Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Nem vendettát akarok, csak annyit, hogy működjön elrettentésként a következő generáció számára.
peterk2005 udvari bolond
Pedig vendettára lenne igény, és az lenne az igazán elrettentő hatású, nem egy-két balek (Zuschlag) leültetése.

Tepper takarodj!
2 hónapja
dawyd728 4 271
Tölgyessy fan klubnak küldeném, hogy mennyire vehető komolyan a "mester":



Ahogy már írtam, kéretik fenntartásokkal kezelni, amiket mond (a kommentekben is megy a nagy mentegetőzés, de a lényeg, hogy ordítóan sok hülyeséget beszél, csak mivel logikusnak tűnik, amit mond, ebből kifolyólag okosnak látszik)
Gyurma Pappa
Ha már a komolyanvehetőséget említed, a poszt is kb annyira vehető komolyan mint a "mester". Megtalálta a zsák a foltját.
Top kommenttel értek egyet.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tölgyessy fan klubnak küldeném, hogy mennyire vehető komolyan a "mester":

Ahogy már írtam, kéretik fenntartásokkal kezelni, amiket mond (a kommentekben is megy a nagy mentegetőzés, de a lényeg, hogy ordítóan sok hülyeséget beszél, csak mivel logikusnak tűnik, amit mond, ebből kifolyólag okosnak látszik)
Gyurma Pappa
Mondjuk itt azért elég nyilvánvaló volt, hogy az egy főre eső számokról beszélt. Ha nem is mondta ki, azért ezen a szinten fel lehet tételezni, hogy egy 80 milliós ország és egy mondjuk 5-6 milliós állam GDP-jét nem totalban hasonlítja össze.

(Egyébként egyetértek. Én is azt értem Tölgyessyn, hogy öregszik. Kezd felszínes lenni, vannak elég hülye összehasonlításai. Például ugyanebben az előadásban a Fidesz kormány teljesítményét úgy dícsérte meg, hogy az MSZP időkből kivette a 2004-2010 időszakot és összehasonlította a Fidesz éra 2010-2019 időszakával. És volt még pár ilyen nonszensz dolga. Ettől függetlenül én még mindig szívesen meghallgatom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Hamarosan kezdődik!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
wut?
DK fog nyerni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nem vagyok egyedül, amikor némi kajánsággal várom, hogy mit fognak kezdeni a NER bukása után a társutas értelmiségiek. Avagy azok a hontpolgárok, akik egyenként, jobb meggyőződésük ellenére kéredzkedtek fel a rendszer szekerére, hogy aprópénzre, hírtv interjúkra, atv műsorra, haknira stb. váltsák az értelmüket. Mert azt meg kell mondani, hogy nem hülye gyerekekről van szó. Ők nagyon is tudták, tudják, hogy mi ez a rezsim, és hogy ők mire vállalkoznak. Hosszú távú karrier-döntést hoztak, amikor elköteleződtek.
ozibozi
Nem vagy egyedül, nehéz megállni a kajánságot, bár én próbálok nem érzelmileg belevonódni. Alapból kisstílűnek érzem a kárörömöt, sose szerettem, próbálom elkerülni. Most is így lesz, döntően csak annyit kívánok, hogy a politikai elit takarodjon el, a slepp nem érdekel. Ha megél a piacról, vagy akad neres aki fizeti, tőlem nyomja tovább. Csak ne közpénzből.

Azért lesz pár akit majd jó érzéssel nézek meg. Hont az egyik. Fura, mert értelmes faszi, és én az értelmes faszikat nem szoktam utálni akkor sem, ha úgy dönt, hogy besorol ide vagy oda. Attól még lehet érdekeset mondani. Azért van a bögyömben, mert amióta MP megjelent, nem képes a nevén hívni, csak mindig valami lenéző, cinikus "a megváltó" meg hasonló jelzőkkel utal rá. Ez annyira kisstílű, hogy megér egy kaján mosolyt. És nagyjából ennyi is. A Bayer féle arcok már nem érdekelnek, annyi energiát se akarok rászánni, hogy kárörvendjek.

