Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Ha az egyéni kerületekben 5%-os feldogozottságnál 52-31-re vezet a Tisza, akkor szerintem nincs miről beszélni, simán nyerni fognak.Eldőlt?
steelwolf
peach
2 hónapja
5×-3x volt a Fidesz-Tisza,Eldőlt?
steelwolf
peach
3% feldolgozátságnál volt.
Arra írtam h eldőlt. 🙂
2 hónapja
Lehet. De szamos szulonek pedig pont ott nyilt fel szerintem a szeme, amikor elkezdett azon gondolkodni, hogy ha az o gyereke lenne... Majd erre meg a zsenik, mint peldaul az orszag csotanya, felhaborodva eloadast tartott arrol is, hogy lehet, hogy ez megtortent, de a kiskoruak is jol jartak legalabb. Szvsz ez azert olyan erzekeny tema, ami mas sok szulonel, anyanal kicsapta a biztositekot. Olyanoknal, akik eddig csondben voltak, mert oket papiron sok mindennel tamogattak.De ezek manapság maximum egy-két hétig vannak ott a legtöbb ember hétköznapjaiban. Viszont a boltban minden sokkal drágább évek óta, mindenféle szocialista gazdasági megoldásokra van szükség, hogy emberek képesek legyenek alapvető élelmiszert vásárolni. A fizetés közben nem produkál reálérték növekedést. Ez a mindennapokban folyamatosan érezhető. Juhász Péter Pál vagy Vásárhelyi János és Kónya Endre meg már azt sem tudják kik, és mit tettek.
Stez
2 hónapja
Huhh srácok, 14 oldal volt mikor visszaléptem, de mire elolvastam egy oldalt, lett megint legalább 30 új hsz 😆én ezt már korábban elengedtem 😀
A -9. oldalon feladtam a visszaolvasást, mikor mire oldalt váltottam volna volt megint 70 új 🤣😎
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez a Mrázt még a mentőben is ütném basszameg.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Huhh srácok, 14 oldal volt mikor visszaléptem, de mire elolvastam egy oldalt, lett megint legalább 30 új hsz 😆A -9. oldalon feladtam a visszaolvasást, mikor mire oldalt váltottam volna volt megint 70 új 🤣😎

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Eldőlt?
steelwolf
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Jönnek az eredmények!FIDESZ emblémája
Hanni
FIDESZ
KDNP emblémája
KDNP
45
53,18%(11 011)
TISZA
39
38,68%(8 009)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Eldőlt
2 hónapja
Párszáz fős zsákfalukban már összeszámoltak mindent
2 hónapja
Jönnek az eredmények!
2 hónapja
Aszondja gulyásgeri, hogy ők a kampányukban felvázolták azt, hogy mik a terveik. Voltak terveik? 😮Folytatják
shagi0206
Tepper takarodj!
2 hónapja
Virradat program. Most hallom először.Én sokszor, bár volt MHMes kollega
Tactful Cactus
2 hónapja
+ A levélszavazatokMedián lista alapján az első adatoknál akár még vezethet a Fidesz?igen, írta is valaki, hogy a kisebb falvakból hamarabb érkeznek majd eredmények, emiatt az elején lehet fidesz vezetés
esanders10
shagi0206

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
most pont annyira érdekel, mint tompika pörgető szívásai 😀én partizánt nézek, van ettől jobb kontent ma estére?Kicsivel több mint egy óra múlva NASCAR verseny Bristolból.
peach
Mikey
2 hónapja
Medián lista alapján az első adatoknál akár még vezethet a Fidesz?Ha tényleg 18% a különbség, szerintem már ott se nagyon.
esanders10
2002-ben meg 2006-ban volt az, hogy az első 2-3 órában vezetett a Fidesz, aztán fokozatosan átfordult, de ott kis különbségek lettek a végére.
2 hónapja
Miért nem jönnek a végleges részvételi adatok?Mondták a Telexen is, hogy az jóval később várható
Nemes samu09
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Gulyás is azt mondta, hogy a demokracia ünnepe, Hírtvsek hahó 😀(MPt ezèrt ekèzik....)

