Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/17/budapest-megszunes-parlkoloautomata/mondjuk ha appon keresztül megy legalább a maffiának nehezebb a dolga
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
mai tüzközeli infóm:nem vmi 20 milliárdos biznisz volt?
Vance nem azért volt itt hogy támogassa Viktort, hanem meghozta az üzenetet, hogy itt nem lesznek zavargások sem a választás elhalasztása..
Josszi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
mai tüzközeli infóm:Tehát Trumpék szerint a Capitoliumot lehet, de a magyar parlamentet nem?
Vance nem azért volt itt hogy támogassa Viktort, hanem meghozta az üzenetet, hogy itt nem lesznek zavargások sem a választás elhalasztása..
Josszi
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
mai tüzközeli infóm:Vance nem azért volt itt hogy támogassa Viktort, hanem meghozta az üzenetet, hogy itt nem lesznek zavargások sem a választás elhalasztása..
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/17/budapest-megszunes-parlkoloautomata/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/17/fidesz-kampany-botfarm-elbocsajtas-allomanygyulesGyorsan zárják a pénzcsapot...
Vége van kicsi....
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
én azt mondom hogy ha Török Gábort nevezi magyar péter akkor valószínűleg ő is leszEz egyrészt jó ötlet lenne, másrészt nem.
Negritis, a vajda
2 hónapja
én azt mondom hogy ha Török Gábort nevezi magyar péter akkor valószínűleg ő is lesz
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Vona javaslata: Ángyán József, Pálinkás József, Kassai Lajos, Lányi András, Tölgyessy. Jó névsor, de szerintem max 65-70 év között kellene legyen a kora.
2 hónapja
nem hiszem hogy olyan köztársasági elnök kéne aki random vádaskodik mindenféle megalapozottság nélkül csak azért mert valaki az ellenfeleAzt én is láttam.Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?Olvass vissza tíz oldalt 😄😉(amúgy legújabb ugye Iványi, a sajtó őt dobta be)
steelwolf
dande2
Én MZP-t nagyon bírom, de nem hiszem h elvállalná, meg h egyáltalán felkérnék.
steelwolf
vagy olyan aki simán leidiótázza bármelyik párt szavazóit
MZP retorikája szánalmas és egy rákos kelés az országon
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Azt én is láttam.Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?Olvass vissza tíz oldalt 😄😉(amúgy legújabb ugye Iványi, a sajtó őt dobta be)
steelwolf
dande2
Én MZP-t nagyon bírom, de nem hiszem h elvállalná, meg h egyáltalán felkérnék.
2 hónapja
rajta kívülMár csak azt nem tudom, hogy ki árulta el, mert abban biztos vagyok, hogy a rendszer megdöntése vasárnap részben belsős meló volt.Magyar Péter. Hagyni kellett volna normálisan elválni, nem fenyegetni, fenyíteni, csicskítani, alázni. Vagy legalább rendesen kifizetni.
resistance is futile
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?Olvass vissza tíz oldalt 😄😉(amúgy legújabb ugye Iványi, a sajtó őt dobta be)
steelwolf
2 hónapja
Mik a tippek a Köztársasági coach pozícióba?
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/17/parlament-alakulo-ules-egyeztetes-tisza-part-fidesz-mi-hazank-mozgalomMai program 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Már csak azt nem tudom, hogy ki árulta el, mert abban biztos vagyok, hogy a rendszer megdöntése vasárnap részben belsős meló volt.Magyar Péter. Hagyni kellett volna normálisan elválni, nem fenyegetni, fenyíteni, csicskítani, alázni. Vagy legalább rendesen kifizetni.
