Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 cink.hu/matolcsy-csak-olyan-penzt-enged-nyomtatni-amit-o-irt-a-450927208Amadeus91
De egyesével.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
 cink.hu/matolcsy-csak-olyan-penzt-enged-nyomtatni-amit-o-irt-a-450927208Amadeus91
agyhalott
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 cink.hu/matolcsy-csak-olyan-penzt-enged-nyomtatni-amit-o-irt-a-450927208

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ebből látszik, hogy tényleg vannak értelmes, jó szakemberek a jobboldalon. Kár, hogy csak 3 hónapig maradnak.Kori
Ezt sosem vontam kétségbe. Csak aki a szakmaiságát helyezi előtérbe annak nem veszi be a gyomra ezt a fajta politikát. Ezért érzek mérhetetlen csalódottságot a jelenlegi kormány miatt, hiszen óriási lehetőséget kaptak. De hányinger ahogy megosztják az országot, hányinger ahogy a pártérdekekkel borítják be a gazdaságot, a saját zsebről nem is beszélve. Értve ezt mindkét oldalra. Nagyon sokat kell várni addig, amíg eltakarodik ez a gyűlöletpolitika, és jöhet végre valami mérsékelt józan politizálás. Egy-két nemzedéknek ki kell halnia addig...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂zinedine5
Bátor ember, a fiúk az ilyen jellegű humorra sosem voltak vevők.
tomi-tomi
Nyilván nincs mitől félnie. Minden bizonnyal egy teli 32 gb-s pendrive-val és egy furgonnyi irattal lépett le.Gyurma Pappa
Elolvastam a teljes interjút. Tényleg úgy viselkedik, mint akinek nincs mitől félnie. Ennek oka lehet a furgonnyi irat, de lehet más is. Ha már egyszer naiv volt. 😀
Minden esetre ennyire nyíltan nem nagyon beszélt még bennfentes.tomi-tomi
Minden tiszteletem az övé. Eléggé nekrológ színezete van a cikknek. 😊apeszos
Ebből látszik, hogy tényleg vannak értelmes, jó szakemberek a jobboldalon. Kár, hogy csak 3 hónapig maradnak.Kori
 nol.hu/gazdasag/20130302-ceglobbi_az_energiaszabalyokban

"− Ez olyan, mintha egy Cadillac-nagykereskedő azon panaszkodna, hogy Magyarországon felkopik az álla.

− És ezért ön beront az autókereskedésbe, és követeli a Cadillacet Trabant-áron, mondván, keveset keres és eladósodott devizahitelben? Nem biztos, hogy meggyőzi az eladót. Nem valószínű, hogy Magyarországon kiépítik a Cadillac kategóriának megfelelő úgynevezett okos energetikai hálózatot. Lehet, hogy ha egy kicsit takarékoskodna, egy Opelre is összegyűlne a pénz, még ha ez esetleg nem is illik az eladó profiljába. Ha aztán emiatt a bolt tönkremegy, és átkerül az államhoz, ön valószínűleg megkaphatja az áhított Trabantját – csak épp Opeláron, mert a baráti körök juttatásait azért ki kell termelni."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂zinedine5
Bátor ember, a fiúk az ilyen jellegű humorra sosem voltak vevők.
tomi-tomi
Nyilván nincs mitől félnie. Minden bizonnyal egy teli 32 gb-s pendrive-val és egy furgonnyi irattal lépett le.Gyurma Pappa
Elolvastam a teljes interjút. Tényleg úgy viselkedik, mint akinek nincs mitől félnie. Ennek oka lehet a furgonnyi irat, de lehet más is. Ha már egyszer naiv volt. 😀
Minden esetre ennyire nyíltan nem nagyon beszélt még bennfentes.tomi-tomi
Minden tiszteletem az övé. Eléggé nekrológ színezete van a cikknek. 😊apeszos
Ebből látszik, hogy tényleg vannak értelmes, jó szakemberek a jobboldalon. Kár, hogy csak 3 hónapig maradnak.


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂zinedine5
Bátor ember, a fiúk az ilyen jellegű humorra sosem voltak vevők.
tomi-tomi
Nyilván nincs mitől félnie. Minden bizonnyal egy teli 32 gb-s pendrive-val és egy furgonnyi irattal lépett le.Gyurma Pappa
Elolvastam a teljes interjút. Tényleg úgy viselkedik, mint akinek nincs mitől félnie. Ennek oka lehet a furgonnyi irat, de lehet más is. Ha már egyszer naiv volt. 😀
Minden esetre ennyire nyíltan nem nagyon beszélt még bennfentes.tomi-tomi
Minden tiszteletem az övé. Eléggé nekrológ színezete van a cikknek. 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂zinedine5
Bátor ember, a fiúk az ilyen jellegű humorra sosem voltak vevők.
tomi-tomi
Nyilván nincs mitől félnie. Minden bizonnyal egy teli 32 gb-s pendrive-val és egy furgonnyi irattal lépett le.Gyurma Pappa
Elolvastam a teljes interjút. Tényleg úgy viselkedik, mint akinek nincs mitől félnie. Ennek oka lehet a furgonnyi irat, de lehet más is. Ha már egyszer naiv volt. 😀
Minden esetre ennyire nyíltan nem nagyon beszélt még bennfentes.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂zinedine5
Bátor ember, a fiúk az ilyen jellegű humorra sosem voltak vevők.
tomi-tomi
Nyilván nincs mitől félnie. Minden bizonnyal egy teli 32 gb-s pendrive-val és egy furgonnyi irattal lépett le.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂zinedine5
Bátor ember, a fiúk az ilyen jellegű humorra sosem voltak vevők.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
 hvg.hu/itthon/20130304_Orban_lemondott_helyettes_allamtitkara_eh

"Jól működő, nyereséges cégek felvásárlását persze támogatom. Ott van mindjárt az igazán sikeres Közgép, amely termelhetné a költségvetés számára a hasznot" 😂
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Elhiszem, hogy a külügyben így van, de te meg elhiheted, hogy nem ez az általános, a megszokott. zinedine5
Gondolom számtalan helyen belelátsz a különböző döntéshozatali folyamatokba, így megalapozottan jelentheted ki. Vagy a VV és társai által szolgáltatott információk alapján jelented ki ezt ilyen egyértelműen.

Én komolyan nem tudom, hogy megy ez másutt, ezért nem is fogok elhamarkodottan kijelentéseket tenni általános jelenségekről. Tippem nincs, hol milyen emberek dolgoznak, a legtöbbször igazából arról is max benyomásaim vannak, hogy az adott döntés előnyös lesz-e vagy sem. De miután az egyetlen helyen, ahol több-kevésbé belelátok a mindennapi melóba, egyáltalán nem olyan a munka, mint az a médiahírek alapján elképzelhető lenne, a többire sem vagyok hajlandó ezeket az általánosításokat elfogadni. Még akkor sem, ha elképzelhető, hogy igazak.Rajna
Sajnos nekem viszont van tapasztalatom arról, hogy jelenleg milyen szinvonalú emberek irányítanak, lettek vezetők, azon a területen amibe belelátok (dolgozom) és látom, hogy, ha megteszik amit kérnek tőlük, akkor gyakorlatilag szabad kezet kaphatnak a teljesen eszement céljaik eléréséhez.
És próbálok nem személyeskedni. 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Elhiszem, hogy a külügyben így van, de te meg elhiheted, hogy nem ez az általános, a megszokott. zinedine5
Gondolom számtalan helyen belelátsz a különböző döntéshozatali folyamatokba, így megalapozottan jelentheted ki. Vagy a VV és társai által szolgáltatott információk alapján jelented ki ezt ilyen egyértelműen.

Én komolyan nem tudom, hogy megy ez másutt, ezért nem is fogok elhamarkodottan kijelentéseket tenni általános jelenségekről. Tippem nincs, hol milyen emberek dolgoznak, a legtöbbször igazából arról is max benyomásaim vannak, hogy az adott döntés előnyös lesz-e vagy sem. De miután az egyetlen helyen, ahol több-kevésbé belelátok a mindennapi melóba, egyáltalán nem olyan a munka, mint az a médiahírek alapján elképzelhető lenne, a többire sem vagyok hajlandó ezeket az általánosításokat elfogadni. Még akkor sem, ha elképzelhető, hogy igazak.Rajna
te ilyen office guy vagy?Amadeus91
Nem, de sok órámat tartják külügyes arcok meg el-eljárok konferenciákra is. Meg a csoporttársaim jelentős része a külügyben gyakornokoskodott/gyakornok most is, onnan is hallok ezt-azt.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Elhiszem, hogy a külügyben így van, de te meg elhiheted, hogy nem ez az általános, a megszokott. zinedine5
Gondolom számtalan helyen belelátsz a különböző döntéshozatali folyamatokba, így megalapozottan jelentheted ki. Vagy a VV és társai által szolgáltatott információk alapján jelented ki ezt ilyen egyértelműen.

Én komolyan nem tudom, hogy megy ez másutt, ezért nem is fogok elhamarkodottan kijelentéseket tenni általános jelenségekről. Tippem nincs, hol milyen emberek dolgoznak, a legtöbbször igazából arról is max benyomásaim vannak, hogy az adott döntés előnyös lesz-e vagy sem. De miután az egyetlen helyen, ahol több-kevésbé belelátok a mindennapi melóba, egyáltalán nem olyan a munka, mint az a médiahírek alapján elképzelhető lenne, a többire sem vagyok hajlandó ezeket az általánosításokat elfogadni. Még akkor sem, ha elképzelhető, hogy igazak.Rajna
te ilyen office guy vagy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért mondjuk a "kár és az "undorító" elég kevéssé egzaktak jelen esetben.
Valamint az én politikai szimpátiámról sosem szóltam, úgyhogy arról fogalmad nem lehet. 😊
Annyit írtam, hogy 2010-ben a kétharmad ellen szavaztam, 2014-ben meg a Jobbik ellen fogok.
A jobbikos politikusok közül (már írtam) épp eleget ismerek, hogy ne tudnám, ugyanez az ő céljuk is. (Pénz, pénz, pénz.) Velük (nekem) a rájuk ragadt agyhalott (rasszista, intoleráns, stb.) zombik hada a legnagyobb bajom, és ezt is írtam már.
De visszakérdezek, ha mondjuk te autószerelő lennél, és LMP szimpatizáns, akkor a jobbikos képviselő autóját nem fogadnád be a szervízedbe? Vagy a fideszesét? Vagy az emeszpését?
Egyébként meg ha valaki zsoldos, eléggé irracionális lenne, ha válogatna az általa szolgált hadurak közül, nem?
Aki zsoldos, és nem a pénz alapján dönt, az nem is zsoldos.
Hanem mondjuk ávós, szabadságharcos, felkelő, vagy valami ehhez hasonló.
És mondjuk családapaként, neked számít, hogy a munkád során ne okozz kárt, vagy ne legyen undorító?
Nem a saját családod, a privát életedben jelenlévők az elsők?
Hát mert gondolom így vannak ezzel a fideszes, emeszpés, eszdéeszes, jobbikos, stb. politikusok, zsoldosok, stb.
Sobri Jóska
Nekem elég egzaktak, mert sok kérdést eldönt (párt)szimpátia ügyben. Nem is a szimpátiád érdekelt, hanem az antipátia a Jobbik esetében, mivel azt írtad, hogy nem befolyásol. Ellenben minden megnyilvánulásod velük kapcsolatban jelzi a hozzáállásodat. 😊 Egyébiránt amit a Jobbikos politikusokról írtál, az majd minden politikusra igaz jelesül; Pénz pénz pénz, agyhalott intoleráns zombik hada. Talán a rasszista nem. Autószerelőként nem releváns a pártállás, nem kell tudnom melyik "felekezetbe" tartozik, és nem az az első kérdésem, hogy melyik pártnak hű vazallusa, hanem hogy mi a probléma az autójával. Családapaként igenis számít, hogy ne okozzak kárt, és ne legyen undorító és elítélendő amit teszek, és nem csak nekem, hanem a családom szemében is. A családom az első igen, de ettől még nem kell rongy emberré válnom.....
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
A konkrét példára levetítve:
Ha meg lehetne nyerni egy adott választókörzetet mondjuk 20 millió forintnyi vásárolt szavazattal biztosan, akkor azt mondanám ez a logikus metódus.
Logikusabb, mint ugyanennyit elkölteni egy bizonytalan kimenetelű kampányra, vagy hagyni, hogy az emberek random összevissza szavazgassanak, amikor még van is erre 20 millió. (Hiszen ezen dolgoznak évek óta, hogy legyen.)Sobri Jóska
Végül is ugyanez történik akkor is, amikor a választások előtt emelnek a nyugdíjon, csökkentik az adót, vagy éppen az áram árát. Csak az nem 20 millióba kerül.
Nekem ezzel nincs is bajom. De az teljesen abszurd, hogy pont szerencsétlen, nyomorult, lecsúszott emberekkel állítsa be sikeresnek és eredményesnek a politkáját valaki. Ez az embereket hülyének és ostobának néző propaganda engem egészen megdöbbent néha. És eszembe juttat ezt-azt...

Do your job
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Így van. Igyekszem objektíven, mint egyfajta üzleti, hadászati, érdekérvényesítési modellt szemlélni, és mindenféle privát (párt)szimpátiától, antipátiától, emóciótól elvonatkoztatni.Sobri Jóska
Csak ez nem akar sikerülni az istennek sem.... 😛apeszos
Szerintem sikerül.
Legalábbis a politikát tekintve minden bizonnyal.
Sosem foglaltam állást személyes szimpátiából vagy antipátiából egy politikai történés mellett, hanem a valóságba való beágyazottságát, a dolog logikáját néztem.
Ahogy ezúttal is.
Arról nem tehetek, hogy számodra ezen logikák privátim károsak, vagy idegesítenek, és azt vélelmezed, hogy ettől helytelenek, vagy nem elég hatékonyak.Sobri Jóska
Értem én... Valami oka mindenkinek van a politikai szimpátia kialakításában. Neked a pénz. Igazi zsoldosként az a menő, aki többet fizet. Nem érdekes, hogy pár százezer (vagy millió) embernek kárt okoznak, undorító módon viselkednek, a lényeg, hogy fizessenek. A parlamentben lenne a helyed. De tényleg. Mi a helyzet a Jobbikkal? Ha már (párt)antipátia... Vagy csak nem fizetnek eleget? Mert ha fizet akkor helyes amit csinál? apeszos
Azért mondjuk a "kár és az "undorító" elég kevéssé egzaktak jelen esetben.
Valamint az én politikai szimpátiámról sosem szóltam, úgyhogy arról fogalmad nem lehet. 😊
Annyit írtam, hogy 2010-ben a kétharmad ellen szavaztam, 2014-ben meg a Jobbik ellen fogok.
A jobbikos politikusok közül (már írtam) épp eleget ismerek, hogy ne tudnám, ugyanez az ő céljuk is. (Pénz, pénz, pénz.) Velük (nekem) a rájuk ragadt agyhalott (rasszista, intoleráns, stb.) zombik hada a legnagyobb bajom, és ezt is írtam már.
De visszakérdezek, ha mondjuk te autószerelő lennél, és LMP szimpatizáns, akkor a jobbikos képviselő autóját nem fogadnád be a szervízedbe? Vagy a fideszesét? Vagy az emeszpését?
Egyébként meg ha valaki zsoldos, eléggé irracionális lenne, ha válogatna az általa szolgált hadurak közül, nem?
Aki zsoldos, és nem a pénz alapján dönt, az nem is zsoldos.
Hanem mondjuk ávós, szabadságharcos, felkelő, vagy valami ehhez hasonló.
És mondjuk családapaként, neked számít, hogy a munkád során ne okozz kárt, vagy ne legyen undorító?
Nem a saját családod, a privát életedben jelenlévők az elsők?
Hát mert gondolom így vannak ezzel a fideszes, emeszpés, eszdéeszes, jobbikos, stb. politikusok, zsoldosok, stb.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
És Bostonnak válaszolva:
Személy szerint érdekel, de mint folyamatot, metódust szemlélve irreleváns.
Sobri Jóska
Oks köszönöm, így már értem.

Do your job
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így van. Igyekszem objektíven, mint egyfajta üzleti, hadászati, érdekérvényesítési modellt szemlélni, és mindenféle privát (párt)szimpátiától, antipátiától, emóciótól elvonatkoztatni.Sobri Jóska
Csak ez nem akar sikerülni az istennek sem.... 😛apeszos
Szerintem sikerül.
Legalábbis a politikát tekintve minden bizonnyal.
Sosem foglaltam állást személyes szimpátiából vagy antipátiából egy politikai történés mellett, hanem a valóságba való beágyazottságát, a dolog logikáját néztem.
Ahogy ezúttal is.
Arról nem tehetek, hogy számodra ezen logikák privátim károsak, vagy idegesítenek, és azt vélelmezed, hogy ettől helytelenek, vagy nem elég hatékonyak.Sobri Jóska
Értem én... Valami oka mindenkinek van a politikai szimpátia kialakításában. Neked a pénz. Igazi zsoldosként az a menő, aki többet fizet. Nem érdekes, hogy pár százezer (vagy millió) embernek kárt okoznak, undorító módon viselkednek, a lényeg, hogy fizessenek. A parlamentben lenne a helyed. De tényleg. Mi a helyzet a Jobbikkal? Ha már (párt)antipátia... Vagy csak nem fizetnek eleget? Mert ha fizet akkor helyes amit csinál?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Így van. Igyekszem objektíven, mint egyfajta üzleti, hadászati, érdekérvényesítési modellt szemlélni, és mindenféle privát (párt)szimpátiától, antipátiától, emóciótól elvonatkoztatni.Sobri Jóska
Csak ez nem akar sikerülni az istennek sem.... 😛apeszos
Szerintem sikerül.
Legalábbis a politikát tekintve minden bizonnyal.
Sosem foglaltam állást személyes szimpátiából vagy antipátiából egy politikai történés mellett, hanem a valóságba való beágyazottságát, a dolog logikáját néztem.
Ahogy ezúttal is.
Arról nem tehetek, hogy számodra ezen logikák privátim károsak, vagy idegesítenek, és azt vélelmezed, hogy ettől helytelenek, vagy nem elég hatékonyak.

A konkrét példára levetítve:
Ha meg lehetne nyerni egy adott választókörzetet mondjuk 20 millió forintnyi vásárolt szavazattal biztosan, akkor azt mondanám ez a logikus metódus.
Logikusabb, mint ugyanennyit elkölteni egy bizonytalan kimenetelű kampányra, vagy hagyni, hogy az emberek random összevissza szavazgassanak, amikor még van is erre 20 millió. (Hiszen ezen dolgoznak évek óta, hogy legyen.)

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Elhiszem, hogy a külügyben így van, de te meg elhiheted, hogy nem ez az általános, a megszokott. zinedine5
Gondolom számtalan helyen belelátsz a különböző döntéshozatali folyamatokba, így megalapozottan jelentheted ki. Vagy a VV és társai által szolgáltatott információk alapján jelented ki ezt ilyen egyértelműen.

Én komolyan nem tudom, hogy megy ez másutt, ezért nem is fogok elhamarkodottan kijelentéseket tenni általános jelenségekről. Tippem nincs, hol milyen emberek dolgoznak, a legtöbbször igazából arról is max benyomásaim vannak, hogy az adott döntés előnyös lesz-e vagy sem. De miután az egyetlen helyen, ahol több-kevésbé belelátok a mindennapi melóba, egyáltalán nem olyan a munka, mint az a médiahírek alapján elképzelhető lenne, a többire sem vagyok hajlandó ezeket az általánosításokat elfogadni. Még akkor sem, ha elképzelhető, hogy igazak.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így van. Igyekszem objektíven, mint egyfajta üzleti, hadászati, érdekérvényesítési modellt szemlélni, és mindenféle privát (párt)szimpátiától, antipátiától, emóciótól elvonatkoztatni.Sobri Jóska
Csak ez nem akar sikerülni az istennek sem.... 😛
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Mennyi volt, 3000 Erzsébetben?zinedine5
5.500, és nem mindenki Erzsébetben. Az nem kellett a cigóknak. Azért nem adnak cigit meg piát.
apeszos
A képeket elnézve ez egy olyan 100-150 ezres kiadás volt a komlói Fidesznek (illetve látva, hogy megy ez, inkább Csizmadia Laci fizette ezt).
És mi a tisztább, őszintébb motiváció egy ügy mellett, mint a pénz?
Így nem befolyásolja az ember igaz kiállását mindenféle zavaros ideológia, személyes indíték, mondvacsinált elmélet.
Én támogatom a PPMTLE-t, vagyis a Pénzért Politikai Megmozdulásokon Tömegnek Levés Elvét.
A Fidesz megmutatta a követendő példát, tessék utánuk csinálni!
Sobri Jóska
Gondolom az nem érdekel, hogy miből finanszírozzák ezeket.Boston
Sobri a politikát nem elvszerűen nézi, hanem szükségszerűen, ahol a cél határozza meg az odavezető út eszközeit. És ha nyer a Fidesz, akkor végül is minden "befektetésük" jó helyre ment.zinedine5
Így van. Igyekszem objektíven, mint egyfajta üzleti, hadászati, érdekérvényesítési modellt szemlélni, és mindenféle privát (párt)szimpátiától, antipátiától, emóciótól elvonatkoztatni.

És Bostonnak válaszolva:
Személy szerint érdekel, de mint folyamatot, metódust szemlélve irreleváns.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.nytimes.com/2013/03/02/business/global/selection-of-hungarian-bank-chief-raises-fears.html?ref=europe

tökre felemelő érzés a NY Times oldalán olvasni a kedves vezérünkről és Gyuriról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Amúgy nemtom mennyi értelmes ember maradt ott a döntéseknél, erre nincs rálátásom. Az nyilvánvaló, hogy kevesebben vannak ott, mint 98-2002-ben vagy akár 2010-ben, de az is túlzás, hogy mindet félretolták. A Külügy pl. tele van kiváló szakemberekkel, akiket személyesen is ismerek, és ők csinálják a napi politikát, más területekre nem látok be annyira, de gondolom ott sem Fekete Györgyök vannak kizárólag. Attól, hogy ezek a médiasztárok, nincs kizárólagosságuk hálisten.Rajna
A legfontosabb követelmény a szervilizmus, hűség. Ha ezek mellet valaki még szakember is, az csak bónusz. Bár én személy szerint nem értem, hogy gondolkodó ember, hogy vállalhat szerepet ebben a kormányban. zinedine5
Hidd el, a Külügyben tudom, hogy az ügyek valódi alakítói azon túl, hogy nyilván nem akarnak az országnak szart, egyáltalán nem szervilisek. Ezt konkrétan tudom pl., hogy az EU-s büdzsétárgyalások ha Orbánon múlnak, totál kudarcba fulladtak volna, mert az ő terve az volt, hogy elvisz egy elképzelést és abból nem enged, ha nem kapjuk meg akkor meg megint EU-zik egy jót idehaza. És pont tegnap hallottam sztorikat arról, milyen nehéz volt rávenni Viktort arra, hogy megcsinálja ezt a keleti nyitás dolgot, ő eredetileg hallani sem akart az oroszokról meg a kínaiakról.Rajna
Elhiszem, hogy a külügyben így van, de te meg elhiheted, hogy nem ez az általános, a megszokott.