Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
én partizánt nézek, van ettől jobb kontent ma estére?
peach
Kicsivel több mint egy óra múlva NASCAR verseny Bristolból.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Miért nem jönnek a végleges részvételi adatok?
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Meglett a 80%?

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Medián lista alapján az első adatoknál akár még vezethet a Fidesz?
esanders10
igen, írta is valaki, hogy a kisebb falvakból hamarabb érkeznek majd eredmények, emiatt az elején lehet fidesz vezetés
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Na mivan, megy szépen srácok? 750 HSZ.... 😀
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Deák Daniek 44,5-42t nyomnak... Azért az durva hogy tegnap még 48-37 körül irták..és ez a kormány oldal.
Raider89
Elharapnám a saját torkom.
Bazzani
Azért ha a legnagyobb felszopo 2,5%on belülre mondja a tiszat az mindent elmond...ez baszottnagy L lesz nekik...



Just Win Baby!
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Deák Daniek 44,5-42t nyomnak... Azért az durva hogy tegnap még 48-37 körül irták..és ez a kormány oldal.
Raider89
Nem értem mi a céljuk ezzel? Hogy még 3-4 óráig életbe tartsák a reményt és addig ne vessék ki magukat a tizedikről a szavazóik?
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
M1-en 80 fős misszió, hírtvn 100 fős. Egyeztetés meg sehol?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 010
Medián lista alapján az első adatoknál akár még vezethet a Fidesz?
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Aszondja gulyásgeri, hogy ők a kampányukban felvázolták azt, hogy mik a terveik. Voltak terveik? 😮
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Arra lennék kíváncsi, hogy mi lesz majd akkor, ha nyer a tisza simán, majd a következő 4 évben mégsem megyünk háborúba, nem lesz drasztikus rezsiemelkedés, meg a sok szokásos szar maszlag a fidesz propagandából. Akkor a most jól beszaratott főleg nyugdíjasok majd mit csinálnak 4 évvel később? Vagy már el lesz majd felejtve hogy mi volt az elmúlt 2 választás kampányszövege?
shagi0206
Mert amikor Trump nem tett 24 óra békét mi lett? Amikor nem lett repülőrajt mi lett? Amikor betiltották a prideot de rekordméretű Pride lett mi lett?
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Telex vagy Partizánt kövessem?
Beki
Nálam eddig telex volt, de a Lakner/Ruff páros verhetetlen.
rob3r7o
Enis dobtam a hetihetest és inkább Laknerékat hallgatom..majd meloban jolesz a heti hetes flesselni



Just Win Baby!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ja, és a következő pár hétben valaki ültesse le Gulyás Mártont, hogy ne csak kérdezzen, hanem ő is mondja el a véleményét.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Heti hetes eddig szörnyű gyenge, (nekem)....Duma aktualok idejèn nem sok lètjogosultságát látom, inkább vissza Hírttv 😏
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Deák Daniek 44,5-42t nyomnak... Azért az durva hogy tegnap még 48-37 körül irták..és ez a kormány oldal.
Raider89
Elharapnám a saját torkom.

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
A Hírtévések szerint MP nem valami pozitív beszédet mondott, inkább vereségre készül.
Kampman
Szerintem elképesztően fáradt és ideges.
De én se éreztem a pozitív vibe-ot.
Bazzani
Nem csodalom. Egy eve meg hol volt az egesz, most meg hol (lehet). Erre szerintem azert nem sokan szamitottak, peldaul o sem.

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Első sör csapolva evermind a ganz sörözőben. Boldogság

2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Deák Daniek 44,5-42t nyomnak... Azért az durva hogy tegnap még 48-37 körül irták..és ez a kormány oldal.



Just Win Baby!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Alapjogokért központ grafikája odabasz.
Tactful Cactus
Ja mondjuk már a nevük is...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Alapjogokért központ grafikája odabasz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Budaörs felett csak úgy röpködnek most a helikopterek. 😄
KB23
Itt Vásárhelyen is voltak.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Egy kis pozitívum
Szerintem nagyszüleim kb 50-50-be szavaztak, de végig megőriztük a jóviszonyt, és beszélgettünk mindenről, és senki nem sérült semmiben.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Budaörs felett csak úgy röpködnek most a helikopterek. 😄
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
A Hírtévések szerint MP nem valami pozitív beszédet mondott, inkább vereségre készül.
Kampman
Szerintem elképesztően fáradt és ideges.
De én se éreztem a pozitív vibe-ot.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 986 — The Mathematician
Arra lennék kíváncsi, hogy mi lesz majd akkor, ha nyer a tisza simán, majd a következő 4 évben mégsem megyünk háborúba, nem lesz drasztikus rezsiemelkedés, meg a sok szokásos szar maszlag a fidesz propagandából. Akkor a most jól beszaratott főleg nyugdíjasok majd mit csinálnak 4 évvel később? Vagy már el lesz majd felejtve hogy mi volt az elmúlt 2 választás kampányszövege?
shagi0206
ellenzékből megakadályozta ezt v. iktor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!