NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Bár az elején valamennyire még ezek is élénkíteni fogják a gazdaságot a fogyasztás felfűtésével.atapapa
Maradjunk az "enyhítésénél", azért az igazi "fűtöttséget" nem fogja elhozni a farhát fogyasztás megugrása. És a pedagógusok sem fognak rohanni LCD TV-t és új ruhaszettet venni.
Gyurma Pappa
A bázishoz képest azt hiszem nem túlzás ezt a szót használni, a válság óta eltelt lassan 5 évben összesen talán volt 3-4 olyan hónap elszórva, amikor emelkedett a fogyasztás itthon, az összes többiben csökkent. Mindeközben az egymást váltó kormányok összesen legalább csináltak bő háromezer milliárd forintnyi megszorítást azóta (meg ugye ott volt az elszálló árfolyamok és kamatok "jótékony" hatása).
Persze egymást érő, 6-8 százalékos hiányok árán hozott fogyasztásélénkítés most vélhetően nem lesz. De mindegy is, bármi is készül a választás előtt, az nem lesz fenntartható hosszú távon.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Hát akkor ebben egyetértünk 😊

Bár az elején valamennyire még ezek is élénkíteni fogják a gazdaságot a fogyasztás felfűtésével.atapapa
Maradjunk az "enyhítésénél", azért az igazi "fűtöttséget" nem fogja elhozni a farhát fogyasztás megugrása. És a pedagógusok sem fognak rohanni LCD TV-t és új ruhaszettet venni.

Ennyire működőképes jelenleg itthon a parlamentáris demokrácia a négy évente rendezendő választásokkal 😊jjncaa
Én inkább úgy alakítanám át ezt a mondatot, hogy "tényleg ennyire működőképes...?". Mivel kb. senki nem próbálta, így nem tudhatjuk, egy kábé botránymentesen működő kormány nem tudná-e osztogatás nélkül is megőrizni a pozícióját. Most hagyjuk a 2010-es szoci buktát és előtte a Bajnai-féle megszorításokat, az egy nagyon speciális helyzet volt, minden tekintetben (Öszöd+válság egyenként is elég lett volna, de ezekhez még jött azért Hagyó, az egész BKF, a Főváros stb.).

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Ne csináld, pont te kardoskodtál az állam gazdaságélénkítő szerepvállalásának növelése mellett 😊
atapapa
Ha arra költik, akkor még örülni is fogok. De ebből inkább nyugdíjemelést, képzetlen munkaerőnek szóló kedvezményeket és pedagógus életpályát vizionálok, nem állami garancia programokat és járulékcsökkentést 😊Gyurma Pappa
Azt várhatod 😊
Bár az elején valamennyire még ezek is élénkíteni fogják a gazdaságot a fogyasztás felfűtésével.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Ne csináld, pont te kardoskodtál az állam gazdaságélénkítő szerepvállalásának növelése mellett 😊
atapapa
Ha arra költik, akkor még örülni is fogok. De ebből inkább nyugdíjemelést, képzetlen munkaerőnek szóló kedvezményeket és pedagógus életpályát vizionálok, nem állami garancia programokat és járulékcsökkentést 😊Gyurma Pappa
Ennyire működőképes jelenleg itthon a parlamentáris demokrácia a négy évente rendezendő választásokkal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ne csináld, pont te kardoskodtál az állam gazdaságélénkítő szerepvállalásának növelése mellett 😊
atapapa
Ha arra költik, akkor még örülni is fogok. De ebből inkább nyugdíjemelést, képzetlen munkaerőnek szóló kedvezményeket és pedagógus életpályát vizionálok, nem állami garancia programokat és járulékcsökkentést 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
ez elég nagy hír ám
 www.origo.hu/gazdasag/20130524-a-tulzott-hiany-miatti-eljaras-megszunteteset-javasolhatja-az-europai-bizottsag.htmljjncaa
Ez nagy eredmény, ez tény. Csak jelenleg inkább a kormánynak az, mint nekünk. Én tök jól el lennék, ha spanyol mintára kaptunk volna még egy év haladékot, akkor is, meg így is jól el leszek.Gyurma Pappa
Ne csináld, pont te kardoskodtál az állam gazdaságélénkítő szerepvállalásának növelése mellett 😊

Ez tényleg nagy dolog, főleg olyan időben, amikor a többi EU-s ország sorjában kerül a deficiteljárás alá. Politikailag is jól kommunikálható, a szocik idevezették az országot, majd 6 év nem volt nekik elég, hogy lekerüljünk a listáról, bezzeg Viktor megoldotta.

