Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
"Tiltakozunk mindenfajta anarchista támadás ellen, amely a törvényes rend felforgatására és a köznyugalom megzavarására irányul. A mai nap, a terrorizmus áldozatainak emléknapja hangsúlyozottan felhívja mindannyiunk figyelmét arra, hogy az anarchista zavargások könnyen terrorcselekményekbe torkolhatnak, veszélyeztetve demokratikus államrendünket."

 kdnp.hu/news/kdnp-kiall-az-alkotmanyos-rend-es-jogallamisag-mellett

Ezekre nincs szó.zinedine5
Ó dehogy nincs. Szégyellős vagy?apeszos
A Fideszt lehet szidni, kritizálni, egyet nem érteni velük, kinek a beállítottsága, vérmérséklete szerint, de ezek a paraziták....A saját anyjukat is megennék a hatalomért.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"Tiltakozunk mindenfajta anarchista támadás ellen, amely a törvényes rend felforgatására és a köznyugalom megzavarására irányul. A mai nap, a terrorizmus áldozatainak emléknapja hangsúlyozottan felhívja mindannyiunk figyelmét arra, hogy az anarchista zavargások könnyen terrorcselekményekbe torkolhatnak, veszélyeztetve demokratikus államrendünket."

 kdnp.hu/news/kdnp-kiall-az-alkotmanyos-rend-es-jogallamisag-mellett

Ezekre nincs szó.zinedine5
Csak az a gond, hogy ahol a jogállam már nem ér semmit, ott csak az erőszak marad megoldásnak. Bár tény, hogy ebben a jogállamot éppen szétkúrók jóval gyakorlottabbak.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"Tiltakozunk mindenfajta anarchista támadás ellen, amely a törvényes rend felforgatására és a köznyugalom megzavarására irányul. A mai nap, a terrorizmus áldozatainak emléknapja hangsúlyozottan felhívja mindannyiunk figyelmét arra, hogy az anarchista zavargások könnyen terrorcselekményekbe torkolhatnak, veszélyeztetve demokratikus államrendünket."

 kdnp.hu/news/kdnp-kiall-az-alkotmanyos-rend-es-jogallamisag-mellett

Ezekre nincs szó.zinedine5
klasszikus "köpni-nyelni nem tudsz"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Tiltakozunk mindenfajta anarchista támadás ellen, amely a törvényes rend felforgatására és a köznyugalom megzavarására irányul. A mai nap, a terrorizmus áldozatainak emléknapja hangsúlyozottan felhívja mindannyiunk figyelmét arra, hogy az anarchista zavargások könnyen terrorcselekményekbe torkolhatnak, veszélyeztetve demokratikus államrendünket."

 kdnp.hu/news/kdnp-kiall-az-alkotmanyos-rend-es-jogallamisag-mellett

Ezekre nincs szó.zinedine5
Ó dehogy nincs. Szégyellős vagy?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
"Tiltakozunk mindenfajta anarchista támadás ellen, amely a törvényes rend felforgatására és a köznyugalom megzavarására irányul. A mai nap, a terrorizmus áldozatainak emléknapja hangsúlyozottan felhívja mindannyiunk figyelmét arra, hogy az anarchista zavargások könnyen terrorcselekményekbe torkolhatnak, veszélyeztetve demokratikus államrendünket."

 kdnp.hu/news/kdnp-kiall-az-alkotmanyos-rend-es-jogallamisag-mellett

Ezekre nincs szó.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Chewbacca-védelem élőben a parlamentből.

 index.hu/belfold/2013/03/11/ujrairjak_az_uj_alkotmanyt/Gyurma Pappa
pont ezzel akartam jönni.
nem nagyon foglalkozom napi politikával, mert nem lesz olcsóbb a kenyér bárki is irányítsa. de most volt kis időm követni a tudósítást, és nagyon nagyon szomorú, hogy itt tartunk.
én nem tudom elképzelni, hogy milyen faj az, amit ezek a képviselők (párthovatartozástól függetlenül) képviselnek, de hogy engem, és azt a néhány embert akit én ismerek és beszélek vele, senki nem képviseli, az szégyen.
0 értelmi szint, 0 konkrétum, 0 kompromisszum készség, 0 empátia, 0 felelősségvállalás. csak egymás lehetetlen faszozása, évtizedek óta.

