Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Nem vagyok otthonos ebbe, most vmi Czutor fivérek zenéltek, hatalmas 💩, mint vmi rossz paródia lenne.Apa és fia. Czutor Zoli volt a Nyers meg a Belmondo frontembere.
steelwolf
Sose volt A-kategória.
2 hónapja
A régi fidesz és az említett korábbi jobbos pártok értékrendjét most a Tisza képviseli. Mi ezen a meglepő?A szavazótáborok persze cserélődtek és ez néha a körzetek színeiben is megmutatkozik (budai elit kerületek ma már nem fideszesek, miközben Salgótarján 2010 óta az), de azért bizonyos körzetek a rendszerváltás óta akkor is azonos képet mutattak. Angyalföld mindig MSZP-s volt, Bács-Kiskun meg szinte mindig fideszes vagy a beléjük integrált korábbi jobbos pártokra szavazott.Honnan veszed, h a 90-es évek tipikus fideszes, kisgazda, mdf szavazója ma fidesz-kdnp szavazó? Sokkal több hasonlóság van a mostani fidesz szavazó és a 2010, de főleg 2002 előtti mszp szavazó között, mint a mostani fideszes és akkori fideszes között... Az akkori panelprolizás pl ma elképzelhetetlen lenne. Ott van a városi törzsbázisa ma a fidesznek.. De a sor folytatható a budai elit kerületekkel is, amik a legtiszásabbak pedig pl 2006-ban durván azok voltak a legfideszesebbek..A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.wut?Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Teljesen megváltozott a fidesz és így a szavazótábora is. Aki elvből szavazott a Fideszre vagy protest szavazott az MSZP ellen '98 és '06 között az ma biztos nem Fideszre szavaz. Persze vannak olyanok, akik törzsként tekintenek egy pártra és tűzön-vízen keresztül követik a pártjukat, de azok szerintem kisebbségben vannak a társadalomban. Akiknek csak az számít, hogy a korábban kiválasztódott kedvenc csapatuk nyerjen bármi áron. Akit nem az boldogít, h a köztes 4 évben az általa választott vezetők milyen szinten képviselték őt és az ő érdekeit, hanem csak az, h az ő csapata nyerjen, és érezze azt az eufóriát ami egy választási győzelemmel jár..
dawyd728
Kampman
2 hónapja
Nem vagyok otthonos ebbe, most vmi Czutor fivérek zenéltek, hatalmas 💩, mint vmi rossz paródia lenne.Este Fradi-meccs, lehetnek meg izgi dolgok.megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.lebénul a város, hajnalig buli a körúton, aztán jönnek a TEK-esek
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
mate93
Löfli
Stez
2 hónapja
Remélem Orbán Grúziás mondatait is be fogják játszani!
2 hónapja
Este Fradi-meccs, lehetnek meg izgi dolgok.megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.lebénul a város, hajnalig buli a körúton, aztán jönnek a TEK-esek
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
mate93
Löfli
2 hónapja
megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.lebénul a város, hajnalig buli a körúton, aztán jönnek a TEK-esek
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
mate93

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
A szavazótáborok persze cserélődtek és ez néha a körzetek színeiben is megmutatkozik (budai elit kerületek ma már nem fideszesek, miközben Salgótarján 2010 óta az), de azért bizonyos körzetek a rendszerváltás óta akkor is azonos képet mutattak. Angyalföld mindig MSZP-s volt, Bács-Kiskun meg szinte mindig fideszes vagy a beléjük integrált korábbi jobbos pártokra szavazott.Honnan veszed, h a 90-es évek tipikus fideszes, kisgazda, mdf szavazója ma fidesz-kdnp szavazó? Sokkal több hasonlóság van a mostani fidesz szavazó és a 2010, de főleg 2002 előtti mszp szavazó között, mint a mostani fideszes és akkori fideszes között... Az akkori panelprolizás pl ma elképzelhetetlen lenne. Ott van a városi törzsbázisa ma a fidesznek.. De a sor folytatható a budai elit kerületekkel is, amik a legtiszásabbak pedig pl 2006-ban durván azok voltak a legfideszesebbek..A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.wut?Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Teljesen megváltozott a fidesz és így a szavazótábora is. Aki elvből szavazott a Fideszre vagy protest szavazott az MSZP ellen '98 és '06 között az ma biztos nem Fideszre szavaz. Persze vannak olyanok, akik törzsként tekintenek egy pártra és tűzön-vízen keresztül követik a pártjukat, de azok szerintem kisebbségben vannak a társadalomban. Akiknek csak az számít, hogy a korábban kiválasztódott kedvenc csapatuk nyerjen bármi áron. Akit nem az boldogít, h a köztes 4 évben az általa választott vezetők milyen szinten képviselték őt és az ő érdekeit, hanem csak az, h az ő csapata nyerjen, és érezze azt az eufóriát ami egy választási győzelemmel jár..
dawyd728
2 hónapja
megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
2 hónapja
Én is csak még beugrok beerselectionbeegeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszaraÓrák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
mate93
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
Európa Kiadóvégre valami normális zenemár a Központi Hatalom? arra vártam hogy a DPK számukat fogják játszani. aztán csak eljátszották legalább a refrént
Löfli
deyell

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
remélem Puskinba eljutok azért 😀egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszaraÓrák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
mate93
nagylaza, főpohárnok

