Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni a mai naphoz, hogy innentől nincs sötét Somogy.Sajnos A 13 narancsból kettő itt van Tolnában. Csak Szekszárd nyert, végre
mármint van, csak van más, ami sötétebb.
slowmotion
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Ja, a Fidesz másik kedvenc kampányarca is megnyilvánult. Magyarul!!!Gratulálunk @magyarpeterMP-nek és a TISZA pártnak az elsöprő győzelmükhöz. Fontos, amikor a konstruktív megközelítés érvényesül.
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) April 12, 2026
Ukrajna mindig is jószomszédi kapcsolatokra törekedett minden európai országgal, és készen állunk a Magyarországgal való együttműködésünk…
2 hónapja
Fideszesek szerint Rabszolgasosrs, már gyűjtenek Izaurának 😀Jó reggelt! Ez ugye már nem a Narancsvidèk?Nem ez Tiszaújváros. 😀
dande2
iktriad
2 hónapja
Valaki összeírná/betippelné, hogy kik várhatóak a legfontosabb pozícióba?
2 hónapja
Facen a hívők:Az origo, TV2 meg az m1 fogyasztása káros az ön agysejtjeire nézve!
Jönnek a migránsok
1000-1500 lesz egy liter benzin
Megyünk a frontra
Éhezés lesz
Vége a demokráciának
És még a jóêgtudja miket hordanak össze....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
Jó reggelt! Ez ugye már nem a Narancsvidèk?Nem ez Tiszaújváros. 😀
dande2
2 hónapja
Jó reggelt! Ez ugye már nem a Narancsvidèk?
2 hónapja
Tolna marad fideszes. A 03-ban úgy tűnik csak sikerült a vén lopóst meghagyni, aki az önkormányzati választás után hagyta Paksot kirabolni. Nice move, megint ellenzékben leszünk hülyék... 😡

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Facen a hívők:Nyugi, ebből a 2,1 millió szavazóból 4 év alatt 200K meghal, a maradék negyede átáll, negyede rájön, hogy hazudtak neki 16 évig, a maradék 1 millió meg arra lesz jó, hogy legyen, aki emlékezteti a maradék 6,5 millió szavazókorú lakosságot, hogy mit nem akarunk soha többé.
Jönnek a migránsok
1000-1500 lesz egy liter benzin
Megyünk a frontra
Éhezés lesz
Vége a demokráciának
És még a jóêgtudja miket hordanak össze....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Egyébként a 20-50 közötti generációnak is van végre rendszerváltó élménye, ez az éjszaka beég a reflexekbe.
2 hónapja
Facen a hívők:Jönnek a migránsok
1000-1500 lesz egy liter benzin
Megyünk a frontra
Éhezés lesz
Vége a demokráciának
És még a jóêgtudja miket hordanak össze....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Trump épp a pápát szidja...., de van olyan amerikai elnök, aki szánt pár szót ránk.The victory of the opposition in Hungary yesterday, like the Polish election in 2023, is a victory for democracy, not just in Europe but around the world. Most of all, it’s a testament to the resilience and determination of the Hungarian people – and a reminder to all of us to…
— Barack Obama (@BarackObama) April 13, 2026
2 hónapja
Fun fact:Az MKKP a majdnem 50ezer kapott listás szavazattal akkor jutott volna be a Parlamentbe, ha kb. 1 millióan szavaznak összesen, vagyis a megvalósult kb. 78 százalék helyett 13 százalék lett volna a részvétel országosan.
2 hónapja
Ja, Gulyás Marcinak is nagy tisztelet, hisz anno ő adott platformot MP-nek elsőként, tehát ő indította el a dominót, amiből ez a nagy győzelem lett! 2 hónapja
MP 100k új follower Facen egy nap alatt😀
2 hónapja
Hír tv facebook oldalán ha nem írják ki h O1G gratulált MP-nek akkor nem is tudnám h ki nyert 🤣
2 hónapja
Guardian címlap. Lesz még pár ilyen ma.ez most látszik egyébként a Holdról?Átfutottam a világsajtót csak főcím szinten, meg szomszedos orszagok főbb hír portáljait. Ez nem csak a Holdról látszik, ez mindenhonnan.
slowmotion
Jan
Akivel először találkozik majd MP MP-ként.