Most meg abban kell reménykedni, hogy 2 év múlva ne kerüljünk vissza megint, ha csinálnak is választási költségvetést, az inkább álljon egyszeri tételekből. Remélhetőleg nem fog megismétlődni az az elképesztő hungarikum, ami 2002 és 2005 között előfordult, miszerint a béreknél a nyugdíjjak 25%-kal nagyobb mértékben emelkedtek.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 350 — Cowboys fan
ez elég nagy hír ám
 www.origo.hu/gazdasag/20130524-a-tulzott-hiany-miatti-eljaras-megszunteteset-javasolhatja-az-europai-bizottsag.htmljjncaa
no, akkor tényleg kezdődhet a hadjárat!
kampány előtt osztogatás, kampány után fosztogatás...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
ez elég nagy hír ám
 www.origo.hu/gazdasag/20130524-a-tulzott-hiany-miatti-eljaras-megszunteteset-javasolhatja-az-europai-bizottsag.htmljjncaa
Ez nagy eredmény, ez tény. Csak jelenleg inkább a kormánynak az, mint nekünk. Én tök jól el lennék, ha spanyol mintára kaptunk volna még egy év haladékot, akkor is, meg így is jól el leszek.

több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
ez elég nagy hír ám
 www.origo.hu/gazdasag/20130524-a-tulzott-hiany-miatti-eljaras-megszunteteset-javasolhatja-az-europai-bizottsag.htmljjncaa
Faja. Jövőre emelhetjük a nyugdíjt!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
ez elég nagy hír ám
 www.origo.hu/gazdasag/20130524-a-tulzott-hiany-miatti-eljaras-megszunteteset-javasolhatja-az-europai-bizottsag.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ez színtiszta politikusi bullshit.Sobri Jóska
Ezt el is fogadom. Ahogy írtam, a személyben való mélységes csalódottságom tetőzése ez, és egy engem érdeklő és érintő témában. Ez egy ilyen hét 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
...Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.
Sobri Jóska
(Elképzeltem, hogy - mint a moziban - a darab előtt volt előzetes az István, a király-ból. Az tényleg újszerű a színházi előadások esetében. 😊 )Atari
Én mondjuk egy televíziókészüléken láttam az előkészületekről, próbákról készülő werkfilm néány nyersanyagát, ami majd az M1-en lesz ősszel.

Ez egyszerűen egy újabb felesleges kamuzás volt.Gyurma Pappa
Szerintem se nem felesleges, se nem kamu.
Valamit mondania kellett, és ugye azt tudjuk, hogy a politikában nem az számít válasznak, ami a kérdésre releváns infót szolgáltat, hanem ami a kérdést időben követi.
Pl:
Kérdés: mennyi 1+1?
Válasz: Nem azért jöttem, hogy matematikáról beszéljek, mert sokkal fontosabb a rezsicsökkentés a lakosság számára, mint egy kisiskolás matekpélda.
És ugyanezen logika mentén nem is kamu, hiszen amit mondott, annak valóságtartalma vélhetően 100%, csak relevanciája nincsen. És ugye a 'mert' szó használatával tűnik olybá, hogy van összefüggés az ismert tulajdonosi szerkezet, és az offshore-ság között.
Ez színtiszta politikusi bullshit.

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az, hogy ő egy végzett közgazdász, és egyébként egy elég intelligens faszi. Sokáig azt hittem, hogy majd lesz annyi benne (mert ismerem, alapból van benne annyi), hogy átvigye a pártot az értelmes irányba. És napról-napra bizonyítja, hogy nem tudja vagy nem meri ő sem az értelmet felvállalni. És ez elszomorít.