Ha valamit sokkal jobban kívánok / szeretnék a kárörömnél az az, hogy néhány területen - közbeszerzések ahol lehet, MNB ügy, végrehajtók, gyermekvédelem - másszanak utána a legnagyobb bűnözőknek és legalább párat csukjanak le, de jó alaposan, húzós időre. Nem vendettát akarok, csak annyit, hogy működjön elrettentésként a következő generáció számára. Kelljen végre fosni fehér gallérral is, ne csak annak legyen következménye, ha átlag Mari néni nem fizeti be a számlát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
 hvg.hu/itthon/20260410_21-kutatokozpont-kozvelemeny-kutatas-bekes-2-tisza-part-gombar-david-fidesz?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwdGRjcARF3PVleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR7xV1N-RBk2yInlCfcYgdb-b-L6K2-xQbhDAu0CXZdmWB0JW6Gdw41Mos9R2w_aem_86bh1nNB77g1rQH8mplPGw
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Közben ex-Vajnáné is átállt:  24.hu/szorakozas/2026/04/10/rathonyi-palacsik-timea-ellenzeki-kampanyvideok/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
 24.hu/belfold/2026/04/09/orban-viktor-debrecen-orszagjaras/
Negritis, a vajda
Biztos ami biztos a város legkisebb terére szervezte a főnök. 200 ember ha elfér ott. Elég sokatmondó ez egy full fideszes városban. Ráadásul a csapó utcának háttal rakták a színpadot, ahol 5x annyian férnek el a forumig legalább.
Nemes samu09
Jaja, Dósa Nádor. Kevéske.

MP meg ugye holnap 18-tól ott zár. Gondolom Kossuth tér, és tele lesz.
Brouwerij van de Vrij
MP az egyetem téren lesz a főépület előtt. Ott azért van hely bőven. Ha meg a győrihez hasonló áradás lesz akkor tele rakják az egyetem sugárutat.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Egy újabb Cápa
ozibozi
Az a Sharka Kata.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
rva 4 708 — Me for President!
 www.facebook.com/share/1UTKWcufoD/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
ez a jóember a tévés szereplésen kívül csinál egyébként bármi mást? a vizes bizniszt már eladta, nem?
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Egy újabb Cápa
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
 telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa

Najó 😀
Gyurma Pappa
Azzal támadják az ellenfelet, amit ők csinálnak 2134215. felvonás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/668033845_1264709935847684_6846429390655254986_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1350&ctp=p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=DBKIPC29Hd4Q7kNvwHjfgQ7&_nc_oc=AdpAk0ri0Bk4ExTu8q6ZqLVmzTB65L1FezpW9Z0Aa_aZVbNjF_FTMXVGBB0CTBfsTTQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=dkw1lv5YaQt_kD4_WIuncQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9U44jfL3Qnu6njimASKM_nOwFSKcmnrAXezgZTfNyj7w&oe=6A460339
Partizán
Korábban elzárkózott a politikai nyilatkozatoktól, ma mégis a Fidesz elleni szavazásra buzdított Balogh Levente nagyvállalkozó, a Cápák között című tévéműsor egyik állandó szereplője. Ma este a...
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Illetve meg elovehetik a szlogent h “a haza nem lehet ellenzekben”.
Lúdas Solymi
egész idáig ott volt
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa

😀 tökre jogos egy ilyet csinálni, Csabi 😀
petey
14 mp 🦾
Gyurma Pappa
a Tisza már korlátozza is a sávszélt. ilyen gonoszak ezek.

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Sztereó megosztás 😄
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa

😀 tökre jogos egy ilyet csinálni, Csabi 😀
petey
14 mp 🦾

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa

😀 tökre jogos egy ilyet csinálni, Csabi 😀

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 telex.hu/belfold/2026/04/10/domotor-csaba-fidesz-demokracia-kozpont-a-tiszas-valasztasi-csalasok-megakadalyozasa

Najó 😀

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Ahogy már írtam, kéretik fenntartásokkal kezelni, amiket mondd (a kommentekben is megy a nagy mentegetőzés, de a lényeg, hogy ordítóan sok hülyeséget beszél, csak mivel logikusnak tűnik, amit mondd, ebből kifolyólag okosnak látszik)
Gyurma Pappa
Mit mondjak?
szaba
Elnézést Biztos úr.

A másodikat el is nézted. Ezekkel a d szavakkal gondom van, a kitűnő érettségim majdnem ráment, szerencsére a bizottság elnöke odáig volt a törimért, meg a többi tanár is mellettem érvelt, így az egy súlyos nyelvtan hiba nem húztam le

Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 telex.hu/belfold/2026/04/10/mtva-trollfoci-antal-adrian-igazgato-kinevezes

Van az a pénz na...
gyurczi
Mondjuk ha kormányváltás lenne nem tudom az MTVA mennyire lenne letekerve...
bobi0092
akkor nem haluztam be, hogy ő is ott volt a pohosunk mögött 15-én...
petey
És tényleg baszki, 2. sor...

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 telex.hu/belfold/2026/04/10/mtva-trollfoci-antal-adrian-igazgato-kinevezes

Van az a pénz na...
gyurczi
Mondjuk ha kormányváltás lenne nem tudom az MTVA mennyire lenne letekerve...
bobi0092
akkor nem haluztam be, hogy ő is ott volt a pohosunk mögött 15-én...