Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Mennyi volt, 3000 Erzsébetben?zinedine5
5.500, és nem mindenki Erzsébetben. Az nem kellett a cigóknak. Azért nem adnak cigit meg piát.
apeszos
A képeket elnézve ez egy olyan 100-150 ezres kiadás volt a komlói Fidesznek (illetve látva, hogy megy ez, inkább Csizmadia Laci fizette ezt).
És mi a tisztább, őszintébb motiváció egy ügy mellett, mint a pénz?
Így nem befolyásolja az ember igaz kiállását mindenféle zavaros ideológia, személyes indíték, mondvacsinált elmélet.
Én támogatom a PPMTLE-t, vagyis a Pénzért Politikai Megmozdulásokon Tömegnek Levés Elvét.
A Fidesz megmutatta a követendő példát, tessék utánuk csinálni!
Sobri Jóska
Gondolom az nem érdekel, hogy miből finanszírozzák ezeket.Boston
Sobri a politikát nem elvszerűen nézi, hanem szükségszerűen, ahol a cél határozza meg az odavezető út eszközeit. És ha nyer a Fidesz, akkor végül is minden "befektetésük" jó helyre ment.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy nemtom mennyi értelmes ember maradt ott a döntéseknél, erre nincs rálátásom. Az nyilvánvaló, hogy kevesebben vannak ott, mint 98-2002-ben vagy akár 2010-ben, de az is túlzás, hogy mindet félretolták. A Külügy pl. tele van kiváló szakemberekkel, akiket személyesen is ismerek, és ők csinálják a napi politikát, más területekre nem látok be annyira, de gondolom ott sem Fekete Györgyök vannak kizárólag. Attól, hogy ezek a médiasztárok, nincs kizárólagosságuk hálisten.Rajna
A legfontosabb követelmény a szervilizmus, hűség. Ha ezek mellet valaki még szakember is, az csak bónusz. Bár én személy szerint nem értem, hogy gondolkodó ember, hogy vállalhat szerepet ebben a kormányban. zinedine5
Hidd el, a Külügyben tudom, hogy az ügyek valódi alakítói azon túl, hogy nyilván nem akarnak az országnak szart, egyáltalán nem szervilisek. Ezt konkrétan tudom pl., hogy az EU-s büdzsétárgyalások ha Orbánon múlnak, totál kudarcba fulladtak volna, mert az ő terve az volt, hogy elvisz egy elképzelést és abból nem enged, ha nem kapjuk meg akkor meg megint EU-zik egy jót idehaza. És pont tegnap hallottam sztorikat arról, milyen nehéz volt rávenni Viktort arra, hogy megcsinálja ezt a keleti nyitás dolgot, ő eredetileg hallani sem akart az oroszokról meg a kínaiakról.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
És mi a tisztább, őszintébb motiváció egy ügy mellett, mint a pénz?
Így nem befolyásolja az ember igaz kiállását mindenféle zavaros ideológia, személyes indíték, mondvacsinált elmélet.
Én támogatom a PPMTLE-t, vagyis a Pénzért Politikai Megmozdulásokon Tömegnek Levés Elvét.
A Fidesz megmutatta a követendő példát, tessék utánuk csinálni!
Sobri Jóska
Gondolom az nem érdekel, hogy miből finanszírozzák ezeket.

Do your job
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Nem kell a közvélemény kutatók rizsája sem, mert többször lőnek mellé, mint találják el...apeszos
Azért erre nem sok példát tudnál mondani...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.origo.hu/gazdasag/20130302-matolcsy-gyorgy-agressziv-mnbfoglalasra-keszul.html

milyen közvetlen karakter.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mennyi volt, 3000 Erzsébetben?zinedine5
5.500, és nem mindenki Erzsébetben. Az nem kellett a cigóknak. Azért nem adnak cigit meg piát.

