Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
? hagyományosan radikális baloldali-anarchista tábora van. Nem kevered a szélsőjobb felé húzó HSV táborral? Hamburg-Hamburg mind2,Amadeus91
Nem, Hamburgmeccsen nem voltam, St. Pauli-drukker családnál laktam. Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy nem a vendégcsapat szurkolói nyomták a rigmusokat. De igazából tökmindegy, nem csak a szeretetről és a csapatok kulturált buzdításáról szólt a meccs, asszem az épp Bundesliga 2. volt, de lehet, hogy Regionalliga.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
így van. Szurkolni kell, nem zsidózni, cigányozni, stadiont rombolni, verekedni. És ne mond, hogy ez mindenhol így van, volt szerencsém Bundesliga bajnokin B-ben állni, egész más kávéház.Amadeus91
Szerintem meg hozzátartozik az is, hogy azt kiabáljon az ember, amit akar. Bármilyen véleménynyilvánítás szerintem belefér. Jönnek ezekkel a hülyeségekkel, hogy ezért nem járnak ki a családok a stadionokba, meg ezért kevés a néző. Itt a holnapi Fradi-Újpest az élő példa, ami nem éppen a sportszerű szurkolásról híres, és mégis garantált a telt ház. Verekedés a stadionokban meg szerintem már évek óta nem volt sehol, már rég másképp intéződnek ezek a dolgok. Már az összetalálkozásból fakadó utcai box is viszonylag ritka, álltalában usk-ba mennek le ezek. De utcai találkozásnál is nyugodtan kimehet úgy bárki egy-egy meccsre, hogy ha akarja akkor el tudja kerülni, hogy belekeveredjen.
A német Bundesligát nem vágom, de úgy tudom azért keleten, egy Hansa Rostock vagy egy Dynamo Drezda brigádjai elég jók, gondolom nem egymás ölelgetésével ütik el az időt egy-egy rangadón. 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hát nemtom, én St. Pauli meccsen hallottam egész durva törökellens cuccokatRajna
az mondjuk meglepő, mert nekik erősen balos szurkolóik vannak.

ahogy én tudom, a németeknél csak a keleti csapatoknak vannak jobbos szurkolói, mint pl. Dynamo Dresden.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.Dub
így van. Szurkolni kell, nem zsidózni, cigányozni, stadiont rombolni, verekedni. És ne mond, hogy ez mindenhol így van, volt szerencsém Bundesliga bajnokin B-ben állni, egész más kávéház.Amadeus91
Hát nemtom, én St. Pauli meccsen hallottam egész durva törökellens cuccokat, de nyilván zsidózni nem fognak, az azért nagyon távol áll érthető okokból a németektől.

Amúgy a magyar szurkolók is kb. 80%-ban saját csapatot buzdítanak, a maradék oszlik meg az ellenfél illetve kisebbségek szidásában. Persze ez nem szép, de hát ez már csak így megy ott, ahol nincs nagy jólét.Rajna
? hagyományosan radikális baloldali-anarchista tábora van. Nem kevered a szélsőjobb felé húzó HSV táborral? Hamburg-Hamburg mind2,

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.Dub
így van. Szurkolni kell, nem zsidózni, cigányozni, stadiont rombolni, verekedni. És ne mond, hogy ez mindenhol így van, volt szerencsém Bundesliga bajnokin B-ben állni, egész más kávéház.Amadeus91
Hát nemtom, én St. Pauli meccsen hallottam egész durva törökellens cuccokat, de nyilván zsidózni nem fognak, az azért nagyon távol áll érthető okokból a németektől.

Amúgy a magyar szurkolók is kb. 80%-ban saját csapatot buzdítanak, a maradék oszlik meg az ellenfél illetve kisebbségek szidásában. Persze ez nem szép, de hát ez már csak így megy ott, ahol nincs nagy jólét.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.Dub
Amikor éppen a B-nek is kedve van.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.Dub
így van. Szurkolni kell, nem zsidózni, cigányozni, stadiont rombolni, verekedni. És ne mond, hogy ez mindenhol így van, volt szerencsém Bundesliga bajnokin B-ben állni, egész más kávéház.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.

