Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ugyan ez is index, de azért vicces. Legalább a látszatra figyelhetnének egy kicsit jobban... :😀

 index.hu/belfold/2013/06/13/20_milliot_fizetett_ki_a_kormany_gipsz_jakabnak_es_iksz_ipszilonnak/

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Végülis a lényeg, hogy 18.
Sobri Jóska
Minden napra mehetne pár ilyen. Tegnap a fuvarozók kompenzációját húzták le, szerintük az IPA-s kompenzációnak semmi haszna nem lesz, meg leírták, hogy drágább lesz még a németnél is a díj és hogy alig leszünk olcsóbbak Ausztriánál, de azt a következtetést már nem sikerült levonniuk, hogy hozzánk nem a németektől lógnak át a kamionosok spórolni, hanem Ausztriából.

A mai penzum: ráugrottak Klinghammernek egy elég kategorikus mondatára (A humántudományok, a kultúra nagyon fontos, de nem értéket teremtenek, hanem az embereket gyönyörködtetik, boldogságot adnak) amit már az adott Népszabadságos interjúban is pontosított (A szolgáltatás eloszt. Azt osztja el, amit az értéktermelők megtermeltek. Még egyszer mondom, nem a többiek ellen szólok, csak az arányokat kell meg találni. Nálunk megbillent az arány. Nagyon lecsökkent a műszaki és természettudományos képzés), ezt persze már nem idézik.

De a legjobb a nyavalygás vége
Egyre több gond van az egyetemek háza táján, a Corvinuson például nem jár a lift. Ha bármi működési problémát észlel az egyetemén (elfogyott a wc-papír, felhigítják a kézmosó-szappant, rossz a lift, stb), kérjük, írjon erre az emailcímre. Köszönjük!

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Végülis a lényeg, hogy 18.

Index kint:


Index bent:

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Már nem tudom, hogy melyik oldalon láttam egy szavazás eredményét. Politikusaink árvízi szereplését kellett értékelni az olvasóknak.
Vona Gábor toronymagasan nyert.laccoo74
kurucinfo? 😊somoskovig
Szerintem hvg, vagy hír24 volt.Kurucot a legritkább esetben látogatom.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Már nem tudom, hogy melyik oldalon láttam egy szavazás eredményét. Politikusaink árvízi szereplését kellett értékelni az olvasóknak.
Vona Gábor toronymagasan nyert.laccoo74
kurucinfo? 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Már nem tudom, hogy melyik oldalon láttam egy szavazás eredményét. Politikusaink árvízi szereplését kellett értékelni az olvasóknak.
Vona Gábor toronymagasan nyert.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 444.hu/2013/06/12/jon-jon-jon-a-legostobabb-torveny-te-csak-ne-fotozgassal/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
 hvg.hu/itthon/20130610_Niincs_penz_a_Corvinuson_a_liftek_uzemelt

az, hogy ilyen szinten rogytak meg csak az állami elvonás oka, vagy volt ott is "rokonok"?Amadeus91
amikor én oda jártam (2001-2006) már akkor több éves probléma volt.

jellemzően azon nevettünk, hogy a "közgáz" több száz milliós adósságtól szenved, amíg szemben a műszaki egyetem pedig süllyed. jól szemlélteti a felsőoktatásunkat, és egyáltalán semmi köze a mostani storyhoz.gabtsi
asszem 2001-ben volt a 400 millás botrány, amikor Chikán átült a GKM székéből a rektoriba. azt az adósságot átütemezték, de nyilván valamiből ki kellett fizetni, illetve kell, és a forrásmegvonás miatt valahol valamit meg kell spórolni.
ez a liftleállás látványos ugyan, de józan ésszel elfogadható, a liftet használják csak azok, akik nincsenek megfelelő fizikai állapotban (mozgáskorlátozottak, öregek), a fiatalság meg menjen csak lépcsőn.
én is azt csináltam éveken keresztül, nem haltam bele, és még gyorsabban fel is értem az emeletekre, mintha megvárom a lifteket.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Amadeuc valamit mostmá muszály fejlesztenünk rajtad. Tegyünk egy gondolatkísérletet, hogy mondjuk gyüvőre Vektorunk mégis veszít. Az eddig felépített konspirációs teóriád, miszerint a világ ijentén állásáról a fasiszták tehetnek, és ov fasiszta. Nos ez nem lesz, tehát vezér fonal nélkül maradsz, másrészt ultraveszélyes szélsőséges irányokba taszajtod magad azzal, hogy azt gondolod, hogy a másikok tehetnek minden rosszról. Saját érdekedben az immár vallásilag helyrezökkent Sobri-tanfolyamot kell elvégezned, mej egoisztikusan megviláítja majd számodra, hogy mik a külső-belső eggyütthatók eredője, valamint rámutat, hogy bizony-bizony minderől te tehecc, magad. De mehecc dianetikázni is, de a mellékhatások tekintetében kérdezd magát a kezelőorvosának gyógyszerészével...sutianap
én ilyet sosem mondtam. Az elvakult fanatikusok oldalfüggetlenül ugyanolyanok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Amadeuc valamit mostmá muszály fejlesztenünk rajtad. Tegyünk egy gondolatkísérletet, hogy mondjuk gyüvőre Vektorunk mégis veszít. Az eddig felépített konspirációs teóriád, miszerint a világ ijentén állásáról a fasiszták tehetnek, és ov fasiszta. Nos ez nem lesz, tehát vezér fonal nélkül maradsz, másrészt ultraveszélyes szélsőséges irányokba taszajtod magad azzal, hogy azt gondolod, hogy a másikok tehetnek minden rosszról. Saját érdekedben az immár vallásilag helyrezökkent Sobri-tanfolyamot kell elvégezned, mej egoisztikusan megviláítja majd számodra, hogy mik a külső-belső eggyütthatók eredője, valamint rámutat, hogy bizony-bizony minderől te tehecc, magad. De mehecc dianetikázni is, de a mellékhatások tekintetében kérdezd magát a kezelőorvosának gyógyszerészével...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 398 — Ajmo Vatreni
 444.hu/2013/06/11/szijjartoval-ragasztottak-le-bajnait/

😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 hvg.hu/itthon/20130610_Niincs_penz_a_Corvinuson_a_liftek_uzemelt

az, hogy ilyen szinten rogytak meg csak az állami elvonás oka, vagy volt ott is "rokonok"?Amadeus91
amikor én oda jártam (2001-2006) már akkor több éves probléma volt.

jellemzően azon nevettünk, hogy a "közgáz" több száz milliós adósságtól szenved, amíg szemben a műszaki egyetem pedig süllyed. jól szemlélteti a felsőoktatásunkat, és egyáltalán semmi köze a mostani storyhoz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PanRp1j4gX4#!

bájos mikor a kis cigók ölelgetik a Szeretett Vezért.
a gyomorforgató az, hogy majd el lesz adva hogy OV hívó szavára mozdult meg a Nép a bajban. az hogy parádézik a politikus mindenféle katasztrófánál az standard, de Vitya kezdi már túlpörögni a szerepét. rossz ripacs.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 hvg.hu/itthon/20130610_Niincs_penz_a_Corvinuson_a_liftek_uzemelt

az, hogy ilyen szinten rogytak meg csak az állami elvonás oka, vagy volt ott is "rokonok"?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738


port.hu
10/10

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
visszatérve a médiára (aka negyedik hatalmi ág) egy pillanatra, azért nem mindenhol mennek rosszul a dolgok:
 www.kreativ.hu/media/cikk/jobban_teljesitett_a_fidesz_koruli_mediabirodalom

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 www.facebook.com/photo.php?fbid=497289357006914&set=a.129450963790757.23294.129447163791137&type=1&relevant_count=1&ref=nf

😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha egy blogoldal facebookos bejegyzését linkeled, készülj fel rá, hogy egyesek forráskritikával élnek 😊 mellesleg a tartalom sem tudom, mennyire hiteles, de igazából mindegy is. Naponta meg kell lepődni azon, hogy a politikus politikai hasznot akar kovácsolni mindenből, ami szembejön? Bajnairól is ott a fotó, ahogy egy jobbikossal együtt pakolászik, ez teljesen természetes. Nem ők fogják megállítania Dunát, de ilyen helyzetben úgy kell tenni, mintha legalábbis komoly szerepet vállalnának benne.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Tartalomtól függetlenül, még nem kattintottam rá: te tényleg mindent elhiszel, hogy ami valahova le van írva, az úgy is történt?jjncaa
nem, de ez a sztori már poénnak is jó.

edit: ha nem kattintottál rá, honnan tudod, hogy mi van benne?Amadeus91
Tudnom kellene a cikk tartalmát ahhoz, hogy alapból kétkedéssel olvassam?jjncaa
csak vagy olyan bölcs, nem vakon beleugrani egy (esetleges) pofonba. Szeretnék nem csalódni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Tartalomtól függetlenül, még nem kattintottam rá: te tényleg mindent elhiszel, hogy ami valahova le van írva, az úgy is történt?jjncaa
nem, de ez a sztori már poénnak is jó.

edit: ha nem kattintottál rá, honnan tudod, hogy mi van benne?Amadeus91
Tudnom kellene a cikk tartalmát ahhoz, hogy alapból kétkedéssel olvassam?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Tartalomtól függetlenül, még nem kattintottam rá: te tényleg mindent elhiszel, hogy ami valahova le van írva, az úgy is történt?jjncaa
nem, de ez a sztori már poénnak is jó.

edit: ha nem kattintottál rá, honnan tudod, hogy mi van benne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Tartalomtól függetlenül, még nem kattintottam rá: te tényleg mindent elhiszel, hogy ami valahova le van írva, az úgy is történt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.facebook.com/pezsmablog/posts/371070962994929

OMAHA Beach

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
mondjuk ilyen alapon feltehetnénk azt a kérdést is, hogy hol van az egész Földön független - nem underground - sajtóorgánum 😊jjncaa
Amire egy kérdéscsokor a válasz:
Ugyan miért lenne egy sajtóorgánum független?
Mi lenne abból a haszna, mi lenne a célja, az értelme?Sobri Jóska
célja az lenne, hogy az emberek objektív tájékoztatásra való igényét elégítse ki, értelme meg kb. az, hogy rádöbbentse őket, ilyen nem létezik 😊jjncaa
A haszonra még frappáns válasz se volt. 😊Sobri Jóska
A közszolgálat mikor volt jövedelmező műfaj?jjncaa
a média közszolgálat?Amadeus91
Bulleye, faszikám 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak