Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 923 — Saturday Night Lights
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.
Nem gáz ugye, Rajna?

Sobri Jóska
3-ból kettő igaz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Az a kemény, hogy a magyar netes közösség fejlettségét jól mutatja, hogy még ebből is mém lesz 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
Egy Jobbikos ismerőstől megkaptam a bowl.hu-s HÖK listát.
Nem gáz ugye, Rajna?


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Osztályoztak is, csodás.Gyurma Pappa
Az A-B-C-s osztályozás a konkrét pártszimpátia jelölését szolgálta. atapapa
Ohhh, egyre jobb 😊

Jól van, minden nap tanulok valamit. Nálunk csak loptak, de ezek még gusztustalan férgek is. Ettől még nem biztos, hogy nem loptak. Jobbik holdudvar, csodás.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
amúgy akik alattam/felettem vannak, azok a csoporttársaim 😀 a "leplezetlenül buzeráns" volt a koleszos szobatársam 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Osztályoztak is, csodás.Gyurma Pappa
Az A-B-C-s osztályozás a konkrét pártszimpátia jelölését szolgálta.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Osztályoztak is, csodás.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
a btk.golyatabor2009@freemail.hu címről kaptam egy levelet, benne a teljes listával, nevekkel együtt 😊

a T oszlopban "Nem" minősítést kaptam, az U oszlopba, ahol A-B-C-D-E alapon osztályoztak, nem írtak semmit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Lényegi különbség, hogy csak úgy mondod az érzékeny adatot, vagy listát csinálsz belőle. (Hasonló, mint pl. a kaszinóban a lapszámolás. Az is elmegy fejben, ha nem vagy túl okos, de papíron semmiképp.)
Sőt, ha engedélyt kértek volna a gólyáktól ilyen adatbázis építésére, akkor is be kell jelenteni az ombucmannak (ezt mondjuk senki nem tartja be).
Viszont van jó hír is: most már jogszerűen ihatsz bárhol Heinekent (ötágú vöröscsillag), vagy lobogtathatsz szvasztikás zászlót (mondjuk a piros-fehér-zöld helyett kosármeccsen).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 923 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Azt amúgy nemtom, hogy JJ kikerült-e a kalapból, Vonnegut nem lehet népszerű annyira jobbikos körökben, az amerikai foci sem elég nemzeti, de azért nem tűnnek főbenjáró bűnnek sem 😀Rajna
az orrom miatt tuti megkaptam a "zsidó" billogot 😊 a gólyatáborban emlékszem már pedzegették, hogy lehetnék hökös, de én nem éltem a lehetőséggel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Az izsédébé a legtipikusabb kifordított magyar sztori, a Jobbik tett feljelentést és a Tasz védte, de konklúzióként a matula ment a levesbe. Manapság a gyűlöltellenségeink van csak, de szerintem az is haldoklóban, ha betámadják nincs alapja a védekezésnek, mégha maga a Dedi vonulna is ki.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nemtom ebből hogy lehet büntetőügyet kreálni, az IZSDB akkor mi? Azt tudjuk, kik csinálták, és nyíltan zsidózik, kevesebb alappal, mint ez a lista, ami ráadásul nem is publikus. Ha fb-n ma valakinek azt mondom, hogy valamelyik haverom egy katolikus buzi, akkor be lehet engem is perelni?Rajna
Azt majd a vizsgálat kideríti volt, vagy lehetett-e jogsértés. Valószínű Péterfalvi nem a hasára ütve adta ki a közleményt. Hogy az a lista hamis(ított), (remélem) szintén vizsgálat tárgya lesz. Nincsenek illúzióim a média tekintetében, az ATV semmivel sem jobb a többinél. Az én megérzésem szerint ez csak egy válasz a HÖK oktatókat mószeroló levelére. Csak nagyobbat durrant mint szerették volna...apeszos
Én komolyan kérdésként tettem fel, amit írtam, mert ha ez valóban büntetőjogi tényállás önmagában, akkor nekem is lehetnek gondjaim 😊 de a matulának feltétlen. Ugyanígy az összes kommentelőnek, aki valaha leszidózott/nácizott valaha egy cikkírót pl. Vagy nemtom ez pontosan hogy volt szabályozva, kíváncsi leszek az ügyre.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ne legyünk már álszentek, Rajnanának igaza van, bár a többieknek is igazuk van valahol. Ez semmi, ez kis szórakozás. Mi mehet itt nagyba az országban, a világon.... Cégeknél stb is ugyanígy működik még ha nincs konkrét lista, de nem ugyanígy csinálják mindenhol önéletrajz,beszélgetések alapján? Sőt magában mindenki csinál ilyeneket. Persze értem h vannak hátul ütői. Most sok más helyen tüntetik el a hasonlókat 😀
Álszent az "egész világ"
Kroos
szóval, ha én nálatok csinálok egy listát és azt írom a nevedhez, hogy "Kroos egy mocskos loki szurkoló zsidó, nem jár neki kollégium, többek közt emiatt", akkor az egy hatalmas nagy poén, egy kis szórakozás, hiszen ne legyünk kicsinyesek, másutt is van ilyen. Amadeus91
Tudom, hogy nem rólam van szó, de én nem sértődnék meg, bizonyára beszéltek már ki a hátam mögött, nem igazán érdekel, hogy ezt írásban vagy szóban tették.

Az zavarna, ha emiatt nem kapnék ösztöndíjat pl., de erre egyelőre semmi utalás nincsen (ahogy a lista eredetiségét sem igazolták még, bár efelől nincsenek különösebb kételyeim).

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ne legyünk már álszentek, Rajnanának igaza van, bár a többieknek is igazuk van valahol. Ez semmi, ez kis szórakozás. Mi mehet itt nagyba az országban, a világon.... Cégeknél stb is ugyanígy működik még ha nincs konkrét lista, de nem ugyanígy csinálják mindenhol önéletrajz,beszélgetések alapján? Sőt magában mindenki csinál ilyeneket. Persze értem h vannak hátul ütői. Most sok más helyen tüntetik el a hasonlókat 😀
Álszent az "egész világ"
Kroos
szóval, ha én nálatok csinálok egy listát és azt írom a nevedhez, hogy "Kroos egy mocskos loki szurkoló zsidó, nem jár neki kollégium, többek közt emiatt", akkor az egy hatalmas nagy poén, egy kis szórakozás, hiszen ne legyünk kicsinyesek, másutt is van ilyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak a tárgyilagosság kedvéért..

A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság közleménye:
 www.naih.hu/files/2013_02_19_ELTEBTKlistazas.pdf

És a védekezés:
 barikad.hu/hiszteriakeltes_kamulistaval_tamadja_a_hok_ot_az_atv_honlapjaapeszos
Nemtom ebből hogy lehet büntetőügyet kreálni, az IZSDB akkor mi? Azt tudjuk, kik csinálták, és nyíltan zsidózik, kevesebb alappal, mint ez a lista, ami ráadásul nem is publikus. Ha fb-n ma valakinek azt mondom, hogy valamelyik haverom egy katolikus buzi, akkor be lehet engem is perelni?Rajna
Azt majd a vizsgálat kideríti volt, vagy lehetett-e jogsértés. Valószínű Péterfalvi nem a hasára ütve adta ki a közleményt. Hogy az a lista hamis(ított), (remélem) szintén vizsgálat tárgya lesz. Nincsenek illúzióim a média tekintetében, az ATV semmivel sem jobb a többinél. Az én megérzésem szerint ez csak egy válasz a HÖK oktatókat mószeroló levelére. Csak nagyobbat durrant mint szerették volna...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna, a probléma a módszerességgel van, nem az hogy vanegynagypicsájú mega kisgöndör és kúlhed, smijenjó hogy épp a hazamenő vonatra raktak fel, hanem mindenkihez oda akartak férni, hogy gyorsan leskatujázzák. Namost én nem szeretnék interjúzni semmijen fej-vagy fajvadásszal mondjuk a Szigeten Manuchao közben mikor fejmagasságban mozog a lábam...sutianap
Ez nem egy bonyolult metódus, gólyatáborban csoportonként van 3 HÖKös arcod (legalábbis BCE-n, csak nem HÖK hanem ÖCSI de mindegy), egy csoportban van 20-30 ember. Nyilván mindenki megismer legalább felületesen 10-20 gólyát, akiről aztán nyilván meglesz a véleménye, és nyilván ki is fogja beszélni. Az én öcsisemmel beszéltem én is már arról, ki a jó csaj a csoportomban és ki a stréber stb, meg mesélt sztorikat más gólyákról is, pedig én még benn sem vagyok. Nyilván engem is kibeszéltek már mások, nem fogok megsértődni azon sem, ha buzi zsidónak tituláltak valami miatt, akkor sem, ha így ismer mondjuk az egész ÖCSI. Nem mondom, hogy csodálatosan morális, de ezen kiakadni szerintem röhejes. Pláne, hogy ezek az infók jelentős részben iwiw meg fb profilokból jönnek, nem is személyes beszélgetésekből, amit felraksz magadról a netre, azt meg nem meglepő, ha az egyetemistatársaid tudni fogják rólad.

Azt amúgy nemtom, hogy JJ kikerült-e a kalapból, Vonnegut nem lehet népszerű annyira jobbikos körökben, az amerikai foci sem elég nemzeti, de azért nem tűnnek főbenjáró bűnnek sem 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csak a tárgyilagosság kedvéért..

A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság közleménye:
 www.naih.hu/files/2013_02_19_ELTEBTKlistazas.pdf

És a védekezés:
 barikad.hu/hiszteriakeltes_kamulistaval_tamadja_a_hok_ot_az_atv_honlapjaapeszos
Nemtom ebből hogy lehet büntetőügyet kreálni, az IZSDB akkor mi? Azt tudjuk, kik csinálták, és nyíltan zsidózik, kevesebb alappal, mint ez a lista, ami ráadásul nem is publikus. Ha fb-n ma valakinek azt mondom, hogy valamelyik haverom egy katolikus buzi, akkor be lehet engem is perelni?

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem csak a lányok lettek "osztályozva"
Miért ne került volna elő a lista a pénzek elosztásánál is? Az egyiknél is odaírták, hogy LMP-s, ne vigyük le, vagy a másiknál, hogy hawaii kép, kolit nem kap (igaz, smileyval)

Nehezen tudom elképzelni, hogy ezek a szempontok a lovéosztásnál eltűntek és ott már vakon, kizárólag objektív érdem alapján döntöttek. atapapa
Egyetértek, hogy valsz kb. ilyen alapon osztogattak (bár azért nem olyan egyszerű ez pontrendszerrel talán), de ezt eddig is tudtam, ezzel eddig is bajom volt. Attól, hogy x/y-t lepicsáztak/újpestiztek egymás között, komolyan nem estek a szememben. A valós mocskokat viszont érdemes lenne feltárni.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ráadásul h ezeket ki írta,mikor kb. be se lehet bizonyítani, ilyet bárki beküldhet h itt és itt ezt csinálták. Persze simán elképzelhető h van ilyen sok helyen.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ne legyünk már álszentek, Rajnanának igaza van, bár a többieknek is igazuk van valahol. Ez semmi, ez kis szórakozás. Mi mehet itt nagyba az országban, a világon.... Cégeknél stb is ugyanígy működik még ha nincs konkrét lista, de nem ugyanígy csinálják mindenhol önéletrajz,beszélgetések alapján? Sőt magában mindenki csinál ilyeneket. Persze értem h vannak hátul ütői. Most sok más helyen tüntetik el a hasonlókat 😀
Álszent az "egész világ"

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ez most vhogy ideillik:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak a tárgyilagosság kedvéért..

A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság közleménye:
 www.naih.hu/files/2013_02_19_ELTEBTKlistazas.pdf

És a védekezés:
 barikad.hu/hiszteriakeltes_kamulistaval_tamadja_a_hok_ot_az_atv_honlapja
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
"2005 óta a BTK HÖK elnökei mind Jobbik-tagok voltak - Szávay István, Nemes László, Garbai Ádám -, és szinte az összes alelnökre, illetve több aktivistára ugyanez igaz. Szávay István, aki egy részeg buliban péniszpumpával megörökítve vált országosan ismertté, 2010 óta a Jobbik parlamenti képviselője, emellett 2012 nyaráig az ELTE BTK Griff kollégiumának volt a vezető nevelője. Úgy tudjuk, maga is a kollégiumban lakott."Amadeus91
ott lakott, Nemes Laci amúgy szerintem az összes hökös csajon átment, a listát ezek szerint ő használta kifejezetten célirányosan 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"2005 óta a BTK HÖK elnökei mind Jobbik-tagok voltak - Szávay István, Nemes László, Garbai Ádám -, és szinte az összes alelnökre, illetve több aktivistára ugyanez igaz. Szávay István, aki egy részeg buliban péniszpumpával megörökítve vált országosan ismertté, 2010 óta a Jobbik parlamenti képviselője, emellett 2012 nyaráig az ELTE BTK Griff kollégiumának volt a vezető nevelője. Úgy tudjuk, maga is a kollégiumban lakott."

criminal lawyer or criminal lawyer?