Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/07/bortonviselt-fradista-vedi-a-fidesz-szekhazat/

szánalmas.. (de legalább a fidesz és a szervezett huligánok ügyében igazam van 😊 )Amadeus91
Az nagyon érdekes dolog , ha tényleg biztonsági őrként dolgozik ott a csóka.Ugyanis, ha börtönben volt, akkor nem lehet vagyonőr igazolványa, ha nincs igazolványa, akkor értelemszerűen NEM dolgozhat vagyonőrként!Sőt, a tanfolyamot sem kezdhette el, ami szükséges az ilyen jellegű melóhoz!laccoo74
A demonstrálóktól védi, önként.Atari
A Fradi security egyik prominens alakja a cikk szerint.laccoo74
Ez miért meglepő? Kubatov hívta oda telefonon.apeszos
A security szót emeltem ki, valszínűleg ott dolgozik, és gondolom nem titkárnőként.Vagyonvédelmi cég pedig NEM foglalkoztathat köztörvényeseket.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/07/bortonviselt-fradista-vedi-a-fidesz-szekhazat/

szánalmas.. (de legalább a fidesz és a szervezett huligánok ügyében igazam van 😊 )Amadeus91
Az nagyon érdekes dolog , ha tényleg biztonsági őrként dolgozik ott a csóka.Ugyanis, ha börtönben volt, akkor nem lehet vagyonőr igazolványa, ha nincs igazolványa, akkor értelemszerűen NEM dolgozhat vagyonőrként!Sőt, a tanfolyamot sem kezdhette el, ami szükséges az ilyen jellegű melóhoz!laccoo74
A demonstrálóktól védi, önként.Atari
A Fradi security egyik prominens alakja a cikk szerint.laccoo74
Ez miért meglepő? Kubatov hívta oda telefonon.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/07/bortonviselt-fradista-vedi-a-fidesz-szekhazat/

szánalmas.. (de legalább a fidesz és a szervezett huligánok ügyében igazam van 😊 )Amadeus91
Az nagyon érdekes dolog , ha tényleg biztonsági őrként dolgozik ott a csóka.Ugyanis, ha börtönben volt, akkor nem lehet vagyonőr igazolványa, ha nincs igazolványa, akkor értelemszerűen NEM dolgozhat vagyonőrként!Sőt, a tanfolyamot sem kezdhette el, ami szükséges az ilyen jellegű melóhoz!laccoo74
A demonstrálóktól védi, önként.Atari
A Fradi security egyik prominens alakja a cikk szerint.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 942 — Saturday Night Lights
Tehát az a tény, hogy az összes két lábon járó nyugati EU-s vezető megáll Hegyeshalomnál, irreleváns?
Dzsokijuing
A magyar érdekek brüsszeli képviselete szempontjából tulajdonképpen igen. Persze Magyarország percepciója Nyugaton ettől elég fos lesz a közvéleményben és ez nem előnyös több szempontból, de egy diplomata ilyesmivel nem foglalkozik.

Amúgy EU-s vezetők miért jönnének ide? Voltak itt eleget az elnökség alatt, amúgy meg Strasbourg és Brüsszel között ingáznak, az aktuális elnökség helyszínei mellett.Rajna
Ne keverd össze a kötelező pofaviziteket az érdemi kétoldalú tárgyalásokkal. Na ebből az utóbbiból nem jutott ki nekünk semmi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 942 — Saturday Night Lights
A devizahitelmentő-akciók logikája a most elhunyt Chávezra fog hasonlítani. Ha Orbán közvetlenül a Zemberekhez fordul és az MNB-tartalékból kihúzza őket a szarból, jövőre pajzsra emelik és mindenki leszarja a nemzetközi szankciókat meg a demokrácia alkonyát. Hugó, a víziló pont így működött, meglehetősen sikeresen. Orbán kőolaj hiányában majd ruszki hitelekhez vagy valami hasonló csodafegyverhez nyúl, de megcsinálja. Dzsokijuing
Pár napja azt mondtad, hogy tuti nyer az ellenzék jól összefogódzkodva.
Most akkor mi lesz?
Megveszi Orbán a koronát kilóra, vagy jön Bajnai, aki kiérdemli?

