Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
hát ez egy nagy semmi volt 😊Mivel mindig azzal vádolják a másikat, amit ők fognak csinálni, így az garantált, hogy provokálni fognak, de remélem mindenki megnyugodott, a választás elhalasztása sose volt reális opció, igenis vannak dolgok, amit EU tagként nem lehet megtenni.
NB2

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködésJelen.
Josszi
Mem mondom h nem gondolkodtam azon h milyen faszsagot akar bejelenteni, de ugye ha vmi komolyat, akkor annak most lett volna kovetkezmenye, nem turtek volna az emberek csendben illetve kontraproduktiv lett volna.
Egyszerubb nekik a valasztasi eredmenyek tudataban nekiallni machinalni a koztarsasagi elnokkel egyetemben.
Illetve meg elovehetik a szlogent h “a haza nem lehet ellenzekben”.
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/10/orban-viktor-bejelenteshát ez egy nagy semmi volt 😊hol lehet visszanézni? épp Löfliset játszottam 😊
NB2
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
Amúgy arra gondoltam h ha belül is azt merik h vezet a Tisza akkor vajon elgondolkodnake azon hogy végső megoldásként egy sikeres onmerenylettel (ahol OV meghal) tudjak megakadályozni hogy ukrán barat kormány alakuljon Magyarországon.Ő ehhez beszari. Nem az a rendszer lényege, hogy ő belőle halott hős legyen.
Ha OV életét áldozná a hazaért azert az elég komoly tett lenne, oda kerülne a legnagyobb államférfiak köze
csebi
2 hónapja
Amúgy arra gondoltam h ha belül is azt merik h vezet a Tisza akkor vajon elgondolkodnake azon hogy végső megoldásként egy sikeres onmerenylettel (ahol OV meghal) tudjak megakadályozni hogy ukrán barat kormány alakuljon Magyarországon.Ha OV életét áldozná a hazaért azert az elég komoly tett lenne, oda kerülne a legnagyobb államférfiak köze
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Jaja, Dósa Nádor. Kevéske.24.hu/belfold/2026/04/09/orban-viktor-debrecen-orszagjaras/Biztos ami biztos a város legkisebb terére szervezte a főnök. 200 ember ha elfér ott. Elég sokatmondó ez egy full fideszes városban. Ráadásul a csapó utcának háttal rakták a színpadot, ahol 5x annyian férnek el a forumig legalább.
Negritis, a vajda
Nemes samu09
MP meg ugye holnap 18-tól ott zár. Gondolom Kossuth tér, és tele lesz.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Az még szerintem kurvasoká lesz....mikor lehet érvényteleníteni a választást?azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködésVárjunk a hivatalos végeredményig, ne járjunk úgy, mint a román elnökjelölt, akit a célban ástak el.
Josszi
Dzsokijuing
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködésVárjunk a hivatalos végeredményig, ne járjunk úgy, mint a román elnökjelölt, akit a célban ástak el.
Josszi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
konte, este koncert, orosz békaemberek felgyujtják a lendvay széházat majd megy az 9rjöngö tiszásokrol hogy beszarassák a maradék billegő nyugdíjast
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/09/orban-viktor-debrecen-orszagjaras/Biztos ami biztos a város legkisebb terére szervezte a főnök. 200 ember ha elfér ott. Elég sokatmondó ez egy full fideszes városban. Ráadásul a csapó utcának háttal rakták a színpadot, ahol 5x annyian férnek el a forumig legalább.
Negritis, a vajda
2 hónapja
Semmi extraKlára nem kell? Vagy ő csak a DK-nak?
Béke kell!
Biztonság kell!
Fidesz kell!
Beszélj a szomszéddal, hogy a Fideszre szavazzanak.
Brouwerij van de Vrij
2 hónapja
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Jelenleg: 8500 like, 2300 röhögőfej, 2000 szívecskeEnnek aztán sok értelme volt …Meg van győződve, hogy a személyes varázsával milliókat állít át. A nyaloncok meg nem merték megmondani neki, hogy az már rég nincs.
Csak kibontotta a plakátokat 5 mondatban
csebi
Egyébként mennyi röhögős fej van a poszt alatt?
SBL
Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Szerintem még úgy is versenyben lesznek a lájkokkal, hogy szinte már mindenkit tiltott aki egyszer is kiröhögte. 😀Ennek aztán sok értelme volt …Meg van győződve, hogy a személyes varázsával milliókat állít át. A nyaloncok meg nem merték megmondani neki, hogy az már rég nincs.
Csak kibontotta a plakátokat 5 mondatban
csebi
Egyébként mennyi röhögős fej van a poszt alatt?
SBL
2 hónapja
Mar penzt se tudnak rendesen osztani…
2 hónapja
Ennek aztán sok értelme volt …Meg van győződve, hogy a személyes varázsával milliókat állít át. A nyaloncok meg nem merték megmondani neki, hogy az már rég nincs.
Csak kibontotta a plakátokat 5 mondatban
csebi
Egyébként mennyi röhögős fej van a poszt alatt?
2 hónapja
Ennek aztán sok értelme volt …Csak kibontotta a plakátokat 5 mondatban
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Semmi extraAkkor igen nagy lehet a baj, ha már ezt is a tenyész disznónak kell bejelentenie.
Béke kell!
Biztonság kell!
Fidesz kell!
Beszélj a szomszéddal, hogy a Fideszre szavazzanak.
Brouwerij van de Vrij
2 hónapja
Én már nem tudom megnézni, letiltott a dagadt! 😭
2 hónapja
Aki nem akarja meghallgatni, összefoglalom: bla-bla-bla háború, bla-bla-bla csak mi!Ez aztán a gamechanger upset! 😀
Klaci79