Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 444 — #NoStress
Nem vagyok otthonos ebbe, most vmi Czutor fivérek zenéltek, hatalmas 💩, mint vmi rossz paródia lenne.
steelwolf
Apa és fia. Czutor Zoli volt a Nyers meg a Belmondo frontembere.
Sose volt A-kategória.

2 hónapja
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
wut?
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.

Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Honnan veszed, h a 90-es évek tipikus fideszes, kisgazda, mdf szavazója ma fidesz-kdnp szavazó? Sokkal több hasonlóság van a mostani fidesz szavazó és a 2010, de főleg 2002 előtti mszp szavazó között, mint a mostani fideszes és akkori fideszes között... Az akkori panelprolizás pl ma elképzelhetetlen lenne. Ott van a városi törzsbázisa ma a fidesznek.. De a sor folytatható a budai elit kerületekkel is, amik a legtiszásabbak pedig pl 2006-ban durván azok voltak a legfideszesebbek..
Teljesen megváltozott a fidesz és így a szavazótábora is. Aki elvből szavazott a Fideszre vagy protest szavazott az MSZP ellen '98 és '06 között az ma biztos nem Fideszre szavaz. Persze vannak olyanok, akik törzsként tekintenek egy pártra és tűzön-vízen keresztül követik a pártjukat, de azok szerintem kisebbségben vannak a társadalomban. Akiknek csak az számít, hogy a korábban kiválasztódott kedvenc csapatuk nyerjen bármi áron. Akit nem az boldogít, h a köztes 4 évben az általa választott vezetők milyen szinten képviselték őt és az ő érdekeit, hanem csak az, h az ő csapata nyerjen, és érezze azt az eufóriát ami egy választási győzelemmel jár..
dawyd728
A szavazótáborok persze cserélődtek és ez néha a körzetek színeiben is megmutatkozik (budai elit kerületek ma már nem fideszesek, miközben Salgótarján 2010 óta az), de azért bizonyos körzetek a rendszerváltás óta akkor is azonos képet mutattak. Angyalföld mindig MSZP-s volt, Bács-Kiskun meg szinte mindig fideszes vagy a beléjük integrált korábbi jobbos pártokra szavazott.
Kampman
A régi fidesz és az említett korábbi jobbos pártok értékrendjét most a Tisza képviseli. Mi ezen a meglepő?
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
mate93
lebénul a város, hajnalig buli a körúton, aztán jönnek a TEK-esek
Löfli
Este Fradi-meccs, lehetnek meg izgi dolgok.
Stez
Nem vagyok otthonos ebbe, most vmi Czutor fivérek zenéltek, hatalmas 💩, mint vmi rossz paródia lenne.
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Remélem Orbán Grúziás mondatait is be fogják játszani!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
mate93
lebénul a város, hajnalig buli a körúton, aztán jönnek a TEK-esek
Löfli
Este Fradi-meccs, lehetnek meg izgi dolgok.

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
mate93
lebénul a város, hajnalig buli a körúton, aztán jönnek a TEK-esek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
wut?
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.

Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Honnan veszed, h a 90-es évek tipikus fideszes, kisgazda, mdf szavazója ma fidesz-kdnp szavazó? Sokkal több hasonlóság van a mostani fidesz szavazó és a 2010, de főleg 2002 előtti mszp szavazó között, mint a mostani fideszes és akkori fideszes között... Az akkori panelprolizás pl ma elképzelhetetlen lenne. Ott van a városi törzsbázisa ma a fidesznek.. De a sor folytatható a budai elit kerületekkel is, amik a legtiszásabbak pedig pl 2006-ban durván azok voltak a legfideszesebbek..
Teljesen megváltozott a fidesz és így a szavazótábora is. Aki elvből szavazott a Fideszre vagy protest szavazott az MSZP ellen '98 és '06 között az ma biztos nem Fideszre szavaz. Persze vannak olyanok, akik törzsként tekintenek egy pártra és tűzön-vízen keresztül követik a pártjukat, de azok szerintem kisebbségben vannak a társadalomban. Akiknek csak az számít, hogy a korábban kiválasztódott kedvenc csapatuk nyerjen bármi áron. Akit nem az boldogít, h a köztes 4 évben az általa választott vezetők milyen szinten képviselték őt és az ő érdekeit, hanem csak az, h az ő csapata nyerjen, és érezze azt az eufóriát ami egy választási győzelemmel jár..
dawyd728
A szavazótáborok persze cserélődtek és ez néha a körzetek színeiben is megmutatkozik (budai elit kerületek ma már nem fideszesek, miközben Salgótarján 2010 óta az), de azért bizonyos körzetek a rendszerváltás óta akkor is azonos képet mutattak. Angyalföld mindig MSZP-s volt, Bács-Kiskun meg szinte mindig fideszes vagy a beléjük integrált korábbi jobbos pártokra szavazott.
2 hónapja
mate93 New Orleans Saints 597
megkockaztatom, hogy itt kozel fel millio ember lesz az este vegere.
a hosok tere, andrassy, dozsa gyorgy ut csordultig televan a legi felvetelek alapjan. vartam, hogy sokan lesznek, de ez megdobbento
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszara
mate93
Órák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
nagylaza, főpohárnok
Én is csak még beugrok beerselectionbe

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
végre valami normális zene
Löfli
már a Központi Hatalom? arra vártam hogy a DPK számukat fogják játszani. aztán csak eljátszották legalább a refrént
deyell
Európa Kiadó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszara
mate93
Órák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
nagylaza, főpohárnok
remélem Puskinba eljutok azért 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
végre valami normális zene
Löfli
már a Központi Hatalom? arra vártam hogy a DPK számukat fogják játszani. aztán csak eljátszották legalább a refrént

built for this shit

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Bazdmeg, mennyien vannak
dugo93
Nézd, Andikám, tömeg!
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Bazdmeg, mennyien vannak

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszara
mate93
Órák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ha jó idő lenne, akkor mi lenne
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszara
mate93
Órák óta ömlik a nép az Andrássy úton a Hősök tere felé, vannak, akik a Nyugatitól mennek gyalog, mert tele a 4-6-os. Tiszta Vúdsztok. Lassan én is indulok.🙂
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
végre valami normális zene


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
 www.economx.hu/belfold/2026/04/10/egeszsegugy-osszeomlas-betegek-varolistak-orvoshiany-eltitkolt-palyazatok/
2 hónapja
dawyd728 4 271
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
wut?
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.

Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Honnan veszed, h a 90-es évek tipikus fideszes, kisgazda, mdf szavazója ma fidesz-kdnp szavazó? Sokkal több hasonlóság van a mostani fidesz szavazó és a 2010, de főleg 2002 előtti mszp szavazó között, mint a mostani fideszes és akkori fideszes között... Az akkori panelprolizás pl ma elképzelhetetlen lenne. Ott van a városi törzsbázisa ma a fidesznek.. De a sor folytatható a budai elit kerületekkel is, amik a legtiszásabbak pedig pl 2006-ban durván azok voltak a legfideszesebbek..
Teljesen megváltozott a fidesz és így a szavazótábora is. Aki elvből szavazott a Fideszre vagy protest szavazott az MSZP ellen '98 és '06 között az ma biztos nem Fideszre szavaz. Persze vannak olyanok, akik törzsként tekintenek egy pártra és tűzön-vízen keresztül követik a pártjukat, de azok szerintem kisebbségben vannak a társadalomban. Akiknek csak az számít, hogy a korábban kiválasztódott kedvenc csapatuk nyerjen bármi áron. Akit nem az boldogít, h a köztes 4 évben az általa választott vezetők milyen szinten képviselték őt és az ő érdekeit, hanem csak az, h az ő csapata nyerjen, és érezze azt az eufóriát ami egy választási győzelemmel jár..
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 444 — #NoStress
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
wut?
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.

Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
Kampman
Ahogy valószínűleg most is.
És ezek a "jobboldaliak" most MP-re szavaznak.
Baloldalnak a Tiszát már csak a sosemmúló gyurcsánytakaroggy-flowba ragadt tájékozatlan vérfideszesek mondják.

