Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Sztem tageli Pintért.
Dzsokijuing
A vén maffiózó kedves ex-rendőr Sanyi bácsi nem azt mondta, hogy nyugdíjba megy?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Ahogy a NER-ben is kb. mindegy volt konkrétan ki vezet egy minisztériumot, mert minden lényegi dologban úgyis Orban dönt, így ebben az új rendszerben is kvázi mindegy lesz, mert MP kezivezérel. Nálunk csak a vezérelv működik, másra se igény, se teret nem tud nyerni.

2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
slowmotion
Sztem tageli Pintért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
engem az érdekelne, kit akar kinevezni a belügy élére? azt a volt kilencedik kerületi kapitányt el tudnám képzelni, úgyis kb újjá kellene építeni a rendőrséget (is)...
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
A kutyák helyében én úgy kezdeném a gyűjtést, hogy bejelentem: azok, akik valamilyen pozíciót töltenek be az önkormányzatokban (polgármester, alpolgármester, képviselő vagy más fizetett alkalmazott, pl. tanácsadó) felajánlják egyhavi fizetésüket a szent cél, a tartozás visszafizetése érdekében, élükön Kovács Gergővel, Suzival és Nagy Dáviddal.
Ettől függetlenül kezdem úgy érezni, hogy sokan már átesnek a ló másik oldalára, és a valamiért eleve meglévő gyűlöletüket öntik rá az MKKP-ra. Verbális lincselés folyik, jobb nem belegondolni, mi lenne, ha rajtuk ment volna el a Tisza győzelme vagy a kétharmad. Mostanában én is anyáztam őket éppen eleget, de a kutyapárt számomra sokáig kifejezetten szimpatikus projekt volt. 2026-ot csúnyán elbaszták (sőt: már a 2024-es EP-választást is), ezzel együtt sajnálnám, ha így érne véget.
nagylaza, főpohárnok
Mert nem tudtál arról, ami a "színfalak mögött" zajlott.
Nagyon tanulságos megnézni a Mérő Vera filmet, majd a Nagy Dávid és Kovács Gergő partizános interjúkat gyors egymásutánban.
Nem az a vérlazító amit politikailag csináltak (azt pont le is szarom), hanem az a beleszarás és trehányság, mint a pénzmozgások, a székhely, a postázasi cím, az ügyintézés kaotikussága, az üzemszerű működésre való képtelenség kimaxolása.
Én azt el tudom fogadni, hogy valaki 100 egység közpenzből a saját maga vagy a családja hasznára elrak 10-t. Bizonyos helyzetben azt is, ha a felét. De azt, hogy az egészet figyelmetlenségből, slendrianságból hagyja elúszni, kidobja az ablakon, fel se fogja, meg se érti, hogy miként működik a világ, csak mert buta, lusta, beleszarom ember, az felbasz. Akkor már inkabb lopta volna el valami cél érdekében, minthogy beleszarom faszkalap módjára elherdálja. Ez az emberi butaság, a haszontalanság csúcsa.
Őszentsége Sobri Jóska
Láttam a filmet + egy rakat interjút Nagy Dáviddal, kettőt Kovács Gergővel (Válasz Online, Partizán) + egy rakat cikket, Fb-posztot és kommentet olvastam + kutyás ismerőseim révén volt némi tudásom arról is, mi zajlik a színfalak mögött. Így írtam azt, amit írtam.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2026/04/16/rubovszky-rita-oktatasi-miniszter-tisza?isMobileApp=1
Nomac
Szakmai karrierje jól néz ki.
szaba
"egy évtizeden keresztül tagja volt a Rigó utcai nyelvvizsgabizottságnak."