Welcome back to Europe! 🇵🇱🇭🇺 pic.twitter.com/OycXLz1p6u
— Donald Tusk (@donaldtusk) April 13, 2026
Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
beboldoltam az eltalált jóslatokat, a mandátumokat majd Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Az éjszaka következő vesztese:Azért a DK-ról se feledkezzünk meg, náluk is minden el lett baszva, amit csak lehet.
Orbán Balázs, kampányigazgató
Óriási külön deathmatchet nyomtak az ország legrosszabb kampányigazgatója címért a kutyapártos Nagy Dáviddal, de mivel kétharmadról, kormányzásból, végtelen pénz és végtelen hatalom mellett buktak óriásit, nem lehet kérdés hogy ki a legrosszabb.
Nem tudjuk hogy a két Orbán közül ki ráncigálta a Fidesz kampányának a kormányát, Orbán Viktor nem ért hozzá, Orbán Balázs meg súlytalan.
Bármihez nyúltak tökéletes mellényúlás volt, a kampányüzenettől, a program hiányától a trashcelebekig.
A következő hetekben biztosan hosszú cikkek fognak születni a munkásságáról, de neki innentől teljesen vége, egy HÖK elnökválasztást nem fognak rábízni.
ozibozi
2 hónapja
Az éjszaka következő vesztese:állítólag a demokraták már felkérték hogy segítse a republikánusok kampányát 2028-ban
Orbán Balázs, kampányigazgató
Óriási külön deathmatchet nyomtak az ország legrosszabb kampányigazgatója címért a kutyapártos Nagy Dáviddal, de mivel kétharmadról, kormányzásból, végtelen pénz és végtelen hatalom mellett buktak óriásit, nem lehet kérdés hogy ki a legrosszabb.
Nem tudjuk hogy a két Orbán közül ki ráncigálta a Fidesz kampányának a kormányát, Orbán Viktor nem ért hozzá, Orbán Balázs meg súlytalan.
Bármihez nyúltak tökéletes mellényúlás volt, a kampányüzenettől, a program hiányától a trashcelebekig.
A következő hetekben biztosan hosszú cikkek fognak születni a munkásságáról, de neki innentől teljesen vége, egy HÖK elnökválasztást nem fognak rábízni.
ozibozi
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Az éjszaka következő vesztese:Orbán Balázs, kampányigazgató
Óriási külön deathmatchet nyomtak az ország legrosszabb kampányigazgatója címért a kutyapártos Nagy Dáviddal, de mivel kétharmadról, kormányzásból, végtelen pénz és végtelen hatalom mellett buktak óriásit, nem lehet kérdés hogy ki a legrosszabb.
Nem tudjuk hogy a két Orbán közül ki ráncigálta a Fidesz kampányának a kormányát, Orbán Viktor nem ért hozzá, Orbán Balázs meg súlytalan.
Bármihez nyúltak tökéletes mellényúlás volt, a kampányüzenettől, a program hiányától a trashcelebekig.
A következő hetekben biztosan hosszú cikkek fognak születni a munkásságáról, de neki innentől teljesen vége, egy HÖK elnökválasztást nem fognak rábízni.
2 hónapja
Euró 368 lett
2 hónapja
ez most látszik egyébként a Holdról?Átfutottam a világsajtót csak főcím szinten, meg szomszedos orszagok főbb hír portáljait. Ez nem csak a Holdról látszik, ez mindenhonnan.
slowmotion
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Furcsa lesz kormánypártinak lenni. Szokni kell.De legalább már megvan a kormány szóvivő Eckü személyében.
xrace77
2 hónapja
Amúgy: ilyen népünnepélyben választás után még nem volt részem Budapest utcáin. Tombolt a város.
2 hónapja
Furcsa lesz kormánypártinak lenni. Szokni kell.