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Ha már a komolyanvehetőséget említed, a poszt is kb annyira vehető komolyan mint a "mester". Megtalálta a zsák a foltját.
Top kommenttel értek egyet.
dawyd728
Persze, csak szép pillanatkép volt. Az egész beszélgetés tragédia.

Egyébként közben az egész USA attól szenved, hogy a kaja milyen drága, de azért a németek nem szenvednek a magas tojás árak miatt.

PPP-n nézve (az sokkal reálisabb, mint a nominal GDP) németek valahol középmezőnyben vannak. De egyébként bármikor élnék inkább a német vidéken, mint a vele kb. egy szinten lévő Ohio vidéki részén...

2 hónapja
mate93 New Orleans Saints 597
egeszen elkepeszto, hogy mennyien vannak mar most a hosok teren. 6 orakor itt 100 ezer+ ember lesz. jo latni, hogy vegre valahara megmozdult az orszag 2026 tavaszara
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Taktikai szavazás is frissült, egyúttal ez már a végső előrejelzés. 85-21
Hol kell aláírni? ☺️
esanders10
A tévedés jogát továbbra is fenntartva egészen bizarrnak tűnik a full balos Bács-Kiskun megye.

Mondjuk a Medián agymenésénél egy fokkal reálisabb, ez kétségtelen.
Kampman
wut?
DK fog nyerni?
Negritis, a vajda
A hagyományos kategóriák szerint beszéltem, persze félreérthető, ha az ember logikusan belegondol.

Szóval nehezen képzelek el egy tiszás többségű Bács-Kiskunt, az egyik legmasszívabban fideszes/kisgazda/mdf-es megye volt mindig.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Szerintem nem vagyok egyedül, amikor némi kajánsággal várom, hogy mit fognak kezdeni a NER bukása után a társutas értelmiségiek. Avagy azok a hontpolgárok, akik egyenként, jobb meggyőződésük ellenére kéredzkedtek fel a rendszer szekerére, hogy aprópénzre, hírtv interjúkra, atv műsorra, haknira stb. váltsák az értelmüket. Mert azt meg kell mondani, hogy nem hülye gyerekekről van szó. Ők nagyon is tudták, tudják, hogy mi ez a rezsim, és hogy ők mire vállalkoznak. Hosszú távú karrier-döntést hoztak, amikor elköteleződtek.
ozibozi
Nem vagy egyedül, nehéz megállni a kajánságot, bár én próbálok nem érzelmileg belevonódni. Alapból kisstílűnek érzem a kárörömöt, sose szerettem, próbálom elkerülni. Most is így lesz, döntően csak annyit kívánok, hogy a politikai elit takarodjon el, a slepp nem érdekel. Ha megél a piacról, vagy akad neres aki fizeti, tőlem nyomja tovább. Csak ne közpénzből.

Azért lesz pár akit majd jó érzéssel nézek meg. Hont az egyik. Fura, mert értelmes faszi, és én az értelmes faszikat nem szoktam utálni akkor sem, ha úgy dönt, hogy besorol ide vagy oda. Attól még lehet érdekeset mondani. Azért van a bögyömben, mert amióta MP megjelent, nem képes a nevén hívni, csak mindig valami lenéző, cinikus "a megváltó" meg hasonló jelzőkkel utal rá. Ez annyira kisstílű, hogy megér egy kaján mosolyt. És nagyjából ennyi is. A Bayer féle arcok már nem érdekelnek, annyi energiát se akarok rászánni, hogy kárörvendjek.

Ha valamit sokkal jobban kívánok / szeretnék a kárörömnél az az, hogy néhány területen - közbeszerzések ahol lehet, MNB ügy, végrehajtók, gyermekvédelem - másszanak utána a legnagyobb bűnözőknek és legalább párat csukjanak le, de jó alaposan, húzós időre. Nem vendettát akarok, csak annyit, hogy működjön elrettentésként a következő generáció számára. Kelljen végre fosni fehér gallérral is, ne csak annak legyen következménye, ha átlag Mari néni nem fizeti be a számlát.
peterk2005 udvari bolond
Sajnos Honttal néha összefutok a Kisüzemben, nála a társutasság közismert szenvedélyek finanszírozására kell.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kész, betelt a pohár, elírták a nevemet, nem szavazok Viktorra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!