NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Sokáig nem tudtam ki ez a Király, amikor a kinevezése után csinált vele egy interjút a HVG... A nagyapja annak a Landler Jenőnek volt a testvére, aki népbiztos volt a tanácsköztársaságban, és akinek ha meg akarják látogatni a sírját, egészen a Kremlhez kell a családnak zarándokolnia, mert annak a falaiban van eltemetve 😀

atapapa
Akkor Matolcsy családilag is a másik oldalon van:  hvg.hu/itthon/20130204_Ungvary_Matolcsy_csaladja_erintett_volt_a

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Amadeus91
Bérrettegő? Sajnos nem.Kori
Nem új a nóta, 2001-ben Kornai mondott le nagy bátran szintén 2 hónappal a megbízatásának lejárta előtt 😛

Sokáig nem tudtam ki ez a Király, amikor a kinevezése után csinált vele egy interjút a HVG... A nagyapja annak a Landler Jenőnek volt a testvére, aki népbiztos volt a tanácsköztársaságban, és akinek ha meg akarják látogatni a sírját, egészen a Kremlhez kell a családnak zarándokolnia, mert annak a falaiban van eltemetve 😀

De nem gonoszkodom, a marxista család még nem jelent semmit, amit leírt most, abban biztos van igazság (ahogy abban is, hogy a csütörtökön bejelentett lépéseket 4 éve is megtehette volna az MNB), bár gondolom nincs olyan felelős beosztású egyén, aki örömmel hallja, hogy a lemondása hírére a fizetőeszköz erősödik, hát ha még az ember az MNB alelnöke 😛

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/kulfold/2013/04/08/elhunyt-margaret-thatcher/
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Amadeus91
Bérrettegő? Sajnos nem.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
.

nekem kurva mindegy, belenyugodtam, hogy még minimum bő egy évig az ő társaságukat kell _élveznem_,...slowmotion
5 évig.
Max egy kis Jobbikos rásegítéssel.Sobri Jóska
a minimum egyben ugyebár benne van az öt lehetősége is...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
.

nekem kurva mindegy, belenyugodtam, hogy még minimum bő egy évig az ő társaságukat kell _élveznem_,...slowmotion
Max egy kis Jobbikos rásegítéssel.Sobri Jóska
be is baszna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
.

nekem kurva mindegy, belenyugodtam, hogy még minimum bő egy évig az ő társaságukat kell _élveznem_,...slowmotion
5 évig.
Max egy kis Jobbikos rásegítéssel.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
azért holnap megkérdezem a hr-est, hogy kérdezze már meg a bérszámfejtő céget, hogy úgy utalnak-e mindent, hogy adószámra, járuléktípusra lebontva megy át a NAV-ba. az az érzésem, hogy igenleges választ fogok kapni.
slowmotion
Van külön nyugdíj számla, de ugye tavalytól szociális hozzájárulási adó néven szedik be a munkáltatói részt, ami meg ugye nem nyugdíj, az egy külön számlára megy.

A gond ott van, hogy a nyugdíj osztó állami szerv adatbázis egyszerű nincs felrögzítve, így a 2007 előtti adatok (amikor még nem volt havi elektronikus járulékbevallás) egyszerűen nincsenek meg, és a NAV nem tud miből kiindulni. 2010-ig jelenteni kellett külön bevalláson, azóta a NAV kegyesen átküldi az adatokat, így már ezzel legalább nem kell foglalkozni. Azok a bevallások pedig papíron és floppyn kerültek be. Volt olyan, hogy leadtunk bevallást, de nem találták meg, mert valaki elhagyta a floppyt...Gyurma Pappa
nekem, meg pár millió másik embernek az is bőven elég lenne, ha a leánykori nevén magánnyugdíjpénztári számlaegyenlegnek nevezett összeget ráfirkantanák az egyéni nyugdíjszámlámra, merthogy nem tudom elképzelni, hogy ha nekem az MNYP tranzakcióra lebontva meg tudta adni a pénzmozgást már a kezdetektől, plusz hozam mínusz költség, akkor ezt 2011-ben lekövethetetlenül adták volna át az államnak.

a polémia azon ment, hogy Vityáék leközölték - a felzúdulást enyhítendő -, hogy minden elrekvirált összeget jóváírnak egy egyéni számlán, és azt tovább tudják számolni. na ezt az igen bonyolult információcserét nem tudták (de mivel rosszindulatú vagyok, ezért azt mondom, hogy nem is akarták) lebonyolítani. 2010 vége óta az ex-mnyp-befizetés is a NAV-hoz ment, gyanítom az is beazonosítható módon, 2011-ben dettó, 2012-ben dettó. na, ezeket nem (sem) tudják kimutatni, pedig mindent megpróbáltak. aha.

nekem kurva mindegy, belenyugodtam, hogy még minimum bő egy évig az ő társaságukat kell _élveznem_, csak akkor legyenek szívesek észrevenni, hogy ahányszor kinyitják a retkes pofájukat, mindig sugárban spriccel a szar belőle, én meg nem szeretném, ha tényleg minden csupa szar lenne körülöttem. csak hülyének ne akarjanak nézni, mert azt nem szeretem.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
 index.hu/belfold/2013/04/07/maradnak-e_fideszesek_a_polgarmesterek/

Jászszentlászló (Bács-Kiskun megye) az egyetlen település, amit elvesztett a Fidesz. A független Nagy Andrásra 869-en, a fideszes nagy Andrásra 501-en szavaztak. A falut eddig a fideszes Kiss Melinda vezette.

Szászfán (Borsod-Abaúj-Zemplén megye) Kiss Zsolt a Roma Polgárjogi Mozgalom színeiben lett polgármester. A független Kiss Zsoltot négy szavazattal előzte meg. Érdekesség, hogy a szintén független Bernáth Ferencre senki sem adta le a szavazatát, habár kilencvenen is szavaztak.index
Fő a PC tájékoztatás.
Ha mindenkit ugyanúgy hívnak, fel se merülhet az elfogultság.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
azért holnap megkérdezem a hr-est, hogy kérdezze már meg a bérszámfejtő céget, hogy úgy utalnak-e mindent, hogy adószámra, járuléktípusra lebontva megy át a NAV-ba. az az érzésem, hogy igenleges választ fogok kapni.
slowmotion
Van külön nyugdíj számla, de ugye tavalytól szociális hozzájárulási adó néven szedik be a munkáltatói részt, ami meg ugye nem nyugdíj, az egy külön számlára megy.

A gond ott van, hogy a nyugdíj osztó állami szerv adatbázis egyszerű nincs felrögzítve, így a 2007 előtti adatok (amikor még nem volt havi elektronikus járulékbevallás) egyszerűen nincsenek meg, és a NAV nem tud miből kiindulni. 2010-ig jelenteni kellett külön bevalláson, azóta a NAV kegyesen átküldi az adatokat, így már ezzel legalább nem kell foglalkozni. Azok a bevallások pedig papíron és floppyn kerültek be. Volt olyan, hogy leadtunk bevallást, de nem találták meg, mert valaki elhagyta a floppyt...

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
 index.hu/gazdasag/2013/04/07/nullarol_indulnak_a_nyugdijszamlak/

Akkor már inkább hagynák a fenébe az egészet...somoskovig
Nekem az a furi, hogy "kiderült, hogy egy ilyen rendszert nehezebb létrehozni, mint bárki gondolta".
Az Apeh (NAV) hónapról-hónapra tételesen tudja, hogy melyik munkáltatótól mennyit kerestem, a nyugdíjkasszára utalt pénzeket, meg nem lehet tudni???
Vagy az van, hogy az enyémet tudja, de a többiekét meg nem. Megjegyzem, akkor viszont azt sem tudja, hogy mennyi adót kellene befizetniük.Atari
kegyetlenül nehéz egy olyan rendszert megalkotni, ami tartalmazza, hogy melyik adóazonosító jelre mikor mekkora összeg érkezett. aztán az adóazonosító jelet összekötni névvel-címmel-TAJ-számmal, ha esetleg az is kell. aztán az egészet egy adatbázisba betenni, és írni rá query-t.
10-20 személyre, ha van bemenetni excel-fájl, akkor vagy 10 perc megírni Access-ben, de ha valaki ért is hozzá, akkor lehet, hogy 3 perc alatt megvan.
ugyanez nagyban, mondjuk SQL-ben... nem, az sem lehet lehetetlen.

azért holnap megkérdezem a hr-est, hogy kérdezze már meg a bérszámfejtő céget, hogy úgy utalnak-e mindent, hogy adószámra, járuléktípusra lebontva megy át a NAV-ba. az az érzésem, hogy igenleges választ fogok kapni.

mondjuk az én összegemre már akkor keresztet vetettem, amikor a pénztáram bejelentette, hogy feladja a küzdelmet. a pároméra akkor, amikor elvették tőle a zsét.

azért remélem, hogy Audikat is tudtak venni meg minisztériumban jól költségtéríteni amellett, hogy megvették a MOL-részvényeket, amin rövid idő alatt buktak vagy 20%-ot. nem venném a lelkemre, ha nem tudnák az én pénzemből jól érezni magukat.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 index.hu/gazdasag/2013/04/07/nullarol_indulnak_a_nyugdijszamlak/

Akkor már inkább hagynák a fenébe az egészet...somoskovig
Nekem az a furi, hogy "kiderült, hogy egy ilyen rendszert nehezebb létrehozni, mint bárki gondolta".
Az Apeh (NAV) hónapról-hónapra tételesen tudja, hogy melyik munkáltatótól mennyit kerestem, a nyugdíjkasszára utalt pénzeket, meg nem lehet tudni???
Vagy az van, hogy az enyémet tudja, de a többiekét meg nem. Megjegyzem, akkor viszont azt sem tudja, hogy mennyi adót kellene befizetniük.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 index.hu/gazdasag/2013/04/07/nullarol_indulnak_a_nyugdijszamlak/

Akkor már inkább hagynák a fenébe az egészet...somoskovig
még jó, hogy nem ígérte meg a kormány, hogy mindenki pénzénél lesz és, hogy véletlenül sem lett mindenki átbaszva. Mekkora blama lenne már. De legalább elmondhatom megint, hogy "ééén megmondtam".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 index.hu/gazdasag/2013/04/07/nullarol_indulnak_a_nyugdijszamlak/

Akkor már inkább hagynák a fenébe az egészet...

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
 index.hu/belfold/2013/04/04/retvari_bence_csunyat_bakizott/

lol, nesztek ennyipetey
lájk Mészáros Antónia miatt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
 index.hu/belfold/2013/04/04/retvari_bence_csunyat_bakizott/

lol, nesztek ennyi

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A dolgok mai állása szerint viszont sanszos a kormányváltás, megfelelő ellenzéki együttállás esetén. Olvasd vissza a Medián cuccát.Dzsokijuing
Nem sok kormányváltásra utaló jelet olvasok ki a Mediánból. Bajnai a 2. legkevésbé népszerűtlen politikus, Varga Mihállyal holtversenyben, ez arra lesz jó, hogy biztosítsa a szoci-e2014-es szavazatok összeboronálását.
Arról se feledkezzünk meg, hogy itthon az aktuális legerősebb kormánypárt az adott ciklus utolsó évében szinte mindig rátett néhány lapáttal a népszerűségére, ez alól nagy kivétel 2010 volt, amikor IMF-fennhatóság alatt nem lehetett választási költségvetést csinálni.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy mi lenne ha a 2014-es választásokon lenne egy olyan eredmény, ahol a Jobbik dönthetne.
Ki kivel jönne össze? Fidesz-Jobbik, vagy Fidesz-Mszp?cartman023
A Fidesz pont arra találta ki ezt a választási rendszert, hogy a lehetséges koalíciók esélyét minimalizálja. Ha mégis rászorulna a Jobbikra, az együttműködés csak a szélsőjobb ellenzékből történő Orbán-támogatásával valósulna meg. Orbán nem kockáztatná az EU-támogatások megvonását.Dzsokijuing
Jogos, ezért is van kakiban a "demokratikus" ellenzék, mert nem tudnak megállapodni egymással.

Azt meg el sem tudom képzelni, hogy mit kapna a kormány, ha a Jobbik támogatná őket.cartman023
A baloldali ellenzék már régen megállapodott egymással: eldőlt, hogy EGYÉNIBEN csak egy ellenzéki jelölt fog indulni a Fidesszel és a Jobbikkal szemben, csak az nem, hogy ez milyen választókerületi leosztásban történjen. Ez lesz a következő egy év legfontosabb sztorija a részükről. LISTÁN természetesen az MSZP és az Együtt 2014-PM pártszövetség külön-külön indul.

Pedig könnyű elképzelni, szorozd meg a Haider-ügyet tízzel.Dzsokijuing
Akkor lényegében megy minden úgy, mint az előző 20 évben.
A következő választásokon dönthetünk, hogy a sz@rt vagy a f.st választjuk.

Kinek melyik ízlik.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy mi lenne ha a 2014-es választásokon lenne egy olyan eredmény, ahol a Jobbik dönthetne.
Ki kivel jönne össze? Fidesz-Jobbik, vagy Fidesz-Mszp?cartman023
A Fidesz pont arra találta ki ezt a választási rendszert, hogy a lehetséges koalíciók esélyét minimalizálja. Ha mégis rászorulna a Jobbikra, az együttműködés csak a szélsőjobb ellenzékből történő Orbán-támogatásával valósulna meg. Orbán nem kockáztatná az EU-támogatások megvonását.Dzsokijuing
Jogos, ezért is van kakiban a "demokratikus" ellenzék, mert nem tudnak megállapodni egymással.

Azt meg el sem tudom képzelni, hogy mit kapna a kormány, ha a Jobbik támogatná őket.cartman023
A baloldali ellenzék már régen megállapodott egymással: eldőlt, hogy EGYÉNIBEN csak egy ellenzéki jelölt fog indulni a Fidesszel és a Jobbikkal szemben, csak az nem, hogy ez milyen választókerületi leosztásban történjen. Ez lesz a következő egy év legfontosabb sztorija a részükről. LISTÁN természetesen az MSZP és az Együtt 2014-PM pártszövetség külön-külön indul.

Pedig könnyű elképzelni, szorozd meg a Haider-ügyet tízzel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szóval szerintem vagy összejátszanak valamilyen szinten, vagy nem lopott senki semmit sem, és minden politikus talpig becsületes ember.cartman023
azt ideje lenne megtanulni, hogy a legokosabb lopások a "nem etikus, de jogszerű" elv mentén történnekjjncaa
így lopják a demokráciát is


több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
Szóval szerintem vagy összejátszanak valamilyen szinten, vagy nem lopott senki semmit sem, és minden politikus talpig becsületes ember.cartman023
azt ideje lenne megtanulni, hogy a legokosabb lopások a "nem etikus, de jogszerű" elv mentén történnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy mi lenne ha a 2014-es választásokon lenne egy olyan eredmény, ahol a Jobbik dönthetne.
Ki kivel jönne össze? Fidesz-Jobbik, vagy Fidesz-Mszp?cartman023
A Fidesz pont arra találta ki ezt a választási rendszert, hogy a lehetséges koalíciók esélyét minimalizálja. Ha mégis rászorulna a Jobbikra, az együttműködés csak a szélsőjobb ellenzékből történő Orbán-támogatásával valósulna meg. Orbán nem kockáztatná az EU-támogatások megvonását.Dzsokijuing
Jogos, ezért is van kakiban a "demokratikus" ellenzék, mert nem tudnak megállapodni egymással.

Azt meg el sem tudom képzelni, hogy mit kapna a kormány, ha a Jobbik támogatná őket.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy mi lenne ha a 2014-es választásokon lenne egy olyan eredmény, ahol a Jobbik dönthetne.
Ki kivel jönne össze? Fidesz-Jobbik, vagy Fidesz-Mszp?cartman023
A Fidesz pont arra találta ki ezt a választási rendszert, hogy a lehetséges koalíciók esélyét minimalizálja. Ha mégis rászorulna a Jobbikra, az együttműködés csak a szélsőjobb ellenzékből történő Orbán-támogatásával valósulna meg. Orbán nem kockáztatná az EU-támogatások megvonását.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)