Hogy logikus, és így lehet választást nyerni?
Persze ha valamely pártnak nem célja a választási győzelem, annak nem kell követnie.
Én úgy tudom egy választás, egy kampány a győzelemről szól.Sobri Jóska
Az hogy pár tapsolót megfizetnek, az maximum annyit jelent, hogy önerőből nem tudnak szimpatizánst kiállítani, nem tudom ebből hogyan következik a választási győzelem. Esetleg ha a választókat a voksolás előtt is lefizetik. Az meg törvénytelen és vesztegetésnek hívják. Az meg a gerincesek közé való besorolást kérdőjelezi meg, ha ugyan elfogadom a lóvét, de nem oda szavazok. Bár ez a listák fényében elég veszélyes... Az is csak a választások után fog kiderülni, hogy eredményes-e ez a fajta kampány, mint ahogy az is, ki nyeri a választásokat. Nem kell a közvélemény kutatók rizsája sem, mert többször lőnek mellé, mint találják el.. Igen, a választás a győzelemről szól, de nem logikus, hogy azt úgy kellene megvenni. Ráadásul átlátszóan hazudva, azoknak a pénzéből akik nem is szavaznának rájuk...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?zinedine5
Én konkrétan tudom mennyiért voltak ott. És jópáran még csak nem is Komlóiak...apeszos
És mi a tisztább, őszintébb motiváció egy ügy mellett, mint a pénz?
Így nem befolyásolja az ember igaz kiállását mindenféle zavaros ideológia, személyes indíték, mondvacsinált elmélet.
Én támogatom a PPMTLE-t, vagyis a Pénzért Politikai Megmozdulásokon Tömegnek Levés Elvét.
Tessék megnézni egy-egy Jobbikos megmozdulást ahova nem pénzért mennek az emberek, hanem agyhalálból kifolyólag, kaotikus is az egész, hőbörgés, zajongás, zűrzavar.
Ha a komcsik is összekapnák magukat, akkor ezek az emberek dupla annyi pénzt kereshetnének, egyik alkalommal valami mellett, majd ezt követően ellene mozdulhatnának meg.
Csökkenne a munkanélküliség, nőne a pártoktól a lakossághoz visszaáramló tiszta, adózatlan készpénzállomány. Nőne a vásárlóerő, munkahelyek teremtődnének, elfoglaltságot találna sok, magát haszontalannak érző ember.
A Fidesz megmutatta a követendő példát, tessék utánuk csinálni!
Sobri Jóska
Azt miből gondolod, hogy ami neked követendő, az másoknak is az?apeszos
Hogy logikus, és így lehet választást nyerni?
Persze ha valamely pártnak nem célja a választási győzelem, annak nem kell követnie.
Én úgy tudom egy választás, egy kampány a győzelemről szól.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vajon mennyibe került nekünk, hogy ismét olvashattuk a miniszterelnök úr legújabb levelét?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?zinedine5
Én konkrétan tudom mennyiért voltak ott. És jópáran még csak nem is Komlóiak...apeszos
Mennyi volt, 3000 Erzsébetben?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?zinedine5
Én konkrétan tudom mennyiért voltak ott. És jópáran még csak nem is Komlóiak...apeszos
És mi a tisztább, őszintébb motiváció egy ügy mellett, mint a pénz?
Így nem befolyásolja az ember igaz kiállását mindenféle zavaros ideológia, személyes indíték, mondvacsinált elmélet.
Én támogatom a PPMTLE-t, vagyis a Pénzért Politikai Megmozdulásokon Tömegnek Levés Elvét.
Tessék megnézni egy-egy Jobbikos megmozdulást ahova nem pénzért mennek az emberek, hanem agyhalálból kifolyólag, kaotikus is az egész, hőbörgés, zajongás, zűrzavar.
Ha a komcsik is összekapnák magukat, akkor ezek az emberek dupla annyi pénzt kereshetnének, egyik alkalommal valami mellett, majd ezt követően ellene mozdulhatnának meg.
Csökkenne a munkanélküliség, nőne a pártoktól a lakossághoz visszaáramló tiszta, adózatlan készpénzállomány. Nőne a vásárlóerő, munkahelyek teremtődnének, elfoglaltságot találna sok, magát haszontalannak érző ember.
A Fidesz megmutatta a követendő példát, tessék utánuk csinálni!
Sobri Jóska
Azt miből gondolod, hogy ami neked követendő, az másoknak is az?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?zinedine5
Én konkrétan tudom mennyiért voltak ott. És jópáran még csak nem is Komlóiak...apeszos
És mi a tisztább, őszintébb motiváció egy ügy mellett, mint a pénz?
Így nem befolyásolja az ember igaz kiállását mindenféle zavaros ideológia, személyes indíték, mondvacsinált elmélet.
Én támogatom a PPMTLE-t, vagyis a Pénzért Politikai Megmozdulásokon Tömegnek Levés Elvét.
Tessék megnézni egy-egy Jobbikos megmozdulást ahova nem pénzért mennek az emberek, hanem agyhalálból kifolyólag, kaotikus is az egész, hőbörgés, zajongás, zűrzavar.
Ha a komcsik is összekapnák magukat, akkor ezek az emberek dupla annyi pénzt kereshetnének, egyik alkalommal valami mellett, majd ezt követően ellene mozdulhatnának meg.
Csökkenne a munkanélküliség, nőne a pártoktól a lakossághoz visszaáramló tiszta, adózatlan készpénzállomány. Nőne a vásárlóerő, munkahelyek teremtődnének, elfoglaltságot találna sok, magát haszontalannak érző ember.
A Fidesz megmutatta a követendő példát, tessék utánuk csinálni!

