Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rajna, ezzel csak az a baj, hogy az idióta hitelek többségét nem a diplomások veszik fel.somoskovig
Hát a legnagyobbakat azért mégiscsak igen, mert ahhoz kell valami kereset is, hogy felvegyél valamit (apám pl. olyan barom konstrukciókba ment bele, hogy ihaj, de ehhez kellett valami bevétel is), másrészt meg a max érettségizett emberek jelentős részének középsikolában aztán lökheted a sódert, tényleg nem lesz foganatja. Akkor inkább iktassanak be plusz matekórákat, hogy tudjanak osztani-szorozni tisztességesen, anélkül bármilyen pénzügyi ismeret sztem felesleges.Rajna
Ne haragudj, én matematikus végzettséggel nem tartom magam hülyének. Volt lakáselőtakarékosságunk, kinéztünk egy lakást, megfelelő fekvéssel, jó ár/érték arányban. Kellett 7 milió forint hitel. Az összes konstrukció közül kiválasztottunk egy devizásat. Kiszámoltam, ha 180-190 forintig megy az árfolyam, még akkor is jól járok a forintoshoz képest. Matolcsyval kurvára nem számoltam. Egyszerűen a tökéletesen felépített differenciálegyenlet rendszerembe nem tudtam berakni egy ilyen kaliberű hülyét. Én még így is jól jártam, adójóváírásokkal, etc. vissza is törlesztettem 180 forinton, háhá. Szóval én még hálás is lehetnék. Tulajdonképpen az is vagyok.

Ha semmihez sem nyúlnak hozzá a költségvetésben a választások után, nem itt tartanánk. A piacot kurvára nem érdekli, hogy kik ülnek az alkotmánybíróságban, hogy van egy 100 milliárdos médiatanácsunk, hogy Polt Péter a főügyész, ha neadjisten újra elkezdenének boszorkányüldözni a gonosz boszorkányüldöző inkvizítorok, akkor majd lehessen őrködni a becsületes fidesznyikek álma fölött. A mocskos zsidók bankosokat az érdekli, hogy elolvasnak reggel hatkor egy mondatot: "itt nyugszik a 2013-as magyar költségvetés, élt 43 napot." Erre úgy általában felkapják a fejüket. Még így is világsikert értünk el a vezér szerint, mert hajlandóak minket finanszírozni a piacok. füligjimmy
Ezt azért nem lehet csak Matolcsy nyakába varrni.. Jó, idióta az ember ahogy van, de a lavinát Kósa indította el, és végigment Szíjjártóig bezárólag minden Fidesz fejesen.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Cs.P. felszólal, az egyetlen résztvevő V. alszik.
Folyik a parlamenti munka : )
"Fáradt voltam, elbóbiskoltam, ennyi.."


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rajna, ezzel csak az a baj, hogy az idióta hitelek többségét nem a diplomások veszik fel.somoskovig
Hát a legnagyobbakat azért mégiscsak igen, mert ahhoz kell valami kereset is, hogy felvegyél valamit (apám pl. olyan barom konstrukciókba ment bele, hogy ihaj, de ehhez kellett valami bevétel is), másrészt meg a max érettségizett emberek jelentős részének középsikolában aztán lökheted a sódert, tényleg nem lesz foganatja. Akkor inkább iktassanak be plusz matekórákat, hogy tudjanak osztani-szorozni tisztességesen, anélkül bármilyen pénzügyi ismeret sztem felesleges.Rajna
Ne haragudj, én matematikus végzettséggel nem tartom magam hülyének. Volt lakáselőtakarékosságunk, kinéztünk egy lakást, megfelelő fekvéssel, jó ár/érték arányban. Kellett 7 milió forint hitel. Az összes konstrukció közül kiválasztottunk egy devizásat. Kiszámoltam, ha 180-190 forintig megy az árfolyam, még akkor is jól járok a forintoshoz képest. Matolcsyval kurvára nem számoltam. Egyszerűen a tökéletesen felépített differenciálegyenlet rendszerembe nem tudtam berakni egy ilyen kaliberű hülyét. Én még így is jól jártam, adójóváírásokkal, etc. vissza is törlesztettem 180 forinton, háhá. Szóval én még hálás is lehetnék. Tulajdonképpen az is vagyok.

