NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
A Jobbikot, amelyik minden ötödik politikailag aktív választópolgár támogatását bírja, pont az különbözteti meg nyugat-európai eszmetársaitól, hogy antiszemita (ld. a Gyöngyösi-lista és a szimpatizánsok megnyilvánulásai pl.). Nyugaton a szélsőjobb arabellenes, tehát Izrael-barát. Ezért gondolja úgy a JWC, hogy Európában nálunk a legaggasztóbb a helyzet.Dzsokijuing
A MIÉP "csak" antiszemita volt, ment nekik 5%. A Jobbik cigányellenes is, háromszor akkorák lettek.
Csak a határ túloldalán az ilyen finomságokat már senki se fogja fel, nekik erős jobbik=sok antiszemita.
Pedig a jobbikos fellegvárakban, Borsodban meg Szabolcsban a legkevésbé a zsidók érdeklik az embereket.
Ez csak Pesten meg az agglomerációban téma, nem véletlen volt csak itt erős a MIÉP.atapapa
Annyit állítottam, hogy a Jobbik ma az EU-tagállamok legerősebb antiszemita pártja. Persze a cigányellenes vonal sokkalta erősebb, de a zsidóellenes vonal is érzékelhető.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Jobbikot, amelyik minden ötödik politikailag aktív választópolgár támogatását bírja, pont az különbözteti meg nyugat-európai eszmetársaitól, hogy antiszemita (ld. a Gyöngyösi-lista és a szimpatizánsok megnyilvánulásai pl.). Nyugaton a szélsőjobb arabellenes, tehát Izrael-barát. Ezért gondolja úgy a JWC, hogy Európában nálunk a legaggasztóbb a helyzet.Dzsokijuing
A MIÉP "csak" antiszemita volt, ment nekik 5%. A Jobbik cigányellenes is, háromszor akkorák lettek.
Csak a határ túloldalán az ilyen finomságokat már senki se fogja fel, nekik erős jobbik=sok antiszemita.
Pedig a jobbikos fellegvárakban, Borsodban meg Szabolcsban a legkevésbé a zsidók érdeklik az embereket.
Ez csak Pesten meg az agglomerációban téma, nem véletlen volt csak itt erős a MIÉP.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 index.hu/belfold/2013/04/16/zsido_vilagkongresszus_budapesten_figyelmeztetes_a_veszelyes_uton_halado_magyarorszagnak/
"nálunk a legrosszabb a helyzet" - na jó a k anyját a zsindexnek most már ténylegdavemayer
A megjegyzésedből világosan lejött, hogy a JWC-nek igaza van 😂Dzsokijuing
sejtettem hogy ez jön le 😀
én is csak azt nem értem hogy mégis mi miatt gondolják azt hogy itt a zsidó közösség akkora veszélyben van hogy ezt így ki kelljen hangsúlyozni. Ebben az országban még sokszor azt sem vágják pofán aki nyíltan a közösség ellen van, azt meg pláne nem aki csak a színfalak mögött.davemayer
A Jobbikot, amelyik minden ötödik politikailag aktív választópolgár támogatását bírja, pont az különbözteti meg nyugat-európai eszmetársaitól, hogy antiszemita (ld. a Gyöngyösi-lista és a szimpatizánsok megnyilvánulásai pl.). Nyugaton a szélsőjobb arabellenes, tehát Izrael-barát. Ezért gondolja úgy a JWC, hogy Európában nálunk a legaggasztóbb a helyzet.Dzsokijuing
Hát persze, nagyon hihető.
Kíváncsi leszek, hogy pl a mostani helyzetben Dél-Korea tervez-e valamilyen ülést Észak-Koreában?
Vagy Izrael szeretne-e valami hasonlót Iránban?

Teljesen nevetséges, hogy egy ilyen ülés azért jön ide, hogy "rettegjenek" a kongresszus alatt.
Az csak mese, hogy Magyarországon milyen "hatalmas" antiszemitizmus van. Ha lenne, akkor tömegesen vándorolnának ki a zsidók, de ez nagyon nem így van.

