NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
 www.bama.hu/baranya/kozelet/mariagyudi-mandatumarol-nem-mond-le-varga-tamas-492393
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
...Dzsokijuing
A Bajnai féle Együtt2014 pont azokat a "politikusokat" fogja össze, akik igazán nem találták meg a hangot a szocikkal.
Vagy azért, mert ők is akartak a tortából, csak körön kívül voltak, vagy olyanok, akik jogosan írtóztak a Lendvai-Szekeres féle vonulattól, és inkább a helyükre pályáztak, mintsem velük akartak volna együttműködni, vagy csak simán leszerepeltek, és kiestek a pikszisből.
Én úgy látom, hogy ha volt valaha választási szövetség közös célokért, akkor az ez, mégpedig azon célokért, hogy "ugyanmár egy kicsit had csipegessünk mi is".
Ezt csak a Fidesz, az MSZP, a Jobbik és az LMP nem akarja, persze mind a 4 más-más okból.
Amikor majd meglesznek a választás elötti közvéleménykutatások (főleg helyhatóságira gondolok elsősorban), akkor ez a csapat úgy fog szétrajzani, és törleszkedni az esélyesekhez, hogy mókás lesz nézni.
De már az országgyűlési elött is úgy érzem lesznek meglepő, de teljesen logikusnak előadott visszalépések, a "mindegy csak ne Orbán" és az "akár a Fidesz, csak a komcsik újra ne" vonalon egyaránt.
Ha hinnék a konteókban, azt vélném, hogy az E2014 mögött a kormánypártok állnak, hogy legyen nekik egy baloldalról szavazatokat elszippantgató pártjuk, "jól jöhet az a 4-8%, ami nem kerül a szocikhoz"-alapon. De nem hiszek.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


és tényleg nem hírcsárda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A MIÉP speciális eset volt: Csurka óriási stratégiai hibát vétett, amikor az első forduló ELŐTT bejelentette a Fidesz második fordulós támogatását. Rengeteg híve emiatt már az első fordulóban listán a Fideszre adta a voksát.Dzsokijuing
Lehet hogy így volt (nem ismerek olyat, aki akkor csak ezért lett fidesz-szavazó), de ezt a példát csak annak illusztrálásaként emlegettem fel, hogy ha egy szélsőséges párt megerősödik annyira a társadalmi feszültségek hullámain, állami támogatás nélkül, hogy a parlamentbe jutva napi politikai tényező lesz, akkor a javuló társadalmi helyzet ellenére nem fog rögtön elkopni a támogatottsága.

A másik kérdésben egyet kell értsek rajnával, a vége úgy is az lesz, hogy valamennyi súlyponteltolódással, de ugyanazok készülnek kormányra, mint akik valamilyen minőségben 2002 és 2010 között ott voltak.
Ebből most kivonhatjuk a DK-t és mímelhetjük azt, mintha az akkori rosszért ők lennének kizárólag a felelősek, de ez nem igaz.
Nem igaz, mert nem csak a Gyurcsány-kormány felelős a történtekért, Medgyessy kormánya legalább annyira ludas, az akkori kormány 10 MSZP-tag miniszteréből jelenleg 6 ül az MSZP-frakcióban, hárman bizottsági alelnökök.
Továbbá az első Gyurcsány-kormányból hatan (részben a korábbiakkal átfedésben) ülnek ma az MSZP-frakcióban, a második Gyurcsány-kormányból szintén hatan, de talán ez okozta a legkevesebb kárt.

Nem tudok meghatódni Chikán személyétől addig, amíg a hátország zöme szoci lesz. Mennyiszer hallottam, hogy szegény Gyurcsánynak milyen remek elképzelései voltak és az a szemét földhözragadt MSZP-frakció ezeket állandóan megfúrta, hasonló -részben jogos - kifogásokra lehet felkészülni egy MSZP támogatta Bajnainál is.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Chikán tételesen cáfolta, hogy Bajnaiékat támogatná. csak résztvett egy vitaesten, amit a Haza és Haladás rendezett.