Sok hülyeséget mondott, de ez olyan "csúsztatás", ami nem a "köznépnek" szól, mert J. bácsi a földeken ki sem tudja mondani, hogy offshore. Ez egyszerűen egy újabb felesleges kamuzás volt.Gyurma Pappa
Az A8-asban megváltozott a világképe. Meg hát az adott felvetést ugyanúgy nem lehet értelmesen mosdatni, mint a trafikügyet, jön tehát valami ótvar nagy kamu, ami a droidoknak elég lesz, a többieknek meg már úgyis régóta mindegy. Szerintem pont hogy az ilyen bonyolultabbnak számító ügyekben könnyebb hülyíteni a pártállástól független köznépet, nekik szólt ez is.


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
"Arra a felvetésre, hogy az egyik közvetítő vállalkozást miért az adóparadicsomnak számító Kajmán-szigeteken jegyezték be, a kormánypárti politikus (Rogán Antal) elmondta: a cég nem offshore, mert ismertek a tulajdonosai. Megismételte: a fő tulajdonos a kínai Wanhua cég vezetője, Simon Mu, továbbá Boros Attila, Lian Wang és Jonathan Chan. "

Anti baszd meg, ezt komolyan kimondtad?Gyurma Pappa
Mi a gond ezzel? Attól offshore, hogy nem tudjuk ki a tulaj, nem attól, hogy nem adózik, ezek szerint legalábbis. De akkor mi lesz az ismert szoci offshore lovagokkal?Kori
Az, hogy ő egy végzett közgazdász, és egyébként egy elég intelligens faszi. Sokáig azt hittem, hogy majd lesz annyi benne (mert ismerem, alapból van benne annyi), hogy átvigye a pártot az értelmes irányba. És napról-napra bizonyítja, hogy nem tudja vagy nem meri ő sem az értelmet felvállalni. És ez elszomorít.

Sok hülyeséget mondott, de ez olyan "csúsztatás", ami nem a "köznépnek" szól, mert J. bácsi a földeken ki sem tudja mondani, hogy offshore. Ez egyszerűen egy újabb felesleges kamuzás volt.

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"Arra a felvetésre, hogy az egyik közvetítő vállalkozást miért az adóparadicsomnak számító Kajmán-szigeteken jegyezték be, a kormánypárti politikus (Rogán Antal) elmondta: a cég nem offshore, mert ismertek a tulajdonosai. Megismételte: a fő tulajdonos a kínai Wanhua cég vezetője, Simon Mu, továbbá Boros Attila, Lian Wang és Jonathan Chan. "

Anti baszd meg, ezt komolyan kimondtad?Gyurma Pappa
Mi a gond ezzel? Attól offshore, hogy nem tudjuk ki a tulaj, nem attól, hogy nem adózik, ezek szerint legalábbis. De akkor mi lesz az ismert szoci offshore lovagokkal?


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
"Arra a felvetésre, hogy az egyik közvetítő vállalkozást miért az adóparadicsomnak számító Kajmán-szigeteken jegyezték be, a kormánypárti politikus (Rogán Antal) elmondta: a cég nem offshore, mert ismertek a tulajdonosai. Megismételte: a fő tulajdonos a kínai Wanhua cég vezetője, Simon Mu, továbbá Boros Attila, Lian Wang és Jonathan Chan. "

Anti baszd meg, ezt komolyan kimondtad?

