Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Ruff Bálint: 16 éve várok erre. Imádom.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Gyopáros hogy picsaba vezethet?
2 hónapja
levélszavazatok továbbra is WTF. Hülyék ezek a földijeim mint a faszom
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Olyan jó nézni a hirtvn ezt hogy hány helyen vezet a Tisza 😆😆😆 hát feláll a faszom


Just Win Baby!
2 hónapja
amúgy ha 48%-44% akkor miért 36-49 a mandátum?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
a fideszesnél ne a titulusokat soroljátok, hanem, hogy mennyit lopott
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Vitályos is gangbang
2 hónapja
Tolna 30%-nál 3-0 a Tiszának.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Becsó is hátrányban, alias disznóvágás
2 hónapja
Hende is nagyon veri Feldmant pedig nem gondoltam volna...
2 hónapja
fordult zala 02 is már, yeeeeahhhh
2 hónapja
Simonkának lesz esélye? 😃
2 hónapja
nah Tuzson vesztésre áll
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Vas vármegye, 02. számú egyéni választókerület - Sárvár is kemény
2 hónapja
frissítésnél Tisza 106ból 89 OEVK geci
2 hónapja
Az nem baj, a végén sima lesz Portelek 36 éve mindig bejön az eredmény Csongrád, és mivel kicsi szavazókör így hamar megvanEz a körzet szokta megmondani a jászsági választókörzetet és már fel is dolgozták. Pócs is ezt figyeli mindigPócs vezet még, szűken
Szóval Halmai megnyerte!
vtr.valasztas.hu/ogy2026/egyeni-valasztokeruletek/11/02/016/szavazohelyisegek/020?tab=eredmenyek&filter=egyeni-valasztokeruleti
Bruce
petey
2 hónapja
Nagyjából mennyi kell a tisza 2/3-hoz ha a jelenlegi kb 110 nem lenne elég?semmi extra matek 199/3*2
kapitnono
2 hónapja
Hopp 14% Tisza 125 figyesz 65
2 hónapja
Na, jön az adatközpont
2 hónapja
14.7% 125 Tisza mandátum
2 hónapja
A söprés az ilyen.Csorna meg Vásárosnamény+Mátészalka+Kisvárda gondolom
Mindenhol, mindent visz.
Vajon lesz 1-2 olyan egyéni, mint volt anno Angyalföld 2 oevk-ja 2010-ben, ami ellenzéki lesz?
Őszentsége Sobri Jóska