Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Amúgy, mást is hívogatnak, hogy menjen szavazni a fideszre és a képviselőjére vasárnap?

Feleségemet állandóan keresik ilyenekkel, ezt már meg is szoktuk. Azt hittük eddig, hogy a faterja miatt vannak meg nekik régről az adatai. Ő amúgy alapból kb semmire nem ad meg semmi ilyesmit, mégis úgy hívták, hogy a férjezett nevén szólították. Ez azt jelenti, hogy max 4 éves az adatbázisuk amiből dolgoznak.

Kerestem már amúgy neki erre megoldást, de azt mondta, hogy ezt a pár napot már kibírja. Aha, persze... Meg is kapta tőlem ezt a mémet. 😀


dugo93
Engem Klárika zaklat.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Feri te vagy az?
Negritis, a vajda
Milyen Feri?

2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Amúgy, mást is hívogatnak, hogy menjen szavazni a fideszre és a képviselőjére vasárnap?

Feleségemet állandóan keresik ilyenekkel, ezt már meg is szoktuk. Azt hittük eddig, hogy a faterja miatt vannak meg nekik régről az adatai. Ő amúgy alapból kb semmire nem ad meg semmi ilyesmit, mégis úgy hívták, hogy a férjezett nevén szólították. Ez azt jelenti, hogy max 4 éves az adatbázisuk amiből dolgoznak.

Kerestem már amúgy neki erre megoldást, de azt mondta, hogy ezt a pár napot már kibírja. Aha, persze... Meg is kapta tőlem ezt a mémet. 😀


dugo93
Engem Klárika zaklat.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A tiszások is kezdenek átkattanni. Ma szembejött egy aktivista, hogy tudom-e, hogy ez lesz életem legfontosabb döntése.
Mondtam, hogy az életdöntéseim más polcon voltak/vannak, de nyugi, ott leszek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Az átlag magyar autós havi 48 ezret spórol meg?
Hát hogyneeeeee. 😀😀😀
Mikey
Épp számolgattam.
95-ös átlag ára 702.-
Védett ára 595 -
Különbség 107.-
Ebből, hogy a tökömbe jön ki a 48 ezer neki?
kittli
Miért, te nem mégy ~4.500 km-t havonta?
szaba
7 literes fogyazstassal az inkabb 6400 km havonta.
Toca
Mivel benzint említett kittli, ezért a sok km-re való tekintettel inkább a 10 liter körüli fogyasztást tartottam reálisnak, de nyilván ez is vezetési stílus és vérmérséklet kérdése.
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
Kampman
Nem akarom ismételgetni magam, de te hány olyan estre emlékszel, amikor addig tabunak számító dolgokat megléptek, miközben mindenki azt mondogatta, hogy "na ezt már biztos nem merik"
Kb hány vörös vonalat léptek át az elmúlt 10 évben, különösebb következmény nélkül?

Gondolod hogy majd pont a legnagyobb horderejű dologban fogják vissza magukat?

Semennyire nem bizom ebben a rendszerben, és szó szerint bármit kinezek belőlük. Tettek érte hogy így gondoljam.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
Kampman
szerintem ez sokunkban meglévő félelem
Josszi
Én speciel rohadtul nem aggódok ezen mert minek.
Ha aggódok van ráhatásom az eseményekre? Nincs
Megtörténhet? Meg, majd akkor a Tisza B terv jön, nem tudjuk még mi az, de biztos lehetsz benne, hogy van nekik.

Én továbbra sem hiszem, hogy Orbán ehhez elég tökös, egyszerűen nincs elég tamogotatottsága.
Toca
Sztem ez azt jelenti h nyer a Fidesz
csebi
indul a jinx? 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
231 340-nél tart a levélszavazatok száma a Nemzeti Választási Iroda (NVI) péntek reggeli adatai szerint. Folyamatosan ellenőrzik őket, az eddig felbontottak közül 147 ezerben volt érvényes az azonosító nyilatkozat. 32 628-at közvetlenül, levélben juttattak el az NVI-hez, 198 712-t pedig a külképviseleteken adtak le.