Urbánt bevallom, eddig nem ismertem, most néztem utána, ő az egyetlen, aki tényleg fideszes volt, de ő nem vett részt a kormányzásban 98-2002 között, csak felmerült a neve (ahogy nézem, mondjuk a háttérben gondolom ott volt, de ez azért mégsem sok).

Szalay-Berzeviczy sem pont fideszes, ő még a Bajnai megválasztása előtti casting során is felmerült. Mondjuk ettől még nem MSZP-s sem, de azért erre a felhozatalra nem mondanám azt, hogy az első Orbán-kormány prominens személyiségei ott ülnek a Haza és Haladás stábjában.

Az ex-SZDSZ-es elhatárolódás sem teljes, több ex-SZDSZ-es van az Együtt körül, mint ex-orbánista (lásd Bárándy, aki valóban feltűnik rendszeresen, mint az Együtt képviselője, ellentétben pl. Urbánnal, akiről most hallottam először). Ettől függetlenül a célok világosak, csak én nem látom, hogy ezt miként tudja megvalósítani a jelenlegi banda. Aki valaha a Fideszre szavazott (legalábbis a túlnyomó részük), zsigerből irtózik a 2006-2010 közötti időszak embereitől, márpedig szinte kizárólag ilyeneket látni ott. A jobbközépre nyitás még olyan szakpolitikusokkal sem lehetséges, mint mondjuk Chikán, ahhoz valami valóban politikai politikus kellene szerintem, de olyat nem fognak egyszerűen találni.

Választást éppen még nyerhetnek, de a jobbközép szavazatokra szerintem vajmi kevés esélyük van. De ezek nélkül nyert már az MSZP-(SZDSZ) háromszor, akkor miért ne lehetne most megcsinálni ugyanezt, ráadásul egy olyan választási rendszerben, amiben nem is kell olyan sok szavazat a többség megszerzéséhez.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Ha homogén masszának tekintjük az elmúlt időszak vezetőit, még igazad is lehetne. Én inkább azt mondom, a DK-ban gyülekeznek a teljesen korrumpálódott arcok, az MSZP-ben a vegyes felvágott, az Együttben pedig a Medgyessy-Gyurcsány éra néhány közkatonája dolgozik az első Orbán-kormány prominenseivel és a korrupciómentes politikai mozgalmak képviselőivel (kivéve az LMP-t).Dzsokijuing
Persze, szerintem sem húzható egyenlőségjel a Haza és Haladás valamint az MSZP és a DK arcai között, függetlenül attól, hogy mindhárom alakulat tömve van olyanokkal, akik a közvélemény által elítélt és szerintem sem sikeres "elmúltnyolcév" során meghatározó posztokat töltöttek be. Az ellenzéki győzelem esetén viszont kétségtelenül több-kevésbé ugyanaz a banda kerülne kormányrúdra, akik abban az időszakban voltak ott, az abszolút hithű gyurcsányisták (=DK) maradnának ki max (de ők sem tuti). A felállás lenne más talánpicit, mert talán tényleg egy fokkal kevésbé lennének prominensek az MSZP-sek a jelenlegi állás szerint, mint volt 2006-2010 közt, de ez szerintem nem lényegi változás. Az első Orbán-kormány mely tagja, közreműködője van most ott az Együtt körül? A Millából meg a Szolidaritásból én csak a két topvezetőt látom, akik többé-kevésbé tényleg új arcok, de a Haza és Haladásban szinte kizárólag régi vezetők, pártkatonák vanank, és nem a Fideszből.

Rajna
Az Együtt 2014 nálam egy kicsit másként fest: úgy próbálja a politikai (bal)közepet megszervezni, hogy egyszerre próbál szimpi maradni a szoci szavazóknak, elhatárolódni a DK-ban tömörülő gyurcsányista és ex-SZDSZ-es erőktől és nyitni a jobbközépre (eddig ez a legsikertelenebb). Az első Orbán-kormány miniszterei, Urbán László és Chikán Attila, valamint a konzervatív ex-tőzsdeelnök Szalay-Berzeviczy Attila mind az Együttben dolgoznak, az utóbbi épp mostanában nyilatkozott ( atv.hu/belfold/20130225_szalay_berzeviczky_az_mszp_eladositotta_az_orszagot_a_fidesz_megolte_a_fejlodest)