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
...
Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.
Sobri Jóska
(Elképzeltem, hogy - mint a moziban - a darab előtt volt előzetes az István, a király-ból. Az tényleg újszerű a színházi előadások esetében. 😊 )Atari
Azt hiszed viccelsz, és nem 😀 A Broadwayen próbálkoztak vele, de végül maradtak a kivetítős technikánál, és vannak színházak, ahol tényleg van reklám a darabok előtt 😊

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.
Sobri Jóska
(Elképzeltem, hogy - mint a moziban - a darab előtt volt előzetes az István, a király-ból. Az tényleg újszerű a színházi előadások esetében. 😊 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
A színházi vezetők kinevezését gyakran kíséri a politika, a nemzetiét meg főleg, a "középszar" Vidnyánszkynak még a francia rendezéseit is visszamondták, csak azért, mert "Orbán színházának" lett az igazgatója....
atapapa
Azt sehol nem mondtam, hogy a Vidnyánszky rossz rendező lenne, mert ezt nem hiszem (oké, vannak nála sokkal jobbak ebben az országban, sokkal kevésbé felkapottak is, sztároltak is). Azt mondom, és ezt tartom is, hogy színházigazgatóként Debrecenben nem bizonyította be, hogy túlságosan jó lenne.

Félreértés ne essék: nem hiszem, hogy Alföldi éhen halna (sőt, szerintem 2015-re valamelyik nagyobb Bp-i színházat fogja vezetni), de azt állítani, hogy a Vidnyánszky (Kerényi) féle vonal jó, az erős. És a gond ott van (ahol a Nemcsák féle József Attila Színház vagy az Új Színház), hogy ez gazdaságilag sem térül meg.

Tele lesz a prömier? Tele, mert az muszáj, minden új darabnál. És utána? Kétségeim vannak. Egyszerűen szűk az igény a régimódi, modoros, nemzetieskedő giccsre, amit ezek csinálni akarnak. Itt van Pécs, jó példa megint. Összeraktak egy János vitéz előadást, amire adtak ingyen jegyeket már október-novemberben, csak hogy legyenek, mert annyira borzasztóan vállalhatatlan volt az egész, hogy a kutyát nem érdekelte a zászlólengetés meg a furulyaszó. Mert egyszerűen nem volt szórakoztató.Gyurma Pappa
SOHA ne becsüld le a Békemenetet. Jó ideig telt ház lesz.

Kerényi kiszólásával a legnagyobb baj, hogy a csávó miniszterelnöki megbízott. Tehát, ha Orbán nem váltja le, az olyan, mintha maga a Nagy Ő mondta volna, hiába magánemberezik Kerényi.Dzsokijuing
fussa rá a nyugdíjból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 956 — Saturday Night Lights
A színházi vezetők kinevezését gyakran kíséri a politika, a nemzetiét meg főleg, a "középszar" Vidnyánszkynak még a francia rendezéseit is visszamondták, csak azért, mert "Orbán színházának" lett az igazgatója....
atapapa
Azt sehol nem mondtam, hogy a Vidnyánszky rossz rendező lenne, mert ezt nem hiszem (oké, vannak nála sokkal jobbak ebben az országban, sokkal kevésbé felkapottak is, sztároltak is). Azt mondom, és ezt tartom is, hogy színházigazgatóként Debrecenben nem bizonyította be, hogy túlságosan jó lenne.

Félreértés ne essék: nem hiszem, hogy Alföldi éhen halna (sőt, szerintem 2015-re valamelyik nagyobb Bp-i színházat fogja vezetni), de azt állítani, hogy a Vidnyánszky (Kerényi) féle vonal jó, az erős. És a gond ott van (ahol a Nemcsák féle József Attila Színház vagy az Új Színház), hogy ez gazdaságilag sem térül meg.

Tele lesz a prömier? Tele, mert az muszáj, minden új darabnál. És utána? Kétségeim vannak. Egyszerűen szűk az igény a régimódi, modoros, nemzetieskedő giccsre, amit ezek csinálni akarnak. Itt van Pécs, jó példa megint. Összeraktak egy János vitéz előadást, amire adtak ingyen jegyeket már október-novemberben, csak hogy legyenek, mert annyira borzasztóan vállalhatatlan volt az egész, hogy a kutyát nem érdekelte a zászlólengetés meg a furulyaszó. Mert egyszerűen nem volt szórakoztató.Gyurma Pappa
SOHA ne becsüld le a Békemenetet. Jó ideig telt ház lesz.