Csütörtök reggel 192 ezernél állt a számláló, tehát egy nap alatt csaknem 40 ezer új levélszavazatot adtak le.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
Kampman
szerintem ez sokunkban meglévő félelem
Josszi
Én speciel rohadtul nem aggódok ezen mert minek.
Ha aggódok van ráhatásom az eseményekre? Nincs
Megtörténhet? Meg, majd akkor a Tisza B terv jön, nem tudjuk még mi az, de biztos lehetsz benne, hogy van nekik.

Én továbbra sem hiszem, hogy Orbán ehhez elég tökös, egyszerűen nincs elég tamogotatottsága.
Toca
Sztem ez azt jelenti h nyer a Fidesz
csebi
Lesz 2/3?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
Kampman
szerintem ez sokunkban meglévő félelem
Josszi
Én speciel rohadtul nem aggódok ezen mert minek.
Ha aggódok van ráhatásom az eseményekre? Nincs
Megtörténhet? Meg, majd akkor a Tisza B terv jön, nem tudjuk még mi az, de biztos lehetsz benne, hogy van nekik.

Én továbbra sem hiszem, hogy Orbán ehhez elég tökös, egyszerűen nincs elég tamogotatottsága.
Toca
Sztem ez azt jelenti h nyer a Fidesz

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
Kampman
szerintem ez sokunkban meglévő félelem
Josszi
Én speciel rohadtul nem aggódok ezen mert minek.
Ha aggódok van ráhatásom az eseményekre? Nincs
Megtörténhet? Meg, majd akkor a Tisza B terv jön, nem tudjuk még mi az, de biztos lehetsz benne, hogy van nekik.

Én továbbra sem hiszem, hogy Orbán ehhez elég tökös, egyszerűen nincs elég tamogotatottsága.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
Kampman
szerintem ez sokunkban meglévő félelem

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 034 — The Mathematician
Amúgy, mást is hívogatnak, hogy menjen szavazni a fideszre és a képviselőjére vasárnap?

Feleségemet állandóan keresik ilyenekkel, ezt már meg is szoktuk. Azt hittük eddig, hogy a faterja miatt vannak meg nekik régről az adatai. Ő amúgy alapból kb semmire nem ad meg semmi ilyesmit, mégis úgy hívták, hogy a férjezett nevén szólították. Ez azt jelenti, hogy max 4 éves az adatbázisuk amiből dolgoznak.

Kerestem már amúgy neki erre megoldást, de azt mondta, hogy ezt a pár napot már kibírja. Aha, persze... Meg is kapta tőlem ezt a mémet. 😀


dugo93
Engem Klárika zaklat.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Feri te vagy az?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
azért tegye fel a kezét aki nem beszorított segglyukkal aludta át az éjszakát, most meg megy az örömködés
Josszi
Én igazán nem akarok senkit se megbántani, sem politikailag, sem személyesen, de lényegében egy a szokásoshoz képest alsó-közepes szintű, de hónapok óta kétségtelenül következetesen tolt Sobri-trollkodáson ("nem lesznek választások") hergelte fel magát az egész mélyen tisztelt topik.
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Nekem ez a Rendszerbontó koncert tűnik kockázatosnak. Nehogy ott történjen valami. Lehet hogy én kombinálom túl, de ebből a hatalomból bármit kinézek.
Matthew99
És mi történik, amit nem tud mindkét oldal a híveknek megfelelően keretezni?

Ilyenkor már nincsenek bizonytalanok. Vagy ha vannak, őket sem egy este fogja meggyőzni.

Plusz a nyilvánosságot már nem tudják elég hatékonyan tematizálni. Minden az elmúlt hetekben visszahullott rájuk. Buda Péternek köszönettel
Gyurma Pappa
Buda Péter meg még azért Rácz Andris is.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Amúgy, mást is hívogatnak, hogy menjen szavazni a fideszre és a képviselőjére vasárnap?

Feleségemet állandóan keresik ilyenekkel, ezt már meg is szoktuk. Azt hittük eddig, hogy a faterja miatt vannak meg nekik régről az adatai. Ő amúgy alapból kb semmire nem ad meg semmi ilyesmit, mégis úgy hívták, hogy a férjezett nevén szólították. Ez azt jelenti, hogy max 4 éves az adatbázisuk amiből dolgoznak.