Amire írtam, törölve lett.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Amúgy szeretnék figyelmeztetni minden fiatalt, ha túlságosan rákattantok a kondira, meg a cuccokra, ilyen gyönyörűek lesztek ti is. Egy kis súlyzózás nem árt, ha macákat akarsz felszedni, te íme a bizonyos ló másik oldala. füligjimmy
Viszont lényegesen jobban megy majd a blokkolás 😊


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Demagógia vs demagógia:

Sobri Jóska
Nem csoda, hogy ilyen rémült fejet vágnak a defense tagjai, ilyen elvetemült támadókkal még holnap a Fradi-Újpesten sem fognak találkozni!😀laccoo74
Tudod, ha már ezt a polgárháborús játékot kezdjük majd játszani, akkor ők nagyon bölcsen azokat választják a csapatba, akinek kifinomultabbak az emberölési technikája. Egy műveltségi vetélkedő megint másik történet.

Amúgy szeretnék figyelmeztetni minden fiatalt, ha túlságosan rákattantok a kondira, meg a cuccokra, ilyen gyönyörűek lesztek ti is. Egy kis súlyzózás nem árt, ha macákat akarsz felszedni, te íme a bizonyos ló másik oldala.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Amúgy, mi a fenét csinál az, akinek a munkája szurkoló koordinátor?laccoo74
próbálja a hozzá hasonlóan degeneráltakat kordában tartani a lelátón.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Amúgy, mi a fenét csinál az, akinek a munkája szurkoló koordinátor?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/belfold/2013/03/09/kubatov_riadolancba_hivja_a_fideszeseket/

"A jövőben minden Fidesz-iroda számíthat hasonló törvénytelen megmozdulásukra. Éppen ezért arra kérünk benneteket, hogy ennek megfelelően alakítsátok ki irodáitok biztonságos, de békés védelmét. Amint az tegnap is bebizonyosodott, politikai ellenfeleink nem fognak válogatni az eszközökben." A jelentkezéseket a riadolanc@fidesz.hu címre várják."



Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!
SA marschiert mit ruhig festem Schritt.
Kam'raden, die Rotfront und Reaktion erschossen,
Marschier'n im Geist in unser'n Reihen mit.
Kam'raden, die Rotfront und Reaktion erschossen,
Marschier'n im Geist in unser'n Reihen mit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Tudjátok, miért ült a csávó? Megölte a főnökét... 😀 somoskovig
Ja, aki szintén tisztességes adófizető állampolgár volt...apeszos
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/08/ezert-ult-bortonben-a-fradista-fidesz-hivo/
laccoo74
Csak azon röhögtem, hogy ilyen előélettel nem fél Viktorunk beszervezni a Fideszbe? 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Demagógia vs demagógia:

Sobri Jóska
Nem csoda, hogy ilyen rémült fejet vágnak a defense tagjai, ilyen elvetemült támadókkal még holnap a Fradi-Újpesten sem fognak találkozni!😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Demagógia vs demagógia:


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tudjátok, miért ült a csávó? Megölte a főnökét... 😀 somoskovig
Ja, aki szintén tisztességes adófizető állampolgár volt...apeszos
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/08/ezert-ult-bortonben-a-fradista-fidesz-hivo/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudjátok, miért ült a csávó? Megölte a főnökét... 😀 somoskovig
Ja, aki szintén tisztességes adófizető állampolgár volt...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Tudjátok, miért ült a csávó? Megölte a főnökét... 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.origo.hu/itthon/20130308-facebook-oldalan-uzent-a-korabban-elitelt-sz-ferenc-arrol-miert.html
Ha nem hívta, akkor nem hívta!laccoo74
még jó, hogy elmagyarázza a jogkövető magatartást. Amadeus91
Ezt mondta a "fradista":

„Engem sem Kubatov Gábor, sem más nem bízott meg semmilyen feladattal! A Fidesz Magyar Polgári Párt elkötelezett híveként, erkölcsi kötelezettségemnek tartottam, hogy pártomat ebben a nehéz helyzetben is támogassam! A múltamat nem tagadom, hogy sihederként, az életem tévútra került, de mára példás családapa, és tisztességes ember vagyok! A diákok keresik a maguk igazát, de egyet meg kell érteni, hogy a törvény, és a jogkövető magatartás, minden magyar állampolgárra vonatkozik!”