Kerényi kiszólásával a legnagyobb baj, hogy a csávó miniszterelnöki megbízott. Tehát, ha Orbán nem váltja le, az olyan, mintha maga a Nagy Ő mondta volna, hiába magánemberezik Kerényi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Én nem vagyok nagy színházba járó, Alföldinek a tévés megnyilvánulásait sosem szerettem, de pár hónapja belefutottam a Nemzetiben G.B.Shaw Szent Johannájába, minden előzetes infó nélkül. Se szereposztás, se fordítás, se rendező, semmi preinfó.
Röviden összefoglalva zseniális volt. Színészek, díszletek, a fordítás, az egész felépítmény vagyis a rendezés. Tűnődtem is, hogy ilyen "erősen istenes" darab hogy lehet a "buzi" Alföldi színházában, biztos nem figyelt oda.
Azán kint megnéztem, díszlet: Alföldi, rendező: Alföldi.
Én leszarom a magánéletét, de a színházhoz maximálisan ért, ez alapján az egy darab alapján is nyilvánvaló.
Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.

Persze ez is olyan, hogy a tények, a valóság csak összezavarja az embert.
Ha nem láttam volna én sem egy előadását sem, akkor biztos elfogulatlanabbul szapulhatnám, de így már azért nehéz lenne.Sobri Jóska
1. Valakiknek szúrja a szemét Alföldi

2. Attól hogy egy (és persze akár több) darabot jól megcsinált sajnos nem jelenti azt hogy mindent ilyen jól csinált volna. Azért neki is vannak olyan dolgai amiktől az ember haja égnek áll.
Persze ez igaz (mármint az előző mondat, az előtte lévők nem biztos...) az előtte lévőre is meg az utána jövő igazgatóra is.davemayer
Melyik darabjában láttál a saját szemeddel olyan hajmeresztő dolgot amitől a hajad égnek állt?
És ugye nem izlésbélire, hanem szakmaira gondolok.Sobri Jóska
nem is elsősorban a darabjaira gondolok (nem vagyok művész lélek így ennek boncolgatását nektek meghagyom) hanem az egyéb megnyilvánulásaira, akár a tv-ben akár más médiában. Persze ezzel összemosom a személyiségét is a munkásságával, de mindig nem lehet külön választani a kettőt.davemayer
És nézd meg mivel kezdtem...

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
nem is elsősorban a darabjaira gondolok (nem vagyok művész lélek így ennek boncolgatását nektek meghagyom) hanem az egyéb megnyilvánulásaira, akár a tv-ben akár más médiában. Persze ezzel összemosom a személyiségét is a munkásságával, de mindig nem lehet külön választani a kettőt.davemayer
Sok köze nincs a kettőnek egymáshoz, a művészek nagy része egyébként igencsak öntelt faszkalap, és ezek közül páran veszik a fáradtságot, hogy titkolják, páran meg nem. Én az utóbbit sokszor jobban kedvelem.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 721 — "Grammar maci"
Én nem vagyok nagy színházba járó, Alföldinek a tévés megnyilvánulásait sosem szerettem, de pár hónapja belefutottam a Nemzetiben G.B.Shaw Szent Johannájába, minden előzetes infó nélkül. Se szereposztás, se fordítás, se rendező, semmi preinfó.
Röviden összefoglalva zseniális volt. Színészek, díszletek, a fordítás, az egész felépítmény vagyis a rendezés. Tűnődtem is, hogy ilyen "erősen istenes" darab hogy lehet a "buzi" Alföldi színházában, biztos nem figyelt oda.
Azán kint megnéztem, díszlet: Alföldi, rendező: Alföldi.
Én leszarom a magánéletét, de a színházhoz maximálisan ért, ez alapján az egy darab alapján is nyilvánvaló.
Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.

