Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
szerencsére az Oktogonon még nem volt Woodstock, de tuti hajnalig fog menni a buli a városban

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
És akkor az jutott eszembe hogy ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.Szerintem pedig nem, mert most nem rendszerváltás volt, hanem generációváltás
csebi

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Belegondoltatok, hogy pár hét és nem lesznek többé nyomasztó, velejéig gonosz és hazug óriásplakátok. Közterek is élhetőbbek lesznek.
2 hónapja
Mirkóczki nincs 500 szavazat lol sok ballasztot ledobtunk ma
Tepper takarodj!
2 hónapja
lefulladt az utolsó földalatti, köszi MP!Orbán alatt minden jobb volt
Löfli
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Nagyon bízom benne, hogy ezt a beidegződött pesszimizmust fel fogja váltani a következő időszakban a kellemes optimizmus.És akkor az jutott eszembe h ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.Elképzelhető.
csebi
Kampman
2 hónapja
Nekem meg attol, ahogy belegondolok, hogy Sz. Gyorgy milyen arcot vaghat. Xdeszembe jutott, milyen lesz holnap reggel nyolckor az m1 híradó. Már ettől is jó kedvem lett.Ugy bucsuztak, hogy holnap is itt lesznek es beszelnek. Itt azert felrohogtem. XdAkkor a végéig birtad mert vége van😂Gajdics a magyar einsteinEddig bírtam a hír tv-t, ez most már nagyon-nagyon cringe. 😀
Akcidens
somoskovig
ozibozi
Stez
bergerdani
2 hónapja
lefulladt az utolsó földalatti, köszi MP!

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Seahawks SB, bukik Viktor. Tuti csal az asszony vagy majusban meghalok, nem szokott ilyen szeriam lenni.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
2 hónapja
És akkor az jutott eszembe h ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.4 év múlva találkozunk Máltán.
csebi
2 hónapja
Seszták, Tállai, Koncz, Czunyiné, Pócs, Hoppál, Takács Péter, Pogácsás, Demeter Zoltán. de szép lesz nélkületek az új országgyűlés.és egyben a kurva anyátokat! azért ezt se hagyjuk ki akkor már
deyell
2 hónapja
És akkor az jutott eszembe h ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.Elképzelhető.
csebi
2 hónapja
És akkor az jutott eszembe h ez a magyar nép képes lesz 4 év múlva visszahozni Orbant 2/3mal.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Szerintem amúgy sok vereséget szenvedő fideszes képviselő fellélegezhet. Kötve hiszem hogy mindenki teljes mellszélességgel támogatta azt az őrületet, amit Vityáék nyomnak jó pár éve.Becsó a kampány első napján olyat tolt, hogy anya (gyerekkori barátja) bemondta, hogy ezt Zsolti el akarja veszteni
Itt van például Becsó.
Nógrád 1.
Elment mindenhova, sok fotón ott volt, de tisztán látszott rajta hogy elfáradt és várja a végét. Uralkodott vagy 30 évig, és Kelet-Nógrád lett ezalatt az egyik legszegényebb régió 😅
Nem fog hiányozni.
JC6 (Mr. Miele)
Kőkemény munkával sikerült neki
2 hónapja
Nah joccak, további jó ünneplést, reggel folyt köv 🙂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
PartizánRuff megy ma a legnagyobbat, én ilyet még az életemben nem láttam.Ez hol van? Csak tvben neztem esdig barmit
bergerdani
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
www.youtube.com/live/bQvLR768Ueo?is=5PLUX6QEmOUOKf0_Ruff megy ma a legnagyobbat, én ilyet még az életemben nem láttam.Ez hol van? Csak tvben neztem esdig barmit
bergerdani
Stez

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Szerintem amúgy sok vereséget szenvedő fideszes képviselő fellélegezhet. Kötve hiszem hogy mindenki teljes mellszélességgel támogatta azt az őrületet, amit Vityáék nyomnak jó pár éve.Itt van például Becsó.
Nógrád 1.
Elment mindenhova, sok fotón ott volt, de tisztán látszott rajta hogy elfáradt és várja a végét. Uralkodott vagy 30 évig, és Kelet-Nógrád lett ezalatt az egyik legszegényebb régió 😅
Nem fog hiányozni.
2 hónapja
eszembe jutott, milyen lesz holnap reggel nyolckor az m1 híradó. Már ettől is jó kedvem lett.Ugy bucsuztak, hogy holnap is itt lesznek es beszelnek. Itt azert felrohogtem. XdAkkor a végéig birtad mert vége van😂Gajdics a magyar einsteinEddig bírtam a hír tv-t, ez most már nagyon-nagyon cringe. 😀
Akcidens
somoskovig
ozibozi
Stez
Mindig jövőre
2 hónapja
Na így a hír tv-s kabaré után igazán üdítő Ruffot hallgatni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Meg a többi álszent f...kalap is.Keresem Bayer sírásat de nem találomNyugi. Következő pár hét úgyis arról fog szólni ahogy sir majd
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
csebi
Hogy ők mennyi mindent tettek ezért az országért, a belüket kidolgozták értünk és akkor ez a hálátlan nép megsem rájuk szavaz.
Csak úgy záporoznak majd a könnyek és szívek fognak itt meghasadni.
2 hónapja
Ez nem bukta, ez megsemmisülés. És ha mondjuk Petike pl tényleg disszidál, akkor nem is kell különösebben erőlködni a hazaárulás sztorin.Próbáltak a 2002-es vereség utáni dolgaikból erőt meríteni, de ez a bukta összehasonlíthatatlan azzal.Ugy bucsuztak, hogy holnap is itt lesznek es beszelnek. Itt azert felrohogtem. XdAkkor a végéig birtad mert vége van😂Gajdics a magyar einsteinEddig bírtam a hír tv-t, ez most már nagyon-nagyon cringe. 😀
Akcidens
somoskovig
ozibozi
Stez
Kampman
2 hónapja
Ruff megy ma a legnagyobbat, én ilyet még az életemben nem láttam.Ez hol van? Csak tvben neztem esdig barmit
bergerdani
2 hónapja
Ruff megy ma a legnagyobbat, én ilyet még az életemben nem láttam.
Mindig jövőre
2 hónapja
Lakner és Ruff síráshoz közel, nagyon bírom őket és a velük együtt sokat dolgozókat az elmúlt 16 évből...Én ma annyit sírtam mint váláskor
StormST