Ha semmihez sem nyúlnak hozzá a költségvetésben a választások után, nem itt tartanánk. A piacot kurvára nem érdekli, hogy kik ülnek az alkotmánybíróságban, hogy van egy 100 milliárdos médiatanácsunk, hogy Polt Péter a főügyész, ha neadjisten újra elkezdenének boszorkányüldözni a gonosz boszorkányüldöző inkvizítorok, akkor majd lehessen őrködni a becsületes fidesznyikek álma fölött. A mocskos zsidók bankosokat az érdekli, hogy elolvasnak reggel hatkor egy mondatot: "itt nyugszik a 2013-as magyar költségvetés, élt 43 napot." Erre úgy általában felkapják a fejüket. Még így is világsikert értünk el a vezér szerint, mert hajlandóak minket finanszírozni a piacok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem nincs baj az erkölcstannal, a hittanban sem látok sok problémát. Mindössze annyit fűznék hozzá, hogy Rajnához hasonlóan inkább teológiai alapokat kellene oktatni, mert az én lányom megkapta már, hogy eretnek nézeteket vall...apeszos
Remélem nem azt vetted le abból ímit írtam, hogy én teológiát szeretnék az iskolákban, éppen azt írtam, hogy a hittan nem egy túl jó ötlet.

A teológia viszont érdekes dolog tud lenni, megfelelő oktatókkal és megfelelő közönséggel, és hasznos is a legtöbb értelmes embernek. Ha szerinted a különböző világnézetek megismerése nem hasznos (különösen olyan világnézeteké, amelyek kétezer évig meghatározták/meghatározzák az európai gondolkodást), azzal nem tudok mit kezdeni. De miután sem az oktatók, sem a közönség nem adott a középiskolák többségében, marhaság lenne kötelezővé tenni.Rajna
Nem, nem azt vettem le, de ha már kötelezővé teszik, akkor már olyan formában tegyék, hogy minél kisebb felületet adjanak a diszkrimináció lehetőségének. Éppen azért mert fontosnak tartom, csak valahogy olyan formában ami mindenkinek megfelel. Megoldást nem látok rá, csak reménykedem..
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem nincs baj az erkölcstannal, a hittanban sem látok sok problémát. Mindössze annyit fűznék hozzá, hogy Rajnához hasonlóan inkább teológiai alapokat kellene oktatni, mert az én lányom megkapta már, hogy eretnek nézeteket vall...apeszos
Remélem nem azt vetted le abból ímit írtam, hogy én teológiát szeretnék az iskolákban, éppen azt írtam, hogy a hittan nem egy túl jó ötlet.

A teológia viszont érdekes dolog tud lenni, megfelelő oktatókkal és megfelelő közönséggel, és hasznos is a legtöbb értelmes embernek. Ha szerinted a különböző világnézetek megismerése nem hasznos (különösen olyan világnézeteké, amelyek kétezer évig meghatározták/meghatározzák az európai gondolkodást), azzal nem tudok mit kezdeni. De miután sem az oktatók, sem a közönség nem adott a középiskolák többségében, marhaság lenne kötelezővé tenni.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna, ezzel csak az a baj, hogy az idióta hitelek többségét nem a diplomások veszik fel.somoskovig
Hát a legnagyobbakat azért mégiscsak igen, mert ahhoz kell valami kereset is, hogy felvegyél valamit (apám pl. olyan barom konstrukciókba ment bele, hogy ihaj, de ehhez kellett valami bevétel is), másrészt meg a max érettségizett emberek jelentős részének középsikolában aztán lökheted a sódert, tényleg nem lesz foganatja. Akkor inkább iktassanak be plusz matekórákat, hogy tudjanak osztani-szorozni tisztességesen, anélkül bármilyen pénzügyi ismeret sztem felesleges.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem nincs baj az erkölcstannal, a hittanban sem látok sok problémát. Mindössze annyit fűznék hozzá, hogy Rajnához hasonlóan inkább teológiai alapokat kellene oktatni, mert az én lányom megkapta már, hogy eretnek nézeteket vall...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Rajna, ezzel csak az a baj, hogy az idióta hitelek többségét nem a diplomások veszik fel.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tudom, a hatások most gyűrűznek be, mert ezek olyan évekkel később begyűrűződő hatások.füligjimmy
Most nyilván nem azt mondom, hogy emiatt van a frank meg az euró ott, ahol, de vannak azért "hatások" még onnan, pl. az IMF hitel legnagyobb részlete idén esedékes. Bár ez az árfolyamra tényleg minimális hatással bír, a költségvetésre annál inkább.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezeket az összefüggéseket kéne inkább az iskolában tanítani erkölcstan helyett, többet profitálna belőle a diákság:
 index.hu/bloghu/kiszamolo/2013/03/05/a_bankok_teremtik_a_penztKori
Ebből egy felső tagozatos még nem biztos, hogy sokat megértene.
Én nem jártam hittanra, hanem 9-10 évesen anyám lehengerlően kedves jehovista barátnője járt hozzám és tartott kiselőadásokat a bibliai történetekből, és mivel mindig imádtam olvasni, habzsoltam a "mesékbe öntött", gyerekeknek szánt bibliai témájú könyveket is.
Nem lettem jehovista, ahogy a családban senki se az, viszont már gyerekként hasznát láttam az így szerzett tudásnak, magyarból vagy töriből bármilyen keresztény téma merült fel, mindent vágtam. Az osztállyal közös, egy témába vágó múzeumlátogatás után még dicséretet is kaptam, mert a többiek számára hasznos megjegyzéseket tudtam fűzni a látottakhoz.
Szóval szerintem a megfelelő formájú hittanból vagy etikából is tudna profitálni a diákság, az alapvető bibliaismeret az általános műveltség része.

