NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Jó mondjuk 2006-tal kapcsolatban elfogult vagyok mert a családomban is van egy-két "Révész Máriusz", szóval azzal kapcsolatban lehet túlzok.

De a lényeg, hogy ha ezt a jelenlegi helyzetet súlyosnak tekintjük, elbagatellizáljuk a nálunknál sokkal komolyabb társadalmi-gazdasági problémákkal küzködő országokat. Ettől még van mit tenni itthon is, nem is keveset, csak mondjuk afelől nincs kétségem ,hogy ha mondjuk Bajnai kormányra kerül, még akár valamiféle hitelmegállapodást is köt az IMF-fel, akkor mi lesz itt, már csak a valóban mobilizálható jobboldaliak miatt is. De egyébként is, ilyenek mint a rezsicsökkentés kivezetése és társai felhördülést fognak kelteni szélesebb rétegekben is, komolyabbat, mint az olyasmi, hogy "nincs saját nyugdíjszámlám" meg "sok a fideszes az AB-n" meg "nem igazságos az adórendszer".Rajna
Káros gondolatnak tartom, hogy azért maradjon hatalomban a Fidesz, mert ez még mindig jobb, mint egy esetleges kormányváltás után az utcákat újra lángba borító szélsőjobb és a melléjük táborozó Békemenet.
Megfordítom: mivel alkotmányossági kérdésekben a Fidesz átlépte a Rubicont, ezzel paradox módon megnyitotta az utat a kiegyezés irányába is. Ugyanis egy esetleges kormányváltás után (mivel nem valószínű a 2/3), a baloldal kénytelen lesz kompromisszumot ajánlani a Fidesznek, amelyik kénytelen lesz azt elfogadni, különben kormányozhatatlanná válik az ország. Ez nem politikai naivitás, hanem a helyzet diktálta kényszer (lehet).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Az meg mintha elsikkadt volna, hogy Széles Gábor hozza az örökmozgót.
Tegnap láttam is a prototípust, Perpetum Mobile Light, teljesen fasza, csak néha rá kell tölteni az aksijára.
Sobri Jóska
Széles Gábor megmondta, hogy ha "ez" bejön, akkor Orbánék maradnak ismét 2/3-dal.
A kísérlet nem a szélkerékről, fúziós reaktorról, szabadenergia generátorról szól, hanem, hogy miket képesek elhinni az emberek, mennyire gondolkoznak vagy agyatlanok. Ha a számítások bejönnek, na akkor maradnak Orbánék "örökre".
Szerintem be fog válni.Atari
Egészen elképesztő, hogy ez az ember a kormány egyik ideológiagyárának pénzelője, a Békemenet szervezője és egyik vezető pénzügyi támogatója. Konkrétan legyárt egy új Barguzin-szerű mítoszt a Fidesz és a Jobbik közti sávban mozgó tömegeknek, ahol tényleg csak az emberi gondolatba vetett hit és önbecsülés vethet gátat a hülyeség beszopásának.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Az állítás az volt, hogy súlyosabb társadalmi feszültségek nincsenek. Szerintem a rendszerváltás óta nem is voltak. Nem az volt a kérdés, hogy ki generál mit. Ha most itt viszont súlyosak a társadalmi feszültségek, akkor aközelmúlt és a régió egyéb, lényegesen durvább konfliktusait illetően milyen kitételt lehet megfogalmazni?