Sobri Jóska
Annyi mondtam, hogy egyáltalán akkor van esélye az ellenzéknek, ha EGYÉNIBEN összefog, de ha összefog, akkor kiváló esélyei vannak. A lényeg, hogy 2 millió voks alatt beszélni sem érdemes kormányváltásról, a Maszop-E14 közösen úgy másfélnél állhat.
Jól látod, Orbán tényleg arra gyúr, hogy a győzelemért kipárnázza suskával a háztartásokat, Bajnai pedig nem a megváltó, hanem az egyetlen szerencsétlen, aki még próbál értelmeseket mondani a hangzavarban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/07/bortonviselt-fradista-vedi-a-fidesz-szekhazat/

szánalmas.. (de legalább a fidesz és a szervezett huligánok ügyében igazam van 😊 )Amadeus91
Az nagyon érdekes dolog , ha tényleg biztonsági őrként dolgozik ott a csóka.Ugyanis, ha börtönben volt, akkor nem lehet vagyonőr igazolványa, ha nincs igazolványa, akkor értelemszerűen NEM dolgozhat vagyonőrként!Sőt, a tanfolyamot sem kezdhette el, ami szükséges az ilyen jellegű melóhoz!laccoo74
A demonstrálóktól védi, önként.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/07/bortonviselt-fradista-vedi-a-fidesz-szekhazat/

szánalmas.. (de legalább a fidesz és a szervezett huligánok ügyében igazam van 😊 )Amadeus91
Az nagyon érdekes dolog , ha tényleg biztonsági őrként dolgozik ott a csóka.Ugyanis, ha börtönben volt, akkor nem lehet vagyonőr igazolványa, ha nincs igazolványa, akkor értelemszerűen NEM dolgozhat vagyonőrként!Sőt, a tanfolyamot sem kezdhette el, ami szükséges az ilyen jellegű melóhoz!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Az árfolyamokhoz:
Amerikában válság van, a dollár gyenge. Japánban válság+katasztrófák; a jen gyenge. Európában 3 felső közép kategóriás gazdaság a csőd szélén áll (olasz,spanyol,görög), a kettő húzó is alulteljesít (francia,német)toxique
WTF? Elnézést de ebben elég sok tévedés van :

-amcsik: nézd meg a Dow hol van, illetve mi történt a Dell-el és a Heinzzel az elmúlt hónapban mondjuk... nyilván van némi lufi is benne, de szerintem az amcsik elég jól elvannak.
-mióta felsőközép kategóriás Görögország???? olasz oké.. spanyol eléggé határest, khm.. mindegy.
Ezek közül egyedül amúgy a görögök vannak igazán nagy szarban.
-a francia gazdaság baromi nagy szarban van (mármint önmagához/elmúlt 10 évhez képest), a német viszont abszolút nem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Áder arca mindent elárul
:VIDEO:diverdoc
Hát ez az. Sok mindent meg lehet magyarázni, de ez a gyökér az MNB elnöke.zinedine5
Megdolgozott érte.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Áder arca mindent elárul
diverdoc
Hát ez az. Sok mindent meg lehet magyarázni, de ez a gyökér az MNB elnöke.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/07/bortonviselt-fradista-vedi-a-fidesz-szekhazat/

szánalmas.. (de legalább a fidesz és a szervezett huligánok ügyében igazam van 😊 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Áder arca mindent elárul


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)Viszont azt továbbra is hangsúlyozom, hogy én csak Dzsoki azon állításával vitatkoztam, hogy "Brüsszelbe már csak a hátsó ajtón engednek minket". Márpedig Brüsszelben ez az egész jogállamféltés meg a többi csak a felszínen megy, semmi különösebb bajuk velünk.(....) Rajna
Hát az indított eljárások tükrében ez azért elég necces nem?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amíg a piac kiröhögi a pénzügypolitikusainkat, ugyanakkor a közembereknek be lehet adni és inkább aktívan beadjuk hogy az IMF a legfőbb ellenség, ahelyett hogy 2-3%-kal olcsóbban finanszírozzuk magunkat.. szerintem fölösleges a köznép (nem rossz értelemben, mondhatom úgyis a szélesebb rétegek) alapfokú pénzügyi elméleteinek bővítésén elmélkedni.