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?zinedine5
Én konkrétan tudom mennyiért voltak ott. És jópáran még csak nem is Komlóiak...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?zinedine5
szerintem a baloldal tehet arról, hogy esik az eső.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
 www.bama.hu/baranya/kozelet/megmozdulas-a-baloldal-tehet-az-agressziv-viselkedesrol-486346

Nézzétek meg a képeket. Mennyire hihető, hogy ezek az adófizető polgárok saját akaratukból, önként és ingyen voltak ott?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
 www.bama.hu/baranya/kozelet/mellar-tamas-lesz-bodis-jozsef-kihivoja-a-rektorvalasztason-486377

Csak érdekességképpen.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Amúgy nemtom mennyi értelmes ember maradt ott a döntéseknél, erre nincs rálátásom. Az nyilvánvaló, hogy kevesebben vannak ott, mint 98-2002-ben vagy akár 2010-ben, de az is túlzás, hogy mindet félretolták. A Külügy pl. tele van kiváló szakemberekkel, akiket személyesen is ismerek, és ők csinálják a napi politikát, más területekre nem látok be annyira, de gondolom ott sem Fekete Györgyök vannak kizárólag. Attól, hogy ezek a médiasztárok, nincs kizárólagosságuk hálisten.Rajna
A legfontosabb követelmény a szervilizmus, hűség. Ha ezek mellet valaki még szakember is, az csak bónusz. Bár én személy szerint nem értem, hogy gondolkodó ember, hogy vállalhat szerepet ebben a kormányban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/gazdasag/2013/03/01/matolcsy_gyorgy_az_mnb_uj_elnoke/

ezt már mindenki közönnyel fogadta?Amadeus91
Hónapok óta lehetett tudni. Min kellene meglepődni? Hogy minden és mindenki le van szarva , akkor is az lesz amit én akarok (a'la Orbán Viktor)? Ugyan már. Megkapta a tartalékokat is, ezt akarta. Én elhúzok a picsába innen, de jövőre visszajövök szavazni a Fideszre. Az a gazdasági és politikai aknazár amit leraktak robbanjon csak alattuk, meg a fülkeforradalmárok alatt...apeszos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/gazdasag/2013/03/01/matolcsy_gyorgy_az_mnb_uj_elnoke/

ezt már mindenki közönnyel fogadta?Amadeus91
Hónapok óta lehetett tudni. Min kellene meglepődni? Hogy minden és mindenki le van szarva , akkor is az lesz amit én akarok (a'la Orbán Viktor)? Ugyan már. Megkapta a tartalékokat is, ezt akarta. Én elhúzok a picsába innen, de jövőre visszajövök szavazni a Fideszre. Az a gazdasági és politikai aknazár amit leraktak robbanjon csak alattuk, meg a fülkeforradalmárok alatt...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/gazdasag/2013/03/01/matolcsy_gyorgy_az_mnb_uj_elnoke/

ezt már mindenki közönnyel fogadta?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kegyvesztettség: döntéshozóból előkészítővé lefokozás.Dzsokijuing
Erre írtam ezt a vita legelején

