Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/belfold/2012/11/16/szenszunetre_kenyszerulnek_az_egyetemek/

nincs megszorítás, éljen soká Hoffmann Rózsa!zinedine5
Nyilván senkit nem érdekel, de ezzel a buziságukkal, hogy a felsőoktatástól ilyen mennyiségben vonják el a pénzt érték el nálam, hogyha ma lenne a választás Bajnaiékra szavazzak. Pedig ez nagyon kemény feladat volt. És ezt nem csak azért mondom, mert érint személyesen is, hanem mert egy megszorítás vagy idióta gazdaságpolitika rövid és középtávon árt az országnak, amíg az oktatás szétverése hosszútávon teszi tönkre annak jövőjét.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Eddig azt hittem ez a Balog Zoltán egy viszonylag normális Fideszes, de ez a kijelentése azért sokat elárul a hozzáállásáról.

Jó nagy parasztnak kell lenni ehhez.

 magyarinfo.blog.hu/2012/11/15/a_miniszter_szerint_a_tanarok_nem_akarnak_tanitani?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_15&utm_campaign=index

zinedine5
nyilván tisztelet a kivételnek, de teljesen igaza van. még ha vezető politikus nem is igen engedhet meg magának ilyet.

gabtsi
Ahogy te is megjegyzed, nincs jelentősége annak, hogy igaza van-e.

Azt sem mondhatja mondjuk Fónagy, hogy a sok léhütő Máv-os menjen amerre lát.

Eleve az esetek 80%-t elbaltázzák és akkor még ez a kommunikáció. Borzalmas. (Kövér is a multkori "komolytalan Bajnaiékkal".)

98-ban az Mszp, 02-ben a Fidesz is elbukta a választás, részben az ilyen típusú elbizakodottságuk miatt.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Engem már csak az érdekel, hogy japán tudósok mikor kerültek magyar csecsemők fenekének a közelébe, és pontosan mit is csináltak ott. 4 hónapos a gyermekem, minket nem kerestek meg japán tudósok ezzel a kérdéssel, szóval várom a jelentkezőket, akinél jártak japánok.

(A többi, "komoly" része nem igazán érdekes. A legszebb, hogy a "technikai recesszió" kifejezést úgy használja Matolcsy, mintha az nem lenne igazi recesszió, csak valami móka és kacagás. Már nem tudom eldönteni, hogy szándékosan vagy véletlenül érti-e félre.)

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Most mi a baj? Ő már tudja, hogy mennyi lóvét kap az MNB-től 😀apeszos
Ez a fotó külön:
Dzsokijuing
Na igen, Lázár már azt is tudja hová megy el... 😛
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 910 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Most mi a baj? Ő már tudja, hogy mennyi lóvét kap az MNB-től 😀apeszos
Ez a fotót érdemes külön, már Lázár se bírja:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Most mi a baj? Ő már tudja, hogy mennyi lóvét kap az MNB-től 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Eddig azt hittem ez a Balog Zoltán egy viszonylag normális Fideszes, de ez a kijelentése azért sokat elárul a hozzáállásáról.

Jó nagy parasztnak kell lenni ehhez.

 magyarinfo.blog.hu/2012/11/15/a_miniszter_szerint_a_tanarok_nem_akarnak_tanitani?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_15&utm_campaign=index

zinedine5
nyilván tisztelet a kivételnek, de teljesen igaza van. még ha vezető politikus nem is igen engedhet meg magának ilyet.

egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közoktatásban hány olyan tanárom volt, aki valóban hivatásának érezte a storyt, és nem csak arról volt szó, hogy a tanárképzőre volt a legkevesebb a felvételi ponthatár, és ugye van nyári szünet meg kettőkor vége (tudom h nem).
mintapéldája a fizika tanárom, aki 4 éven keresztül mondta, hogy ő ezt a kísérletet ugyan meg nem csinálja, mert már 40 éve csinálja és kurvára unja.

tényleg tisztelet a kivételnek, de nem igen vagyok jó véleménnyel róluk. ajánlom a detachement c. filmet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Hogy lehet ez a faszi jobb bármilyen konzervatívnak, mondjuk az Oszkónál?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 index.hu/belfold/2012/11/16/szenszunetre_kenyszerulnek_az_egyetemek/

nincs megszorítás, éljen soká Hoffmann Rózsa!zinedine5
Mindenhol zárthelyi.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2012/11/16/szenszunetre_kenyszerulnek_az_egyetemek/

nincs megszorítás, éljen soká Hoffmann Rózsa!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Eddig azt hittem ez a Balog Zoltán egy viszonylag normális Fideszes, de ez a kijelentése azért sokat elárul a hozzáállásáról.