A diplomácia mostanra engem jóval hidegebben hagy.. nekem is volt egy ilyen korszakom (mint szerintem nagyon sok fiúnak tizenhuszonéveiben) amikor az ember belezúg a korszakos alakokba (Mazarin, Adams, Talleyrand, Bismarck, Kissinger, stb-stb), csak aztán rájön hogy igazából ezek is ugyanolyan sárban dagonyázó, birkózó emberek, mint mondjuk a HÖK-ös banda.. csak nekik volt kis gógyijuk és ezért emelkedtek ki. Ráadásul úgy látom, hogy mi elég pocsékuk vagyunk ezen a területen is: történelmileg is, sportban is, jelenleg is 😊

Szóval ettől függetlenül/emellett igencsak illúzióromboló szakma.. teljesen szubjektív véleményem alapján, pénzügyi területen (már ha nem pártpolitikusba fut az ember) alapvetően jóval nagyobb százalékban találkozik az ember szakemberekkel.😊Igor
Én nem mondom, hogy a pénzügypolitika nem fontos, sőt. Azt sem vitatom, hogy az ottani reputáción minusz végtelen, bár ezt nemtom pontosan, de el tudom képzelni, és ez rossz. Viszont azt továbbra is hangsúlyozom, hogy én csak Dzsoki azon állításával vitatkoztam, hogy "Brüsszelbe már csak a hátsó ajtón engednek minket". Márpedig Brüsszelben ez az egész jogállamféltés meg a többi csak a felszínen megy, semmi különösebb bajuk velünk.

Az utolsó bekezdésedet nemtom megerősíteni vagy cáfolni, mert nem értek különösebben a pénzügypolitikához, magyar pénzügypolitikussal nem is beszéltem még soha. Nem is igazán érdekelt a téma soha mélyebben. A magyar diplomácia egy részével viszont már volt alkalmam társalogni, és számtalan órát is tartottak nekem, stb. A média által generált dolgok teljesen irrelevánsak ezen területen. Nyilván a jobbikosokkal a többség nem áll szóba, de ennél sokkal többről nincs szó. És igenis van elég sok jó szakember, azokat nem nagyon fogod látni a tévében, nem az a dolguk, hogy ott pörögjenek. Az a dilettánsak dolga 😊

Az első állításoddal pedig nagyjából egyetértek, bár azért nyilván nem olyan egyszerű dolog az IMF-hitel, hogy szimplán olcsóbb és poénból nem vesszük fel, fene akarja a feltételeiket betartani, legyenek azok károsak vagy előnyösek. Én nem értek hozzá, de annyi azért látszik, hogy olyan nagyon egy országot sem mentettek ki a válságból, persze ez nem csak az ő hibájuk meg ettől még nem lesznek ördögök. Lehet, hogy jobb lenne felvenni a hitelüket, de ez nem ilyen egyszerű, hogy szimplán olcsóbb aztán hülye aki nem nyúl hozzá.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
milyen lehet az a tüntetés a Fidesz székháznál, ahol az emberek egymást "markolásszák"?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amíg a piac kiröhögi a pénzügypolitikusainkat, ugyanakkor a közembereknek be lehet adni és inkább aktívan beadjuk hogy az IMF a legfőbb ellenség, ahelyett hogy 2-3%-kal olcsóbban finanszírozzuk magunkat.. szerintem fölösleges a köznép (nem rossz értelemben, mondhatom úgyis a szélesebb rétegek) alapfokú pénzügyi elméleteinek bővítésén elmélkedni.Igor
Mégsem tesznek az IMF, meg a függőség ellen semmit. Mert nincs mire támaszkodni (se ipar, se mezőgazdaság, se szolgáltató-szektor).

