Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen
zacknorb
Értetek csinálom.
warr_b
az onlyfans mióta munka? 😊
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancs
KB23
Eddig is nyitva voltak kutatóknak.
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
Őszentsége Sobri Jóska
“azok” az akták már rég nincsenek meg
resistance is futile
ami releváns annak már mindegy azt aki ott volt kivetette
de eleve az egész egy levéltár kvázi, nincs organizálva meg semmi és minden utal mindenre is

az ügynök akták csak arra vannak hogy jelezzék '89ben elmaradt az elszámoltatás, engem a mostani esetben a rogán/kakadu féle akták érdekelnének hogy ott lesz-e bármi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Ez ugyanaz a hamis,álszent duma ami eddig volt… OV1 lejárt lemez lett

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancs
KB23
Eddig is nyitva voltak kutatóknak.
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.
Őszentsége Sobri Jóska
“azok” az akták már rég nincsenek meg
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 312 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen
zacknorb
Értetek csinálom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancs
KB23
Eddig is nyitva voltak kutatóknak.
Ha most a nagyközönségnek is megnyílnak, akkor ne lepődj azért meg, hogy jópár hianyozni fog, meg olyan is sok lesz, ahol a hatodik után a kilencvenkettedik oldal következik.
36 év alatt már mindenki volt hatalmon aki "ki tudta javítani" ami számára kellemetlen lett volna.
Legfeljebb majd kiderül, hogy pontosan miként szervezték be Vikidál Gyulát vagy Novák Dezsőt.
Sokkal többen ne reménykedj azért.

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
KB23
A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
nagylaza, főpohárnok
Korábban meg KISZ titkár. Ahol a K nem a keresztény rövidítése volt.
SBL
Azért remélem az ügynök aktákat tényleg megnyitják és akkor valóban elveheti magát az egész brancs
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
Ezen már gondolkodtam én is, amikor 444-en, telexen meg hasonló nem kis oldalakon olvasom, hogy OV átb.szta a saját embereit, mert csak a legszűkebb kör, (talán 10-12 embert írtak) tudták a valós számokat.

Mondom, ez esetben kicsit para hogy erre a fórumra többször is be lett írva, mert akkor abból a 10-12 legbelső emberből melyik lehet Sobri? 😀
Jan
Az igazán para az, hogy Sobri benne volt ebben a 12 emberben és nekünk nem csurrantott semmit.
resistance is futile
Vaaaaagy.... nem igaz, hogy csak 10-12 ember tudta.
Talán az lehet a magyarázat, hogy mindenkinek a saját képességein, objektivitásán, racionalitásán múlik, hogy képes e elfogadni a valósagot, vagy sem.
Ahogy én is simán elmondtam, amit hallottam, és teljesen random, hogy ki fogadta el, úgy lehet, hogy Rogán is elmondta Tuzsonnak, vagy Lazár akárkinek, de egyszerűen azt gondolták, hogy kamu, paráztatás, manipuláció, vagy valami politikai mahinació.
Szóval tudhattak volna, de nem vettek róla tudomást.
Őszentsége Sobri Jóska
Ahogy jan is írta, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Szánthó Miklós aki azért eléggé fent van, tudja, hogy óriási bukó van készülőben, de ő még azért vasárnap hétkor bemondja a 44,5-42-t. Miért? Nekem ez kurvára életszerűtlen.

Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy volt 10 ember aki tudta, de a többiek nem, mert szerintem lehetetlen ennyire titkot tartani, de még mindig inkább az, minthogy mindenki tudta, de azért még vasárnap hétkor is színészkedtek és hülyeségeket beszéltek.
zinedine5
De most erre mit mondjak?
Logikailag pont így lenne, ahogy írtad, írtuk, nyilván nem lehet titkot tartani ha ketten már tudnak róla, de baszki, mindenki beszél ismerősökkel, én is, és már hetekkel ezelőtt voltak belső mérésekből számok tiszás kétharmadról. Elsőnek írtam hot taket még kb. két héttel a szavazás előtt, amiben ott van ez a "tippem" (annyiban nem klasszikus tipp, hogy arra apelláltam, hogy aki nekem mondja, az nem keverte össze a két pártot, így ez nem coinflip, hanem "bennfentes" információ), ahogy azt is írtam, hogy sokan meg tutira veszik a győzelmüket, és kurvára fura, nem tudom hova rakni. (Ezt a hsz-t a választás előtti napokból nem tudom visszakeresni a kétmillió azóta született hsz miatt.)
Vagyis te gondolhatod azt, hogy nem tudták, de én azt tudom, hogy volt, aki tudta, közel van a tűzhöz, és semmi oka nincs egy baráti szóváltasban nekem mást mondani, mint amit tud.
Én azt nem tudom, hogy Szánthó miként nem tudta, ha tudta miért mondta amit mondott. Igen, ez életszerűtlen.
Aztán mégis megtörtént.
És furcsállom is.

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Van Remény.

Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!
csebi
Pedig úgy hiányozna onnan! Nem lesz kín röhögni, amikor elkezdi osztani MP-t 😄
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
KB23
A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
nagylaza, főpohárnok
Korábban meg KISZ titkár. Ahol a K nem a keresztény rövidítése volt.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?
somoskovig
Van Remény.

Menczer lehet mégsem lesz képviselő!!!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Azon túl, hogy esze ágában sincs lemondani, egyetlen érdemi infó volt ebben az egy órában, az viszont érdekes: lecseréli a frakció egy részét (nyilván csak a listás mandátumok jöhetnek szóba). Pontosan nem derült ki, hány emberről van szó, de nem csak egy-kettőről. Na, ebből még lehetnek gubancok.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 562 — Chiefs GM
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
hrubi
Konkrét példák a rezsicsökkentés és a 3%os hitel voltak.
szaba
A 3% hitelre baszki nem értem, minek büszkének lenni, a tény, hogy megszületett, maga a bizonyíték a gazdasági működésképtelenségre.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 562 — Chiefs GM
„Azok, akik most bejutottak a parlamentbe, azok nem azok, akikre ott szükségünk lesz” – mondta Orbán. Azok egy előző korszakban tudtak volna jól teljesíteni szerinte. Szerinte egy ütőképes frakcióra van szükség, „egy jelentős átalakítást fogok majd támogatni.”

Azért ez nem finom üzenet. Mondhatni selyemSemjén-zsinór. 😊

Tényleg, lesz külön KDNP frakció, amíg le nem csukják pedofíliáért az összeset?

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
hrubi
Konkrét példák a rezsicsökkentés és a 3%os hitel voltak.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Hát ez az "interjú" volt az utolsó hivatalos alakerdezose. Remélem mostantól a telexen, a partozanban fogjak izzasztani a zsír disznót.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Mindig is jobb oldali közösségben mozgott. Mondja ezt aki liberáliskent indult 😄
KB23
A Liberális Internacionálé alelnöke volt 2000-ig (tehát akkor már két éve miniszterelnök volt).
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Mindenkit szeretnék megnyugtatni: OV nem mond le, a jövőben is számíthatunk rá!
nagylaza, főpohárnok
Jól emlékszem, hogy kb. egy hete azt mondta csak nagyarányú vereség esetén mond le?
Ezek szerint az, hogy egy kétéves ellenzéki párt a valaha volt legnagyobb frakciót küldi a parlamentbe, miközben pártjának cc. 1/4-re futottam a 2/3 után az, nem elég nagy vereség!
Még mindig azt hiszi, hogy ő a Messiás, aki a vizet is borrá változtatja.
Teljesen elvesztette a kapcsolatát a valósággal.
SBL
Konkrétan vasárnap, a választás napján mondta.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Nagyon sok mindent csinált életében 😀
Lófaszt nem csináltál te, öreg.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nulla önreflexió (nem tűri a korrupciót...ja vègül is attól függ mit èrtünk alatta😏)
2 hónapja
hrubi Carolina Panthers 158
Mi az a nemzeti vívmány, amit annyiszor emleget amúgy? Rogán találmánya vagy mi a picsa?
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Na, csak előjöttek a végén a topikok.
A Patrióták, hazafiak, jobboldaliak meg a brüsszeliták és a háború.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Baszki srácok, megint csak én dolgozok? 😆
warr_b
Csütörtökön este 8 előtt? Igen

Poloska vagyok.