méltatlan. gabtsi
Ebben van a pénz. Nem létező problémákon túráztatják a sleppet miközben a zajban kilopják amit lehet. Az Ő pályájukon az Ő szabályaik szerint az Ő játékukat játszva nem nyerhetsz. Ez a demokrácia. toxique
Pontosan.
Ha kúrom a nődet, de közben az erkölcsről, családról, hagyományokról papolok, majd nyilvánosan elítélem a házasságtörőket, majd kikérek magamnak bármit, majd szónokolok a családi értékek fontosságáról, attól még kúrom a nődet.
Rajtad áll, hogy a fülednek hiszel, vagy az eszednek.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/belfold/2013/03/11/az_eb_es_az_et_aggodalmanak_ad_hangot/

Nem leszünk Gyarmat!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Chewbacca-védelem élőben a parlamentből.

 index.hu/belfold/2013/03/11/ujrairjak_az_uj_alkotmanyt/Gyurma Pappa
pont ezzel akartam jönni.
nem nagyon foglalkozom napi politikával, mert nem lesz olcsóbb a kenyér bárki is irányítsa. de most volt kis időm követni a tudósítást, és nagyon nagyon szomorú, hogy itt tartunk.
én nem tudom elképzelni, hogy milyen faj az, amit ezek a képviselők (párthovatartozástól függetlenül) képviselnek, de hogy engem, és azt a néhány embert akit én ismerek és beszélek vele, senki nem képviseli, az szégyen.
0 értelmi szint, 0 konkrétum, 0 kompromisszum készség, 0 empátia, 0 felelősségvállalás. csak egymás lehetetlen faszozása, évtizedek óta.

méltatlan. gabtsi
Ebben van a pénz. Nem létező problémákon túráztatják a sleppet miközben a zajban kilopják amit lehet. Az Ő pályájukon az Ő szabályaik szerint az Ő játékukat játszva nem nyerhetsz. Ez a demokrácia.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Chewbacca-védelem élőben a parlamentből.

 index.hu/belfold/2013/03/11/ujrairjak_az_uj_alkotmanyt/Gyurma Pappa
pont ezzel akartam jönni.
nem nagyon foglalkozom napi politikával, mert nem lesz olcsóbb a kenyér bárki is irányítsa. de most volt kis időm követni a tudósítást, és nagyon nagyon szomorú, hogy itt tartunk.
én nem tudom elképzelni, hogy milyen faj az, amit ezek a képviselők (párthovatartozástól függetlenül) képviselnek, de hogy engem, és azt a néhány embert akit én ismerek és beszélek vele, senki nem képviseli, az szégyen.
0 értelmi szint, 0 konkrétum, 0 kompromisszum készség, 0 empátia, 0 felelősségvállalás. csak egymás lehetetlen faszozása, évtizedek óta.

méltatlan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Chewbacca-védelem élőben a parlamentből.

 index.hu/belfold/2013/03/11/ujrairjak_az_uj_alkotmanyt/

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Van egy probléma az MNB-ben: meg kell semmisíteni a nem matolcsis papírpénzeket.
No, én azt szívesen bevállalnám egyéni vállalkozásban. Jó lesz nekem az a másodlagos frissességű, lejárt szavatosságú pénz is környezetbarát újrahasznosításra!

Vagy ezt is a Közgép csinálja?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ezér' vagyunk szarba. Mindenki csak politizál, a probléma meg le van szarva...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 nepszava.com/2013/03/velemeny/bartus-laszlo-szoke-feri.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2013/03/09/kubatov_riadolancba_hivja_a_fideszeseket/