A pénzügyi ismeretekkel egyetértek. Egyszerűen nincs értelme képezni magad; mert nincs lehetőséged másra, hogy bármit is máshogyan csinálj. A zombi-tudást meg úgyis leosztja a média: ez kell ahhoz, hogy jó kis katona légy. Hogy elfogadd azt amit adnak. A tanulás amúgy túl sok időbe és energiába kerül. Minél többet képzed magad, annál jobban átlátod a valóságod - sajnos. A tudás méreg. Megöli a lelked.

Fura, hogy az oktatásban mennyi felesleges infóval tömik ki az agyad (kell, mert "kérdezik"), és mennyire megnyílik a világ, ha önmagad kezded lefeldezni 😊. Hülyén hangzik, de igaz.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A devizahitel konstrukciók lehet, hogy nem voltak jogszerűek vagy tisztességesek, én nem tudom. Anyám törlesztőrészlet többet ment fel, mint amennyit a forint romlott a frankkal szemben, pedig forint alapú hitele van. A hülye hitel sokszor nem választás kérdése, ez van, ezt pénzügyi ismeretekkel is kevéssé lehetne javítani. A hülye hitelesnek egyébként sem a devizásokat dobtam fel, sokan mindenfajta ilyen trükközés nélkül is lépre mennek, még akár akkor is, ha lenne más lehetőségük, csak nem néznek utána. Diplomások is.Rajna
Ami kérdés marad, hogy a kezdetektől rendben fizető forinthiteleseket ki kárpótolja a most túltámogatott devizások mellett?Dzsokijuing
Ez a matek:
Nos; adok neked 140 cuci/lütyi ért 100000 lütyi-t (14 000 000 cucinyi lütyi), 1000 cuci adósságszolgálatra. Majd 2év múlva azt mondom, hogy a lütyi nem 180 hanem 280 így 2200 cuci-t kérek adósságszolgálatra. Majd 5 év törlesztés után azt mondom, hogy átválthatod a lütyiben lévő tartozásod 180 cuci/lütyin - mer' baxott nagylelkű vagyok - és lesz belőle 115 000 lütyi tartozásod (19 800 000 cuci).
- A lényeg benne van; ehhez nem kellenek pénzügyi ismeretek, mert ez sima kupeckedés, nem pénzügyi ismeret.
- A fenti matek nem vaslogikus, hanem valósághű. Az xy bank 4.szeri felkérésre sem volt hajlandó részletes kalkulációs sémát küldeni az ügyfelének a törlesztőrészletekről. Aztán felhívta egy Gábor nevű jogász, és közölte szegény lánnyal, hogy banktitkokról van szó, és ne "zaklasson" egy köztiszteletben álló intézményt.

- 7 év törlesztés után többel tartozni devizában, és ezt "átkonvertálni" forintba: ezen mi a segítség?

Az árfolyamokhoz:
Amerikában válság van, a dollár gyenge. Japánban válság+katasztrófák; a jen gyenge. Európában 3 felső közép kategóriás gazdaság a csőd szélén áll (olasz,spanyol,görög), a kettő húzó is alulteljesít (francia,német), de az Euro árfolyam meg se rezdül. 😀 Ennyit a hatásokról, meg a begyűrűzésről... 😀 Magyarországra mindig csak az ügyfélre nézve hátrányos világpiaci tendenciák gyűrűznek be. Oka: meg van ideologizálva, hogy az üzleti kocázatot miért hárítják 100%-ban az ügyfélre.

Kérdés: ezen mi a támogatás?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem az "tetszik", hogy akik 90 napnál régebb óta nem fizetnek azok átválthatják forint alapúra a frankos hitelt és elengednek belőle valamennyit.
Egyrészt aki eddig sem tudott fizetni az emiatt majd fog? Vagy azoknak akik eddig becsületesen kinyögték a havi törlesztőt azoknak miért nem engednek el bármennyit is?
Ez megint minden csak nem megmentés.Bazzani
Egyetértek.