Ugye az Együtt legnagyobb ágyúja Sólyom lenne, aki Bajnaival is jó viszonyban van, de nem akar elköteleződni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha homogén masszának tekintjük az elmúlt időszak vezetőit, még igazad is lehetne. Én inkább azt mondom, a DK-ban gyülekeznek a teljesen korrumpálódott arcok, az MSZP-ben a vegyes felvágott, az Együttben pedig a Medgyessy-Gyurcsány éra néhány közkatonája dolgozik az első Orbán-kormány prominenseivel és a korrupciómentes politikai mozgalmak képviselőivel (kivéve az LMP-t).Dzsokijuing
Persze, szerintem sem húzható egyenlőségjel a Haza és Haladás valamint az MSZP és a DK arcai között, függetlenül attól, hogy mindhárom alakulat tömve van olyanokkal, akik a közvélemény által elítélt és szerintem sem sikeres "elmúltnyolcév" során meghatározó posztokat töltöttek be. Az ellenzéki győzelem esetén viszont kétségtelenül több-kevésbé ugyanaz a banda kerülne kormányrúdra, akik abban az időszakban voltak ott, az abszolút hithű gyurcsányisták (=DK) maradnának ki max (de ők sem tuti). A felállás lenne más talánpicit, mert talán tényleg egy fokkal kevésbé lennének prominensek az MSZP-sek a jelenlegi állás szerint, mint volt 2006-2010 közt, de ez szerintem nem lényegi változás. Az első Orbán-kormány mely tagja, közreműködője van most ott az Együtt körül? A Millából meg a Szolidaritásból én csak a két topvezetőt látom, akik többé-kevésbé tényleg új arcok, de a Haza és Haladásban szinte kizárólag régi vezetők, pártkatonák vanank, és nem a Fideszből.

Persze lehet erre is szavazni, én nemtom még mit fogok tenni, de ezt a lehetőséget valsz kihagyom. Még tán a Fideszre is előbb szavazok, mert a családi adókedvezménnyel a családom rohadt jól jár, és önös érdekeimet így követhetem. De az LMP is a kalapban van, ha akkor még lesznek, vagy valami más kisebb párt is szóbajöhet, max kidobom a voksomat 😊

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Reménybeli új szövetségesünk a Széles-tengelyen:  www.origo.hu/techbazis/20130411-nyolc-evre-lat-elore-az-irani-idogep.html


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
Az Együtt 2014 ugye a Haza és Haladásból, a Millából, a Szolidaritásból és a PM-ből áll. Bajnait, Oszkót és Balás Pétert leszámítva hirtelen nem látok senkit, aki irányító posztot töltött volna be az elmúlt 20 év kormányzataiban. Dzsokijuing
Csak így hirtelen Bárándy, Szigetvári (OK, nem kormányzati, de ennyi erővel Habony sem vesz részt most semmiben...) jutott eszembe.

Aztán megnéztem a Haza és Haladás honlapját, és ezt találtam:  www.hazaeshaladas.hu/rolunk_oneletrajzok.html