Az meg, hogy a jobbosok mobilizálhatóbbak, ezért tűnik az keményebbenk, pontosan azt mutatja, hogy egyelőre szimpla felerősített pártalapú táborpolarizáció van, ami (bár nem ilyen mértékben, az igaz) ugyanígy része a legtöbb nyugat-európai országnak is. Ha súlyos feszültség lenne, akkor lángokban állnának az utcák, legalábbis én azt hívnám így.Rajna
ha az utcák lángokban állnak, az már nem társadalmi feszültség, akkor már régen kitört minden.

a rezsicsökkentéssel sikerült enyhíteni a feszültségeken, mert az emberek nagy része a pénztárcájánál nem lát tovább, de ha majd 2014-ben újra visszaemelik a közüzemi árakat, akkor megint meleg lesz a pite.

illetve nem lesz, mert addigra a rendszer ellen felszólalókat megfélelmítik, vagy esetleg még mindig vizsgálati fogságban fogják tartani (ugye a diáktüntetők bevitele csak a bemelegítés), és akkor majd örülhetünk, hogy nincs társadalmi feszültség, mert senki nem mer tiltakozni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Az meg mintha elsikkadt volna, hogy Széles Gábor hozza az örökmozgót.
Tegnap láttam is a prototípust, Perpetum Mobile Light, teljesen fasza, csak néha rá kell tölteni az aksijára.
Dehát elsőre egy ilyen kis országban ez is nagyon szép.Sobri Jóska
ha meg be is jöhetne, akkor az amerikai-szovjet tengely felrobbantatja valami csoporttal, vagy ráküldik a Grínpíszot.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Csak én racionális megfontolásból a jobboldali gazdpol híve vagyok atapapa
... és az LMP-re voksolsz...Dzsokijuing
Ha mindig csak az számított volna a pártszimpátiámban, hogy ki visz jobbos gazdpolt a programjában, akkor megrögzött SZDSZ-szavazó lettem volna.
Inkább azt próbálom mérlegelni, hogy ki mit csinálna hatalmon, mely során azt is mérlegelem, hogy ki mit csinált, amikor korábban hatalmon volt. Nem állítom, hogy nem tévedtem 😊
A mostani kivételes lesz, ideológiában az LMP áll tőlem a legtávolabb, viszont nem demagóg párt, nem populisták (a mezőnyhöz képest), és a kis létszámuk dacára viszonylag korrekten betöltötték az ellenzéki szerepüket (ami nálam többet jelent, mint mindig ellentmondani a kormánynak).
A szavazatomat befektetésnek veszem, abba invesztálok, hogy 2018-ra jelentős, kormányalakításhoz megkerülhetetlen párttá fejlődnek.atapapa
az utolsó mondatod nem kis optimizmusra vall, viszont az előtte felsorolt érvek miatt hozzám is ez a párt áll a legközelebb, csak az új rendszerben véleményem szerint esélyünk sincs bejutni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az meg mintha elsikkadt volna, hogy Széles Gábor hozza az örökmozgót.
Tegnap láttam is a prototípust, Perpetum Mobile Light, teljesen fasza, csak néha rá kell tölteni az aksijára.
Sobri Jóska
Széles Gábor megmondta, hogy ha "ez" bejön, akkor Orbánék maradnak ismét 2/3-dal.
A kísérlet nem a szélkerékről, fúziós reaktorról, szabadenergia generátorról szól, hanem, hogy miket képesek elhinni az emberek, mennyire gondolkoznak vagy agyatlanok. Ha a számítások bejönnek, na akkor maradnak Orbánék "örökre".
Szerintem be fog válni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csak én racionális megfontolásból a jobboldali gazdpol híve vagyok atapapa
... és az LMP-re voksolsz...Dzsokijuing
Ha mindig csak az számított volna a pártszimpátiámban, hogy ki visz jobbos gazdpolt a programjában, akkor megrögzött SZDSZ-szavazó lettem volna.
Inkább azt próbálom mérlegelni, hogy ki mit csinálna hatalmon, mely során azt is mérlegelem, hogy ki mit csinált, amikor korábban hatalmon volt. Nem állítom, hogy nem tévedtem 😊
A mostani kivételes lesz, ideológiában az LMP áll tőlem a legtávolabb, viszont nem demagóg párt, nem populisták (a mezőnyhöz képest), és a kis létszámuk dacára viszonylag korrekten betöltötték az ellenzéki szerepüket (ami nálam többet jelent, mint mindig ellentmondani a kormánynak).
A szavazatomat befektetésnek veszem, abba invesztálok, hogy 2018-ra jelentős, kormányalakításhoz megkerülhetetlen párttá fejlődnek.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Csak én racionális megfontolásból a jobboldali gazdpol híve vagyok atapapa
... és az LMP-re voksolsz...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
ha mondjuk Bajnai kormányra kerülRajna
És ha Thürmer?
Vagy Torgyán?
A jelenlegi közvéleménykutatásokat ismerve kb. ugyanaz az esélye ennek a 3 embernek.

