Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Nagyjából mennyi kell a tisza 2/3-hoz ha a jelenlegi kb 110 nem lenne elég?


2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀
Toto21
De csak politikai csöcsök!!!!!!
Kampman
Dúró Dóra meg Kunhalmi a többi felejtős
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
dúróról láttam egy random képet ma
elég szarul fest
Negritis, a vajda
Leszarom, megdugjuk!
Stez
kaka pisi szex azért nekem sok

de latex fóliába csomagoljuk oszt had szóljon
Negritis, a vajda
Az mindegy csak kuro Dora legyen

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ez a körzet szokta megmondani a jászsági választókörzetet és már fel is dolgozták. Pócs is ezt figyeli mindig
Szóval Halmai megnyerte!

 vtr.valasztas.hu/ogy2026/egyeni-valasztokeruletek/11/02/016/szavazohelyisegek/020?tab=eredmenyek&filter=egyeni-valasztokeruleti
Bruce
Pócs vezet még, szűken

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez a Hollik interju kemèny 😀
Toca
Könnyesen csillog a szeme—IMÁDOM
ozibozi
Mi probaltuk elmondani mit fpgumk csinálni a következő 4 évben… mikor / hol? 😀
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Tudom, hogy rákereshetnék, de most nincs erőm kutatómunkázni:
Azt is tudom, hogy nincs ilyen tökéletes indikátor, de:
Van olyan 2-3 választókörzet, amiről el lehet mondani hogy aki azt megnyeri, az valószínűleg viszi a többségét a z egyéniknek?
bobi0092
VESZPRÉM03 Tapolca
ZALA03 Nagykanizsa
HEVES02 Gyöngyös
JÁSZ04 Törökszentmiklós
GYŐR05 Mosonmagyaróvár
FEJÉR03 Bicske
PEST07 Pécel
CSONGRÁD03 Szentes

Ezek az egyszerű többséghez szükséges csatatér kerültek. Ha itt 8-ból 6-ot vissz a Tisza, akkor a további 52 biztosabb oevk mellett 58 egyéni mandátumuk lesz, amihez érkezik még 43-45 körüli listát mandátum.
dawyd728
Mind a 8 OEVK-ban vezet a Tisza!
dawyd728
Vezessen is: JNK Szolnok 4ben szavaztam
2 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Ha ezek a falvak, akkor itt söprés lesz...
Nomac
elvileg azok jönnek elsőként
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Szanyi Tibinek már van két szavazója, nem tudom, mekkora a család, de ezt érdekes lesz monitorozni 😀
Jakehomer
Nem vagyunk egyedül, Tibor.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
Ha ezek a falvak, akkor itt söprés lesz...
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
6,5%-os feldolgozottságnál a mandátumok 110-71-9

Kétharmad egyelőre nincs, de még lehet
Kampman
A nagyvárosok még sehol, ez durván átüthet.
Dzsokijuing
Bőven benne van egy Tisza söprés.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szanyi Tibinek már van két szavazója, nem tudom, mekkora a család, de ezt érdekes lesz monitorozni 😀
Jakehomer
Én a már mutatott fiatal Mihazánkos csaj Szavazz fasszal hatását fogom vizsgálni
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Debrecen is jól indul, mind2 tiszás vezet, az egyik nem is annyira kicsivel. Igaz még gyerekcipőben van, de biztató.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ez a Hollik interju kemèny 😀
Toca
Könnyesen csillog a szeme—IMÁDOM
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
A söprés az ilyen.
Mindenhol, mindent visz.
Vajon lesz 1-2 olyan egyéni, mint volt anno Angyalföld 2 oevk-ja 2010-ben, ami ellenzéki lesz?

2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Szanyi Tibinek már van két szavazója, nem tudom, mekkora a család, de ezt érdekes lesz monitorozni 😀

Tepper takarodj!
2 hónapja
dawyd728 4 269
Tudom, hogy rákereshetnék, de most nincs erőm kutatómunkázni:
Azt is tudom, hogy nincs ilyen tökéletes indikátor, de:
Van olyan 2-3 választókörzet, amiről el lehet mondani hogy aki azt megnyeri, az valószínűleg viszi a többségét a z egyéniknek?
bobi0092
VESZPRÉM03 Tapolca
ZALA03 Nagykanizsa
HEVES02 Gyöngyös
JÁSZ04 Törökszentmiklós
GYŐR05 Mosonmagyaróvár
FEJÉR03 Bicske
PEST07 Pécel
CSONGRÁD03 Szentes

Ezek az egyszerű többséghez szükséges csatatér kerültek. Ha itt 8-ból 6-ot vissz a Tisza, akkor a további 52 biztosabb oevk mellett 58 egyéni mandátumuk lesz, amihez érkezik még 43-45 körüli listát mandátum.
dawyd728
Mind a 8 OEVK-ban vezet a Tisza!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Becsó vezet eddig 90 szavazattal 10,7 százaléknál
zacknorb
na azt azért ne már.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
6,5%-os feldolgozottságnál a mandátumok 110-71-9

Kétharmad egyelőre nincs, de még lehet
Kampman
A nagyvárosok még sehol, ez durván átüthet.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
6,5%-os feldolgozottságnál a mandátumok 110-71-9

Kétharmad egyelőre nincs, de még lehet
Kampman
Ezt hol lehet látni?
steelwolf
Ezt ajánlanám, akik csak a legkonkrétabb végeredményre kíváncsiak

 vtr.valasztas.hu/ogy2026?filter=orszagos
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Akkor most a dagi annak szurkol, hogy legyen Tisza 2/3-ad?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Beki New York Jets 2 892
6,5%-os feldolgozottságnál a mandátumok 110-71-9

Kétharmad egyelőre nincs, de még lehet
Kampman
Ezt hol lehet látni?
steelwolf
valasztas.hu mint mindig
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
6,5%-os feldolgozottságnál a mandátumok 110-71-9

Kétharmad egyelőre nincs, de még lehet
Kampman
Ezt hol lehet látni?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
biztos velem van a baj, de az normális hogy a partizánon az adatokról még egy szót sem beszélnek?
peach
beszéltek már róla, de itt még sztem felesleges túlrugózni
befejezik a mostani spotot és utána jöhet a körkapcsolás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Becsó vezet eddig 90 szavazattal 10,7 százaléknál
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
biztos velem van a baj, de az normális hogy a partizánon az adatokról még egy szót sem beszélnek?
peach
ezt én sem igazán értem
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
biztos velem van a baj, de az normális hogy a partizánon az adatokról még egy szót sem beszélnek?
peach
6,5%-nál minek?
Löfli
h engem lelkesítsenek 4 sör után is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...