Minden vezetője a Haza és Haladásnak viszonylag magas (legalább államtitkári) pozícióban volt 2006 és 2010 között. Ettől még nem lesznek ördögök, de az sem igaz, hogy csak Oszkó és Balázs Péter lenne része a régi rendszernek.Rajna
Ha homogén masszának tekintjük az elmúlt időszak vezetőit, még igazad is lehetne. Én inkább azt mondom, a DK-ban gyülekeznek a teljesen korrumpálódott arcok, az MSZP-ben a vegyes felvágott, az Együttben pedig a Medgyessy-Gyurcsány éra néhány közkatonája dolgozik az első Orbán-kormány prominenseivel és a korrupciómentes politikai mozgalmak képviselőivel (kivéve az LMP-t).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Keresztény meditáció??????????????Az ateisták meg mehetnek focizni ?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 www.origo.hu/itthon/20130410-kotelezo-lesz-a-meditacio-az-iskolaban.html
"Nagyjából kétszáz tanár már elvégezte azt a továbbképzést, amely alapján taníthatnak majd meditációt és relaxációt az iskolában. Az új Nemzeti alaptantervbe és a testnevelés óra kerettanterveibe ugyanis bekerült a relaxáció, az egyik ötletgazda szerint így kevésbé lesznek majd idegesek a diákok, és "a testük és lelkük egyensúlyba kerül".
"Bagdy Emőke azt is mondta, hogy nem a keleti kultúrából ismert eljárásokra kell gondolni, létezik "keresztény meditáció", illetve minden gyakorlat rendelkezik tudományos alapokkal. Hozzátette, a tanárok is elnyűttek, kiégettek, nekik is hasznukra válhat mindez."
😂Amadeus91
Néha tényleg azt gondolom, hogy létezik a Nemzeti Hülyeség Minisztériuma... intézményi kereteken kívül nem lehet ennyi baromságot megszülni 😀toxique
Bejön a napi testnevelés óra, úgyhogy szerintem ez - a Bagdy-féle hülyeségen kívül - csak annyit jelent, hogy könnyebb azt mondani, hogy "üljetek le ott a sarokba, oszt meditáljatok", mint tornatermeket építeni, +tornatanárt keríteni.Atari
- Mit csinálnak ezek, alszanak?
- Nem, tesióra, pssszt.


több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.origo.hu/itthon/20130410-kotelezo-lesz-a-meditacio-az-iskolaban.html
"Nagyjából kétszáz tanár már elvégezte azt a továbbképzést, amely alapján taníthatnak majd meditációt és relaxációt az iskolában. Az új Nemzeti alaptantervbe és a testnevelés óra kerettanterveibe ugyanis bekerült a relaxáció, az egyik ötletgazda szerint így kevésbé lesznek majd idegesek a diákok, és "a testük és lelkük egyensúlyba kerül".
"Bagdy Emőke azt is mondta, hogy nem a keleti kultúrából ismert eljárásokra kell gondolni, létezik "keresztény meditáció", illetve minden gyakorlat rendelkezik tudományos alapokkal. Hozzátette, a tanárok is elnyűttek, kiégettek, nekik is hasznukra válhat mindez."
😂Amadeus91
Néha tényleg azt gondolom, hogy létezik a Nemzeti Hülyeség Minisztériuma... intézményi kereteken kívül nem lehet ennyi baromságot megszülni 😀toxique
Bejön a napi testnevelés óra, úgyhogy szerintem ez - a Bagdy-féle hülyeségen kívül - csak annyit jelent, hogy könnyebb azt mondani, hogy "üljetek le ott a sarokba, oszt meditáljatok", mint tornatermeket építeni, +tornatanárt keríteni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az Együtt 2014 ugye a Haza és Haladásból, a Millából, a Szolidaritásból és a PM-ből áll. Bajnait, Oszkót és Balás Pétert leszámítva hirtelen nem látok senkit, aki irányító posztot töltött volna be az elmúlt 20 év kormányzataiban. Dzsokijuing
Csak így hirtelen Bárándy, Szigetvári (OK, nem kormányzati, de ennyi erővel Habony sem vesz részt most semmiben...) jutott eszembe.

Aztán megnéztem a Haza és Haladás honlapját, és ezt találtam:  www.hazaeshaladas.hu/rolunk_oneletrajzok.html