Sobri Jóska
Viccek topik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nekem az a bajom, hogy nem nagyon találok olyan elemeket a Fidesz politikában, amit pozitívnak tudok értékelni. A fő oka ennek pedig az, hogy ahol amúgy tényleg kellene egy reform, mert fenntarthatatlan a rendszer (felsőoktatás, nyugdíj), ott is alapvetően inkább barmolnak, mint átgondoltan és egyeztetve cselekszenek. Mivel pedig dilettánsok kezében vannak a döntések, óhatatlanul rosszul csinálják. Nyilván nem lehet úgy kivenni pénzt a felsőoktatásból, hogy állva tapsikoljanak az érintettek, de elfogadhatóan lehetne csinálni, csak kellene hozzá pár szakember, egyeztetés, némi kifutás, hogy lehessen rá készülni, de semmi nagy dolog. Mégsem tudják/akarják úgy csinálni, ahogy egy normális országban illik, inkább hülyének néznek mindenkit és a végén elkúrják, majd elmúlt8éveznek, hátha megnyugszik mindenki. Ez kb. mindenre igaz, csak pepitában.

Úgy nem lehet élhető országot csinálni, hogy előbb foglalkozunk a probléma kommunikációjával és ami szerintünk a legjobban hangzik, azt próbáljuk végrehajtani.


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Tegnap láttam is a prototípust, Perpetum Mobile Light, teljesen fasza, csak néha rá kell tölteni az aksijára.
Dehát elsőre egy ilyen kis országban ez is nagyon szép.
Sobri Jóska
😀 😀 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
ha mondjuk Bajnai kormányra kerülRajna
És ha Thürmer?
Vagy Torgyán?
A jelenlegi közvéleménykutatásokat ismerve kb. ugyanaz az esélye ennek a 3 embernek.

Az meg mintha elsikkadt volna, hogy Széles Gábor hozza az örökmozgót.
Tegnap láttam is a prototípust, Perpetum Mobile Light, teljesen fasza, csak néha rá kell tölteni az aksijára.
Dehát elsőre egy ilyen kis országban ez is nagyon szép.
A 2018-as választásra meg már rátölteni se kell majd, egyszerűen a Pilis földcsakrájának szakrális mágneses rezonanciájából kinyert energiával fog hasítani.
Szóval kishitűek hátra arc!

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó mondjuk 2006-tal kapcsolatban elfogult vagyok mert a családomban is van egy-két "Révész Máriusz", szóval azzal kapcsolatban lehet túlzok.

De a lényeg, hogy ha ezt a jelenlegi helyzetet súlyosnak tekintjük, elbagatellizáljuk a nálunknál sokkal komolyabb társadalmi-gazdasági problémákkal küzködő országokat. Ettől még van mit tenni itthon is, nem is keveset, csak mondjuk afelől nincs kétségem ,hogy ha mondjuk Bajnai kormányra kerül, még akár valamiféle hitelmegállapodást is köt az IMF-fel, akkor mi lesz itt, már csak a valóban mobilizálható jobboldaliak miatt is. De egyébként is, ilyenek mint a rezsicsökkentés kivezetése és társai felhördülést fognak kelteni szélesebb rétegekben is, komolyabbat, mint az olyasmi, hogy "nincs saját nyugdíjszámlám" meg "sok a fideszes az AB-n" meg "nem igazságos az adórendszer".

