Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni a mai naphoz, hogy innentől nincs sötét Somogy.
mármint van, csak van más, ami sötétebb.
slowmotion
Sajnos A 13 narancsból kettő itt van Tolnában. Csak Szekszárd nyert, végre

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, a Fidesz másik kedvenc kampányarca is megnyilvánult. Magyarul!!!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó reggelt! Ez ugye már nem a Narancsvidèk?
dande2
Nem ez Tiszaújváros. 😀
iktriad
Fideszesek szerint Rabszolgasosrs, már gyűjtenek Izaurának 😀
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki összeírná/betippelné, hogy kik várhatóak a legfontosabb pozícióba?
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Facen a hívők:
Jönnek a migránsok
1000-1500 lesz egy liter benzin
Megyünk a frontra
Éhezés lesz
Vége a demokráciának
És még a jóêgtudja miket hordanak össze....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Az origo, TV2 meg az m1 fogyasztása káros az ön agysejtjeire nézve!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó reggelt! Ez ugye már nem a Narancsvidèk?
dande2
Nem ez Tiszaújváros. 😀
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó reggelt! Ez ugye már nem a Narancsvidèk?
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Tolna marad fideszes. A 03-ban úgy tűnik csak sikerült a vén lopóst meghagyni, aki az önkormányzati választás után hagyta Paksot kirabolni. Nice move, megint ellenzékben leszünk hülyék... 😡


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Facen a hívők:
Jönnek a migránsok
1000-1500 lesz egy liter benzin
Megyünk a frontra
Éhezés lesz
Vége a demokráciának
És még a jóêgtudja miket hordanak össze....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nyugi, ebből a 2,1 millió szavazóból 4 év alatt 200K meghal, a maradék negyede átáll, negyede rájön, hogy hazudtak neki 16 évig, a maradék 1 millió meg arra lesz jó, hogy legyen, aki emlékezteti a maradék 6,5 millió szavazókorú lakosságot, hogy mit nem akarunk soha többé.

Egyébként a 20-50 közötti generációnak is van végre rendszerváltó élménye, ez az éjszaka beég a reflexekbe.

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Facen a hívők:
Jönnek a migránsok
1000-1500 lesz egy liter benzin
Megyünk a frontra
Éhezés lesz
Vége a demokráciának
És még a jóêgtudja miket hordanak össze....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trump épp a pápát szidja...., de van olyan amerikai elnök, aki szánt pár szót ránk.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 355 — #NoStress
Fun fact:
Az MKKP a majdnem 50ezer kapott listás szavazattal akkor jutott volna be a Parlamentbe, ha kb. 1 millióan szavaznak összesen, vagyis a megvalósult kb. 78 százalék helyett 13 százalék lett volna a részvétel országosan.

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, Gulyás Marcinak is nagy tisztelet, hisz anno ő adott platformot MP-nek elsőként, tehát ő indította el a dominót, amiből ez a nagy győzelem lett!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 007
MP 100k új follower Facen egy nap alatt😀
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hír tv facebook oldalán ha nem írják ki h O1G gratulált MP-nek akkor nem is tudnám h ki nyert 🤣
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez most látszik egyébként a Holdról?
slowmotion
Átfutottam a világsajtót csak főcím szinten, meg szomszedos orszagok főbb hír portáljait. Ez nem csak a Holdról látszik, ez mindenhonnan.
Jan
Guardian címlap. Lesz még pár ilyen ma.


Akivel először találkozik majd MP MP-ként.


Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
beboldoltam az eltalált jóslatokat, a mandátumokat majd holnap ha hivatalos lesz, jó éjt, kemény volt az elmúlt pár nap

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Az éjszaka következő vesztese:

Orbán Balázs, kampányigazgató

Óriási külön deathmatchet nyomtak az ország legrosszabb kampányigazgatója címért a kutyapártos Nagy Dáviddal, de mivel kétharmadról, kormányzásból, végtelen pénz és végtelen hatalom mellett buktak óriásit, nem lehet kérdés hogy ki a legrosszabb.

Nem tudjuk hogy a két Orbán közül ki ráncigálta a Fidesz kampányának a kormányát, Orbán Viktor nem ért hozzá, Orbán Balázs meg súlytalan.

Bármihez nyúltak tökéletes mellényúlás volt, a kampányüzenettől, a program hiányától a trashcelebekig.

A következő hetekben biztosan hosszú cikkek fognak születni a munkásságáról, de neki innentől teljesen vége, egy HÖK elnökválasztást nem fognak rábízni.
ozibozi
Azért a DK-ról se feledkezzünk meg, náluk is minden el lett baszva, amit csak lehet.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Az éjszaka következő vesztese:

Orbán Balázs, kampányigazgató

Óriási külön deathmatchet nyomtak az ország legrosszabb kampányigazgatója címért a kutyapártos Nagy Dáviddal, de mivel kétharmadról, kormányzásból, végtelen pénz és végtelen hatalom mellett buktak óriásit, nem lehet kérdés hogy ki a legrosszabb.

Nem tudjuk hogy a két Orbán közül ki ráncigálta a Fidesz kampányának a kormányát, Orbán Viktor nem ért hozzá, Orbán Balázs meg súlytalan.

Bármihez nyúltak tökéletes mellényúlás volt, a kampányüzenettől, a program hiányától a trashcelebekig.

A következő hetekben biztosan hosszú cikkek fognak születni a munkásságáról, de neki innentől teljesen vége, egy HÖK elnökválasztást nem fognak rábízni.
ozibozi
állítólag a demokraták már felkérték hogy segítse a republikánusok kampányát 2028-ban

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Az éjszaka következő vesztese:

Orbán Balázs, kampányigazgató

Óriási külön deathmatchet nyomtak az ország legrosszabb kampányigazgatója címért a kutyapártos Nagy Dáviddal, de mivel kétharmadról, kormányzásból, végtelen pénz és végtelen hatalom mellett buktak óriásit, nem lehet kérdés hogy ki a legrosszabb.

Nem tudjuk hogy a két Orbán közül ki ráncigálta a Fidesz kampányának a kormányát, Orbán Viktor nem ért hozzá, Orbán Balázs meg súlytalan.

Bármihez nyúltak tökéletes mellényúlás volt, a kampányüzenettől, a program hiányától a trashcelebekig.

A következő hetekben biztosan hosszú cikkek fognak születni a munkásságáról, de neki innentől teljesen vége, egy HÖK elnökválasztást nem fognak rábízni.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Euró 368 lett
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
ez most látszik egyébként a Holdról?
slowmotion
Átfutottam a világsajtót csak főcím szinten, meg szomszedos orszagok főbb hír portáljait. Ez nem csak a Holdról látszik, ez mindenhonnan.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Furcsa lesz kormánypártinak lenni. Szokni kell.
xrace77
De legalább már megvan a kormány szóvivő Eckü személyében.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Amúgy: ilyen népünnepélyben választás után még nem volt részem Budapest utcáin. Tombolt a város.
2 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Furcsa lesz kormánypártinak lenni. Szokni kell.