Egyesek csak akarják, hogy nagy antiszemitizmus legyen, és ezt lassacskán el is fogják érni azzal, hogy folyamatosan nyomják ezt a hablaty szöveget, hogy milyen nagy nácizmus, és antiszemitizmus van itt. Talán ezt hívják úgy, hogy önbeteljesítő jóslat.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/04/16/zsido_vilagkongresszus_budapesten_figyelmeztetes_a_veszelyes_uton_halado_magyarorszagnak/
"nálunk a legrosszabb a helyzet" - na jó a k anyját a zsindexnek most már ténylegdavemayer
A megjegyzésedből világosan lejött, hogy a JWC-nek igaza van 😂Dzsokijuing
sejtettem hogy ez jön le 😀
én is csak azt nem értem hogy mégis mi miatt gondolják azt hogy itt a zsidó közösség akkora veszélyben van hogy ezt így ki kelljen hangsúlyozni. Ebben az országban még sokszor azt sem vágják pofán aki nyíltan a közösség ellen van, azt meg pláne nem aki csak a színfalak mögött.davemayer
A Jobbikot, amelyik minden ötödik politikailag aktív választópolgár támogatását bírja, pont az különbözteti meg nyugat-európai eszmetársaitól, hogy antiszemita (ld. a Gyöngyösi-lista és a szimpatizánsok megnyilvánulásai pl.). Nyugaton a szélsőjobb arabellenes, tehát Izrael-barát. Ezért gondolja úgy a JWC, hogy Európában nálunk a legaggasztóbb a helyzet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 index.hu/belfold/2013/04/16/zsido_vilagkongresszus_budapesten_figyelmeztetes_a_veszelyes_uton_halado_magyarorszagnak/
"nálunk a legrosszabb a helyzet" - na jó a k anyját a zsindexnek most már ténylegdavemayer
A megjegyzésedből világosan lejött, hogy a JWC-nek igaza van 😂Dzsokijuing
sejtettem hogy ez jön le 😀
én is csak azt nem értem hogy mégis mi miatt gondolják azt hogy itt a zsidó közösség akkora veszélyben van hogy ezt így ki kelljen hangsúlyozni. Ebben az országban még sokszor azt sem vágják pofán aki nyíltan a közösség ellen van, azt meg pláne nem aki csak a színfalak mögött.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
A 4-es metró még mindig nem üzemel, de egy vidéki településen repül az idő, ha közlekedési beruházásról van szó:  nol.hu/belfold/20130415-sinek_a_haz_vegeben

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
 index.hu/gazdasag/2013/04/16/valaki_bezarta_a_senator_kaszinokat/

A rendszer úgy működött, hogy a vendégek belépőjegyet vásároltak, amelyért cserébe lejátszható pontokat szereztek. Az automatákon azonban pénzt már nem, legfeljebb újabb lejátszható pontokat lehett nyerni.

Életszerű. 😊

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/04/16/zsido_vilagkongresszus_budapesten_figyelmeztetes_a_veszelyes_uton_halado_magyarorszagnak/
"nálunk a legrosszabb a helyzet" - na jó a k anyját a zsindexnek most már ténylegdavemayer
A megjegyzésedből világosan lejött, hogy a JWC-nek igaza van 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/04/16/zsido_vilagkongresszus_budapesten_figyelmeztetes_a_veszelyes_uton_halado_magyarorszagnak/
"nálunk a legrosszabb a helyzet" - na jó a k anyját a zsindexnek most már ténylegdavemayer
Szerintem ez egy viszonylag tárgyilagos cikk, ugyanakkor nem értem ezt az egész felhajtást. Eleve nincs akkora hiszti itt, ráadásul teljesen kontraproduktív ez az egész.