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az állítás az volt, hogy súlyosabb társadalmi feszültségek nincsenek. Szerintem a rendszerváltás óta nem is voltak. Nem az volt a kérdés, hogy ki generál mit. Ha most itt viszont súlyosak a társadalmi feszültségek, akkor aközelmúlt és a régió egyéb, lényegesen durvább konfliktusait illetően milyen kitételt lehet megfogalmazni?

Az meg, hogy a jobbosok mobilizálhatóbbak, ezért tűnik az keményebbenk, pontosan azt mutatja, hogy egyelőre szimpla felerősített pártalapú táborpolarizáció van, ami (bár nem ilyen mértékben, az igaz) ugyanígy része a legtöbb nyugat-európai országnak is. Ha súlyos feszültség lenne, akkor lángokban állnának az utcák, legalábbis én azt hívnám így.Rajna
Igazad van. De szvsz szubjektív megítélés kérdése, kinek mi a súlyos. Leginkább atával értek egyet, a feszültség a pénztárcában mérhető, és azért az utcai tüntetések is mutatják, hogy nem fenékig tejfel minden. 2006-ban sem lett volna olyan súlyos, ha a Fidesz nem vet be minden eszközt, az (akkor még szabad volt) kordonbontástól kezdve Révész Máriuszon át a focihuligánokig. Az is maradt volna békés tüntetés, mint a maiak.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A társadalmi feszültség alatt én nem csak az utcai hőzöngést érteném, és szerintem ebben a kategóriában a Bokros-csomag idején voltunk a topon. Ekkor egyszerre kapott pofont a családtámogatás (jogosultak körének szűkítése, támogatás csökkentése), a felsőoktatás (tandíj, keretszámcsökkentés) és az idős korosztály (nyugdíjkorhatár emelése). És ezen felül a csúcsra járatott inflációval mindenkit sújtva 2 év alatt nagyjából 15-20%-kal csökkent a reálbér és a nyugdíj értéke.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az állítás az volt, hogy súlyosabb társadalmi feszültségek nincsenek. Szerintem a rendszerváltás óta nem is voltak. Nem az volt a kérdés, hogy ki generál mit. Ha most itt viszont súlyosak a társadalmi feszültségek, akkor aközelmúlt és a régió egyéb, lényegesen durvább konfliktusait illetően milyen kitételt lehet megfogalmazni?

Az meg, hogy a jobbosok mobilizálhatóbbak, ezért tűnik az keményebbenk, pontosan azt mutatja, hogy egyelőre szimpla felerősített pártalapú táborpolarizáció van, ami (bár nem ilyen mértékben, az igaz) ugyanígy része a legtöbb nyugat-európai országnak is. Ha súlyos feszültség lenne, akkor lángokban állnának az utcák, legalábbis én azt hívnám így.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez ugye nem komoly?apeszos
Hát ha szerinted a jelenlegiek súlyos társadalmi feszültségek, akkor

1: rövid az emlékezeted (2006? és most hagyjuk, hogy ki volt kártékonyabb, a kormányellenes feszültségek szerintem akkor jóval erősebbek voltak, de ha szimplán a társadalom polarizációját kell itt értenünk, akkor 2002 is durvább, mint ami most van)

2: nem látsz messzire (nem kell feltétlenül a Közel-Keletre menni, hogx láss kissé komolyabb társadalmi feszültségeket, nézz rá a spanyol vagy a görög utcákra).

Ettől persze még vannak társadalmi feszültségek, csak nem érdemes rögtön azt képzelni, hogy ez már a legalja (várom erre a frappáns választ, hogy hát igen, Viktorbá képes még az elképzelhetőnél is rosszabbat hozni, de jobb lenne, ha a két pontomra válaszolnál, ha fogsz).Rajna
1: Ja ja. Tiszta aranyhal vagyok. Azt a feszkót is a Fidesz kreálta, mint a feszkók java részét. Amióta a Fidesz van, a megosztásra játszik -megjegyzem kiválóan- a társadalmi rétegek egymás ellen fordítására. Amíg egymás ellen vonulgatnak, nyugodtan játszhatják kisded játékaikat. Az elégedetlenség ugyanakkora, csak most aki nem riad vissza az erőszaktól sem, az van hatalmon. Nagy különbség.