Minden vezetője a Haza és Haladásnak viszonylag magas (legalább államtitkári) pozícióban volt 2006 és 2010 között. Ettől még nem lesznek ördögök, de az sem igaz, hogy csak Oszkó és Balázs Péter lenne része a régi rendszernek.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
1. Ez a logika egyfordulós választásnál csak akkor működik, ha egy párt kvázi bevállalja, hogy KDNP-módra "fantomizálódik": a PM-nek hiába van több szimpatizánsa és tagja, mint a kereszténydemokratáknak, az Együtt 2014 logó fogja bevinni őket a parlamentbeDzsokijuing
Amiben az a ráció, hogy ugyanazt a kiéhezett disznócsordát engeded vissza a vájuhoz, amelyik fejét egyszer már elhúztad onnan. Van agya a tömegnek? 😊 Iggen...toxique
Az Együtt 2014 ugye a Haza és Haladásból, a Millából, a Szolidaritásból és a PM-ből áll. Bajnait, Oszkót és Balás Pétert leszámítva hirtelen nem látok senkit, aki irányító posztot töltött volna be az elmúlt 20 év kormányzataiban. Arról nem beszélve, hogy az első Orbán-kormány első időszaka után a legjobb kormányzati teljesítményt pont Bajnaiék nyújtották. Tőlük féltem a legkevésbé az országot.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
1. Ez a logika egyfordulós választásnál csak akkor működik, ha egy párt kvázi bevállalja, hogy KDNP-módra "fantomizálódik": a PM-nek hiába van több szimpatizánsa és tagja, mint a kereszténydemokratáknak, az Együtt 2014 logó fogja bevinni őket a parlamentbeDzsokijuing
Amiben az a ráció, hogy ugyanazt a kiéhezett disznócsordát engeded vissza a vájuhoz, amelyik fejét egyszer már elhúztad onnan. Van agya a tömegnek? 😊 Iggen...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egy kicsit is "okosabb" politikus legalább nem reklámozná ezeket a szarokat, hanem szép csöndben, sunnyogva lopkodna, de ez még ki is áll büszkén nyilatkozni.Kori
Vastag a bőr a képeken.
A társadalom beteg. A legnyilvánvalóbb megnyilvánulása a politikus szakma léte. Olyan tulajdonságokért és tettekért fizeti őket egy nemzet, amikért másokat kiközösítenek, vagy elítélnek és börtönbe zárnak. Mintha tolvajnak adnád a tárcád megőrzésre... :-P
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
egy kispártnak akkor éri meg közösködni, ha azt egy igazán naggyal (esetleg több nagyobbacskával) teszi

szavazatszámra a MIÉP se gyengült 1998-ról 2002-re sokkal jobb kormányzás mellett, csak 2002-ben a magas részvétel kifújta őket az OGY-ből.atapapa
1. Ez a logika egyfordulós választásnál csak akkor működik, ha egy párt kvázi bevállalja, hogy KDNP-módra "fantomizálódik": a PM-nek hiába van több szimpatizánsa és tagja, mint a kereszténydemokratáknak, az Együtt 2014 logó fogja bevinni őket a parlamentbe.
Az LMP erre nem volt hajlandó, az önálló indulásának az ára, hogy nem sokan fogják bevállalni az előállított fekete-fehér szitunál a szürke választását. A Jobbik bátrabban politizálhat egymagában, egyrészt vele nyilvánosan nem közösködik senki, másrészt van akkora tábora, hogy egy várható Fidesz-szívóerő után még bőven a parlamenti küszöb felett teljesítsenek.
2. A MIÉP speciális eset volt: Csurka óriási stratégiai hibát vétett, amikor az első forduló ELŐTT bejelentette a Fidesz második fordulós támogatását. Rengeteg híve emiatt már az első fordulóban listán a Fideszre adta a voksát.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 index.hu/tech/2013/04/04/orban_viktor_appot_kapott/

„Az embereknek napi szinten szüksége van Orbán Viktorra” - holnap kirakok egy képet otthon az agyám fölé, meg a munkahelyemen az asztalomra.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ekkora bullshitre ennyi lóvét, ki van ez találva, hogy jól járjanak a spanok.Kori
Ha te találhatnád ki, neked nem járnának jól a spanjaid?
Nem tudom te még voltál e sorkatona, de ha nem, elmondom, hogy minden vonulásnál az volt a jellemző, hogy kopaszként fogadkoztak, hogy majd ők nem ilyen öregek lesznek, hogy szivatják a kopaszt, szarnak bele mindenbe, stb. aztán majd' mind olyan lett.
Hát a politikában sincs ez másként.
Kintről könnyű arról papolni, hogy mit csinálnál ha bent lennél, de ha ott vagy, akkor bizony azt csinálod amit lehet/kell/szabad.Sobri Jóska
Ebben gondolom nem kell feltétlenül egyet értenem veled. Vagy esetleg még sajnálni is szegényeket, hogy kényszerűségből el kell adniuk a szép fehér lelküket.