Mára már tisztességes ember.
Engem meggyőzött.
Tessék gyakorolni a keresztényi megbocsájtást, hisz már jó útra tért.
Sobri Jóska
Mert ugye, kurvából lesz a legjobb feleség, hogy stílszerű legyek.😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.origo.hu/itthon/20130308-facebook-oldalan-uzent-a-korabban-elitelt-sz-ferenc-arrol-miert.html
Ha nem hívta, akkor nem hívta!laccoo74
még jó, hogy elmagyarázza a jogkövető magatartást. Amadeus91
Ezt mondta a "fradista":

„Engem sem Kubatov Gábor, sem más nem bízott meg semmilyen feladattal! A Fidesz Magyar Polgári Párt elkötelezett híveként, erkölcsi kötelezettségemnek tartottam, hogy pártomat ebben a nehéz helyzetben is támogassam! A múltamat nem tagadom, hogy sihederként, az életem tévútra került, de mára példás családapa, és tisztességes ember vagyok! A diákok keresik a maguk igazát, de egyet meg kell érteni, hogy a törvény, és a jogkövető magatartás, minden magyar állampolgárra vonatkozik!”

Mára már tisztességes ember.
Engem meggyőzött.
Tessék gyakorolni a keresztényi megbocsájtást, hisz már jó útra tért.
Sobri Jóska
 hvg.hu/itthon/20130308_Illegalis_penzbehajto_gyilkossag_szferenc

és mi van azzal, hogy "ne ölj"? Amadeus91
Zsidó humbug.Sobri Jóska
pedig valahogy mindig ők élik túl.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
 www.origo.hu/itthon/20130308-facebook-oldalan-uzent-a-korabban-elitelt-sz-ferenc-arrol-miert.html
Ha nem hívta, akkor nem hívta!laccoo74
még jó, hogy elmagyarázza a jogkövető magatartást. Amadeus91
Ezt mondta a "fradista":

„Engem sem Kubatov Gábor, sem más nem bízott meg semmilyen feladattal! A Fidesz Magyar Polgári Párt elkötelezett híveként, erkölcsi kötelezettségemnek tartottam, hogy pártomat ebben a nehéz helyzetben is támogassam! A múltamat nem tagadom, hogy sihederként, az életem tévútra került, de mára példás családapa, és tisztességes ember vagyok! A diákok keresik a maguk igazát, de egyet meg kell érteni, hogy a törvény, és a jogkövető magatartás, minden magyar állampolgárra vonatkozik!”

Mára már tisztességes ember.
Engem meggyőzött.
Tessék gyakorolni a keresztényi megbocsájtást, hisz már jó útra tért.
Sobri Jóska
 hvg.hu/itthon/20130308_Illegalis_penzbehajto_gyilkossag_szferenc

és mi van azzal, hogy "ne ölj"? Amadeus91
Zsidó humbug.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.origo.hu/itthon/20130308-facebook-oldalan-uzent-a-korabban-elitelt-sz-ferenc-arrol-miert.html
Ha nem hívta, akkor nem hívta!laccoo74
még jó, hogy elmagyarázza a jogkövető magatartást. Amadeus91
Ezt mondta a "fradista":

„Engem sem Kubatov Gábor, sem más nem bízott meg semmilyen feladattal! A Fidesz Magyar Polgári Párt elkötelezett híveként, erkölcsi kötelezettségemnek tartottam, hogy pártomat ebben a nehéz helyzetben is támogassam! A múltamat nem tagadom, hogy sihederként, az életem tévútra került, de mára példás családapa, és tisztességes ember vagyok! A diákok keresik a maguk igazát, de egyet meg kell érteni, hogy a törvény, és a jogkövető magatartás, minden magyar állampolgárra vonatkozik!”

Mára már tisztességes ember.
Engem meggyőzött.
Tessék gyakorolni a keresztényi megbocsájtást, hisz már jó útra tért.
Sobri Jóska
 hvg.hu/itthon/20130308_Illegalis_penzbehajto_gyilkossag_szferenc

és mi van azzal, hogy "ne ölj"?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 kepviselofunky.blog.hu/2013/03/08/robot-mesterhazy_udvozli_a_noket
😂atapapa
😂

Elschmittelték a tavalyi saját közleményüket. Legalább ezzel nem lesznek olyan problémáik, mint a kis 20 perces sikerfilmjükkel... 😀