2: Nem is szeretnék messzebb látni, isten őrizzen attól, hogy nálunk is ilyenek legyenek. De ha te nem látod a társadalomban fellelhető feszültséget, nem feltétlenül jelenti azt, hogy én vagyok rövidlátó. Maximum más szemüveggel látunk, vagy más körökben mozgunk.

Senki sem mondta (én biztos nem) hogy ez már a legalja, lesz ez lejjebb is, de annak is a gyurcsánybajnai meg az emúttnyócév az oka biztos. Elmondtam már párszor, én Gyurcsányt egy patkánynak tartom, jobban gyűlölöm mint Viktort, pedig az nagy szó. Orbánra azért haragszom mérhetetlenül, mert jobban elbaszta mint az elődje, jobban hazudik mint az elődje, de ezt még megspékelte egy nagy adag nagyzási hóborttal. A gengszter váltás óta soha egy kormánynak sem volt jobb, nagyobb, és ilyen kiváló lehetősége arra, hogy javítson az ország helyzetén. Kihagyta. Nem tudom, lesz-e még rá lehetőség. A baj az, hogy a Fidesz kormányon is ellenzékként viselkedik, mert nem tud másképp.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Azért a mai magyar közéletben -több ok miatt- sokkal mobilizálhatóbb a jobboldali szimpatizáns tömeg, ezért is tűnik úgy, hogy kisebb a társadalmi feszkó. Ugyanakkor a kivándorlók tömege és az elégedetlenek aránya mutatja a kormánnyal szembeni hozzáállást.
Az azonban kétségtelen, hogy nagyon könnyedén megúszták a megszorításokat és a hazugságokat is.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ez ugye nem komoly?apeszos
Hát ha szerinted a jelenlegiek súlyos társadalmi feszültségek, akkor

1: rövid az emlékezeted (2006? és most hagyjuk, hogy ki volt kártékonyabb, a kormányellenes feszültségek szerintem akkor jóval erősebbek voltak, de ha szimplán a társadalom polarizációját kell itt értenünk, akkor 2002 is durvább, mint ami most van)

2: nem látsz messzire (nem kell feltétlenül a Közel-Keletre menni, hogx láss kissé komolyabb társadalmi feszültségeket, nézz rá a spanyol vagy a görög utcákra).

Ettől persze még vannak társadalmi feszültségek, csak nem érdemes rögtön azt képzelni, hogy ez már a legalja (várom erre a frappáns választ, hogy hát igen, Viktorbá képes még az elképzelhetőnél is rosszabbat hozni, de jobb lenne, ha a két pontomra válaszolnál, ha fogsz).Rajna
2006-ban milyen társadalmi feszültség volt? Ugyanazok rohamozták a TV székházat, mint akik most védték a fideszét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez ugye nem komoly?apeszos
Hát ha szerinted a jelenlegiek súlyos társadalmi feszültségek, akkor

1: rövid az emlékezeted (2006? és most hagyjuk, hogy ki volt kártékonyabb, a kormányellenes feszültségek szerintem akkor jóval erősebbek voltak, de ha szimplán a társadalom polarizációját kell itt értenünk, akkor 2002 is durvább, mint ami most van)

2: nem látsz messzire (nem kell feltétlenül a Közel-Keletre menni, hogx láss kissé komolyabb társadalmi feszültségeket, nézz rá a spanyol vagy a görög utcákra).

Ettől persze még vannak társadalmi feszültségek, csak nem érdemes rögtön azt képzelni, hogy ez már a legalja (várom erre a frappáns választ, hogy hát igen, Viktorbá képes még az elképzelhetőnél is rosszabbat hozni, de jobb lenne, ha a két pontomra válaszolnál, ha fogsz).