De legkésőbb a középiskolában mindenkinek kéne tanulnia alap pénzügyi ismereteket is. atapapa
Bibliát oktatnak így is irodalomból, két-három hónapot rászánnak ha minden igaz. A hittan kicsit más, mondjuk a katolikusoknál a Biblia kevésbé jelentős forrása a hitnek, mint a protestánsoknál, szóval ha ténylegesen hittan lenne kötelezővé téve, az nem feltétlenül bibliaismeretet jelentene, hanem teológiai alapvetéseket. Ami egyébként szintén hasznos, még akár művelődéstörténetből is, másrészt egy másik szemléletet ismertet meg a diáksággal, mint az összes többi tantárgy, harmadrészt ha már filozófia nincs, ez sem olyan rossz. Elvileg. A gyakorlatban viszont tuti nincs elég tanár erre, másrészt befogadó közönség sem annyira, szóval ha szimpla vallási traktálás lesz, akkor semmi értelme. Inkább kéne plusz egy irodalomóra szerintem, és akkor több idő lenne a Bibliára, amivel sokkal jobban érthetővé válik az egész európai kultúra utána.

Az erkölcstan egyébként nemtom miért lett ezzel párhuzamba állítva, mármint az is hasznos dolog lehet, de teljesen más, mint a hittan. Szóval nemtom egyik miért váltja ki a másikat. Az erkölcstan szerintem jó ötlet, de nem lehet ilyen sebesen bevezetni, képezni kell hozzá tanárokat, ki kéne dolgozni valami tisztességes tananyagot, és akkor bármelyik korosztálynak be lehetne rakni 1.től érettségiig akármikor. Mondjuk nálunk volt elsőben ún. Beszélgetés óra, amikor arról tanultunk, hogy mit szabad meg mit nem, az hasonló volt, de talán ez nincs sok helyen.

A pénzügyi ismeretek megintcsak olyan dolog, hogy bizonyos réteget kifejezetten inzultál, ha a befektetési lehetőségekről tartasz nekik előadást. Egyik legjobb haverom benne van egy ilyen projektben, körbejárják az országot és mindenféle sulikban előadják, hogy mi az a hitel meg a kötvény, legtöbbször ellenséges reakció jön, mert nemigen van az embereknek tíz forintjuk kötvényt venni. Hitel viszont kell, és más úgyse ad, csak az uzsorás.