"A jövőben minden Fidesz-iroda számíthat hasonló törvénytelen megmozdulásukra. Éppen ezért arra kérünk benneteket, hogy ennek megfelelően alakítsátok ki irodáitok biztonságos, de békés védelmét. Amint az tegnap is bebizonyosodott, politikai ellenfeleink nem fognak válogatni az eszközökben." A jelentkezéseket a riadolanc@fidesz.hu címre várják."
Amadeus91
Mi lenne, ha minden ilyen alkalommal a rendőrség csak tenné azt, amit minden más esetben tenne, ha jogosulatlanul hatolnak be valahová?
Az rendben van, hogy nem kardoznak szét minden be nem jelentett tüntetést, de ne lehessen már bármit megtenni csak azért, mert éppenséggel demonstráció keretein belül végzik.
atapapa
Egyetértünk. Nem igazán értettem, hogy itt most mi is történt. Oda kellett volna menni 40 rendőrnek és elvinni a tüntetőket. Ha egyetértek velük, ha nem, akkor is ez a módszer. Nem az, hogy kirendeljük a CöF aktivistákat (vezetés, irányítás nélkül, lett is belőle sósavazás) meg a megélhetési ultrákat (nem minden ultra ilyen, ezt állítom).

Az okot nem értem. Pánik? Erődemonstrálás? Totális elmebaj?

A másik témához: érdekes, hogy Mo-n a legtöbb ultra szerveződés inkább a szélsőjobbhoz közelít (nem minden ultra szélsőjobbos, mielőtt kikéri magának bárki), míg azért Ny-on elég sok szélsőbalos csapat is van. Ennek egyelten igazi oka: Mo-n nincs szélsőbal. Nincsenek szervezett punkot (hagyjuk a 15 éves, önsajnálókat, azok közül sokan lettek már azóta emósok), nincsenek igazán nagy komoly erőt képviselő anarchisták sem. Pedig, igény az lenne rá 😊

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 922 — Packers Suicide Squad
 propeller.hu/itthon/2643069-137-ember-kirugott-matolcsy?utm_source=atv.hu&utm_medium=partner&utm_campaign=137%20embert%20kir%C3%BAgott%20MatolcsyAmadeus91
Ha igaza hír: No ez is valami? Régebben olvastam egy helyütt, hogy anno J. V. Sztálin egy éjszaka 3000+ ember kivégzését hagyta jóvá aláírásával.
A rosszízű tréfát félretéve (és elnézést is kérek mindenkitől, akit zavar), a kérdés felmerül: miért kell ezt, az utolsó napon? Előtte nem lett volna idő?Gergőbácsi
Hát egyrészt lehet, hogy ezek egy részét viszi magával az MNB-hez, csak a szerződésük alapján jobban jártak a kirúgással és újrafelvétellel (pl. végkielégítés), mintha közösen bontják fel. Másrészt lehet, hogy ezeket az embereket Varga nem bírta/máshogy akarja strukturálni az egész minisztériumot, és azért első intézkedésként nem akarta kivágni a stáb felét, jobban néz ki valamivel, ha ezt is az amúgy is terhelt Matolcsy nyakába varrják.

Vagy szimplán leépítettek, mert az mindig jó spórolásra.Rajna
Jogos szempont lehet; még az is elképzelhető, hogy így volt kikalkulálva. Lehet, hogy felültem az ellenzéki médiának 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 index.hu/belfold/2013/03/09/kubatov_riadolancba_hivja_a_fideszeseket/

"A jövőben minden Fidesz-iroda számíthat hasonló törvénytelen megmozdulásukra. Éppen ezért arra kérünk benneteket, hogy ennek megfelelően alakítsátok ki irodáitok biztonságos, de békés védelmét. Amint az tegnap is bebizonyosodott, politikai ellenfeleink nem fognak válogatni az eszközökben." A jelentkezéseket a riadolanc@fidesz.hu címre várják."
Amadeus91
Mi lenne, ha minden ilyen alkalommal a rendőrség csak tenné azt, amit minden más esetben tenne, ha jogosulatlanul hatolnak be valahová?
Az rendben van, hogy nem kardoznak szét minden be nem jelentett tüntetést, de ne lehessen már bármit megtenni csak azért, mert éppenséggel demonstráció keretein belül végzik.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.Dub
Amikor éppen a B-nek is kedve van. zinedine5
Azért nagyon ritka az olyan, hogy huzamosabb ideig ne menne semmi szurkolás, nem jellemző. Persze amíg a Béla volt a capo szerintem is jobban ment, de alakul talán ez is, nem hiszem hogyez különösebben nagy gond lenne nálunk.Dub
Szvsz sem ez a probléma, inkább a pofozkodások, anyázások. De ez itt off.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
 orulunkvincent.blog.hu/2013/03/09/legyen_meg

