Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
fake.id 1 937 — sixseveeeeeen
Állítólag akkor verte rommá Ildikót
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
orbán vs lendvai fight night when?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
 www.facebook.com/share/p/187hXUNt2Z/?mibextid=wwXIfr
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
Én szerencsére 2002-ben már szavaztam OV ellen.
iktriad
Akkor voltam első szavazó 😁😁😁 és akkor még MSZP-re szavaztam....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ugyanez volt nálam is a szitu.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Nyírbátor megfordul ugye, és eltakarodik a bajszos geci?
deyell
A nyírbogáti uradalomban megmarad ő még egy darabig.
Bár ahogy néztem ott is alig nyertek.
Kampman
és az átjelentkezők? és a külföldiek?

built for this shit

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
Én szerencsére 2002-ben már szavaztam OV ellen.
iktriad
Pedig az még jófajta volt. Utána bolondult meg, hogy elvesztette a 2006os választást.
Sixo
Állítólag akkor verte rommá Ildikót vagy amikor Feri elverte mint buzi a faszát

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nyírbátor megfordul ugye, és eltakarodik a bajszos geci?
deyell
A nyírbogáti uradalomban megmarad ő még egy darabig.
Bár ahogy néztem ott is alig nyertek.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
Én szerencsére 2002-ben már szavaztam OV ellen.
iktriad
Pedig az még jófajta volt. Utána bolondult meg, hogy elvesztette a 2006os választást.

2 hónapja
fake.id 1 937 — sixseveeeeeen
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
nem akarom leírni, hány éves voltam 2010ben
Amúgy én már Orbán alatt születtem
zacknorb
98-2002 :p
nekem bőven elég az, ha személyit kér tőlem a 26 éves kislány ismerkedéskor, mert nem hiszi el xd

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
Én szerencsére 2002-ben már szavaztam OV ellen.
iktriad
Akkor voltam első szavazó 😁😁😁 és akkor még MSZP-re szavaztam....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Nyírbátor megfordul ugye, és eltakarodik a bajszos geci?

built for this shit

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
 www.facebook.com/share/p/1B4MkKZDjS/?mibextid=wwXIfr
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
Én szerencsére 2002-ben már szavaztam OV ellen.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem lesz valaki, aki az EGÉSZ mai eredménykövető összes hsz-t elolvassa! Max respekt(vv4laci) neki.
iktriad
Te szoktál ilyeneket visszaolvasni egyedül.
Sixo
Sobri ahogy nézem épp ezt teszi.
2 hónapja
fake.id 1 937 — sixseveeeeeen
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés
Löfli
az egyébként tényleg az, a 3xet addig tudtam poénra venni. akkor esett le, hogy ezt már nem lehet visszacsinálni és nem mentem el a saját születésnap ünnepléseimre. mondjuk utána azért jobb lett már, nem fogtam fel ekkora tragédiának

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Eszméletlen hangulat van az utcákon. Igaz, a pesti rakpartol, a parlamentnél hallgattuk végig magyar peter beszedet, de tisztán lehetett hallani, s az udvrialgas ily messzisegbol meg misztikusabb es felemelobb volt. Megannyi faklya fénye ragyogta be a Batthyány teret, jelezven, hogy új kor es remény köszönt be.

Megannyi autós es motoros kürtölt, az emberek eljeneztek az utcan, zaszlot lobogtattak, tuzijatekot lőttek, tépik le a fideszes/dk/mihazank plakatokat. A filmekben lattam ilyet, mikor egy elnyomó rezsim után felszabadulnak az emberek. Éjfél elmúlt, de a zeng meg mindig a belvaros. Szallingoznak az emberek, rikkantanak es udvrialgasban kiáltják: “VEGE VAN, KICSI!”

Szerintem ‘89 lehetett hasonlo, ugyan nemileg konzervativabb verzióban - gondolom nem volt techno/rave parti a parlament elott.

Fantasztikus (es egyben szomoru is), hogy ezt meg kellett élnem.

Hass, alkoss, gyarapíts, s a haza fenyre derül. ❤️🤍💚

Szerkesztette: Ventura

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Partizánon anti-tisza kontent 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés
Löfli
#Löfliimmáraggastyán
2 hónapja
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Fejér 01 érdekes lesz, 4 éve 2500 szavazattal kapott többet Vargha Márton Rolandnál. Csiszárt nem ismerik annyira de Varghát kurvára utálják, mert soha nem látja senki, max ilyenkor. sajnos nem látom, hogy itt megverik a Fideszt.

Fejér 02-ben Törő is kábé be van betonozva, pedig aztán ő sem csinál semmit. na jó bejelentette, hogy 2038-ra elkészül a 81-est kiváltó M akérmennyi. amit mér hihetegetnek vagy 30 éve.

Fejér 03 - Tessely. őt sem verik meg. 30e+ szavazt baszaki.
Fejér04 - Újváros hozható, az erősen csücskös volt
Fejér 05 - esélytelen
petey
Ezt muszáj volt visszakeresnem.

Totális obliteráció.
shawnka
elhiheted hogy én néztem a legnagyobbat, amikor kijöttek az első számok.
enyhe ráutalás volt egy 21 felmérés, hogy vezethetnek de hogy ennyire?
Törő meg Tessely tényleg bástyák voltak.
kurvára örülök.
petey
Mi másfél éve élünk Fehérváron, a család jelentős része Dinnyés. Sok közöm nincs ehhez a környékhez, de ennek piszkosul örültem.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés
Löfli
oszt még durvább, hogy élőben kinézel vagy 34-nek
eaglesmcnabb
De 10 éve is annyinak nézett ki.

2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés
Löfli
oszt még durvább, hogy élőben kinézel vagy 34-nek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, jó.. de mi lesz a TAO-val????????
😃😃
Imádom az egészet, hulla fáradt vagyok, de nem tudok elaludni.
Hányan pakolhatnak most?
😅
JC6 (Mr. Miele)
Es a Fradival, az NB I-gyel, etc..

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés
Löfli
Keresztre feszítsünk? Hátha az segít elviselni.
Sixo
neked úgy mindig jó ötleteid vannak a problémákra
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés
Löfli
Keresztre feszítsünk? Hátha az segít elviselni.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 643 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
nem akarom leírni, hány éves voltam 2010ben
Amúgy én már Orbán alatt születtem
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
olyan szürreális, hogy a felnőtt életemben először nem Fidesz kormány lesz
Löfli
de fiatal vagy vazze 😊
NB2
idén léptem krisztusi korba, szörnyű érzés


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!