Ez mondjuk súlkos red flag 😀 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Patrizán. Vagy Parizer, oda a Jakab Péter megy.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
gondolod, hogy bemenne oda a kolostormalac?
deyell
Oda jár mostanság gyónni a fidesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
A kutyák helyében én úgy kezdeném a gyűjtést, hogy bejelentem: azok, akik valamilyen pozíciót töltenek be az önkormányzatokban (polgármester, alpolgármester, képviselő vagy más fizetett alkalmazott, pl. tanácsadó) felajánlják egyhavi fizetésüket a szent cél, a tartozás visszafizetése érdekében, élükön Kovács Gergővel, Suzival és Nagy Dáviddal.
Ettől függetlenül kezdem úgy érezni, hogy sokan már átesnek a ló másik oldalára, és a valamiért eleve meglévő gyűlöletüket öntik rá az MKKP-ra. Verbális lincselés folyik, jobb nem belegondolni, mi lenne, ha rajtuk ment volna el a Tisza győzelme vagy a kétharmad. Mostanában én is anyáztam őket éppen eleget, de a kutyapárt számomra sokáig kifejezetten szimpatikus projekt volt. 2026-ot csúnyán elbaszták (sőt: már a 2024-es EP-választást is), ezzel együtt sajnálnám, ha így érne véget.
nagylaza, főpohárnok
Mert nem tudtál arról, ami a "színfalak mögött" zajlott.
Nagyon tanulságos megnézni a Mérő Vera filmet, majd a Nagy Dávid és Kovács Gergő partizános interjúkat gyors egymásutánban.
Nem az a vérlazító amit politikailag csináltak (azt pont le is szarom), hanem az a beleszarás és trehányság, mint a pénzmozgások, a székhely, a postázasi cím, az ügyintézés kaotikussága, az üzemszerű működésre való képtelenség kimaxolása.
Én azt el tudom fogadni, hogy valaki 100 egység közpenzből a saját maga vagy a családja hasznára elrak 10-t. Bizonyos helyzetben azt is, ha a felét. De azt, hogy az egészet figyelmetlenségből, slendrianságból hagyja elúszni, kidobja az ablakon, fel se fogja, meg se érti, hogy miként működik a világ, csak mert buta, lusta, beleszarom ember, az felbasz. Akkor már inkabb lopta volna el valami cél érdekében, minthogy beleszarom faszkalap módjára elherdálja. Ez az emberi butaság, a haszontalanság csúcsa.

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
szaba
jó, de te nem vagy annyira vicces, mint a KG 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?
Löfli
Nekem az, hogy küldhetted volna nekem is. Három gyereket nevelünk, nem lopunk, jó helyre jönne a mi családunkhoz. Küldj privát üzenetet, ha érdekel az ajánlatom.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Még egyszer nekifutok, bár lehet sok értelme nincs.

Az lenne a normális viselkedés az állampolgároktól, hogy NEM dobják össze a kutyáknak a pénzt. És az lenne a normális, ha nem is sajnálná őket senki. Ez jelentené a változást, és hogy ilyen idióták nem szállnak ringbe mások pénzé.

Megérdemlik a sorsukat. Bementek a nagyfiúk közé, megtették a tétjeiket, szóltak nekik hogy ez nem az ő pályájuk, de hát ezt nem érdekelt senkit. Most akkor lehetne viselni a következményeket, de ők még freerollként kezelik a helyzetet jelenleg is. Magyarul nekik bukási opciójuk zéró volt, ha összedobják nekik. Mindezt ingyen sör meg örökélet opciókkal a nagyfiúk között..

Tehát hülyére vették a saját embereiket, szavazóikat is egyéni érdek alapján. Aki ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli hogy megnyúzzák..
topin
Teljesen egyetértek és mélységesen elítélem azokat, akik egyetlen forinttal is támogatják ezt a senkiházi bohóc pártot.
Beki
mit vétettem ellened? miért zavar, hogy küldök nekik pénzt a fizetésemből?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Patriota az uj Partizan. legalabbis hetfo ota. meg nem kaptatok meg a memot? en is azota csak origot olvasok meg magyar nemzetet.
csebi
tegnap linkeltem is hogy folytatják és megvédik a közösséget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Patriota az uj Partizan. legalabbis hetfo ota. meg nem kaptatok meg a memot? en is azota csak origot olvasok meg magyar nemzetet.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
A kutyák helyében én úgy kezdeném a gyűjtést, hogy bejelentem: azok, akik valamilyen pozíciót töltenek be az önkormányzatokban (polgármester, alpolgármester, képviselő vagy más fizetett alkalmazott, pl. tanácsadó) felajánlják egyhavi fizetésüket a szent cél, a tartozás visszafizetése érdekében, élükön Kovács Gergővel, Suzival és Nagy Dáviddal.
Ettől függetlenül kezdem úgy érezni, hogy sokan már átesnek a ló másik oldalára, és a valamiért eleve meglévő gyűlöletüket öntik rá az MKKP-ra. Verbális lincselés folyik, jobb nem belegondolni, mi lenne, ha rajtuk ment volna el a Tisza győzelme vagy a kétharmad. Mostanában én is anyáztam őket éppen eleget, de a kutyapárt számomra sokáig kifejezetten szimpatikus projekt volt. 2026-ot csúnyán elbaszták (sőt: már a 2024-es EP-választást is), ezzel együtt sajnálnám, ha így érne véget.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
nagylaza, főpohárnok
toroczkainak ne mond el 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
dande2
Igen, Patrióta. Majdnem ugyanaz.🙂
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
felcsúti nép a 24.en