" A tudás hatalom -mondta, és elgondolkozott. Mintha arról lett volna szó, hogy én vagyok a hatalom - gondolta, és kicserélte a felsőoktatás és a Videoton költségvetését. Mindjárt jobb - mondta magában, és megsimogatta a kutyája fejét."


több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 propeller.hu/itthon/2643069-137-ember-kirugott-matolcsy?utm_source=atv.hu&utm_medium=partner&utm_campaign=137%20embert%20kir%C3%BAgott%20MatolcsyAmadeus91
Ha igaza hír: No ez is valami? Régebben olvastam egy helyütt, hogy anno J. V. Sztálin egy éjszaka 3000+ ember kivégzését hagyta jóvá aláírásával.
A rosszízű tréfát félretéve (és elnézést is kérek mindenkitől, akit zavar), a kérdés felmerül: miért kell ezt, az utolsó napon? Előtte nem lett volna idő?Gergőbácsi
Hát egyrészt lehet, hogy ezek egy részét viszi magával az MNB-hez, csak a szerződésük alapján jobban jártak a kirúgással és újrafelvétellel (pl. végkielégítés), mintha közösen bontják fel. Másrészt lehet, hogy ezeket az embereket Varga nem bírta/máshogy akarja strukturálni az egész minisztériumot, és azért első intézkedésként nem akarta kivágni a stáb felét, jobban néz ki valamivel, ha ezt is az amúgy is terhelt Matolcsy nyakába varrják.

Vagy szimplán leépítettek, mert az mindig jó spórolásra.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 922 — Packers Suicide Squad
 propeller.hu/itthon/2643069-137-ember-kirugott-matolcsy?utm_source=atv.hu&utm_medium=partner&utm_campaign=137%20embert%20kir%C3%BAgott%20MatolcsyAmadeus91
Ha igaza hír: No ez is valami? Régebben olvastam egy helyütt, hogy anno J. V. Sztálin egy éjszaka 3000+ ember kivégzését hagyta jóvá aláírásával.
A rosszízű tréfát félretéve (és elnézést is kérek mindenkitől, akit zavar), a kérdés felmerül: miért kell ezt, az utolsó napon? Előtte nem lett volna idő?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 propeller.hu/itthon/2643069-137-ember-kirugott-matolcsy?utm_source=atv.hu&utm_medium=partner&utm_campaign=137%20embert%20kir%C3%BAgott%20Matolcsy

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Bár nem tisztem védeni, de azért azokat a szurkolókat ne nevezzük angyalnak akikre ezek vigyáznak. A példa kedvéért a Pécs B-ben is kaptak már pofont emberek amiatt, hogy nem úgy szurkoltak mint mások.zinedine5
Nincs kedvem egy fölösleges szájkaratéba belemenni, ezért inkább kitöröltem a hsz-t. A B meg azért van, mert ott szurkolni "kell" hangosan, aki nem akar, annak ott a többi szektor.Dub
Amikor éppen a B-nek is kedve van. zinedine5
Azért nagyon ritka az olyan, hogy huzamosabb ideig ne menne semmi szurkolás, nem jellemző. Persze amíg a Béla volt a capo szerintem is jobban ment, de alakul talán ez is, nem hiszem hogyez különösebben nagy gond lenne nálunk.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
? hagyományosan radikális baloldali-anarchista tábora van. Nem kevered a szélsőjobb felé húzó HSV táborral? Hamburg-Hamburg mind2,Amadeus91
Nem, Hamburgmeccsen nem voltam, St. Pauli-drukker családnál laktam. Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy nem a vendégcsapat szurkolói nyomták a rigmusokat. De igazából tökmindegy, nem csak a szeretetről és a csapatok kulturált buzdításáról szólt a meccs, asszem az épp Bundesliga 2. volt, de lehet, hogy Regionalliga.Rajna
St.Pauli balos tábor (RAF mániás hülyék). Németországban esetleg keleten Drezdában, Rostockban, Magdeburgban alsóbb osztályokban megy a köpködés.

criminal lawyer or criminal lawyer?