resistance is futile
2 hónapja
amiért egy heroinfüggő sem tud lejönni az anyagról, hiába csövel már az utcán, miután a családja megtagadta, vagyonát ellőtte, a járókelők leköpték.Megdobálták szarral az ellenzéket aztán kiderült, hogy a tükröt dobja és most szépen elkente azon. Innen már semmijen vivmany, polgári kör nem hozza vissza. Orbán nélkül nincs fidess, és lássuk be fidess nélkül nincs Orbán se.Szerintem kinyirja magat az egesz kor. Egyreszt azert tobben is, akik a belso koreben voltak, eleg hamar rajonnek, hogy maga az ember elvagta magat teljesen, Feri 2.0 lett, es o mar sosem lesz gyoztes, kivivta az emberek gyuloletet, sosem fogjak ot ujra olyannak latni, mint amit o gondol. Ezaltal meg azt gondolom, hogy lassan majd elkezdik otthagyni az o sullyedo hajojat is. Viszont mivel szektat csinalt, csak ra neznek fel sokan, es nem a partjara. Tehat nelkule Fidesz nincs, de szerintem vele sincs, miutan minden picit is papiron erosebb politikus el fog mellole partolni, hogy a sajat pecsenyejet sutogesse. Igy meg jelentektelen emberek fogjak korulvenni.
KB23
De tovabbra sem ertem, mi a faszt szenved, amikor hamarosan hivatalossa valik es miniszterelnok ugysem lehet mar tobbet. Raadasul a csavo teljesen kivan mar egeszsegugyileg, ez csak rosszabb lesz, fraszert nem vonul vissza a fenebe es addig elvezi a lopott milliardokat, amig meg lehet, mert vagy meg nem hal, vagy esetleg MP meg nem talalja valahogy a modjat, hogy akar ot vagy a csaladjat beszopassa. Ha csondben felreallna, akkor sem hagyna annyiban szvsz MP, de igy meg ezzel a vergodessel azt eri el, hogy MP meginkabb pipa legyen.
Stez
Ennek az embernek kettő forgatókönyv van a fejében, vagy hatalomban van korlátok nélkül vagy azon van, hogy ezt elérje. Erre MP becsapdázta egy harmadikba, ahol se hatalom, se annak reális esélye, gyakorlatilag a saját elméje börtönébe zárta.
OV a szemünk előtt fog szellemileg megtörni, kb egy megkeseredett Torgyánként, közmegvetés és köznevetség tárgyaként, ahelyett, hogy szobrokat kapott volna a hálás utókortól.
Szerintem ő ezt fel is fogja, pokoli lehet számára ezzel a tudattal élni, főleg ilyen gyors zuhanás után.
Már csak azt nem tudom, hogy ki árulta el, mert abban biztos vagyok, hogy a rendszer megdöntése vasárnap részben belsős meló volt.
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/16/gulyas-gergely-interju-valasztas-2026/Tele van gyöngyszemmel 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
ezt a részvényesek leszavazhatják a közgyűlésen.Írta MP a post alatt: A MOL vezetése harmadik negyedéves osztalékkifizetést fog javasolni a vállalat Igazgatóságának.ebből pont az ellenkezője következik. jogszabályi kötelezettségre hivatkozik Hernádi, tehát ki kell fizetni 25 milliárd osztalékot az MCC-nek. nem lehet szelektíven osztalékot fizetni, közgyűlési döntés meg már volt az osztalékfizetésről.Na, MP posztolt közben a MOL tárgyalásról.Akinek nem nyílik meg:
szaba
- az üzemanyag ellátás biztosított
- marad a védett ár
- kérte, hogy ne fizessenek az MCC-nek, szerintem Hernádi vette a lapot
- felszólítja OV-t, hogy hosszabbítsák meg május végéig a jövedéki adó csökkentést
szaba
deyell
Nomac
built for this shit
2 hónapja
Két alternatív valóság létezik egyszerre az országban.De vasárnap ez a két valóság ütközött, és kiderült hogy melyik az igazi.
