Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Nem vendettát akarok, csak annyit, hogy működjön elrettentésként a következő generáció számára.Pedig vendettára lenne igény, és az lenne az igazán elrettentő hatású, nem egy-két balek (Zuschlag) leültetése.
peterk2005 udvari bolond
Tepper takarodj!
2 hónapja
dawyd728
4 271
Tölgyessy fan klubnak küldeném, hogy mennyire vehető komolyan a "mester":Ha már a komolyanvehetőséget említed, a poszt is kb annyira vehető komolyan mint a "mester". Megtalálta a zsák a foltját.
Ahogy már írtam, kéretik fenntartásokkal kezelni, amiket mond (a kommentekben is megy a nagy mentegetőzés, de a lényeg, hogy ordítóan sok hülyeséget beszél, csak mivel logikusnak tűnik, amit mond, ebből kifolyólag okosnak látszik)
Gyurma Pappa
Top kommenttel értek egyet.
2 hónapja
Tölgyessy fan klubnak küldeném, hogy mennyire vehető komolyan a "mester":Mondjuk itt azért elég nyilvánvaló volt, hogy az egy főre eső számokról beszélt. Ha nem is mondta ki, azért ezen a szinten fel lehet tételezni, hogy egy 80 milliós ország és egy mondjuk 5-6 milliós állam GDP-jét nem totalban hasonlítja össze.
Ahogy már írtam, kéretik fenntartásokkal kezelni, amiket mond (a kommentekben is megy a nagy mentegetőzés, de a lényeg, hogy ordítóan sok hülyeséget beszél, csak mivel logikusnak tűnik, amit mond, ebből kifolyólag okosnak látszik)
Gyurma Pappa
(Egyébként egyetértek. Én is azt értem Tölgyessyn, hogy öregszik. Kezd felszínes lenni, vannak elég hülye összehasonlításai. Például ugyanebben az előadásban a Fidesz kormány teljesítményét úgy dícsérte meg, hogy az MSZP időkből kivette a 2004-2010 időszakot és összehasonlította a Fidesz éra 2010-2019 időszakával. És volt még pár ilyen nonszensz dolga. Ettől függetlenül én még mindig szívesen meghallgatom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
wut?Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
DK fog nyerni?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Szerintem nem vagyok egyedül, amikor némi kajánsággal várom, hogy mit fognak kezdeni a NER bukása után a társutas értelmiségiek. Avagy azok a hontpolgárok, akik egyenként, jobb meggyőződésük ellenére kéredzkedtek fel a rendszer szekerére, hogy aprópénzre, hírtv interjúkra, atv műsorra, haknira stb. váltsák az értelmüket. Mert azt meg kell mondani, hogy nem hülye gyerekekről van szó. Ők nagyon is tudták, tudják, hogy mi ez a rezsim, és hogy ők mire vállalkoznak. Hosszú távú karrier-döntést hoztak, amikor elköteleződtek.Nem vagy egyedül, nehéz megállni a kajánságot, bár én próbálok nem érzelmileg belevonódni. Alapból kisstílűnek érzem a kárörömöt, sose szerettem, próbálom elkerülni. Most is így lesz, döntően csak annyit kívánok, hogy a politikai elit takarodjon el, a slepp nem érdekel. Ha megél a piacról, vagy akad neres aki fizeti, tőlem nyomja tovább. Csak ne közpénzből.
ozibozi
Azért lesz pár akit majd jó érzéssel nézek meg. Hont az egyik. Fura, mert értelmes faszi, és én az értelmes faszikat nem szoktam utálni akkor sem, ha úgy dönt, hogy besorol ide vagy oda. Attól még lehet érdekeset mondani. Azért van a bögyömben, mert amióta MP megjelent, nem képes a nevén hívni, csak mindig valami lenéző, cinikus "a megváltó" meg hasonló jelzőkkel utal rá. Ez annyira kisstílű, hogy megér egy kaján mosolyt. És nagyjából ennyi is. A Bayer féle arcok már nem érdekelnek, annyi energiát se akarok rászánni, hogy kárörvendjek.