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
végre valami normális zenemár a Központi Hatalom? arra vártam hogy a DPK számukat fogják játszani. aztán csak eljátszották legalább a refrént
Löfli
built for this shit
2 hónapja
Ha jó idő lenne, akkor mi lenneegeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszaraÓrák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
mate93
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszaraÓrák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
mate93
2 hónapja
végre valami normális zene

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
dawyd728
4 271
Honnan veszed, h a 90-es évek tipikus fideszes, kisgazda, mdf szavazója ma fidesz-kdnp szavazó? Sokkal több hasonlóság van a mostani fidesz szavazó és a 2010, de főleg 2002 előtti mszp szavazó között, mint a mostani fideszes és akkori fideszes között... Az akkori panelprolizás pl ma elképzelhetetlen lenne. Ott van a városi törzsbázisa ma a fidesznek.. De a sor folytatható a budai elit kerületekkel is, amik a legtiszásabbak pedig pl 2006-ban durván azok voltak a legfideszesebbek..A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.wut?Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Teljesen megváltozott a fidesz és így a szavazótábora is. Aki elvből szavazott a Fideszre vagy protest szavazott az MSZP ellen '98 és '06 között az ma biztos nem Fideszre szavaz. Persze vannak olyanok, akik törzsként tekintenek egy pártra és tűzön-vízen keresztül követik a pártjukat, de azok szerintem kisebbségben vannak a társadalomban. Akiknek csak az számít, hogy a korábban kiválasztódott kedvenc csapatuk nyerjen bármi áron. Akit nem az boldogít, h a köztes 4 évben az általa választott vezetők milyen szinten képviselték őt és az ő érdekeit, hanem csak az, h az ő csapata nyerjen, és érezze azt az eufóriát ami egy választási győzelemmel jár..
2 hónapja
Ahogy valószínűleg most is.A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.wut?Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
És ezek a "jobboldaliak" most MP-re szavaznak.
Baloldalnak a Tiszát már csak a sosemmúló gyurcsánytakaroggy-flowba ragadt tájékozatlan vérfideszesek mondják.
2 hónapja
Ha már a komolyanvehetőséget említed, a poszt is kb annyira vehető komolyan mint a "mester". Megtalálta a zsák a foltját.Persze, csak szép pillanatkép volt. Az egész beszélgetés tragédia.
Top kommenttel értek egyet.
dawyd728
Egyébként közben az egész USA attól szenved, hogy a kaja milyen drága, de azért a németek nem szenvednek a magas tojás árak miatt.
PPP-n nézve (az sokkal reálisabb, mint a nominal GDP) németek valahol középmezőnyben vannak. De egyébként bármikor élnék inkább a német vidéken, mint a vele kb. egy szinten lévő Ohio vidéki részén...

2 hónapja
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszara
2 hónapja
A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.wut?Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
2 hónapja
Sajnos Honttal néha összefutok a Kisüzemben, nála a társutasság közismert szenvedélyek finanszírozására kell.Szerintem nem vagyok egyedül, amikor némi kajánsággal várom, hogy mit fognak kezdeni a NER bukása után a társutas értelmiségiek. Avagy azok a hontpolgárok, akik egyenként, jobb meggyőződésük ellenére kéredzkedtek fel a rendszer szekerére, hogy aprópénzre, hírtv interjúkra, atv műsorra, haknira stb. váltsák az értelmüket. Mert azt meg kell mondani, hogy nem hülye gyerekekről van szó. Ők nagyon is tudták, tudják, hogy mi ez a rezsim, és hogy ők mire vállalkoznak. Hosszú távú karrier-döntést hoztak, amikor elköteleződtek.Nem vagy egyedül, nehéz megállni a kajánságot, bár én próbálok nem érzelmileg belevonódni. Alapból kisstílűnek érzem a kárörömöt, sose szerettem, próbálom elkerülni. Most is így lesz, döntően csak annyit kívánok, hogy a politikai elit takarodjon el, a slepp nem érdekel. Ha megél a piacról, vagy akad neres aki fizeti, tőlem nyomja tovább. Csak ne közpénzből.
ozibozi
Azért lesz pár akit majd jó érzéssel nézek meg. Hont az egyik. Fura, mert értelmes faszi, és én az értelmes faszikat nem szoktam utálni akkor sem, ha úgy dönt, hogy besorol ide vagy oda. Attól még lehet érdekeset mondani. Azért van a bögyömben, mert amióta MP megjelent, nem képes a nevén hívni, csak mindig valami lenéző, cinikus "a megváltó" meg hasonló jelzőkkel utal rá. Ez annyira kisstílű, hogy megér egy kaján mosolyt. És nagyjából ennyi is. A Bayer féle arcok már nem érdekelnek, annyi energiát se akarok rászánni, hogy kárörvendjek.
Ha valamit sokkal jobban kívánok / szeretnék a kárörömnél az az, hogy néhány területen - közbeszerzések ahol lehet, MNB ügy, végrehajtók, gyermekvédelem - másszanak utána a legnagyobb bűnözőknek és legalább párat csukjanak le, de jó alaposan, húzós időre. Nem vendettát akarok, csak annyit, hogy működjön elrettentésként a következő generáció számára. Kelljen végre fosni fehér gallérral is, ne csak annak legyen következménye, ha átlag Mari néni nem fizeti be a számlát.
peterk2005 udvari bolond
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
kész, betelt a pohár, elírták a nevemet, nem szavazok Viktorra

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!