Ha konteós lennék, azt mondanám, hogy a Jobbik érdeke az itt megtartott kongresszus.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 index.hu/belfold/2013/04/16/zsido_vilagkongresszus_budapesten_figyelmeztetes_a_veszelyes_uton_halado_magyarorszagnak/
"nálunk a legrosszabb a helyzet" - na jó a k anyját a zsindexnek most már tényleg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Azért ez komoly 😊


Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729


stílszerűbb lenne inkább ezt leküldeni neki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Segítek beszédet írni (illetve Gerő Ernő segít):

"Orbán Viktor 50. születésnapján egész népünk meg van győződve arról, hogy Orbán Viktor vezetésével hazánk végre a helyes útra tért. Arra az útra, amely nem más népek elnyomása és leigázása felé mutat, hanem amely a szabad és a szabadságukért s a békéért és demokráciáért küzdő népekkel együttműködve hivatott biztosítani hazánk további felemelkedését még fényesebbé, még dicsőbbé tenni a világban a magyar nevet! Ez az út, amelyen Orbán Viktor vezet bennünket."Gyurma Pappa

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nem tudom igaz-e, de nem hihetetlen.

 www.hir24.hu/belfold/2013/04/16/igy-unnepli-orban-az-otvenediket/

😀zinedine5
 kepviselofunky.blog.hu/2013/04/16/halaado_szentmiset_tartanak_orban_szuletesnapjaraatapapa
Nem lenne már itt az ideje a szentté avatásnak?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Segítek beszédet írni (illetve Gerő Ernő segít):

"Orbán Viktor 50. születésnapján egész népünk meg van győződve arról, hogy Orbán Viktor vezetésével hazánk végre a helyes útra tért. Arra az útra, amely nem más népek elnyomása és leigázása felé mutat, hanem amely a szabad és a szabadságukért s a békéért és demokráciáért küzdő népekkel együttműködve hivatott biztosítani hazánk további felemelkedését még fényesebbé, még dicsőbbé tenni a világban a magyar nevet! Ez az út, amelyen Orbán Viktor vezet bennünket."

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem tudom igaz-e, de nem hihetetlen.

 www.hir24.hu/belfold/2013/04/16/igy-unnepli-orban-az-otvenediket/

😀zinedine5
 kepviselofunky.blog.hu/2013/04/16/halaado_szentmiset_tartanak_orban_szuletesnapjara

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Nem tudom igaz-e, de nem hihetetlen.

 www.hir24.hu/belfold/2013/04/16/igy-unnepli-orban-az-otvenediket/

😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Imádom ezeket a jobbikos partiarcokat. Tényleg jól tolják, csak nem értem, hogy a hivatalos szövegeikben miért álszentek?
Dzsokijuing
Politikus prototípus

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
Imádom ezeket a jobbikos partiarcokat. Tényleg jól tolják, csak nem értem, hogy a hivatalos szövegeikben miért álszentek?
 rosszabbik.com/2013/04/15/leszbicsok-buliznak-a-kepmutato-jobbikos-ifjak/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Az elejével nem nehéz egyetérteni, meg is teszem, de ha nem választasz senkit, akkor téged lehet joggal lehülyézni, hisz akkor biztos, hogy nem a te választásod jut érvényreSobri Jóska
Lehet értelmezgetni; a "hülye" szó egy picit erős volt, okés. Maradjunk annyiban, hogy ha a politika egy vallás, akkor nem állok egyik szekta oldalára sem, mert nekem nem hordoz értéket egyik sem. 😊 A "hülye" szó tényleg erős volt, de azzal nem értek egyet, hogy aki nem választ azt nem érdekli a sorsa, meg ilyen badarságok. Ha az egyik tányéron fos van felszolgálva, a másikon meg darált kaki, akkor miért ne mondhatná azt valaki, hogy Ő nem kér egyikből sem? Az is egy választás; aminek értéke van. Méghozzá a politikai elit számára kellene, hogy értéket hordozzon magában.
Az érvényre jutással szemben szkeptikus vagyok. Ezek szerint; akik a fikuszra voksoltak nyilvánvalóan ezt akarták, ami most van. Mivel az Ő döntésük jutott érvényre, nemde?toxique
Pontosan.
Majd legközelebb jobban meggondolják hova ikszelnek.