Szerintem a pénzügyi ismereteket kötelezően az egyetemi tantervekbe kéne beépíteni, a jövő értelmisége legalább tudja, hogy mi merre hány forint, legyen az bölcsész vagy fizikus. Középiskolában viszont nem biztos, hogy jó ötlet, különösen olyan embereknek, akik amjd a középszintű matekérettségin fognak küzdeni a kettesért. Btw matekból most is van 10. tájékán anyag a kamatokról, THM-ről, EBKM-ről, ilyesmiről, bár nem hosszú, de emlékszem, hogy milyen szar lett belőle az osztályátlag, és én azért nem átlag alatti középsuliba jártam.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem az "tetszik", hogy akik 90 napnál régebb óta nem fizetnek azok átválthatják forint alapúra a frankos hitelt és elengednek belőle valamennyit.
Egyrészt aki eddig sem tudott fizetni az emiatt majd fog? Vagy azoknak akik eddig becsületesen kinyögték a havi törlesztőt azoknak miért nem engednek el bármennyit is?
Ez megint minden csak nem megmentés.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem az tetszik, hogy ismét van egy adósmentő elképzelés. Mi lenne, ha a svájci frank árfolyama újra 180 forint környékén lenne? Ahogy a libás/zsidó Bajnai, meg az elkúró Feri alatt volt. Ezt nem kéne valahogy megpróbálni? Tudom, a hatások most gyűrűznek be, mert ezek olyan évekkel később begyűrűződő hatások. De legalább lehet kampányolni, hogy meg lettek mentve a devizahitelesek. Hamár tönkretették őket, akkor legalább szánjanak rá néhány milliárdot, hogy megmentsék őket. Mocskos zsidótolvaj bankrendszer. A lakóparkkal minden rendben van?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ehhez a cinizmushoz azért már nem kicsi pofa kell..
"Rogán a moszkvai útról: nem akartunk titkolózni, csak szabadságon volt az MTI tudósítója"
 hvg.hu/gazdasag/20130306_Rogan_a_moszkvai_utrol_nem_akartunk_titko
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A címlapon virít hatalmas szöveggel:
 www.miamiherald.com/
A S. Florida reakció kemény. Pezsgő miegymás.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezeket az összefüggéseket kéne inkább az iskolában tanítani erkölcstan helyett, többet profitálna belőle a diákság:
 index.hu/bloghu/kiszamolo/2013/03/05/a_bankok_teremtik_a_penztKori
Ebből egy felső tagozatos még nem biztos, hogy sokat megértene.
Én nem jártam hittanra, hanem 9-10 évesen anyám lehengerlően kedves jehovista barátnője járt hozzám és tartott kiselőadásokat a bibliai történetekből, és mivel mindig imádtam olvasni, habzsoltam a "mesékbe öntött", gyerekeknek szánt bibliai témájú könyveket is.
Nem lettem jehovista, ahogy a családban senki se az, viszont már gyerekként hasznát láttam az így szerzett tudásnak, magyarból vagy töriből bármilyen keresztény téma merült fel, mindent vágtam. Az osztállyal közös, egy témába vágó múzeumlátogatás után még dicséretet is kaptam, mert a többiek számára hasznos megjegyzéseket tudtam fűzni a látottakhoz.
Szóval szerintem a megfelelő formájú hittanból vagy etikából is tudna profitálni a diákság, az alapvető bibliaismeret az általános műveltség része.

De legkésőbb a középiskolában mindenkinek kéne tanulnia alap pénzügyi ismereteket is.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
No, Chavez is feldobta a bocskort... rossz elmúlt másfél éve volt a diktátoroknak (esetleg kettő, és akkor Bin Laden is benne van)
Mostmár valóban csak Castro maradt a nagy trojkából.. már ha él még valahol az öreg.

A bankos dolgot meg lehetne a pénzügyi topicban 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha valakit érdekel a bankszektor működése (alapjai), olvassa el, meg van benne több link más cikkekhez, szintén közérthető módon magyarázva. Ezeket az összefüggéseket kéne inkább az iskolában tanítani erkölcstan helyett, többet profitálna belőle a diákság:
 index.hu/bloghu/kiszamolo/2013/03/05/a_bankok_teremtik_a_penzt


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.portfolio.hu/gazdasag/adozas/jon_a_media_kulonado_2.180626.html#.UTXPDI5Q1Ec.facebook

Időjárásjelentés-különadó 😂

közben Heréden Szálasi közt avatott egy radikálisnak nevezhető polgártársunk. Kezd átfordulni ez az egész egy rossz lidércnyomásba...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"A GVI elkészítette a 2013 februári regisztrált álláskeresők számának előzetes becslését. Az eredmények szerint 2012 februárban jelentősen nőtt a regisztrált álláskeresők száma. Ezzel folytatódott a 2012 november óta megfigyelhető növekvő tendencia. A GVI által kialakított modell különböző variációinak februárra vonatkozó becslése 670.723 főtől 671.927 főig terjedő tartományba esik. Ez azt jelenti, hogy az előző havi (2013. januári) értékekhez képest kb. 22-23 ezer fős növekedésre, és a 2012-es februári értékhez képest kb. 24-25 ezer fős növekedésre számítunk."

Hajrá fijjuk csak így tovább.

Mindenki forintot gyengít, 300-nál az euró
Az a kurva gyurcsányemúttnyócév még mindíg...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Apa, kezdődik.. 😀 😀

Rogán Moszkvában a devizatartalékokról is tárgyalt
"Múlt csütörtökön, azaz egy nappal Matolcsy György jegybankelnöki jelölése előtt, Rogán Antal Fidesz-frakcióvezető Moszkvában járt, és Vlagyimir Putyin elnök pártjának egyik vezetőjével arról is tárgyalt, hogy a magyar kormány "a napokban megvizsgálja devizatartalék felhalmozásának lehetőségét orosz rubelben a dollár nem stabil helyzete miatt" - írta a Népszava"

"Rogán múlt heti látogatásáról egyébként sem az MTI, sem a Fidesz nem számolt be."apeszos
áldom édesanyám, hogy rávett 16 éves koromban, hogy kezdjek el oroszul tanulni.

