Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
10%os feldolgozttsagnál már vesztèsre áll kis szülőhamzámba Balla, az komoly lenne 😀
2 hónapja
5 perce nézzük az M1-et, csak olyan helyet emelnek ki ahol a Fideszes vezet. 🤣Nagyon szoros rengeteg helyen 1-2 % belül.
2 hónapja
azért a "köztv" választási műsora az esszenciája ennek a fosnak, amit ma el kellene takarítaniEgyébként a választási iroda honlapjának ellenkező dolgokat is mondanak.
Tactful Cactus
A szigetvári körzetet az m1 szerint a fideszes vezeti, az NVI szerint a tiszás
Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
szabolcs 2-4, de az egyik full egál szinte
2 hónapja
Egyre nehezebben látom bejönni a bold FIDESZ kétharmad tippem! 😀még van remény 😀
Szokol
2 hónapja
azért a "köztv" választási műsora az esszenciája ennek a fosnak, amit ma el kellene takarítani
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Egyre nehezebben látom bejönni a bold FIDESZ kétharmad tippem! 😀
2 hónapja
somogy egyelőre 1-3Ha ezek még csak a falvak, nagyon jó, partiban van mind. 1-2% a különbség.
Szesze
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
😍Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért techno szol a kossuth terén a parlament elott? Órák óta azt nyomatjak.Techno eredményváró van 😀 Nem viccelek, ott egy csomó haverom.
Ventura
Hanni
2 hónapja
tolna 1-2
2 hónapja
Dúró Dóra meg Kunhalmi a többi felejtősHa eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀De csak politikai csöcsök!!!!!!
Toto21
Kampman
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Bazdmeg a Fidesznek 52 % ?? Ez hogy a fasssssbaúgy hogy a lista 2%on áll, ergo kisfalukból van meg csak
Dagobert bácsi
2 hónapja
6%nál nyílik az olló Tisza feléDe ha a Fidesz vezetett eddig akkor nem zárul az olló?
Beki
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Bazdmeg a Fidesznek 52 % ?? Ez hogy a fasssssba
2 hónapja
6%nál nyílik az olló Tisza feléa hírtv-n is ment a folyamatos ollózás, videó meg sehol
Beki
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
somogy egyelőre 1-3
2 hónapja
dúróról láttam egy random képet maDúró Dóra meg Kunhalmi a többi felejtősHa eldőlt akkor az már garbage time? Az pedig egyenlő a csöcsökkel? 😀De csak politikai csöcsök!!!!!!
Toto21
Kampman
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
elég szarul fest
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Novák Előd már osszeallna a Tiszaval 😆😆😆 akkor ez tényleg eldőlt..


Just Win Baby!
2 hónapja
6%nál nyílik az olló Tisza felé
2 hónapja
frissült
2 hónapja
Nincsenek is jo miniszterelnokok ebbe az egész orszagba már.Az ilyen gondolatokért TART ITT EZ AZ ORSZÁG...
Brouwerij van de Vrij
2 hónapja
Bazz ugy hallom ma este áradni fog a Tisza Pesten... Duna már nem elég jó 😀Kocsmák tele
Toto21