Jó nagy parasztnak kell lenni ehhez.

 magyarinfo.blog.hu/2012/11/15/a_miniszter_szerint_a_tanarok_nem_akarnak_tanitani?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_15&utm_campaign=index
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 236 — Vikings fan
Én asszem nem várom meg a 2014-et. Ahogy Matolcsyra cserélik Simort, má' megyek is. Jó, hogy a csomagolással már nem kell bajlódnom.apeszos
Irany washington?😊Toca
Egyenlőre Cirencester, aztán ki tudja... 😊 Washington már álom kategória lenne. 😀apeszos
Szerintem ne vard meg a cseret 😀Toca
Én első és utolsósorban is magyar vagyok, no meg kicsit idős is már ehhez. De tudnak tenni róla, hogy elmeneküljek innen. Vonakodva teszem, mert szeretem a hazámat. A gyerekeimnek már nincsenek ilyen fenntartásaik, ők minden további nélkül mennek, csak azt nézik, hogy nem tudnak megélni a NER-ben. Nem hibáztatom őket. Egyébként Amerika sem elérhetetlen, mert a fiam ott fog élni, csak az a baj, hogy Austint választotta. Egy redskins szurkolónak meg Texas nem igazán jön be.. 😀 De ha csak ezen múlna.. 😛 Egészségtelenül messze van az már nekem Magyarországtól...apeszos
Ott van Forma1 😀
En megertem en Egyetemista letemre is ugy vagyok hogy maradnek amig tenyleg erdemes maradni.
Csak amint te is ramutatsz lassan nem lesz miert maradni...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én asszem nem várom meg a 2014-et. Ahogy Matolcsyra cserélik Simort, má' megyek is. Jó, hogy a csomagolással már nem kell bajlódnom.apeszos
Irany washington?😊Toca
Egyenlőre Cirencester, aztán ki tudja... 😊 Washington már álom kategória lenne. 😀apeszos
Szerintem ne vard meg a cseret 😀Toca
Én első és utolsósorban is magyar vagyok, no meg kicsit idős is már ehhez. De tudnak tenni róla, hogy elmeneküljek innen. Vonakodva teszem, mert szeretem a hazámat. A gyerekeimnek már nincsenek ilyen fenntartásaik, ők minden további nélkül mennek, csak azt nézik, hogy nem tudnak megélni a NER-ben. Nem hibáztatom őket. Egyébként Amerika sem elérhetetlen, mert a fiam ott fog élni, csak az a baj, hogy Austint választotta. Egy redskins szurkolónak meg Texas nem igazán jön be.. 😀 De ha csak ezen múlna.. 😛 Egészségtelenül messze van az már nekem Magyarországtól...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 236 — Vikings fan
Én asszem nem várom meg a 2014-et. Ahogy Matolcsyra cserélik Simort, má' megyek is. Jó, hogy a csomagolással már nem kell bajlódnom.apeszos
Irany washington?😊Toca
Egyenlőre Cirencester, aztán ki tudja... 😊 Washington már álom kategória lenne. 😀apeszos
Szerintem ne vard meg a cseret 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én asszem nem várom meg a 2014-et. Ahogy Matolcsyra cserélik Simort, má' megyek is. Jó, hogy a csomagolással már nem kell bajlódnom.apeszos
Irany washington?😊Toca
Egyenlőre Cirencester, aztán ki tudja... 😊 Washington már álom kategória lenne. 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 index.hu/tech/2012/11/15/otmilliardos_kar_az_informatikai_iparban/#

Így is alig bírjuk felvenni a román munkavállalókkal a versenyt, de mióta meghirdették a munka alapú tudást oktató önnfentartó oktatásos oktatást, kb. az utolsó szeget verték be a koporsóba. Ha egy cégnek esze van, az nem itt bővít, és nem itt nyit irodát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 236 — Vikings fan
Én asszem nem várom meg a 2014-et. Ahogy Matolcsyra cserélik Simort, má' megyek is. Jó, hogy a csomagolással már nem kell bajlódnom.apeszos
Irany washington?😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én asszem nem várom meg a 2014-et. Ahogy Matolcsyra cserélik Simort, má' megyek is. Jó, hogy a csomagolással már nem kell bajlódnom.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 hvg.hu/gazdasag/20121115_Matolcsy_a_penzvilag_kalozainak_nem_erdek