Újra lesz 3.60 a kenyér.
3.60 rubel.
Nu pravda.Sobri Jóska
hoztam haza anno aprót, itt pihen a polcon szuvenírként, sosem gondoltam volna, hogy Magyarországon kelleni fog.Amadeus91
Basszus, nekem csak grivnyám maradt a régi szép seftes időkből.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Aki boldogan viszi a pénzét 8% EBKM-re "betenni" és örömködik a jó üzlet felett, ugyanakkor nem veszi észre, hogy a bank neki csak 30% THM-re hajlandó pénzt adni (ugyanabban a gazdasági környezetben), azon nincs mit segíteni. toxique
Ebből él a bank, nem ezzel van a baj. Csak kihasználják, hogy inkább elhozza a nép azonnal a TV-t 30%-os THM-el, ahelyett, hogy összespórolná, és még örül is neki, hogy megteheti. De ebben nincs átverés, csak kiszolgálják az igényeket és keresnek rajta, ennyi.
Kori
A felvetés jogos; a bank csak üzletel. Nem mondhatja senki, hogy ne csináljon ilyen üzletet, ha van lehetősége. A klasszikus banki modellben a bank ebből élt - ez is igaz volt mindaddig, amíg nem kaptak jogi személyiséget az 1800-as évek elején. Ez azért lényeges, mert banküzemtani szempontból a bank jövedelem és tőkeszerkezete onnantól kezdve átformálódott, hiszen alapíthattak leányvállalatokat, megvásárolhattak vagy részt vásárolhattak más jogi személyiségekből; azaz szerteágazó vállalkozási és befektetési tevékenységet folytatva a produktív üzleti környezetük drasztikusan kibővült. A modern bankok már specializálódtak, de kifejezetten klasszikus modell a helyi takarékok esetében értelmezhető. A nagyok közül találsz olyanokat, pl. akik csak jogi / adó előnyök miatt nyújtanak klasszikus bankszolgáltatásokat - hogy a tv. szemében bank-nak minősülhessenek.
Ha jól emlékszem, még 2011-ben is volt rekordévet elkönyvelő pénzintézet M.o.-on (hát... nem a lakossági üzletág termelte ki, az ziher).

Abban igazad van, hogy a pénzügyi kultúra mutat némi... "torzulást" M.o.-on. Ezen nem hiszem, hogy lehetne változtatni - nagyrészt erre célozgattam én is.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Azért ez sem piti:
 cink.hu/vegkepp-meghaborodott-a-kormany-idojarasjelentes-kulon-451114652


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Apa, kezdődik.. 😀 😀

Rogán Moszkvában a devizatartalékokról is tárgyalt
"Múlt csütörtökön, azaz egy nappal Matolcsy György jegybankelnöki jelölése előtt, Rogán Antal Fidesz-frakcióvezető Moszkvában járt, és Vlagyimir Putyin elnök pártjának egyik vezetőjével arról is tárgyalt, hogy a magyar kormány "a napokban megvizsgálja devizatartalék felhalmozásának lehetőségét orosz rubelben a dollár nem stabil helyzete miatt" - írta a Népszava"

"Rogán múlt heti látogatásáról egyébként sem az MTI, sem a Fidesz nem számolt be."apeszos
áldom édesanyám, hogy rávett 16 éves koromban, hogy kezdjek el oroszul tanulni.

Újra lesz 3.60 a kenyér.
3.60 rubel.
Nu pravda.Sobri Jóska
hoztam haza anno aprót, itt pihen a polcon szuvenírként, sosem gondoltam volna, hogy Magyarországon kelleni fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Újra lesz 3.60 a kenyér.
3.60 rubel.
Nu pravda.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apa, kezdődik.. 😀 😀

Rogán Moszkvában a devizatartalékokról is tárgyalt
"Múlt csütörtökön, azaz egy nappal Matolcsy György jegybankelnöki jelölése előtt, Rogán Antal Fidesz-frakcióvezető Moszkvában járt, és Vlagyimir Putyin elnök pártjának egyik vezetőjével arról is tárgyalt, hogy a magyar kormány "a napokban megvizsgálja devizatartalék felhalmozásának lehetőségét orosz rubelben a dollár nem stabil helyzete miatt" - írta a Népszava"

"Rogán múlt heti látogatásáról egyébként sem az MTI, sem a Fidesz nem számolt be."