Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
A TV2 is kitett magáért:www.facebook.com/share/v/18NH9ok3MH/?mibextid=wwXIfr
Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Sokan itt nem értjük az agymosott embereket, hogy tudtak parázni a propagandától, miközben itt is arról ment a diskurzus, hogy mikènt lesz meghekkelve a választás meg a hatalom átadása... és többen is aggódtunk az eredmény miatt... nagyon komoly pszichózisból kell kigyógyulnia ennek az országnak...Már bocs, de azért ne mondd, hogy teljesen alaptalan félelem volt. Szvsz ha nem lett volna ilyen sima, nem engedték volna el.
gyurczi
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Visszanézve Orbánt, amint elismeri a vereségét elhittem a saját konteómat, hogy megkönnyebülés látszódik rajta, mint aki megtalálta a kiutat az örökké tartó purgatóriumból. Nem olyan feje volt, mint aki épp elvesztett egy fontos választást, hanem inkább ahhoz a milliárdoshoz hasonlított, aki hosszú időn át végrehajtotta a terroristák minden utasítását, és akinek most végre elengedték a gyerekeit.
Kicsit sem olyannak tűnt, mint aki elhiszi a saját falig tolt baromságait ukránokról, háborúról, Brüsszelről, és most döbbenten és értetlenül forgolódik, hogy mikor fordult be rossz sarkon, mit baszott el, ez meg higyan történhetett.
Szerintem az elmúlt 4 évben egyszer sem volt ennyire egyben, ennyire nyugodt és békés, mint pár órája.
2 hónapja
"Bober k*rwa" w Telewizji Republika⤵️ pic.twitter.com/QBHGiNupCq
— FAST INFO (@FastInfo) April 12, 2026
2 hónapja
Van akinek egész gyorsan sikerült a váltás.www.facebook.com/share/p/17XvJV6m91/?mibextid=wwXIfr
Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
ha valaki tudja honnan lehet hozzájutni a hírtv műsorfolyam 19:55 utáni részéhez, az síkitson. Valamiért a nyolc óra utáni "szaftos" részek már nincsenek fenn youtube-n.
2 hónapja
Sokan itt nem értjük az agymosott embereket, hogy tudtak parázni a propagandától, miközben itt is arról ment a diskurzus, hogy mikènt lesz meghekkelve a választás meg a hatalom átadása... és többen is aggódtunk az eredmény miatt... nagyon komoly pszichózisból kell kigyógyulnia ennek az országnak...Sobri remélem megnyugodott. hogy a "Fidesz elcsalja a 2026-os választást" nagyon úgy tűnik bekerül az "elmarad a 2020-as NFL szezon" temus Nostredamusi jóslata mellé. 😀😀😀😀
gyurczi
Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
The Hungarian people have decided. My heartfelt congratulations on your electoral success, dear @magyarpeterMP. I am looking forward to working with you. Let’s join forces for a strong, secure and, above all, united Europe. Gratulálok, kedves Magyar Péter!
— Bundeskanzler Friedrich Merz (@bundeskanzler) April 12, 2026
Még Trump meg Putyin üzenetére lennék kiváncsi. 😀😀😀 Remélem az előbbi loser, low energynek fogja hívni hamarosan Orbánt, ahogy a veszteseket szokta. 😀😀😀😀
Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
Sokan itt nem értjük az agymosott embereket, hogy tudtak parázni a propagandától, miközben itt is arról ment a diskurzus, hogy mikènt lesz meghekkelve a választás meg a hatalom átadása... és többen is aggódtunk az eredmény miatt... nagyon komoly pszichózisból kell kigyógyulnia ennek az országnak...
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
És bazzeg, ez az egész onnan indult, hogy elmentem egy Superbowl előtt aludni, erre valaki bement a Partizánba.
2 hónapja
ezen gondolkodtam én is. ha esze van a tiszának, amellett, hogy zsebre rakják ők is amit akarnak, mellette építik, fejlesztik az országot, úgy vajmi kevésbé lesznek annak kitéve annak, hogy a fidesz leváltsa őket. illetve amennyiben néhány havonta ha beszámolnak 4 éven keresztül a fidesz tetteiről, úgy arról is gondoskodnak, hogy kévébe merüljön feledésbe a 16 esztendő.És akkor az jutott eszembe h ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.Ha a Tisza nem esik darabokra, akkor nem hiszem. Más időket élünk, mint 1990-ben.
csebi
peterk2005 udvari bolond
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
2 hónapja
a test már megvan, a fejen kell még dolgoznom!17:00kor léptem le, most lépek be erre 1870 új poszt 😀jó, de a kartonbábu kész van már?
Josszi
Löfli
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
És akkor az jutott eszembe h ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.Ha a Tisza nem esik darabokra, akkor nem hiszem. Más időket élünk, mint 1990-ben.
csebi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Büszke vagyok a választókerületemben szavazókra. Utolsót is nézzétek meg ki lett! 😀😀😀 Ma reggelig nem is tudtam róla, hogy itt indult, pedig orszâgosan hírhedt arc.Bazmeg egész este monitoroztam, hány szavazatnál jár, gtfo
telex.hu/melleklet/valasztas-2026/valasztokeruletek/0114
iktriad
Tepper takarodj!
2 hónapja
De kétszer, nehogy valami kimaradjon véletlenül.17:00kor léptem le, most lépek be erre 1870 új poszt 😀És most olvass csak szépen vissza mindent is! 😀😀😀
Josszi
iktriad

2 hónapja
17:00kor léptem le, most lépek be erre 1870 új poszt 😀jó, de a kartonbábu kész van már?
Josszi
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
17:00kor léptem le, most lépek be erre 1870 új poszt 😀És most olvass csak szépen vissza mindent is! 😀😀😀
Josszi
2 hónapja
Debrecenben tele a főtér. Tűzijáték. Rángatják le a fideszes plakátokat. Nem gondoltam volna hogy ilyet látok majd Debrecenben.Beérett Kósa Lali munkájának a gyümölcse. 😀😀😀
Nemes samu09
2 hónapja
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sjt7fp/m%C3%A9g_folytatjuk_de_mivel/

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
17:00kor léptem le, most lépek be erre 1870 új poszt 😀
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Büszke vagyok a választókerületemben szavazókra. Utolsót is nézzétek meg ki lett! 😀😀😀 Ma reggelig nem is tudtam róla, hogy itt indult, pedig orszâgosan hírhedt arc.telex.hu/melleklet/valasztas-2026/valasztokeruletek/0114
2 hónapja
tényleg volt egy ilyen is.Emelek:
Emlékeztek erre? Mi vagyunk azok a senkik. pic.twitter.com/8QIEWpmRWT
— Pete (@splendid_pete) April 12, 2026
petey
Nekik nem tudok semmi jót kívánni. pic.twitter.com/a6PwwvufPg
— Pete (@splendid_pete) April 12, 2026
2 hónapja
huhh, benéztem a zuglói mkkp-s messenger csoportba, hát nem kellett volna 😬screenshot or stfu
Löfli
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
tényleg volt egy ilyen is. Emlékeztek erre? Mi vagyunk azok a senkik. pic.twitter.com/8QIEWpmRWT
— Pete (@splendid_pete) April 12, 2026