Éles elme.zinedine5
A szemei már rendben vannak, papagájok is akadnak, a kampós kezet, meg a falábat még intézni kell neki és teljesen autentikus lesz.


több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 hvg.hu/gazdasag/20121115_Matolcsy_a_penzvilag_kalozainak_nem_erdek

Éles elme.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
 vastagbor.blog.hu/2012/11/15/az_uj_magyar_gazdasagi_modell

nézem az indexen is, hogy másfélszeresére nőtt a feketén foglalkoztató vállalkozások száma 1 év alatt... biztos mert olyan jó a gazdaság fejlődése.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 910 — Saturday Night Lights
Nincs mit csodálkozni ezen. Megvárták az elnökválasztást. A héjapárti Romney helyett a galambpárti Obama győzött, Bibi most megpróbálja kész helyzet elé állítani a régi-új elnököt, rögvest belerántva egy konfliktusba, ráadásul a CIA-vezetés is szétzilált. A zsidó állam erős és jó játékos volt mindig.Dzsokijuing
Nekem a CIA-dolog elég gyanús már csak azért is, mert

1: az elnökválasztás után derült csak ki, pedig már régóta folyik a nyomozás, és Petraeus teljesen érthetetlenül mondott le, hasonlókat megúsztak már CIA-tisztek.

2: Amikor Allen kiállt mellette, egy percre rá róla is elindult a nyomozás.

3: Petraeus tudott a legtöbbet a Bengáziban történtekről, épp most jött volna a meghallgatása.

4: Most meg a hírszerzés szétesése közben a Közel-Kelet robbanni készül.

Azt sem szabad elfelejteni, hogy Netánjáhu szavazatokat is gyűjt, hiszen januárban választás lesz náluk is.Rajna
Vagy konkrétan a Bengázi-ügy lehet a háttérben vagy az amerikai hírszerzés általában gyenge hatásfoka az arab tavaszban szétzilálódott észak-afrikai és közel-keleti térségben. Lehet, hogy tényleg megelőző vezetőcsere kellett a teljes robbanás előtt.

Ami viszont biztos: Petraeus nem akart magától lemondani, különben nem szellőztették volna meg a szeretőit, teljes karaktergyilkosságot elkövetve.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nincs mit csodálkozni ezen. Megvárták az elnökválasztást. A héjapárti Romney helyett a galambpárti Obama győzött, Bibi most megpróbálja kész helyzet elé állítani a régi-új elnököt, rögvest belerántva egy konfliktusba, ráadásul a CIA-vezetés is szétzilált. A zsidó állam erős és jó játékos volt mindig.Dzsokijuing
Nekem a CIA-dolog elég gyanús már csak azért is, mert

1: az elnökválasztás után derült csak ki, pedig már régóta folyik a nyomozás, és Petraeus teljesen érthetetlenül mondott le, hasonlókat megúsztak már CIA-tisztek.

2: Amikor Allen kiállt mellette, egy percre rá róla is elindult a nyomozás.

3: Petraeus tudott a legtöbbet a Bengáziban történtekről, épp most jött volna a meghallgatása.

4: Most meg a hírszerzés szétesése közben a Közel-Kelet robbanni készül.

Azt sem szabad elfelejteni, hogy Netánjáhu szavazatokat is gyűjt, hiszen januárban választás lesz náluk is.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 910 — Saturday Night Lights
Amúgy szép dolgok történnek most Izraelben, kőkeményen bombázzák Gázát, összeül az Arab Liga. A szíriai háború kellős közepén nagy ötlet volt Netanjahuék részéről ez az akció, az egyiptomi vezetés is gondolkodik, hogy mit csináljon a békeszerződésükkel, szóval lehet újabb háború lesz ott, mármint komolyabb. Obamának jól kezdődik a második ciklusa, két fő embere a hadseregben és a CIA-nél botrányba keveredik, lehet háborúznia kell majd az arab világgal, mindez a fiscal cliff mell.Rajna
Várható volt, hogy Izrael rámegy Gázára, csodálkozom, hogy csak most. Már jóideje lövik őket onnan rakettákkal.szaba
Nincs mit csodálkozni ezen. Megvárták az elnökválasztást. A héjapárti Romney helyett a galambpárti Obama győzött, Bibi most megpróbálja kész helyzet elé állítani a régi-új elnököt, rögvest belerántva egy konfliktusba, ráadásul a CIA-vezetés is szétzilált. A zsidó állam erős és jó játékos volt mindig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)