Kerestem már amúgy neki erre megoldást, de azt mondta, hogy ezt a pár napot már kibírja. Aha, persze... Meg is kapta tőlem ezt a mémet. 😀


dugo93
Engem Klárika zaklat.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Amúgy, mást is hívogatnak, hogy menjen szavazni a fideszre és a képviselőjére vasárnap?

Feleségemet állandóan keresik ilyenekkel, ezt már meg is szoktuk. Azt hittük eddig, hogy a faterja miatt vannak meg nekik régről az adatai. Ő amúgy alapból kb semmire nem ad meg semmi ilyesmit, mégis úgy hívták, hogy a férjezett nevén szólították. Ez azt jelenti, hogy max 4 éves az adatbázisuk amiből dolgoznak.

Kerestem már amúgy neki erre megoldást, de azt mondta, hogy ezt a pár napot már kibírja. Aha, persze... Meg is kapta tőlem ezt a mémet. 😀


2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Nekem ez a Rendszerbontó koncert tűnik kockázatosnak. Nehogy ott történjen valami. Lehet hogy én kombinálom túl, de ebből a hatalomból bármit kinézek.
Matthew99
És mi történik, amit nem tud mindkét oldal a híveknek megfelelően keretezni?

Ilyenkor már nincsenek bizonytalanok. Vagy ha vannak, őket sem egy este fogja meggyőzni.

Plusz a nyilvánosságot már nem tudják elég hatékonyan tematizálni. Minden az elmúlt hetekben visszahullott rájuk. Buda Péternek köszönettel

Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Nekem ez a Rendszerbontó koncert tűnik kockázatosnak. Nehogy ott történjen valami. Lehet hogy én kombinálom túl, de ebből a hatalomból bármit kinézek.
Matthew99
Plusz ma lesz Fradi meccs is este.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Nekem ez a Rendszerbontó koncert tűnik kockázatosnak. Nehogy ott történjen valami. Lehet hogy én kombinálom túl, de ebből a hatalomból bármit kinézek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Amúgy arra gondoltam h ha belül is azt merik h vezet a Tisza akkor vajon elgondolkodnake azon hogy végső megoldásként egy sikeres onmerenylettel (ahol OV meghal) tudjak megakadályozni hogy ukrán barat kormány alakuljon Magyarországon.
Ha OV életét áldozná a hazaért azert az elég komoly tett lenne, oda kerülne a legnagyobb államférfiak köze
csebi
Már nekem is eszembe jutott, hogy csinál egy műhalált. Már csak azért is mert fél a böritől és akkor így el tud szökni külföldre. Ha meg mázlijuk van, ez meg is fordítja a választást (nem fogja). Ha meg így lesz, akkor a harmadik napon feltámad és visszatér, mint jézus. Végre felkerülne a megérdemelt polcra!

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Sikerült megnéznem asszony facebookján a husit, hát nagyon szarul néz ki a szentem. Kijöttek rajta a Palpatine ráncok.
2 hónapja
rva 4 708 — Me for President!
 24.hu/belfold/2026/04/09/orban-viktor-debrecen-orszagjaras/
Negritis, a vajda
Biztos ami biztos a város legkisebb terére szervezte a főnök. 200 ember ha elfér ott. Elég sokatmondó ez egy full fideszes városban. Ráadásul a csapó utcának háttal rakták a színpadot, ahol 5x annyian férnek el a forumig legalább.
Nemes samu09
ez azért többnek tűnik, mint 200 ember

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
@atapapa -hoz van valakinek contactja, irtam neki PM-et de s.o.s. ben kéne elérnem

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Amúgy arra gondoltam h ha belül is azt merik h vezet a Tisza akkor vajon elgondolkodnake azon hogy végső megoldásként egy sikeres onmerenylettel (ahol OV meghal) tudjak megakadályozni hogy ukrán barat kormány alakuljon Magyarországon.
Ha OV életét áldozná a hazaért azert az elég komoly tett lenne, oda kerülne a legnagyobb államférfiak köze
csebi
székrekedés közbeni hasi aorta repedés vagy mi?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!