"Kétségtelen, hogy Simont leváltották, aminek valami oka biztos volt, ezt már önmagában hívhatjuk kegyvesztettségnek."
Ettől függetlenül meghagyták neki azokat a szerepeket, melyek miatt továbbra is az egyik legbefolyásosabb kormánypárti kultúrpolitikusként lehet róla beszélni, ahogy az államtitkársága előtt is illett rá ez a titulus.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 938 — Saturday Night Lights
"Szegény beáldozott" L. Simon (atapapa) annyira kegyvesztett lett, hogy még utána is rúgtak egy méreteset.
 index.hu/belfold/2013/03/01/varatlanul_kirugtak_a_ludwig_igazgatojat/Dzsokijuing
Kétségtelen, hogy Simont leváltották, aminek valami oka biztos volt, ezt már önmagában hívhatjuk kegyvesztettségnek. Ettől függetlenül otthagyták az egyik legnagyobb kulturális pénzosztógép élén és visszatették a parlament kulturális bizottságának élére. De pont az index már befürdött a kegyvesztettséggel és látszólag összefüggő tények egymásmellé tételével: fél éve egy vizsgálat miatt egy, a minisztérium alá tartozó alapítványi kuratórium leváltásáról határoztak, ez nemrég megtörtént, az index erről több hét munka után tényfeltáró cikket csinált, amit pont azon a napon hoztak le, amikor L. Simon leváltásról elindultak a pletykák. Nagyjából mindenki azt gondolta, hogy Simont a kuratórium leváltása miatt rúgják ki, miközben az mögött kormányzati szándék állt az ott elkövetett visszaélések miatt.
Az persze könnyen lehet, hogy L. Simon a Ludwig élén nem takarított volna a felettes szándékok ellenére, és pont ezért rúgták ki.
De azt hülyeségnek, de minimum a dolgok túlgondolásának tartom, hogy adjunk L. Simonnak pár pozíciót, de azért rúgjunk már ki valakit, akiről azt mondta, hogy nem rúgja ki csak azért, hogy ezzel is őt "büntessük".atapapa
Azért nézzük meg L. Simon pozícióit közelebbről. Az NKA elnökhelyettese, előterjeszti a javaslatait a miniszternek, aki dönt. A parlamenti szakbizottság elnöke, aki felel a kodifikált kulturális törvényjavaslatokért, amit a szaktárca készít elő, ő max. csiszolgat rajta.
Én nagyjából ezt hívom kegyvesztettségnek. Azt azért mégsem hihetted, hogy a leváltása után egészen a földjéig száműzik, hogy azt tovább kapáltassa a fegyenceivel.Dzsokijuing
A miniszter dönt az NKA-nál, de a miniszter nagyjából azt írja alá, amit elé tesznek, főleg egy agyonterhelt csúcsminisztérum vezetője esetén, pont ezért van nagy felelőssége/hatalma az előterjesztőnek.
A bizottsági elnök meg több pénzt kap.

