Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ha eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀
Toto21
De csak politikai csöcsök!!!!!!
Kampman
Dúró Dóra meg Kunhalmi a többi felejtős

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ha baranya 3-t megnyeri a tisza akkor nagyon sima lesz országosan is, egyelőre kis előny van
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Ha eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀
Toto21
+1 (vagyis +2 mert 1csöcs nemcsöcs)



Just Win Baby!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Neten hol érdemes követni?
steelwolf
partizán youtube

Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért techno szol a kossuth terén a parlament elott? Órák óta azt nyomatjak.
Ventura
mert ők szerveztek rendezvényt oda 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért techno szol a kossuth terén a parlament elott? Órák óta azt nyomatjak.
Ventura
Techno eredményváró van 😀 Nem viccelek, ott egy csomó haverom.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Ha eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀
Toto21
De csak politikai csöcsök!!!!!!
Kampman
na léptem

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Ha eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀
Toto21
De csak politikai csöcsök!!!!!!
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Neten hol érdemes követni?
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért techno szol a kossuth terén a parlament elott? Órák óta azt nyomatjak.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Nincsenek is jo miniszterelnokok ebbe az egész orszagba már.
Brouwerij van de Vrij
"ebbe a mai"

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Ha eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀
2 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Jönnek az adatok

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Bazz ugy hallom ma este áradni fog a Tisza Pesten... Duna már nem elég jó 😀
Toto21
A Tisza a leghosszabb magyar folyó, ezt sokan elfelejtik 😀
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 304 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Nincsenek is jo miniszterelnokok ebbe az egész orszagba már.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
bazdmeg ha behúzza Bánné akkor Csöbör megy a megyei közgyűlés elnöki székébe?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Bazz ugy hallom ma este áradni fog a Tisza Pesten... Duna már nem elég jó 😀
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 966 — The only discipline that lasts, is self discipline
Medián lista alapján az első adatoknál akár még vezethet a Fidesz?
esanders10
Ha tényleg 18% a különbség, szerintem már ott se nagyon.
2002-ben meg 2006-ban volt az, hogy az első 2-3 órában vezetett a Fidesz, aztán fokozatosan átfordult, de ott kis különbségek lettek a végére.
Kampman
De vezethet, mert a kisebb körzeteket zárják először. Kis falvakban döntően. Ott papíron 60+% fidesz többség várható.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
listás-ban itt még 45-39 a fidesznek, erről beszéltem, szarnak néz ki, de valójában ez jó
Szesze
és az van meg csak a nagyon kis falukből, mert először OEVK, aztán lista, aztn nemzetiségi
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a Fideszes csávó is a Demokrácia ünnepèről beszèl, nesze neked Hírtvsek 🤣
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
listás-ban itt még 45-39 a fidesznek, erről beszéltem, szarnak néz ki, de valójában ez jó
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Eldőlt
steelwolf
?
peach
Ha az egyéni kerületekben 5%-os feldogozottságnál 52-31-re vezet a Tisza, akkor szerintem nincs miről beszélni, simán nyerni fognak.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Eldőlt
steelwolf
?
peach
5×-3x volt a Fidesz-Tisza,
3% feldolgozátságnál volt.
Arra írtam h eldőlt. 🙂
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Lehet. De szamos szulonek pedig pont ott nyilt fel szerintem a szeme, amikor elkezdett azon gondolkodni, hogy ha az o gyereke lenne... Majd erre meg a zsenik, mint peldaul az orszag csotanya, felhaborodva eloadast tartott arrol is, hogy lehet, hogy ez megtortent, de a kiskoruak is jol jartak legalabb. Szvsz ez azert olyan erzekeny tema, ami mas sok szulonel, anyanal kicsapta a biztositekot. Olyanoknal, akik eddig csondben voltak, mert oket papiron sok mindennel tamogattak.
Stez
De ezek manapság maximum egy-két hétig vannak ott a legtöbb ember hétköznapjaiban. Viszont a boltban minden sokkal drágább évek óta, mindenféle szocialista gazdasági megoldásokra van szükség, hogy emberek képesek legyenek alapvető élelmiszert vásárolni. A fizetés közben nem produkál reálérték növekedést. Ez a mindennapokban folyamatosan érezhető. Juhász Péter Pál vagy Vásárhelyi János és Kónya Endre meg már azt sem tudják kik, és mit tettek.
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Volt már zárójel?

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Huhh srácok, 14 oldal volt mikor visszaléptem, de mire elolvastam egy oldalt, lett megint legalább 30 új hsz 😆

A -9. oldalon feladtam a visszaolvasást, mikor mire oldalt váltottam volna volt megint 70 új 🤣😎
warr_b
én ezt már korábban elengedtem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!