Anno a "barbár" kultúrákban 7 év után megszűnt a szabad emberek adósrabszolgasága... 😀 .
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A devizahitelmentő-akciók logikája a most elhunyt Chávezra fog hasonlítani. Ha Orbán közvetlenül a Zemberekhez fordul és az MNB-tartalékból kihúzza őket a szarból, jövőre pajzsra emelik és mindenki leszarja a nemzetközi szankciókat meg a demokrácia alkonyát. Hugó, a víziló pont így működött, meglehetősen sikeresen. Orbán kőolaj hiányában majd ruszki hitelekhez vagy valami hasonló csodafegyverhez nyúl, de megcsinálja. Dzsokijuing
Pár napja azt mondtad, hogy tuti nyer az ellenzék jól összefogódzkodva.
Most akkor mi lesz?
Megveszi Orbán a koronát kilóra, vagy jön Bajnai, aki kiérdemli?
Sobri Jóska
Szerintem tökmindegy. apeszos
Ja.
De én a beszélgetőszobába jöttem vitázni, nem a nihilistába vagy az apatikusba, bocs.
Sobri Jóska
Ja, láttam, jót vitáztál... 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
A Financial Times más tészta, ott lehet, hogy nem szalonképes Magyarország, és ez persze jelzésértékű meg problematikus is bizonyos szinten, de ennek a gyakorlatban nincs különösebb jelentősége az EU-s ügyeinkben.Rajna
Engem nem az EU izgat, hanem hogy a befektetők, akik eldöntik hova vigyék a pénzt, olvassák az ilyesmit.Kori
Az lehet, hogy téged ez izgat, de az eredeti állítás szerint magyar embert manapság Brüsszelbe már szinte be se engednek, én kizárólag a diplomáciáról beszéltem.Rajna
Amíg a piac kiröhögi a pénzügypolitikusainkat, ugyanakkor a közembereknek be lehet adni és inkább aktívan beadjuk hogy az IMF a legfőbb ellenség, ahelyett hogy 2-3%-kal olcsóbban finanszírozzuk magunkat.. szerintem fölösleges a köznép (nem rossz értelemben, mondhatom úgyis a szélesebb rétegek) alapfokú pénzügyi elméleteinek bővítésén elmélkedni.

A diplomácia mostanra engem jóval hidegebben hagy.. nekem is volt egy ilyen korszakom (mint szerintem nagyon sok fiúnak tizenhuszonéveiben) amikor az ember belezúg a korszakos alakokba (Mazarin, Adams, Talleyrand, Bismarck, Kissinger, stb-stb), csak aztán rájön hogy igazából ezek is ugyanolyan sárban dagonyázó, birkózó emberek, mint mondjuk a HÖK-ös banda.. csak nekik volt kis gógyijuk és ezért emelkedtek ki. Ráadásul úgy látom, hogy mi elég pocsékuk vagyunk ezen a területen is: történelmileg is, sportban is, jelenleg is 😊

Szóval ettől függetlenül/emellett igencsak illúzióromboló szakma.. teljesen szubjektív véleményem alapján, pénzügyi területen (már ha nem pártpolitikusba fut az ember) alapvetően jóval nagyobb százalékban találkozik az ember szakemberekkel.😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tehát az a tény, hogy az összes két lábon járó nyugati EU-s vezető megáll Hegyeshalomnál, irreleváns?
Dzsokijuing
A magyar érdekek brüsszeli képviselete szempontjából tulajdonképpen igen. Persze Magyarország percepciója Nyugaton ettől elég fos lesz a közvéleményben és ez nem előnyös több szempontból, de egy diplomata ilyesmivel nem foglalkozik.