De te kit hívnál nem kegyvesztettnek, miután leváltják? 😀
Miniszternek kellett volna előléptetni? 😀
Megkapta mindazokat a pozíciókat, amelyeket az államtitkársága előtt is birtokolt. Én komoly kegyvesztettségről akkor beszélnék, ha most talpas képviselőként nyomogathatná a gombokat és egy pozíciót se adtak volna neki. atapapa
Kegyvesztettség: döntéshozóból előkészítővé lefokozás. Az NKA-s posztját pedig várjuk meg, remélem, igazad lesz és nem csak a Fekete-imitátorok jutnak forráshoz.
A Ludwig-ügy pedig igazi alázás volt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
"Szegény beáldozott" L. Simon (atapapa) annyira kegyvesztett lett, hogy még utána is rúgtak egy méreteset.
 index.hu/belfold/2013/03/01/varatlanul_kirugtak_a_ludwig_igazgatojat/Dzsokijuing
Kétségtelen, hogy Simont leváltották, aminek valami oka biztos volt, ezt már önmagában hívhatjuk kegyvesztettségnek. Ettől függetlenül otthagyták az egyik legnagyobb kulturális pénzosztógép élén és visszatették a parlament kulturális bizottságának élére. De pont az index már befürdött a kegyvesztettséggel és látszólag összefüggő tények egymásmellé tételével: fél éve egy vizsgálat miatt egy, a minisztérium alá tartozó alapítványi kuratórium leváltásáról határoztak, ez nemrég megtörtént, az index erről több hét munka után tényfeltáró cikket csinált, amit pont azon a napon hoztak le, amikor L. Simon leváltásról elindultak a pletykák. Nagyjából mindenki azt gondolta, hogy Simont a kuratórium leváltása miatt rúgják ki, miközben az mögött kormányzati szándék állt az ott elkövetett visszaélések miatt.
Az persze könnyen lehet, hogy L. Simon a Ludwig élén nem takarított volna a felettes szándékok ellenére, és pont ezért rúgták ki.
De azt hülyeségnek, de minimum a dolgok túlgondolásának tartom, hogy adjunk L. Simonnak pár pozíciót, de azért rúgjunk már ki valakit, akiről azt mondta, hogy nem rúgja ki csak azért, hogy ezzel is őt "büntessük".atapapa
Azért nézzük meg L. Simon pozícióit közelebbről. Az NKA elnökhelyettese, előterjeszti a javaslatait a miniszternek, aki dönt. A parlamenti szakbizottság elnöke, aki felel a kodifikált kulturális törvényjavaslatokért, amit a szaktárca készít elő, ő max. csiszolgat rajta.
Én nagyjából ezt hívom kegyvesztettségnek. Azt azért mégsem hihetted, hogy a leváltása után egészen a földjéig száműzik, hogy azt tovább kapáltassa a fegyenceivel.Dzsokijuing
A miniszter dönt az NKA-nál, de a miniszter nagyjából azt írja alá, amit elé tesznek, főleg egy agyonterhelt csúcsminisztérum vezetője esetén, pont ezért van nagy felelőssége/hatalma az előterjesztőnek.
A bizottsági elnök meg több pénzt kap.

De te kit hívnál nem kegyvesztettnek, miután leváltják? 😀
Miniszternek kellett volna előléptetni? 😀
Megkapta mindazokat a pozíciókat, amelyeket az államtitkársága előtt is birtokolt. Én komoly kegyvesztettségről akkor beszélnék, ha most talpas képviselőként nyomogathatná a gombokat és egy pozíciót se adtak volna neki.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 938 — Saturday Night Lights
"Szegény beáldozott" L. Simon (atapapa) annyira kegyvesztett lett, hogy még utána is rúgtak egy méreteset.
 index.hu/belfold/2013/03/01/varatlanul_kirugtak_a_ludwig_igazgatojat/Dzsokijuing
Kétségtelen, hogy Simont leváltották, aminek valami oka biztos volt, ezt már önmagában hívhatjuk kegyvesztettségnek. Ettől függetlenül otthagyták az egyik legnagyobb kulturális pénzosztógép élén és visszatették a parlament kulturális bizottságának élére. De pont az index már befürdött a kegyvesztettséggel és látszólag összefüggő tények egymásmellé tételével: fél éve egy vizsgálat miatt egy, a minisztérium alá tartozó alapítványi kuratórium leváltásáról határoztak, ez nemrég megtörtént, az index erről több hét munka után tényfeltáró cikket csinált, amit pont azon a napon hoztak le, amikor L. Simon leváltásról elindultak a pletykák. Nagyjából mindenki azt gondolta, hogy Simont a kuratórium leváltása miatt rúgják ki, miközben az mögött kormányzati szándék állt az ott elkövetett visszaélések miatt.
Az persze könnyen lehet, hogy L. Simon a Ludwig élén nem takarított volna a felettes szándékok ellenére, és pont ezért rúgták ki.
De azt hülyeségnek, de minimum a dolgok túlgondolásának tartom, hogy adjunk L. Simonnak pár pozíciót, de azért rúgjunk már ki valakit, akiről azt mondta, hogy nem rúgja ki csak azért, hogy ezzel is őt "büntessük".atapapa
Azért nézzük meg L. Simon pozícióit közelebbről. Az NKA elnökhelyettese, előterjeszti a javaslatait a miniszternek, aki dönt. A parlamenti szakbizottság elnöke, aki felel a kodifikált kulturális törvényjavaslatokért, amit a szaktárca készít elő, ő max. csiszolgat rajta.
Én nagyjából ezt hívom kegyvesztettségnek. Azt azért mégsem hihetted, hogy a leváltása után egészen a földjéig száműzik, hogy azt tovább kapáltassa a fegyenceivel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
"Szegény beáldozott" L. Simon (atapapa) annyira kegyvesztett lett, hogy még utána is rúgtak egy méreteset.
 index.hu/belfold/2013/03/01/varatlanul_kirugtak_a_ludwig_igazgatojat/Dzsokijuing
Kétségtelen, hogy Simont leváltották, aminek valami oka biztos volt, ezt már önmagában hívhatjuk kegyvesztettségnek. Ettől függetlenül otthagyták az egyik legnagyobb kulturális pénzosztógép élén és visszatették a parlament kulturális bizottságának élére. De pont az index már befürdött a kegyvesztettséggel és látszólag összefüggő tények egymásmellé tételével: fél éve egy vizsgálat miatt egy, a minisztérium alá tartozó alapítványi kuratórium leváltásáról határoztak, ez nemrég megtörtént, az index erről több hét munka után tényfeltáró cikket csinált, amit pont azon a napon hoztak le, amikor L. Simon leváltásról elindultak a pletykák. Nagyjából mindenki azt gondolta, hogy Simont a kuratórium leváltása miatt rúgják ki, miközben az mögött kormányzati szándék állt az ott elkövetett visszaélések miatt.
Az persze könnyen lehet, hogy L. Simon a Ludwig élén nem takarított volna a felettes szándékok ellenére, és pont ezért rúgták ki.
De azt hülyeségnek, de minimum a dolgok túlgondolásának tartom, hogy adjunk L. Simonnak pár pozíciót, de azért rúgjunk már ki valakit, akiről azt mondta, hogy nem rúgja ki csak azért, hogy ezzel is őt "büntessük".

