizálós storyjának. Ha nem pècèzi ki Orbán ès normális ügymenetben veszik elő (ès vele együtt más egyházi visszáságokat más egyházakban is akár) akkor nem lenne ennyire "szent".
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Teljesen mindegy, mit mutattak a számok. Nem látták, hogy ellenzéki rendezvényeken százezrek vannak az utcán, MP-t pedig szerte az országban tömegek várják? Nem látták, hogyan állnak az erőviszonyok a "digitális térben"? Nem látták, milyen nézettséget produkálnak az O1G tartalmú videók?
Nagyon-nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ebből semmit, de semmit ne érzékeljen.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Azt hogy elvállaja, azt full megértem.
Ha felkérnék, az lennék WTF
zacknorb
Még belógatná Vityának a kárót, aztán vissza is vonulna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Nem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Jan
Mièrt ?
Dagobert bácsi
Jelenleg nagyon necces az egyházak megítélése, az új okt miniszter jelöltel is az a barmok baja, hogy am katolikus.

Poloska vagyok.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Az őszödi beszéd után immár másodszor is beindult a magasirodalmi jinx. MP okos, őszinte és SZÉP:  konyvesmagazin.hu/friss/nadas_peter_valasztasok_die_zeit_interju.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
nagylaza, főpohárnok
Azt hogy elvállaja, azt full megértem.
Ha felkérnék, az lennék WTF

Poloska vagyok.
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Nem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.
Jan
Mièrt ?
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Szegény nagyon rossz egészségi állapotban van, nem is értem.
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
Dagobert bácsi
Nem tartom jó ötletnek, hogy egyházi személy legyen a közt. elnök, de ha már közülük kell választani, ezerszer inkább Fabiny Tamás mint Iványi.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀


Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
A fórumot támogatta 😊
warr_b
Nah, akkor jó Simicska módjára nekünk gyűjtögetett, nem magának!
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Vót már
Iványi Gábor vállalná a Köztársasági Elnök pozíciót ha felkérnék
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀


Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
A fórumot támogatta 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Beki New York Jets 2 880
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
Itt a lényeg. 😀 Vagy piáld el mittomén. 😀
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.
Őszentsége Sobri Jóska
Szvsz MP csak szeretne kézivezérelni, de nem fog tudni. Mindjárt az első kérdés, amire még itt senki nem adott választ: honnan jött a kampányra a pénz?
ender1112
Marmint az a kerdes, hogy honnan volt a Tisza kampanyra penz? Tippre egy jo par milliard osszejott az alkalmi tamogatasokbol es a rendszervalto kartyasok allando tamogatasaibol. De hogy jon ez ide?
Duff
Aki fizet, az rendeli a zenét. És nem veszem be, hogy a kisemberek összekuporgatott vagyonkája volt a döntő. Jóindulatú tippem: Bige, Csányi; rosszindulatú: Matolcsiak 😉
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Rubovszkyról "belsős" infó, szakmailag ok, emberileg sokkal kevèsbè. Szóval mèg keresgèljenek ha lehet 😏
dande2
Szerintem elsősorban szakmailag legyenek rendben, nem buksisimi meg jófej aranyos nénik-bácsik fognak most kelleni. Kurva kemény meló lesz.

Leszarom, ha Greg House emberileg egy szarházi arrogáns pöcs, ha meggyógyít 😊
warr_b
Azèrt nem ilyen egyszerű. Ahogy írtam is egy dolog a szakma, de azèrt egy minisztèriun menedzselèse, szervezeti iranyítása, emberek csapattá formálasa más tèszta.
dande2
Ha nem válik be, akkor lesz majd másik oktatási miniszter.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀


Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.