Értem, hogyha az egyik tányéron fos van, a másikon darált kaki nem választasz, de akkor ne is elemezd az ízüket, és ne csodálkozz, ha a fosevők, és a kakifalók úgy érzik outsiderként ugatsz bele ezen speckó gasztronómiai vitába.Sobri Jóska
Szerintem meg nyugodtan véleményt formálhat róla. Egyrészt mert joga van hozzá, másrészt mert végül csak lenyomkodják az egyik tányért a torkán akár akarja akár nem.Boston
Igen, persze.
De mint mondtam ne csodálkozzon, ha outsidernek tekintik a véleményét.
Teljesen jogosan.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Az elejével nem nehéz egyetérteni, meg is teszem, de ha nem választasz senkit, akkor téged lehet joggal lehülyézni, hisz akkor biztos, hogy nem a te választásod jut érvényreSobri Jóska
Lehet értelmezgetni; a "hülye" szó egy picit erős volt, okés. Maradjunk annyiban, hogy ha a politika egy vallás, akkor nem állok egyik szekta oldalára sem, mert nekem nem hordoz értéket egyik sem. 😊 A "hülye" szó tényleg erős volt, de azzal nem értek egyet, hogy aki nem választ azt nem érdekli a sorsa, meg ilyen badarságok. Ha az egyik tányéron fos van felszolgálva, a másikon meg darált kaki, akkor miért ne mondhatná azt valaki, hogy Ő nem kér egyikből sem? Az is egy választás; aminek értéke van. Méghozzá a politikai elit számára kellene, hogy értéket hordozzon magában.
Az érvényre jutással szemben szkeptikus vagyok. Ezek szerint; akik a fikuszra voksoltak nyilvánvalóan ezt akarták, ami most van. Mivel az Ő döntésük jutott érvényre, nemde?toxique
Pontosan.
Majd legközelebb jobban meggondolják hova ikszelnek.

Értem, hogyha az egyik tányéron fos van, a másikon darált kaki nem választasz, de akkor ne is elemezd az ízüket, és ne csodálkozz, ha a fosevők, és a kakifalók úgy érzik outsiderként ugatsz bele ezen speckó gasztronómiai vitába.Sobri Jóska
Szerintem meg nyugodtan véleményt formálhat róla. Egyrészt mert joga van hozzá, másrészt mert végül csak lenyomkodják az egyik tányért a torkán akár akarja akár nem.

Do your job
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Az elejével nem nehéz egyetérteni, meg is teszem, de ha nem választasz senkit, akkor téged lehet joggal lehülyézni, hisz akkor biztos, hogy nem a te választásod jut érvényreSobri Jóska
Lehet értelmezgetni; a "hülye" szó egy picit erős volt, okés. Maradjunk annyiban, hogy ha a politika egy vallás, akkor nem állok egyik szekta oldalára sem, mert nekem nem hordoz értéket egyik sem. 😊 A "hülye" szó tényleg erős volt, de azzal nem értek egyet, hogy aki nem választ azt nem érdekli a sorsa, meg ilyen badarságok. Ha az egyik tányéron fos van felszolgálva, a másikon meg darált kaki, akkor miért ne mondhatná azt valaki, hogy Ő nem kér egyikből sem? Az is egy választás; aminek értéke van. Méghozzá a politikai elit számára kellene, hogy értéket hordozzon magában.
Az érvényre jutással szemben szkeptikus vagyok. Ezek szerint; akik a fikuszra voksoltak nyilvánvalóan ezt akarták, ami most van. Mivel az Ő döntésük jutott érvényre, nemde?toxique
Pontosan.
Majd legközelebb jobban meggondolják hova ikszelnek.

Értem, hogyha az egyik tányéron fos van, a másikon darált kaki nem választasz, de akkor ne is elemezd az ízüket, és ne csodálkozz, ha a fosevők, és a kakifalók úgy érzik outsiderként ugatsz bele ezen speckó gasztronómiai vitába.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 velemenyvezer.blog.hu/2013/04/15/miert_minket_vegzalnak_a_rendorok_a_bunozok_helyett

Ha ez tényleg így van, akkor az tényleg szar ügy.Vrijbloed
évek óta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 velemenyvezer.blog.hu/2013/04/15/miert_minket_vegzalnak_a_rendorok_a_bunozok_helyett

Ha ez tényleg így van, akkor az tényleg szar ügy.