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ne már Rajna. Ok, Fekete "csak" egy megalomániás bohóc, aki el akarja dönteni mi a kultúra (mint a nagyfőnöke minden más téren), viszont Kerényit konkrétan be kéne zárni. Hallgass bele egy beszélgetésbe vele vagy olvass tőle, a faszi totál szefós.

Azok az arcok akik a jobboldalon kulturális (Szörényi, Pokorni) vagy gazdasági (Mellár, Bod Péter, Chikán, Járai) téren a Fidesz holdudvarába tartoznak (inkább tartoztak) már vagy nincsenek ott vagy nem kapnak szerepet vagy érthetetlenül pislognak. Az idióták viszont remek pozicióban vannak, mert nincs szükség az agyukra.

Az meg, hogy jobboldali vagy baloldali nem különösebben érdekes, mert ez a kormány kb. annyira jobboldali mnt bal.

zinedine5
Kulturálisan szerintem a kromány elég stabilan viszi a jobboldali tradíciót, szóval itt pont van értelme ennek a bontásnak.

Fekete lehet, hogy megalomániás bohóc, de a lobbiereje kétségtelenül jó volt, az MMA tagságában azért alapvetően tényleg elismert művészek vannak/voltak, mégis ő került ki elnökként. És még azt sem lehet mondani, hogy kormányutasításra, mert a kulturális államtitkárok azért elég más vonalat vittek.

Kerényi állítólag (van pár gyakran színházbajáró haverom, én nem kedvelem a műfajt szóval tippem nincs) jó rendező, és az azért lejött nekem, hogy eléggé művelt. Politikailag egy abszolút bohóc, és nem kéne neki egy fillért sem adni, ez hétszentség, de ettől még őt nem értelmiséginek nevezni marhaság sztem. Továbbra is, az egész vita a VV szerintem hamis állításaiból indult ki, nem abból, hogy Fekete vagy Kerény most az én személyes politikai kedvencem.

Amúgy nemtom mennyi értelmes ember maradt ott a döntéseknél, erre nincs rálátásom. Az nyilvánvaló, hogy kevesebben vannak ott, mint 98-2002-ben vagy akár 2010-ben, de az is túlzás, hogy mindet félretolták. A Külügy pl. tele van kiváló szakemberekkel, akiket személyesen is ismerek, és ők csinálják a napi politikát, más területekre nem látok be annyira, de gondolom ott sem Fekete Györgyök vannak kizárólag. Attól, hogy ezek a médiasztárok, nincs kizárólagosságuk hálisten.