Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ez a netre felrakás ez viszont tuti bűncselekmény így. A belső használatra készítés viszont még mindig nem tudom, hol bűncselekmény. Pl. az ATV is listázza a BTK HÖKtagokat pártszimpátia szerint, nyilván az is csak vélelmezett dolog, ráadásul az totál nyilvános. Persze nem értek hozzá de én nem látom jogilag a különbséget.Rajna
A nem megfelelő adatkezelés a bűncselekmény. Az a védekezés, hogy "150-200-an beleírhattak" nem egy átgondolt védekezés. A felelős ő volt, neki kellett volna gondoskodni róla, hogy ne férjen hozzá senki. A "netre való felrakás" ugyancsak bűncselekmény, lévén személyes adatokkal való visszaélés.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát az ott tanulókon kívül nem tudom kit érdekel. ez is a hatalomért megy, egyik kutya másik eb. De aki létrehoz egy ilyet és ennyi szabadideje van grat., ez is pont most, h saját magát előnyhöz juttassa...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ez válasz vagy mi? Kroos
nem, érdekesség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez válasz vagy mi?

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 jobbiknevelde.blog.hu/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez a netre felrakás ez viszont tuti bűncselekmény így. A belső használatra készítés viszont még mindig nem tudom, hol bűncselekmény. Pl. az ATV is listázza a BTK HÖKtagokat pártszimpátia szerint, nyilván az is csak vélelmezett dolog, ráadásul az totál nyilvános. Persze nem értek hozzá de én nem látom jogilag a különbséget.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
+ ha A megmaradt LMPsek nőttek a szememben akkor most LMPs vagyok?
Ebben az országban már csak minden fekete és fehér lehet.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Soha. + sok köze sincs az ügyhöz a Jobbiknak kb. semmi.
SOTEsről is azt gondolom akkor mi vagyok, vagy mibe léptem be vagy talán orvos vagyok?
Dédnagyapám tanácsát megfogadva: Kutyaszarba és pártba soha.

Én olyan vagyok h saját magam döntöm el mit hogy gondolok, nem úgy nézek, h jobb,bal, stb. oldal. Mint sokan ha X csinálja úúú, ha Y kuss van.
Persze alapjáraton egy "hazafi" vagyok( vagyis náci és rasszista...), de utálom az összes pártot,a politikai elitet akik 20 éve itt vannak, persze nem ugyanolyan sorrendben...az ilyen ballib dolgoktól kb. kiráz a hideg.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ááá de hogy annyi véletlen van, pont most. Pont az induló Magyar Tavasz Mozgalom ELTEs vezetője akárki nem tudom a nevét dobják be stb. 😀 nem lejáratás az egész...
Ez a másik is...Kroos
mi van, te beléptél a Jobbikba?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ezekből meg nem is nézem ki ezt, mivel sok humor is van benne 😀 😀 Pista mindent visz, Gobbi Hilda 18 évesen se rossz 😀

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ááá de hogy annyi véletlen van, pont most. Pont az induló Magyar Tavasz Mozgalom ELTEs vezetője akárki nem tudom a nevét dobják be stb. 😀 nem lejáratás az egész...
Ez a másik is...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
A SOTE-lista már csak a lényegről szól, tehát off.

 hvg.hu/karrier.oktatas/20130220_ujabb_hallgatoi_listaDzsokijuing
Még szerencse, hogy senkinek nem tűnik fel, hogy hirtelen mennyi lista kerül elő. Gondolom véletlen sincs köze ahhoz hogy tüntetnek a diákok ...
Az első még csak-csak bevehető, de ez már olyan messziről feltűnik hogy kamu...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
kinek jutott eszébe, hogy ezt el kell küldeni azoknak, akik szerepelnek rajta, most őszintén? komolyan ennyire naív lenne valaki?.brk
Kedves Exgólyák,

Szeretnénk meglepni benneteket múltbéli gondolatokkal melyek meglistásodva öltöttek testet,
mégis úgy kívánja becsület hogy eljusson mindenkihez mit róla gondolni véltek vala.

ELTE BTK HÖK helyett,
Anonymous


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
 index.hu/gazdasag/2013/02/20/szeles_ha_ez_bejon_orban_megint_ketharmaddal_nyer/

Meg vagyunk mentve, kérem szépen. Vagy csak szegény Szélesnek addig ütötték a fejét a Matolcsy összes tündérmeséje könyv keménykötésű változatával, amíg teljesen elment a maradék agya is... 😀somoskovig
Ha ez a pont bejön én is odaszavazok. 😀

"Egy hurrikán átsodorja hazánkat New Englandbe"
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kinek jutott eszébe, hogy ezt el kell küldeni azoknak, akik szerepelnek rajta, most őszintén? komolyan ennyire naív lenne valaki?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
Nem kellett hozzá egy nap:
 cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck
Na, ez bűncselekményGyurma Pappa
maga a lista vagy a nevekkel való közzététel?Amadeus91
ilyen listát nem csak készíteni, de terjeszteni is bűncselekmény... csodás tavasz elég nézünk 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nagyon meglepődnék, ha Zsiga úr NEM úszná meg a házvásárlásos ügyét.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
Nem kellett hozzá egy nap:
 cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck
Na, ez bűncselekményGyurma Pappa
maga a lista vagy a nevekkel való közzététel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
Nem kellett hozzá egy nap:
 cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck
Na, ez bűncselekmény

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
láttál már képet Osztolykán Ágnesről? a ledöfést csak szó szerint érthette a jobbikos, ha szexuális értelemben, az tényleg hihetetlenjjncaa
Hát, mindkét esetben azt kell, hogy mondjam, hogy Zagyva hülyébb mint gondoltam. Egyrészt Ágnes tényleg nem szép (lehet tíz éve csinos cigány lány volt, de most már nem az), másrészt ha másképp gondolta, akkor meg minek szólalt meg? Szegény gyerek, tényleg elég hülye.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
Nem kellett hozzá egy nap:
 cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004Schleck
csak minden benne szereplő neve, postacíme, mailcíme és telszáma került így nyilvánosságra, de nem baj...

A Jobbik nagyon belehúzott a hét elején:
 cink.hu/zagyva-gyorgy-gyula-az-lmp-s-kepviselononek-attol-hog-293293297Dzsokijuing
pont most akartam linkelni... elképesztő. Amadeus91
láttál már képet Osztolykán Ágnesről? a ledöfést csak szó szerint érthette a jobbikos, ha szexuális értelemben, az tényleg hihetetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 923 — Saturday Night Lights
A SOTE-lista már csak a lényegről szól, tehát off.

 hvg.hu/karrier.oktatas/20130220_ujabb_hallgatoi_lista

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
A Jobbik nagyon belehúzott a hét elején:
 cink.hu/zagyva-gyorgy-gyula-az-lmp-s-kepviselononek-attol-hog-293293297Dzsokijuing
pont most akartam linkelni... elképesztő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 923 — Saturday Night Lights
A Jobbik nagyon belehúzott a hét elején:
 cink.hu/zagyva-gyorgy-gyula-az-lmp-s-kepviselononek-attol-hog-293293297

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊jjncaa
ezt mindenkinek elküldték, aki szerepel a listán? ez ritka nagy balfaszság lenne, mert akkor holnap ilyenkor már nevekkel együtt tudunk csámcsogni rajta.brk
Nem kellett hozzá egy nap:
 cink.hu/kiraktak-a-netre-a-teljes-hok-os-listat-nevekkel-vicc-291414004