 www.youtube.com/watch?v=FIkFB7A_ixs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
gondolod, hogy bemenne oda a kolostormalac?

built for this shit

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
hol látod?
meg melyik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?
Dzsokijuing
A Patriótaban. Nyugi ennyire nem bátor 😏
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Jól látom, hogy ma este Orbán a Partizánban?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én biztos, hogy nem utalok
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
A magyar politikai élet másról sem szól, mint hogy 'lehet 'baromságokat tolni büntetlenül', és 'lehet faszságokra elvigadni a pénzt következmények nélkül'.
Komolyan eltűnik itt a józan ész a győzelmi mámorban?
ender1112
Hát mostantól nem lehet..
Nem tűnik el a józan ész, az a kutyáknál tűnt el.
topin
Már miért ne lehetne mostantól? Mutass már rá, mi változott, pláne, ha kutyák összekalapozzák a pénzt. Aztán térj a Fidesz következményeire, de úgy, hogy ne feledkezz meg MP ott töltött éveiről sem, aztán sorold nekem a következményeket LOL
ender1112
Én nem mondtam hogy ne kalapozzák össze. Lehetőségük van rá. De azzal újra csak hülyére veszik a bázisukat. Nincs probléma azzal, ha valaki hülye és akárhányszor le lehet nyúzni róla mindent is..

Tessék csak tessék, lehet adakozni nekik. Én arról írtam, hogy megérdemlik a sorsukat, mert felelőtlenek voltak egy baszott felelős helyzetben.
topin
Szóval, ha összeszedik a pénzt, semmiféle következmény nem lesz a kutyáknál. És akkor még szót ejtettünk más, sokkal rosszabb dolgokat tett pártokról meg emberekről. Hát ez nem érte meg a billentyűzet koptatást 😊
ender1112
Szabó Bencének gyűlt össze 280M amikor a fél ország megmozdult, na ennek a közel háromszorosát szeretnék összeszedni a kutyák.

De még, ha össze is szedik valahogy, akkor is már az arcvesztés is következmény, amit elszenvednek 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
bobi0092
Nem mentek mellé.
Takkra ugyanazt mérték, mint a Medián az elmúlt fél évben.
Ide is mindig beírtam, hogy a Fidesz belső méréseiben mi van, amihez nyilván én másodkézből juthatok, de ha hozzám eljut, akkor még sokakhoz, és nem lehet hétpecsétes titok.
Mondjuk úgy, hogy engem nem győznek meg Pócs, meg Cser-Palkovics, vagy bárki interjúi arról, hogy nem tudták mi a valós helyzet. Tudták, csak annyira messze volt attól, amit szerettek volna, hogy ignorálták.
Valóságtagadás, önámítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Persze, hogy tudták. Most komolyan, bárki elhitte, hogy a Matolcsy klán poénból menekíti konténerekben a vagyont, meg Lölő hirtelen pénzszűkébe került, azért nullázta le a számlákat? Az, hogy a végsőkig azt hazudták a híveiknek, hogy minden rendben, mi vezetünk, mi fogunk nyerni, csak azt mutatja, a végén már mennyire kétségbe voltak esve. És természetesen, mintha mi sem történt volna, továbbra is hazudnak. Épp ideje volt már leváltani ezeket.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0