Az egy dolog, ha az állami megrendeléseket a kormányközeli cégek viszik, ez mindig így volt, mindig így lesz. De csak azért kitalálni valami nyilvánvaló baromságot, hogy abból még legyen egy kis plusz pénz, már a hülyének nézése mindenkinek. Egy kicsit is "okosabb" politikus legalább nem reklámozná ezeket a szarokat, hanem szép csöndben, sunnyogva lopkodna, de ez még ki is áll büszkén nyilatkozni.


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 950 — Saturday Night Lights
 www.hir24.hu/belfold/2013/04/10/a-kormany-megoldja-a-csajozast/

😀

"Gondot okoz a fiataloknak a tanulás, munka mellett a társkeresés" – véli a kormány. Megoldja.
Nem kell több energiát fektetni a csajozásra, pasizásra: május 26-án Táncválasztó, párválasztó címmel indít a kormány társkereső programot.

egyre közeledünk az állami bordélyházakhoz.Amadeus91
Ennek legalább megtaláltam az értelmét:
"A szimbolikus, lelki területre ható intézkedések sorában megemlítette az Új Széchenyi Terv keretében meghirdetett, a családi életre való felkészítést segítő pályázatot, amelynek keretében 10 milliárd forint támogatásra pályázhattak egyházak és civilszervezetek."

Ekkora bullshitre ennyi lóvét, ki van ez találva, hogy jól járjanak a spanok.Kori

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Ekkora bullshitre ennyi lóvét, ki van ez találva, hogy jól járjanak a spanok.Kori
Ha te találhatnád ki, neked nem járnának jól a spanjaid?
Nem tudom te még voltál e sorkatona, de ha nem, elmondom, hogy minden vonulásnál az volt a jellemző, hogy kopaszként fogadkoztak, hogy majd ők nem ilyen öregek lesznek, hogy szivatják a kopaszt, szarnak bele mindenbe, stb. aztán majd' mind olyan lett.
Hát a politikában sincs ez másként.
Kintről könnyű arról papolni, hogy mit csinálnál ha bent lennél, de ha ott vagy, akkor bizony azt csinálod amit lehet/kell/szabad.

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 www.hir24.hu/belfold/2013/04/10/a-kormany-megoldja-a-csajozast/

😀

"Gondot okoz a fiataloknak a tanulás, munka mellett a társkeresés" – véli a kormány. Megoldja.
Nem kell több energiát fektetni a csajozásra, pasizásra: május 26-án Táncválasztó, párválasztó címmel indít a kormány társkereső programot.

egyre közeledünk az állami bordélyházakhoz.Amadeus91
Ennek legalább megtaláltam az értelmét:
"A szimbolikus, lelki területre ható intézkedések sorában megemlítette az Új Széchenyi Terv keretében meghirdetett, a családi életre való felkészítést segítő pályázatot, amelynek keretében 10 milliárd forint támogatásra pályázhattak egyházak és civilszervezetek."

Ekkora bullshitre ennyi lóvét, ki van ez találva, hogy jól járjanak a spanok.


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.hir24.hu/belfold/2013/04/10/a-kormany-megoldja-a-csajozast/

😀

"Gondot okoz a fiataloknak a tanulás, munka mellett a társkeresés" – véli a kormány. Megoldja.
Nem kell több energiát fektetni a csajozásra, pasizásra: május 26-án Táncválasztó, párválasztó címmel indít a kormány társkereső programot.

egyre közeledünk az állami bordélyházakhoz.Amadeus91
Komolyan mondom; ezeknek egy hülye van a fejében. Nem is egy! Egyből van ott kettő is!

ez se kutyus:

 www.civilosszefogas.hu/
- a szellemi hadsereg. Óóóó anyám! Puska kellene... ehhez a melóhoz.toxique
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.hir24.hu/belfold/2013/04/10/a-kormany-megoldja-a-csajozast/

😀

"Gondot okoz a fiataloknak a tanulás, munka mellett a társkeresés" – véli a kormány. Megoldja.
Nem kell több energiát fektetni a csajozásra, pasizásra: május 26-án Táncválasztó, párválasztó címmel indít a kormány társkereső programot.

egyre közeledünk az állami bordélyházakhoz.Amadeus91
Kötelező lesz majd xy-t megdugni, mert a kurmány úgy akarja. 😀