Bruce
Kb ezt írta a BBC tudósítója, annyira megtetszett, hogy betettem sig-nek. 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Nem tok egyedül lenni, akkor mindig megjelenik kazinci...Sevenkivinivincsevenveveleved. Egyedül vagyunk Tibor, egyedül.Tevelemvagyugye?Két alternatív valóság létezik egyszerre az országban.van az több is
Bruce
Negritis, a vajda
sutianap
Őszentsége Sobri Jóska
áááááá

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Két alternatív valóság létezik egyszerre az országban.Azert vicci, hogy meg egyetlen embertol sem hallottam a vesztes oldalrol, hogy ha hulyere szoptak vasarnap, akkor netalantan el kellene gondolkodni, vajon elrontottak e valamit? Es ha igen, mi lehetett az? Nem, csak mantrazzak ugyanazt, mint eddig, tobbseguk meg szemrebbenes nelkul legyokerezi a 3.3 millio szavazot, aki netan nem hitte el az o valosaguk. Hat igy nem is fog osszejonni a regain. Ismetelgetheted a magad igazsagat, attol meg az nem lesz igaz is. Ok azert megprobaljak, ugy vannak vele, ha elmondjak ugyanazt millioszor, hatha egyszer megint elhiszik nekik.
Bruce
2 hónapja
ORBÁN VIKTOR TÉVÚTON JÁRAzért gondolom ezt, mert ma este -bár nem terveztem, hogy az ATV-t nézem- elhangzott az, hogy a bukott miniszterelnök, ahogy ő fogalmazott, a jobboldaliakra számít. Pontosan azért bukott meg, mert hitt ebben a minden alap nélküli fantazmagóriában. Nincs egységes jobboldal, én például, mint MDF-hívő, odatartoznék, de hát erről szó sem lehetett. Antall József után, hogy hihettem volna egy szélhámosban, Orbán Viktorban? Hogy hihettek benne azok, akik elhitték neki, hogy egy polgári Magyarországot épít?
Aztán jött Mészáros Lőrinc, Tállai András, az egész NB I., nem beszélve a kulturális háttérről, Ókovács Szilveszterrel, Rákay Philippel, Győzikével.
Miniszterelnök úr, maga egy mezőgazdasági proli. Ismerem a típusát, én jártam az országot, kívülről-belülről ismerem a típusát, a jelszó az, hogy kell, minden kell, föld, kastély, minden, ami állami közbeszerzésen megszerezhető! Higgye el, hogy értem, amikor azt mondta, hogy ha nincs rendszerváltás, a felcsúti TSZ-ben legfeljebb kombájnt vezethetne!
A magyar arisztokráciának iszonyú bűnei vannak, például Trianon, de az nem megy, hogy az őseink kultúrájához illeszkedő emberek helyére beülteti Lázár Jánost vagy éppen Lölőt és Andit.
Igen, ön tette tönkre ezt az országot, mert nem tudott megszabadulni a pénz-és földéhes elődeitől. Én nem kívánok önnek semmi rosszat, csak végre tűnjön el! Hagyja békén kedvencét, a magyar sportot, és tartsa távol magát az olyan idegen területektől, mint a kultúra! Ami a külpolitikát illeti, gondolkodjon el azon, hogyan tudta elb@szni kapcsolatainkat az egyetlen országgal, nemzettel, a lengyelekkel, akik valóban szeretnek minket! Na és az euro! Nem vagyok közgazdász, de tudom, hogy a pitiáner, Európában megvetett, hisztérikus önzése vezette, amikor lemondott a bevezetéséről. Sorolhatnám az összes bűnét, de a végén azért nem állom meg, hogy ne hozzam szóba: amit a családjával művelt, beleértve a szüleit és a gyerekeit, az gusztustalan. Valamikor kedveltem, de független a politikától, megismétlem, amit már írtam: egy ember cserélhet feleséget, még hazát is, de a gyerekkori futballcsapatát nem árulhatja el! Jártunk együtt meccsre a Megyeri útra, aztán te felavattad a Fradinak a Groupama Arénát. Megismétlem: te egy mocskos áruló vagy. Nemcsak a csapatunkat árultad el, de a hazánkat is.
Az árulás mélypontja
2 hónapja
Sevenkivinivincsevenveveleved. Egyedül vagyunk Tibor, egyedül.Tevelemvagyugye?Két alternatív valóság létezik egyszerre az országban.van az több is
Bruce
Negritis, a vajda
sutianap