Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Neeem, sikerült a megállapodás a rezsicsökkentésről, térfélcsere lesz Madagaszkárral.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Széles rájött, hogy lehet ingyen felhozni a makói gázt.
Esetleg kifejlesztett valami modern drogot, amit az ivóvízbe csempésznek és emiatt senki se tud Orbánon kívül másra szavazni. Kivéve persze a vízzel nem élő alkoholistákat. atapapa
Hát, pedig nélkülük ma Magyarországon nincs kétharmad... 😀somoskovig
😂
Akkor lehet hogy pont a piába megy a cucc. Az úgy 4/5 lesz 😛

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Széles rájött, hogy lehet ingyen felhozni a makói gázt.
Esetleg kifejlesztett valami modern drogot, amit az ivóvízbe csempésznek és emiatt senki se tud Orbánon kívül másra szavazni. Kivéve persze a vízzel nem élő alkoholistákat. atapapa
Hát, pedig nélkülük ma Magyarországon nincs kétharmad... 😀

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Gondolom egy pár hónapig a közüzemi szolgáltatók fognak fizetni mindenkinek és ingyen lesz a sör is. Egyébként nagyon szánalmas ez a "miért ne történhetne egyszer csoda velünk is?" maszlag. Csodát mindig a szélhámosok árulnak.


több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.Dzsokijuing
Széles rájött, hogy lehet ingyen felhozni a makói gázt.
Esetleg kifejlesztett valami modern drogot, amit az ivóvízbe csempésznek és emiatt senki se tud Orbánon kívül másra szavazni. Kivéve persze a vízzel nem élő alkoholistákat.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
dajcstomi twitter: "Ezeknek az ELTE BTK HÖK-ös székletmintáknak nincsenek szüleik, akik néhány megérdemelt sallert helyeznének el a pöcsösök pattanásos pofiján?"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Erkölcstan tantárgyat tanító pedagógus csak az lehet, akinek nincsenek káros szenvedélyei, nem dohányzik, nem alkoholizál, "aki mentes a szexuális aberrációktól, otthonukban sem néznek szexfilmeket"

szerintem a fórum nagy része kiesett. Amadeus91
Ez azért különösen szomorú, mert az Origo riportja kifejezetten oldott hangulatúnak írta le korábban a pedagógusok erkölcstan továbbképzését. Az új kitételek szerint viszont már ő is kiesik a rendszerből:

Dzsokijuing
ez zseniális 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 923 — Saturday Night Lights
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Ha ez bejön (de mi???), elmegyek egy Békemenetre és elbújok Széles nagy feje mögött.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 923 — Saturday Night Lights
Erkölcstan tantárgyat tanító pedagógus csak az lehet, akinek nincsenek káros szenvedélyei, nem dohányzik, nem alkoholizál, "aki mentes a szexuális aberrációktól, otthonukban sem néznek szexfilmeket"

szerintem a fórum nagy része kiesett. Amadeus91
Ez azért különösen szomorú, mert az Origo riportja kifejezetten oldott hangulatúnak írta le korábban a pedagógusok erkölcstan továbbképzését. Az új kitételek szerint viszont már ő is kiesik a rendszerből:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Erkölcstan tantárgyat tanító pedagógus csak az lehet, akinek nincsenek káros szenvedélyei, nem dohányzik, nem alkoholizál, "aki mentes a szexuális aberrációktól, otthonukban sem néznek szexfilmeket"

szerintem a fórum nagy része kiesett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.
Nem gáz ugye, Rajna?

Sobri Jóska
😕Amadeus91
Ne szomorkodj, inkább kérd meg Sobit szánjon rád egy párpercet 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.
Nem gáz ugye, Rajna?

Sobri Jóska
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/tudomany/2013/02/20/politikai_nezetekkel_szuletunk/
Eztaz orbitális baromságot, mekkora ász Sátobrian meg Benfranklin, hogy egyűl bekerültek a génállományba 😀 szegény Hamurabbit meg nem is keresték, nem beszélve Dzsingiszről.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.
Nem gáz ugye, Rajna?

.............Sobri Jóska
Mocskos egy sport a politika, komolyan megfontolom, hogy menjek-e szavazni egyáltalán.Ha valaki beszél illetékes elvtársal, kameráddal,hitsorossal az szóljon neki, hogy tegyenek fel a nemszavazók listájára!laccoo74
És ezzel mit oldasz meg? Ma már olyan erdőt se találsz Magyarországon ahová zavartalanul visszavonulhatnál, mint remete.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.
Nem gáz ugye, Rajna?

Sobri Jóska
Mocskos egy sport a politika, komolyan megfontolom, hogy menjek-e szavazni egyáltalán.Ha valaki beszél illetékes elvtársal, kameráddal,hitsorossal az szóljon neki, hogy tegyenek fel a nemszavazók listájára!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és ez miért fontos amúgy? 😊jjncaa
érdekelt mennyire sztereotíp a listázás (bár eddig sem voltak nagy kétségeim)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
amúgy akik alattam/felettem vannak, azok a csoporttársaim 😀 a "leplezetlenül buzeráns" volt a koleszos szobatársam 😂jjncaa
és eltalálták?sapka
és ez miért fontos amúgy? 😊 nem volt az, bár kétségtelen, hogy első blikkre mindenki így gondolhatta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
amúgy akik alattam/felettem vannak, azok a csoporttársaim 😀 a "leplezetlenül buzeráns" volt a koleszos szobatársam 😂jjncaa
és eltalálták?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Én is csak ezt a fotót találtam 😉

Bal alsó: Somoskövi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Való igaz, csak az ismerőseim láthatják kb. az összes adatomat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Látszik, hogy én elég titokzatos vagyok, csak az életkorommal tudsz foglalkozni. 😊