Amúgy EU-s vezetők miért jönnének ide? Voltak itt eleget az elnökség alatt, amúgy meg Strasbourg és Brüsszel között ingáznak, az aktuális elnökség helyszínei mellett.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
"mi nem a nyugatiak, hanem magunk miatt akarunk a Nyugathoz tartozni, mert függetlenek és erősek akarunk lenni. Magyarországnak nincs semmi keresnivalója Keleten, mert ott semmilyen babér nem teremne országunknak, csak alárendeltség és kiszolgáltatottság"

„Európában, bizony, elszaporodtak Putyin pincsijei, és ezt már mindenki kezdi veszedelmesnek látni”

"Magyarország ma szociális válságban tengődik. Lehet, hogy a cél nem az, hogy Magyarországon szociális válságot idézzenek elő, de pontosan tudják, hogy annak a maffiapolitikának a következménye, amit folytatnak, szociális válsághoz vezet. És ez a tény hidegen hagyja őket”

"Mindezek következtében pedig a legnagyobb veszélyt az jelenti, hogy tömeges elvándorlás indulhat meg Magyarországról, a legjobb erőink hagynak itt bennünket, és azok, akiknek a munkája tartaná felszínen ezt az országot. "

"a szociális válság azt jelenti, hogy Magyarország újra a Kelet felé halad. Az olyan országok felé, mint Oroszország, ahol a legtöbb Rolles Royce-ot adják el, de ahol a szegénytenger a legszélesebb."DiamondsHead44
"Én sem hazudtam soha az embereknek"
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"mi nem a nyugatiak, hanem magunk miatt akarunk a Nyugathoz tartozni, mert függetlenek és erősek akarunk lenni. Magyarországnak nincs semmi keresnivalója Keleten, mert ott semmilyen babér nem teremne országunknak, csak alárendeltség és kiszolgáltatottság"

„Európában, bizony, elszaporodtak Putyin pincsijei, és ezt már mindenki kezdi veszedelmesnek látni”

"Magyarország ma szociális válságban tengődik. Lehet, hogy a cél nem az, hogy Magyarországon szociális válságot idézzenek elő, de pontosan tudják, hogy annak a maffiapolitikának a következménye, amit folytatnak, szociális válsághoz vezet. És ez a tény hidegen hagyja őket”

"Mindezek következtében pedig a legnagyobb veszélyt az jelenti, hogy tömeges elvándorlás indulhat meg Magyarországról, a legjobb erőink hagynak itt bennünket, és azok, akiknek a munkája tartaná felszínen ezt az országot. "

"a szociális válság azt jelenti, hogy Magyarország újra a Kelet felé halad. Az olyan országok felé, mint Oroszország, ahol a legtöbb Rolles Royce-ot adják el, de ahol a szegénytenger a legszélesebb."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
A devizahitelmentő-akciók logikája a most elhunyt Chávezra fog hasonlítani. Ha Orbán közvetlenül a Zemberekhez fordul és az MNB-tartalékból kihúzza őket a szarból, jövőre pajzsra emelik és mindenki leszarja a nemzetközi szankciókat meg a demokrácia alkonyát. Hugó, a víziló pont így működött, meglehetősen sikeresen. Orbán kőolaj hiányában majd ruszki hitelekhez vagy valami hasonló csodafegyverhez nyúl, de megcsinálja. Dzsokijuing
Pár napja azt mondtad, hogy tuti nyer az ellenzék jól összefogódzkodva.
Most akkor mi lesz?
Megveszi Orbán a koronát kilóra, vagy jön Bajnai, aki kiérdemli?
Sobri Jóska
Szerintem tökmindegy. apeszos
Ja.
De én a beszélgetőszobába jöttem vitázni, nem a nihilistába vagy az apatikusba, bocs.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A devizahitelmentő-akciók logikája a most elhunyt Chávezra fog hasonlítani. Ha Orbán közvetlenül a Zemberekhez fordul és az MNB-tartalékból kihúzza őket a szarból, jövőre pajzsra emelik és mindenki leszarja a nemzetközi szankciókat meg a demokrácia alkonyát. Hugó, a víziló pont így működött, meglehetősen sikeresen. Orbán kőolaj hiányában majd ruszki hitelekhez vagy valami hasonló csodafegyverhez nyúl, de megcsinálja. Dzsokijuing
Pár napja azt mondtad, hogy tuti nyer az ellenzék jól összefogódzkodva.
Most akkor mi lesz?
Megveszi Orbán a koronát kilóra, vagy jön Bajnai, aki kiérdemli?
Sobri Jóska
Szerintem tökmindegy.