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez ugye nem komoly?apeszos
Abszolút az.
Bizonyos fokú elégedetlenkedés nem jelent súlyos társadalmi feszültséget.

Kevesebb lett a minimálbér, csökkentették ötödével a közalkalmazotti fizetést, vagy 10%-kal a nyugdíjakat (románok, észtek, lettek)? Nézd meg mit műveltek akkor az emberek pl. Rigában.
Na, az súlyos társadalmi feszültség volt.
Most is van valamekkora feszkó persze, de ahhoz képest, hogy Matolcsy már-már bokrosi méretű megszorítást csinált az évek alatt, egyáltalán nem vészes e tekintetben a helyzet.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A fidesz súlyosabb társadalmi feszültségek nélkül képes volt kikeveredni a deficiteljárás szélére a devizahitelek által vert helyzetből, amely folyamatnak komoly rizikója (20-ra laphúzás) csak 2011 végén volt, ez valódi baloldali perspektívából elég nagy érdem szerintem, nem véletlen hogy azt hiszem a cseh választáson is az ottani szocik Orbánra hivatkoztak követendő példaként 😀
(megjegyzem a hazai balosok többsége talán a mostaninál is jobban fel lenne háborodva, ha Orbán az IMF-pályát választja gazdaságpolitikában)

Csak én racionális megfontolásból a jobboldali gazdpol híve vagyok és hosszabb távon az elmúlt 3 év olyan károkat okozott, amit Orbán soha nem fog tudni személyesen orvosolni, mert maga a személye lett a bizalmatlanság és a kiszámíthatatlanság szimbóluma.atapapa
Ez ugye nem komoly?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"mindez azt jelenti, hogy együttes erővel azonnal reagálni tudunk a támadásokra, és megvédjük hazánkat. Gyakorlatilag felállt egy civil honvédő hadsereg, mozgalom, s a jövőben egyetlen gyalázatos, lejárató megjelenést, megnyilvánulást sem hagyunk szó nélkül."

 polgarportal.hu/civilosszefogas/cof/1599-egy-civil-honvedo-hadsereg-all-most-fel

"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!
SA marschiert mit ruhig festem Schritt.
Kam'raden, die Rotfront und Reaktion erschossen,
Marschier'n im Geist in unser'n Reihen mit.
sálálálá...."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
miért, nincs benne az állam tövig érő fasszal mindenben?Amadeus91
irigykedsz? 😛atapapa
van amiből én sem kérnék azért. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Scheiringnél balosabb politikus kevés van a közéletben (még Chávezt is ajnározta), mégis az IMF-et ajánlja Orbánékkal szemben.
Ez a devizahiteles politika nem baloldaliság, hanem nettó populizmus. Főleg, hogy a felső középosztályon és nem a szegényeken segített.Dzsokijuing
A devizahitellel kapcsolatban talán félreérthetően fogalmaztam, arra gondoltam, hogy ezek a hitelek nagyon visszafogták a fogyasztás növekedését, ilyen helyzetben nehéz csodát művelni.
Most majdnem minden ellenzéki az IMF-t ajánlja Orbánnal szemben (ellenségem ellensége a barátom), de ha Orbán 2010-től folytatja azt, amit Bajnai elkezdett, akkor szerintem Scheiring ugyanilyen kritikus lenne. Az ellenzéknek pont az lett volna a jó, ha Orbán IMF-ezik, mert az balról könnyen támadható,
A balos pártok pont ezért vannak nehéz helyzetben, mert Orbán politikájára nem lehet ráígérni balról, legfeljebb 1-2 ponton (pl. SZJA), most nem nyerhetnek béremelés meg nyugdíjemelés ígéretével, mint 2002-ben.

miért, nincs benne az állam tövig érő fasszal mindenben?Amadeus91
irigykedsz? 😛