Ha valamit sokkal jobban kívánok / szeretnék a kárörömnél az az, hogy néhány területen - közbeszerzések ahol lehet, MNB ügy, végrehajtók, gyermekvédelem - másszanak utána a legnagyobb bűnözőknek és legalább párat csukjanak le, de jó alaposan, húzós időre. Nem vendettát akarok, csak annyit, hogy működjön elrettentésként a következő generáció számára. Kelljen végre fosni fehér gallérral is, ne csak annak legyen következménye, ha átlag Mari néni nem fizeti be a számlát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
2 hónapja
Közben ex-Vajnáné is átállt: 24.hu/szorakozas/2026/04/10/rathonyi-palacsik-timea-ellenzeki-kampanyvideok/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
MP az egyetem téren lesz a főépület előtt. Ott azért van hely bőven. Ha meg a győrihez hasonló áradás lesz akkor tele rakják az egyetem sugárutat.Jaja, Dósa Nádor. Kevéske.24.hu/belfold/2026/04/09/orban-viktor-debrecen-orszagjaras/Biztos ami biztos a város legkisebb terére szervezte a főnök. 200 ember ha elfér ott. Elég sokatmondó ez egy full fideszes városban. Ráadásul a csapó utcának háttal rakták a színpadot, ahol 5x annyian férnek el a forumig legalább.
Negritis, a vajda
Nemes samu09
MP meg ugye holnap 18-tól ott zár. Gondolom Kossuth tér, és tele lesz.
Brouwerij van de Vrij
2 hónapja
Egy újabb CápaAz a Sharka Kata.
ozibozi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
www.facebook.com/share/1UTKWcufoD/?mibextid=wwXIfrez a jóember a tévés szereplésen kívül csinál egyébként bármi mást? a vizes bizniszt már eladta, nem?
ozibozi
2 hónapja
Egy újabb Cápa
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasaAzzal támadják az ellenfelet, amit ők csinálnak 2134215. felvonás.
Najó 😀
Gyurma Pappa

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
2 hónapja
Illetve meg elovehetik a szlogent h “a haza nem lehet ellenzekben”.egész idáig ott volt
Lúdas Solymi
2 hónapja
a Tisza már korlátozza is a sávszélt. ilyen gonoszak ezek.telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa14 mp 🦾
😀 tökre jogos egy ilyet csinálni, Csabi 😀
petey
Gyurma Pappa
2 hónapja
Sztereó megosztás 😄
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa14 mp 🦾
😀 tökre jogos egy ilyet csinálni, Csabi 😀
petey

2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa😀 tökre jogos egy ilyet csinálni, Csabi 😀
2 hónapja
Elnézést Biztos úr.Ahogy már írtam, kéretik fenntartásokkal kezelni, amiket mondd (a kommentekben is megy a nagy mentegetőzés, de a lényeg, hogy ordítóan sok hülyeséget beszél, csak mivel logikusnak tűnik, amit mondd, ebből kifolyólag okosnak látszik)Mit mondjak?
Gyurma Pappa
szaba
A másodikat el is nézted. Ezekkel a d szavakkal gondom van, a kitűnő érettségim majdnem ráment, szerencsére a bizottság elnöke odáig volt a törimért, meg a többi tanár is mellettem érvelt, így az egy súlyos nyelvtan hiba nem húztam le
Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21Hol kell aláírni? ☺️
2 hónapja
És tényleg baszki, 2. sor...akkor nem haluztam be, hogy ő is ott volt a pohosunk mögött 15-én...telex.hu/belfold/2026/04/10/mtva-trollfoci-antal-adrian-igazgato-kinevezesMondjuk ha kormányváltás lenne nem tudom az MTVA mennyire lenne letekerve...
Van az a pénz na...
gyurczi
bobi0092
petey
2 hónapja
akkor nem haluztam be, hogy ő is ott volt a pohosunk mögött 15-én...telex.hu/belfold/2026/04/10/mtva-trollfoci-antal-adrian-igazgato-kinevezesMondjuk ha kormányváltás lenne nem tudom az MTVA mennyire lenne letekerve...
Van az a pénz na...
gyurczi
bobi0092