Persze ez is olyan, hogy a tények, a valóság csak összezavarja az embert.
Ha nem láttam volna én sem egy előadását sem, akkor biztos elfogulatlanabbul szapulhatnám, de így már azért nehéz lenne.Sobri Jóska
1. Valakiknek szúrja a szemét Alföldi

2. Attól hogy egy (és persze akár több) darabot jól megcsinált sajnos nem jelenti azt hogy mindent ilyen jól csinált volna. Azért neki is vannak olyan dolgai amiktől az ember haja égnek áll.
Persze ez igaz (mármint az előző mondat, az előtte lévők nem biztos...) az előtte lévőre is meg az utána jövő igazgatóra is.davemayer
Melyik darabjában láttál a saját szemeddel olyan hajmeresztő dolgot amitől a hajad égnek állt?
És ugye nem izlésbélire, hanem szakmaira gondolok.Sobri Jóska
nem is elsősorban a darabjaira gondolok (nem vagyok művész lélek így ennek boncolgatását nektek meghagyom) hanem az egyéb megnyilvánulásaira, akár a tv-ben akár más médiában. Persze ezzel összemosom a személyiségét is a munkásságával, de mindig nem lehet külön választani a kettőt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Én nem vagyok nagy színházba járó, Alföldinek a tévés megnyilvánulásait sosem szerettem, de pár hónapja belefutottam a Nemzetiben G.B.Shaw Szent Johannájába, minden előzetes infó nélkül. Se szereposztás, se fordítás, se rendező, semmi preinfó.
Röviden összefoglalva zseniális volt. Színészek, díszletek, a fordítás, az egész felépítmény vagyis a rendezés. Tűnődtem is, hogy ilyen "erősen istenes" darab hogy lehet a "buzi" Alföldi színházában, biztos nem figyelt oda.
Azán kint megnéztem, díszlet: Alföldi, rendező: Alföldi.
Én leszarom a magánéletét, de a színházhoz maximálisan ért, ez alapján az egy darab alapján is nyilvánvaló.
Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.

Persze ez is olyan, hogy a tények, a valóság csak összezavarja az embert.
Ha nem láttam volna én sem egy előadását sem, akkor biztos elfogulatlanabbul szapulhatnám, de így már azért nehéz lenne.Sobri Jóska
1. Valakiknek szúrja a szemét Alföldi

2. Attól hogy egy (és persze akár több) darabot jól megcsinált sajnos nem jelenti azt hogy mindent ilyen jól csinált volna. Azért neki is vannak olyan dolgai amiktől az ember haja égnek áll.
Persze ez igaz (mármint az előző mondat, az előtte lévők nem biztos...) az előtte lévőre is meg az utána jövő igazgatóra is.davemayer
Melyik darabjában láttál a saját szemeddel olyan hajmeresztő dolgot amitől a hajad égnek állt?
És ugye nem izlésbélire, hanem szakmaira gondolok.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 721 — "Grammar maci"
Én nem vagyok nagy színházba járó, Alföldinek a tévés megnyilvánulásait sosem szerettem, de pár hónapja belefutottam a Nemzetiben G.B.Shaw Szent Johannájába, minden előzetes infó nélkül. Se szereposztás, se fordítás, se rendező, semmi preinfó.
Röviden összefoglalva zseniális volt. Színészek, díszletek, a fordítás, az egész felépítmény vagyis a rendezés. Tűnődtem is, hogy ilyen "erősen istenes" darab hogy lehet a "buzi" Alföldi színházában, biztos nem figyelt oda.
Azán kint megnéztem, díszlet: Alföldi, rendező: Alföldi.
Én leszarom a magánéletét, de a színházhoz maximálisan ért, ez alapján az egy darab alapján is nyilvánvaló.
Valamint láttam részleteket az új István a királyból, amit Szegedre csinál, az is nagyot fog ütni.

Persze ez is olyan, hogy a tények, a valóság csak összezavarja az embert.
Ha nem láttam volna én sem egy előadását sem, akkor biztos elfogulatlanabbul szapulhatnám, de így már azért nehéz lenne.Sobri Jóska
1. Valakiknek szúrja a szemét Alföldi

2. Attól hogy egy (és persze akár több) darabot jól megcsinált sajnos nem jelenti azt hogy mindent ilyen jól csinált volna. Azért neki is vannak olyan dolgai amiktől az ember haja égnek áll.
Persze ez igaz (mármint az előző mondat, az előtte lévők nem biztos...) az előtte lévőre is meg az utána jövő igazgatóra is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal