Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 vastagbor.blog.hu/2012/11/13/ptk_kdnp

nem a papíron múlik, de mind1

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A mi területünkön nyereségesen vállalkozhatsz, és a velünk kialakított bizalmi kapcsolat stabilitást és kiszámíthatóságot ad a cég(ed) számára.
Kire (mire) asszociálsz?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Csodálom, hogy ez nem tűnt fel senkinek ma, ez a demokrácia igazi halála kb.

"Az új szabályozás szerint a pártok kampányidőszakban a sajtóban csak a közmédiában és a nyomtatott lapokban hirdethetnek, kereskedelmi tévékben és internetes lapokban nem."somoskovig
Nekem speciel azóta tetszik az alapötlet, amióta Navracsics vagy 4 éve felvetette. Hatalmas kampánypénzek folynak el kertévézésre, már ott is az "erősebb kutya" kap több időt.

Vélhetően ha ellenzékből terjesztik be a javaslatot, a kormányt is kihúzzák a kampányidőszakban hirdetők közül 😊
Szintén örültem volna, ha tiltják az óriásplakátos hirdetést is, de ott túl sok a fideszes érdekeltség. atapapa
1. A kertévé olcsóbb fajlagosan, mint a közmédia, a cost/contact dolgokat nem is említve.
2. Ez akkor lenne OK, ha ellenőrzött lenne a kampányfinanszírozás, de erre semelyik párt nem mutat túl nagy hajlandóságot az LMP-t leszámítva.
3. Vagyis a kertévéknél az az erősebbik kutya, aki több ellenőrizetlen lóvét tud beletolni a dologba.

+1: Így viszont, hogy a kormány állami pénzen hirdethet, plusz mondjuk szintén hirdethet a Civil Összefogás az Unorthodox Békemenetért mozgalom akár (semmi közük a politikához, csak felvilágosító kampányt folytatnak ugyebár, nyilván nem állami pénzből), iszonyatosan borul a fair play és az esélyegyenlőség minimális látszata is.

Ez az egész engem egyébként nem 2014 miatt zavar elsősorban, hanem koncepcionálisan nem fér össze a demokráciáról vallott felfogásommal, hogy a mindenkori hatalom ennyire túlzott lehetőségeket kap. Ez már tényleg az ex-szovjet kis "köztársaságok" színvonala.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csodálom, hogy ez nem tűnt fel senkinek ma, ez a demokrácia igazi halála kb.

"Az új szabályozás szerint a pártok kampányidőszakban a sajtóban csak a közmédiában és a nyomtatott lapokban hirdethetnek, kereskedelmi tévékben és internetes lapokban nem."somoskovig
Nekem speciel azóta tetszik az alapötlet, amióta Navracsics vagy 4 éve felvetette. Hatalmas kampánypénzek folynak el kertévézésre, már ott is az "erősebb kutya" kap több időt.

Vélhetően ha ellenzékből terjesztik be a javaslatot, a kormányt is kihúzzák a kampányidőszakban hirdetők közül 😊
Szintén örültem volna, ha tiltják az óriásplakátos hirdetést is, de ott túl sok a fideszes érdekeltség.

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egyébként meg ha már választani kellene, vajon hányan húznák az X-et Gyurira?:

A)  www.origo.hu/gazdasag/gazdasag-plusz/20121109-az-ember-aki-orban-mellol-atallt-bajnaihoz.html

B)  velemenyvezer.blog.hu/2012/11/13/matolcsy_ur_mondjon_mar_le


több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az új kampányszabályokban az a "jó", hogy ugyanúgy hatalmas öngólok, mint a "rosszabbul élünk mint 4 éve" kampány, amitől kifordult az ember bele, vagy a Papcsák féle kommentelők perelgetése. A senkiházi seggfejek azt hiszik, hogy az ország többsége idiótákból áll. Nem mondom akad egy mag (békemenet), de a többség már elküldte őket a picsába az említett kampányukkal (nagy mértékben amiatt szerintem), mert az orcátlan hazudozásból és a mostani leplezetlen diktatórikus módszerekből köszöni nem kér.

Tök mindegy lehet-e majd hirdetni a kampányban bárhol, ezekkel már most megássák a sírjukat, szóval inkább örülni kell neki, bármennyire szégyenletes is 😛

Ha kivennék a fejüket a seggükből rájönnének, hogy ennek az ellentéte lenne az, ami a középen álló szavazókat feléjük terelgetné. Azokat kell meggyőzni, hogy nem ők a megtestesült gonosz, hanem a másik oldal, de így az is átszavaz majd, aki alapból a szoci-libsi brigádot is utálja, mert azért látható, hogy ami most folyik az mindennél rosszabb. Több korábban vérfideszes is kezdi nyitogatni a pilláit a környezetemben, hogy ez bizony most nem babra megy és talán mégse Vitya az isten, sőt.

Ha pedig a demokratikus ámokfutás nem izgat valakit, elég ha ránéz a cége/munkahelye állapotára, nehéz lesz meggyőzni a tündérmeséről.


több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értem.
Hát ha ez így van, akkor csak magamat tudom ismételni: nem volt jó ötlet a kétharmad.
De ez a hajó már elment.
Most viszont nem lenne jó egy koalíciós kormány a Jobbikkal.
Így azt kell mondjam, hogy ez biza első ránézésre valóban antidemokratikus, de ha antidemokratikus módszerekkel érik el, hogy egyedül is megnyerjék a választást, és nem kell a jóval (vagyis ennél az intézkedésnél) antidemokratikusabb Jobbikkal összeállni, akkor ez a helyes metódus.
Vagy kérdezhetném, hogy ha kettőből lehet választani:
1, hogy Fidesz-kormány, vagy,
2, Fidesz-Jobbik kormány,
és a második elkerülésének az ára egy ilyen szabályozás, akkor szerinted megéri e? Helyes e?
Elismerem, ez kábé olyan kérdés, hogyha lenne lehetőséged, hogy 1916-ba utazva lelődd Hitlert, megtennéd e?Sobri Jóska
Na, ez a fokozás nem létezik, ahogy nincs terhes és terhesebb nő sem. A demokráciának nincs jelzője, ezt tanultuk meg 1948-tól 1988-ig. Tőled, aki éltél is a népi demokrácia idejében, ez a nyelvtani szerkezet különösen meglepő.
Antidemokratikus módszerekkel a történelemben csak végül diktatúrát elérő, kialakító csoportosulások éltek. S pontosan olyan érvekkel igazolták a módszereiket, mint amilyenekkel Te látod igazoltnak a FIDESZ törvényeit.
Ráadásul az esetek döntő többségében pont az valósul meg, aminek az elkerülésére elfogadhatónak tartunk antidemokratikus(abb) módszerek alkalmazását, bevezetését.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Itt pedig még egy adalék ahhoz, hogy a megmaradt kommunikációs csatornákon mennyire indulnak egyenlő eséllyel a versenyzők, magyar közterületi hirdetések piaca:

Összefoglalónak:
 magyarinfo.blog.hu/2012/11/12/mi_koze_simicska_lajosnak_a_valasztasi_szabalyokhoz?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_13&utm_campaign=index

A teljes anyag:
 www.kreativ.hu/media/cikk/kozteruleti_penzosztas_az_orban_korszakban

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Én meg megnéznék egy jobbik koaliciót mert szerintem bizonyos értelemben jobb lenne. Bár ez csak egy vélemény és nem olyan erős mint a te tényeid...Toca
Csak anyagi érdekből politizáló, nyiltan rasszista, antiszemita, gyűlöletkeltő politikai erő kormányzása még soha nem volt se jó, se jobb.
Ezek a tények, a vélemény, pedig az, hogy most se lenne.
Sobri Jóska
Sobri, ebből a 4 jelzőből kb. 3 igaz a Fideszre is. De duóban nehezebb lopni pl., mert előbb-utóbb valahol összeakadnak a koalíciós társak érdekei, és jönnek a botrányok. Másrészt pedig ha egy csapat majmot odaültetnének Matolcsy helyére, azzal már előrébb lennénk, hátha a Jobbiknak akadna nettó 1 darab értelmes gondolkodásra képes gazdaságpolitikusa, az már pont eggyel több, mint amit a mostani garnitúra fel tud mutatni.

A demagógot meg arra írtam, hogy Te mindent úgy értelmezel, hogy felvázolsz egy prekoncepciót (jelen esetben a Fidesz vagy Fidesz+Jobbik), ami általában elég messze van a valóságtól, vagy legalábbis kellően szélsőséges ahhoz, hogy indulatokat gerjesszen, és minden történést e kifacsart alapkoncepció mentén értékelsz.

Ez a szabályozás nem a 2014-es választások fényében jó vagy rossz, hanem összességében egy olyan morális-etikai mélypont, amit a jövőben bármelyik kormányzó erő abszolút a saját hasznára tud fordítani. És mint ilyen, nem demokratikus. Mert arról mondjuk nincsenek komoly illúzióim, hogy az MSZP-nek is csak ellenzékben fáj ez a szabályozás, ha ne adj isten kormányra kerülnének, már nem lenne nagy bajuk vele.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Én meg megnéznék egy jobbik koaliciót mert szerintem bizonyos értelemben jobb lenne. Bár ez csak egy vélemény és nem olyan erős mint a te tényeid...Toca
Csak anyagi érdekből politizáló, nyiltan rasszista, antiszemita, gyűlöletkeltő politikai erő kormányzása még soha nem volt se jó, se jobb.
Ezek a tények, a vélemény, pedig az, hogy most se lenne.
Sobri Jóska
Inkább legyen egy antiszemita erő is a kormányban minthogy tovább folytatódjon az hogy a magyarok kb félve mennek ki a házukból mert félnek a romáktól. Nem merik leparkolni az autót mert félnek hogy ellopják. Talán tennének néhány lépést poltikai úton is hogy megállítsák ezt a terrort amit sokan éreznek Dunától Keletre.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Én meg megnéznék egy jobbik koaliciót mert szerintem bizonyos értelemben jobb lenne. Bár ez csak egy vélemény és nem olyan erős mint a te tényeid...Toca
Csak anyagi érdekből politizáló, nyiltan rasszista, antiszemita, gyűlöletkeltő politikai erő kormányzása még soha nem volt se jó, se jobb.
Ezek a tények, a vélemény, pedig az, hogy most se lenne.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Sobri, ez már annyira elvont és demagóg... Egyébként őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, hogy úgy összességében rosszabb lenne egy koalíció, mint a mostani helyzet, amitől már lassan minden kicsit is európai gondolkodású embernek felfordul a gyomra és szégyelli magát Viktor királyunk helyett is.somoskovig
Rosszabb lenne.

De áruld el, mitől demagóg, ha valaki nem zsigeri gyűlöletből szavaz valaki ellen (legyen az gyurcsánytakarodj vagy viktorkirály), vagy számára logikusan értelmez egy történést, a saját pragmatikus, racionális (legalábbis annak tartott) logikája mentén, a saját érdekeit akceptálva?
Persze minősítgethetsz, demagógnak is akár, csak nem fogom tudni, hogy miért demagóg, ha valamiről azt érzem, hogy helyes, és ha rákérdezek (kérdezek, nem állítok) nem megmagyarázod, hanem minősítesz.
Őszintén elárulom, bár meglep, hogy még nem jöttél rá: a véleményed érdekel, ahogy szinte mindenkié, de a minősítések nem igazán. Vagyis pontosabban igazán nem.

Még azt is elárulom, és adok muníciót, hogy lehülyézz, hogy jelen állás szerint én biza viktorkirályra fogok voksolni (vagyis a Jobbik ellen), 2 éve meg gyurcsánytakarodjra a kétharmad ellen.Sobri Jóska
Néha rájöhetnél hogy attól hogy te valamit kijelentesz attól még lehet hogy a legtöbb ember nem így érez. Sőt.
Vicces hogy megint ugrálsz a dolgokon egyszer demokratikusság kell ha meg nem az igazolja a véleményed akkor jobb ha nincs.
Igazából ne is indulhasson a jobbik mert ha velük lesz koalició az rossz. Sőt ne is induljon más párt sem mert lehet nem lesz jó.
Tök jól megtudod magyarázni mi jó csak itt most senki nem kéri ,mert mindenki tudja hogy ami most folyik az vérlázító...Toca
Induljon a Jobbik. Csak ne nyerjen.
Ez az az árnyalat amit nem akarsz megérteni.
Ahogy sosem írtam a demokrácia ellen, most is csak rákérdeztem, hogy bizonyos szempontok alapján nem helyes ez a fajta szabályozás, miközben vállaltam, hogy én erősen szabályozásellenes vagyok.
Ahogy azt is leírtam, hogy nem kell betiltani a kurucinfót, hiba lenne, de ettől még egy kalap szar amit a kurucinfó művel.
Vagy hogy maximálisan halálbüntetés ellenes vagyok, de ettől még élvezhetem Bronson bosszúfilmjeit, vagy Eastwood Dirty Harry-ét.
Ez két másik árnyalat.
Hidd el, színesebb a világ, ha nem mosod össze az árnyalatokat.Sobri Jóska
Én értem amit mondasz ez a te véleményed és ezzel mi legtöbben nem értünk egyet ennyi.
Nem kell hogy érdekeljen,nem kell hogy zavarjon ,de attól hogy valamit állítasz nem lesz tény csak egy ugyanolyan vélemény mint a többi.
Én meg megnéznék egy jobbik koaliciót mert szerintem bizonyos értelemben jobb lenne. Bár ez csak egy vélemény és nem olyan erős mint a te tényeid...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Sobri, ez már annyira elvont és demagóg... Egyébként őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, hogy úgy összességében rosszabb lenne egy koalíció, mint a mostani helyzet, amitől már lassan minden kicsit is európai gondolkodású embernek felfordul a gyomra és szégyelli magát Viktor királyunk helyett is.somoskovig
Rosszabb lenne.

De áruld el, mitől demagóg, ha valaki nem zsigeri gyűlöletből szavaz valaki ellen (legyen az gyurcsánytakarodj vagy viktorkirály), vagy számára logikusan értelmez egy történést, a saját pragmatikus, racionális (legalábbis annak tartott) logikája mentén, a saját érdekeit akceptálva?
Persze minősítgethetsz, demagógnak is akár, csak nem fogom tudni, hogy miért demagóg, ha valamiről azt érzem, hogy helyes, és ha rákérdezek (kérdezek, nem állítok) nem megmagyarázod, hanem minősítesz.
Őszintén elárulom, bár meglep, hogy még nem jöttél rá: a véleményed érdekel, ahogy szinte mindenkié, de a minősítések nem igazán. Vagyis pontosabban igazán nem.

Még azt is elárulom, és adok muníciót, hogy lehülyézz, hogy jelen állás szerint én biza viktorkirályra fogok voksolni (vagyis a Jobbik ellen), 2 éve meg gyurcsánytakarodjra a kétharmad ellen.Sobri Jóska
Néha rájöhetnél hogy attól hogy te valamit kijelentesz attól még lehet hogy a legtöbb ember nem így érez. Sőt.
Vicces hogy megint ugrálsz a dolgokon egyszer demokratikusság kell ha meg nem az igazolja a véleményed akkor jobb ha nincs.
Igazából ne is indulhasson a jobbik mert ha velük lesz koalició az rossz. Sőt ne is induljon más párt sem mert lehet nem lesz jó.
Tök jól megtudod magyarázni mi jó csak itt most senki nem kéri ,mert mindenki tudja hogy ami most folyik az vérlázító...Toca
Induljon a Jobbik. Csak ne nyerjen.
Ez az az árnyalat amit nem akarsz megérteni.
Ahogy sosem írtam a demokrácia ellen, most is csak rákérdeztem, hogy bizonyos szempontok alapján nem helyes ez a fajta szabályozás, miközben vállaltam, hogy én erősen szabályozásellenes vagyok.
Ahogy azt is leírtam, hogy nem kell betiltani a kurucinfót, hiba lenne, de ettől még egy kalap szar amit a kurucinfó művel.
Vagy hogy maximálisan halálbüntetés ellenes vagyok, de ettől még élvezhetem Bronson bosszúfilmjeit, vagy Eastwood Dirty Harry-ét.
Ez két másik árnyalat.
Hidd el, színesebb a világ, ha nem mosod össze az árnyalatokat.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Sobri, ez már annyira elvont és demagóg... Egyébként őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, hogy úgy összességében rosszabb lenne egy koalíció, mint a mostani helyzet, amitől már lassan minden kicsit is európai gondolkodású embernek felfordul a gyomra és szégyelli magát Viktor királyunk helyett is.somoskovig
Rosszabb lenne.

De áruld el, mitől demagóg, ha valaki nem zsigeri gyűlöletből szavaz valaki ellen (legyen az gyurcsánytakarodj vagy viktorkirály), vagy számára logikusan értelmez egy történést, a saját pragmatikus, racionális (legalábbis annak tartott) logikája mentén, a saját érdekeit akceptálva?
Persze minősítgethetsz, demagógnak is akár, csak nem fogom tudni, hogy miért demagóg, ha valamiről azt érzem, hogy helyes, és ha rákérdezek (kérdezek, nem állítok) nem megmagyarázod, hanem minősítesz.
Őszintén elárulom, bár meglep, hogy még nem jöttél rá: a véleményed érdekel, ahogy szinte mindenkié, de a minősítések nem igazán. Vagyis pontosabban igazán nem.

Még azt is elárulom, és adok muníciót, hogy lehülyézz, hogy jelen állás szerint én biza viktorkirályra fogok voksolni (vagyis a Jobbik ellen), 2 éve meg gyurcsánytakarodjra a kétharmad ellen.Sobri Jóska
Néha rájöhetnél hogy attól hogy te valamit kijelentesz attól még lehet hogy a legtöbb ember nem így érez. Sőt.
Vicces hogy megint ugrálsz a dolgokon egyszer demokratikusság kell ha meg nem az igazolja a véleményed akkor jobb ha nincs.
Igazából ne is indulhasson a jobbik mert ha velük lesz koalició az rossz. Sőt ne is induljon más párt sem mert lehet nem lesz jó.
Tök jól megtudod magyarázni mi jó csak itt most senki nem kéri ,mert mindenki tudja hogy ami most folyik az vérlázító...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Sobri, ez már annyira elvont és demagóg... Egyébként őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, hogy úgy összességében rosszabb lenne egy koalíció, mint a mostani helyzet, amitől már lassan minden kicsit is európai gondolkodású embernek felfordul a gyomra és szégyelli magát Viktor királyunk helyett is.somoskovig
Rosszabb lenne.

De áruld el, mitől demagóg, ha valaki nem zsigeri gyűlöletből szavaz valaki ellen (legyen az gyurcsánytakarodj vagy viktorkirály), vagy számára logikusan értelmez egy történést, a saját pragmatikus, racionális (legalábbis annak tartott) logikája mentén, a saját érdekeit akceptálva?
Persze minősítgethetsz, demagógnak is akár, csak nem fogom tudni, hogy miért demagóg, ha valamiről azt érzem, hogy helyes, és ha rákérdezek (kérdezek, nem állítok) nem megmagyarázod, hanem minősítesz.
Őszintén elárulom, bár meglep, hogy még nem jöttél rá: a véleményed érdekel, ahogy szinte mindenkié, de a minősítések nem igazán. Vagyis pontosabban igazán nem.

Még azt is elárulom, és adok muníciót, hogy lehülyézz, hogy jelen állás szerint én biza viktorkirályra fogok voksolni (vagyis a Jobbik ellen), 2 éve meg gyurcsánytakarodjra a kétharmad ellen.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Sobri, ez már annyira elvont és demagóg... Egyébként őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, hogy úgy összességében rosszabb lenne egy koalíció, mint a mostani helyzet, amitől már lassan minden kicsit is európai gondolkodású embernek felfordul a gyomra és szégyelli magát Viktor királyunk helyett is.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Értem.
Hát ha ez így van, akkor csak magamat tudom ismételni: nem volt jó ötlet a kétharmad.
De ez a hajó már elment.
Most viszont nem lenne jó egy koalíciós kormány a Jobbikkal.
Így azt kell mondjam, hogy ez biza első ránézésre valóban antidemokratikus, de ha antidemokratikus módszerekkel érik el, hogy egyedül is megnyerjék a választást, és nem kell a jóval (vagyis ennél az intézkedésnél) antidemokratikusabb Jobbikkal összeállni, akkor ez a helyes metódus.
Vagy kérdezhetném, hogy ha kettőből lehet választani:
1, hogy Fidesz-kormány, vagy,
2, Fidesz-Jobbik kormány,
és a második elkerülésének az ára egy ilyen szabályozás, akkor szerinted megéri e? Helyes e?
Elismerem, ez kábé olyan kérdés, hogyha lenne lehetőséged, hogy 1916-ba utazva lelődd Hitlert, megtennéd e?

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Csodálom, hogy ez nem tűnt fel senkinek ma, ez a demokrácia igazi halála kb.

"Az új szabályozás szerint a pártok kampányidőszakban a sajtóban csak a közmédiában és a nyomtatott lapokban hirdethetnek, kereskedelmi tévékben és internetes lapokban nem."somoskovig
Ez miért?
Nem lesz a Barátok Közt reklámszünetében állami pénzen okosított kormányeredményeitbemutató filmecske? Hiányozni fog?
Vagy ha ránézel az Indexre nem mosolyog majd rád 20 colon keresztül Mesterházy?
Én mindenféle tiltás, szabályozás ellen vagyok, a szupervad kapitalizmusban hiszek, és ennyiben ezt a rendelkezést egyáltalán nem üdvözlöm, ahogy semmit, ami bármit is túlszabályoz, betilt, és nem bízza a piacra, hanem nekiáll államilag rendelkezni.
De milyen halált hoz ez a demokráciára, 2 évvel a kétharmados országlás kezdete után?Sobri Jóska
De, ez lesz. Pont ez a lényeg, pártok nem hirdethetnek, de a kormány nem párt, és az ország helyzetéről való pontos és elfogulatlan tájékoztatás nyilván fontos lesz a választások előtt, állami pénzből, a kereskedelmi csatornákon, az összes ellenzéki párt teljes kizárásával. Akik megmutathatják a saját programjukat a nettó 300.000 fős nézettséggel bíró királyi tévén, ahol természetesen jó áron, megfelelő mennyiségű hirdetési időt fognak tudni vásárolni, hiszen minden párt nyilván azonos listaáron veszi majd a hirdetéseket. De ugye médiát csak akkor vásárol listaáron az ember, ha nincs más lehetősége, várhatóan a Fidesz net-net ára kicsit máshogy fog kinézni. Nekik fogja futni fasza sok óriásplakátra is mellette bőven.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Csodálom, hogy ez nem tűnt fel senkinek ma, ez a demokrácia igazi halála kb.

"Az új szabályozás szerint a pártok kampányidőszakban a sajtóban csak a közmédiában és a nyomtatott lapokban hirdethetnek, kereskedelmi tévékben és internetes lapokban nem."somoskovig
Ez miért?
Nem lesz a Barátok Közt reklámszünetében állami pénzen okosított kormányeredményeitbemutató filmecske? Hiányozni fog?
Vagy ha ránézel az Indexre nem mosolyog majd rád 20 colon keresztül Mesterházy?
Én mindenféle tiltás, szabályozás ellen vagyok, a szupervad kapitalizmusban hiszek, és ennyiben ezt a rendelkezést egyáltalán nem üdvözlöm, ahogy semmit, ami bármit is túlszabályoz, betilt, és nem bízza a piacra, hanem nekiáll államilag rendelkezni.
De milyen halált hoz ez a demokráciára, 2 évvel a kétharmados országlás kezdete után?

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Csodálom, hogy ez nem tűnt fel senkinek ma, ez a demokrácia igazi halála kb.

"Az új szabályozás szerint a pártok kampányidőszakban a sajtóban csak a közmédiában és a nyomtatott lapokban hirdethetnek, kereskedelmi tévékben és internetes lapokban nem."

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
El tudják vinni? Nem.
Számít ki a tulajdonos? Nem.
Van esély, hogy felújítják magánpénzből? Igen.
Így több az esélye, hogy látványosságként értékelhetőt nyújtanak? Igen.
Van még kérdésed?Sobri Jóska
Arra is van esély, hogy nem egyszerű látványosságként újítaná fel a magántőke, hanem mondjuk szállodaként. Abba azután pedig soha be nem juthatna az egyszerű turista.
Persze a magánszálló még mindig jobb, mintha szétmállana az esőben (ahogy most).Atari
És ha szálloda lesz az rossz?
Adózik, vendéglát, munkát ad, bevételt termel, vonzza a túristákat, stb.
Valamint egy kastélyszállóba is bemehet az egyszeri túrista, iszik egy kávét vagy egy bambit 1-2 euróért, és egy élménnyel lett gazdagabb.
A jelen állapot szerinti nagy semmi milyen élménnyel gazdagít bárkit is?

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Aztán ez a díszes könyv (á: 10 000 Ft), hanyadik javított kiadás?
Vagy rendre küldenek beragasztható lapokat a változásokhoz?Atari
Az Alaptörvényen nem változtattak egyelőre, és gondolom egy ideig nem is fognak. Az átmeneti rendelkezésekbe pakolgatják, amit épp akarnak, az szerintem nincs benne a díszkiadásban 😊

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
El tudják vinni? Nem.
Számít ki a tulajdonos? Nem.
Van esély, hogy felújítják magánpénzből? Igen.
Így több az esélye, hogy látványosságként értékelhetőt nyújtanak? Igen.
Van még kérdésed?Sobri Jóska
Arra is van esély, hogy nem egyszerű látványosságként újítaná fel a magántőke, hanem mondjuk szállodaként. Abba azután pedig soha be nem juthatna az egyszerű turista.
Persze a magánszálló még mindig jobb, mintha szétmállana az esőben (ahogy most).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amadeus91
És Kubatov??

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722

criminal lawyer or criminal lawyer?