Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/transtelex/2026/04/08/tisza-part-sepsiszentgyorgi-veres-tiltakozas

Jól elvannak


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Na, egy kit szopott le verbálisan Szijjártó bingó az utolsó pár napra? Észak-Korea? Afganisztán?
somoskovig
csád



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nah már osztom is meg a többiekkel mert nem tudtuk ki ő és miért jó ez neki 😀 köszi
Josszi
Ne bántsátok, kicsit flúgos, de ártalmatlan. (DK-s, na...)
nagylaza, főpohárnok
Szimpatikus figura, ha látom majd veszek neki egy sört 😁

De ha ilyen arcai vannak talonban a dk-nak, csebi a végén nem a kutyákra fog ikszelni, hanem Klárikámékra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
nah már osztom is meg a többiekkel mert nem tudtuk ki ő és miért jó ez neki 😀 köszi
Josszi
Ne bántsátok, kicsit flúgos, de ártalmatlan. (DK-s, na...)
nagylaza, főpohárnok
tudom, dehogy bántjuk, többiek is sztoikusan viselték, ma sem bántott csak 10m kiabált picit meg köpködött, sajnálom is, minden ok

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
nah már osztom is meg a többiekkel mert nem tudtuk ki ő és miért jó ez neki 😀 köszi
Josszi
Ne bántsátok, kicsit flúgos, de ártalmatlan. (DK-s, na...)
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ezt a Medián mérést nagyon nem tudom elhinni.
...


Ez így totális képtelenségnek tűnik nekem. Vagy én nézek egy teljesen más meccset, de most már végképp nem tudom. Mindenesetre, egyelőre a Mediánt továbbra is megbízhatóbb kutatók közé tartozónak gondolom.
FuckYoElonMusk
Ez kizárt. Aki ilyenekről fantáziál, azt nagyon súlyos csalódás fogja érni.
Kezdve azzal, hogy a fideszt rendszeresen alulmérték, (a medián is) az ellenzéket pedig túl. Illetve nem számol -nyilvánvalóan nem is számolhat- a csalásokkal, plusz még mindig rengeteg a bizonytalan (nem nyilatkozó) akik annyian vannak, hogy adott esetben teljesen elvihetik az eredményt.

Ha stabilan 10% fölött van a tisza előnye, akkor nyerhetnek. Ha annál kevesebb, akkor az alulmérés + csalások miatt az valóságban döntetlen közeli lesz, amiben benne van a fidesz w is.

Én erre készülök. Kicsi w ide vagy oda. Szerintem ez a realitás.
Jan
a Medián a 2024-es EP választás előtt túlmérte a fideszt, méghozzá 6 százalékponttal. a Tiszát mérte alul akkor 2 százalékponttal.
deyell
Országgyűlésin szerintem alulmérte, vagy legalább is kevesebb mandátumot számolt nekik, mint amennyi valójában lett.

szerk: és abban teljesen egyetértek veled, hogy tolna2 esélytelen. Életem legnagyobb pozitiv meglepetése lenne az itteni emberekben, ha hozná a tisza, de igazából ezt nem látom jönni.
Jan
Én Dombóváron, már hogy magában a városban simán kinézem, hogy 50 százalékot is hoz a Tisza.
Bonyhád és környéke kérdés, hogy a nemzeties, jobbos, konzervatív keresztény irány a mérvadó - mert akkor lehet itt is átvándorlás a Tisza felé -, vagy maga a fidesz a menő. Meg persze a rengeteg apró falu sem teszi könnyebbé a helyzetet. De ismerős önkénteskedik, szerinte a kisebb falvakban is van remény.
dancogo
Bonnhard aztán a legnépnemzetibb, németek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
bobi0092
Sobri nem hagyja el Zuglót 😁
warr_b
ő az 😀

3 napos kb
mai:

Josszi
Ja, én is most kerestem rá:
 mindenszo.hu/ime-a-dk-uj-koztarsasagi-elnok-jeloltje-tablas-jozsi-de-tenyleg-most-mit-akar-dk/?utm_source=chatgpt.com
Tüntetésekről ismerem, csak nem Táblás, hanem Kordonbontó Józsi becenéven.
nagylaza, főpohárnok
nah már osztom is meg a többiekkel mert nem tudtuk ki ő és miért jó ez neki 😀 köszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
bobi0092
Sobri nem hagyja el Zuglót 😁
warr_b
ő az 😀

3 napos kb
mai:

Josszi
Ja, én is most kerestem rá:
 mindenszo.hu/ime-a-dk-uj-koztarsasagi-elnok-jeloltje-tablas-jozsi-de-tenyleg-most-mit-akar-dk/?utm_source=chatgpt.com
Tüntetésekről ismerem, csak nem Táblás, hanem Kordonbontó Józsi becenéven.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
bobi0092
Sobri nem hagyja el Zuglót 😁
warr_b
ő az 😀

3 napos kb
mai:

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
OV páncélautója 1,5 méterre gurult el előttem Sopronban. Meglepődtem.
Le van zárva a komplett belváros, elég nagy tömeg van, de nincs tumultus.
A Tűztoronynál lévő kicsi térből kerítettek el egy még kisebb részt.
Willie Parker
Hány buszt látsz?
SBL
Nincsenek buszok a tér közelében, de távolabb volt 2-3. Èn igazából a Dr Min Elnök Úr konvojával szembedültem 3-szor is, 6 autóból állt.
Az egyik VW kisbusz a Magyar úton lévő mini-MOL kúton tankolt, oda ki volt vezérelve 2 rendőrautó is
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 444.hu/2026/04/08/magyar-peter-beszed-kozben-kostolta-be-az-orosz-propagandistat-lachazan-a-tomeg-pedig-ruszkik-haza-skandalasban-tort-ki?utm_content=bufferee15a&utm_medium=444&utm_source=X&utm_campaign=444

lol

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
bobi0092
Sobri nem hagyja el Zuglót 😁
warr_b
A Lövölde tér egyik fele már a VII. kerületnek az a része, amit hozzácsaptak a zuglói OEVK-hoz.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
bobi0092
Sobri nem hagyja el Zuglót 😁
warr_b
A teraszt se
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
büdös francba tényleg kezdhetem készíttetni a pócsjánosos kartonembert
Josszi
wut?!
Negritis, a vajda
 youtu.be/8EHV9LDchyE?is=Hi_FGh7pIlMtBKyq
dugo93
vágom kia pócs, az mp-s faszságait is
azt nem hogy miért kell josszinak gyártani belőle kartonembert
Negritis, a vajda
én balga megigértem hogy ha bukik a fidesz mivel hianyozni fog neki a kartonember akkor kap egy pócsjánososot tőlem, amit elvileg egy kocsmában a pol topik tagjainak jelenlétében kell majd átadnom

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 telex.hu/zacc/2026/01/15/pocs-janos-kartonfigura-magyar-peter-babu
Azért Pócs János hiányozni fog.
Dzsokijuing
ha bukik a fidesz eskü csináltatok neked egy életnagyságú pócsjános kartonfigurát 😀
Josszi
Összehívjuk egy kocsmába a teljes Politika topik őt és ünnepélyesen átadod 😀
Dzsokijuing
megbeszéltük 😀
Josszi
megtaláltam... 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
bobi0092
Sobri nem hagyja el Zuglót 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
nagylaza, főpohárnok
Sobri?!?!
Pedig a fórumon másmilyennek ismeri meg az olvasó...
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
büdös francba tényleg kezdhetem készíttetni a pócsjánosos kartonembert
Josszi
wut?!
Negritis, a vajda
 youtu.be/8EHV9LDchyE?is=Hi_FGh7pIlMtBKyq
dugo93
vágom kia pócs, az mp-s faszságait is
azt nem hogy miért kell josszinak gyártani belőle kartonembert

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott
Josszi
Elmondásod alapján tudom, ki ő. Ismerem. Józsinak hívják.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
nagylaza, főpohárnok
akkor lemaradtál az "érdekes" dk-s bácsiról, Lövöldén meg a Hunyadin szokott "támadni" a pultokra, síppal dobbal nádihgedűvel meg k nagy DK táblákkal, ma nem volt nála tábla csak elmondta a szokásos MP náci, mi is azok vagyunk, majd köpködött mint egy vipera majd egy hajrá DK kiáltással elviharzott

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
 www.facebook.com/share/r/1ERknhQSbr/?mibextid=wwXIfr
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 444.hu/2026/04/08/ujabb-kipakolo-rendor-az-nni-kiberbunozes-elleni-osztalyanak-ajtajara-kodolva-irtak-ki-hogy-fuck-orban-fuck-putyin
Elképesztően mértékben nő a hősök száma 😉
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
most értem haza az egész naos pultozásból, délelött Lövölde tér, du meg westend bejárat, és erre olvasom a mediánt , hát srácok, tegnap tegnapelött valami átbillent az emberekben, ma legalább 3 ember mesélte hogy apja, anyja, nagyanyja tiszára fogja húzni az x-et (1 ex dk, 2 ex fidesz szavazó) űgy látom elkezdődőtt az erősebbhez tartozás szívóhatása müködni, kezdem elhinni hogy meglehet a 2/3-ad, ja és ma csak egyszer küldtek el a büdöspicsába, a tegnapi 1db mocskos hazaáruló patkány és 1db komcsizsidó (ez tipikusan 70körül férfiaktól jön) után ez is javuló tendenciát jelez nekem
Josszi
Szerencséd, hogy délelőttöt mondtál, mert du. 2 körül jártam a Lövöldén, és nem láttam semmiféle tiszás pultot.🙂 Egyébként pedig: köszönet a nép nevében! (Neked is és mindenki másnak a fórumról, aki vállalta az önkénteskedést a kampányban.)
2 hónapja
FuckYoElonMusk New England Patriots 417
Én ezt a Medián mérést nagyon nem tudom elhinni.
...


Ez így totális képtelenségnek tűnik nekem. Vagy én nézek egy teljesen más meccset, de most már végképp nem tudom. Mindenesetre, egyelőre a Mediánt továbbra is megbízhatóbb kutatók közé tartozónak gondolom.
FuckYoElonMusk
Ez kizárt. Aki ilyenekről fantáziál, azt nagyon súlyos csalódás fogja érni.
Kezdve azzal, hogy a fideszt rendszeresen alulmérték, (a medián is) az ellenzéket pedig túl. Illetve nem számol -nyilvánvalóan nem is számolhat- a csalásokkal, plusz még mindig rengeteg a bizonytalan (nem nyilatkozó) akik annyian vannak, hogy adott esetben teljesen elvihetik az eredményt.

Ha stabilan 10% fölött van a tisza előnye, akkor nyerhetnek. Ha annál kevesebb, akkor az alulmérés + csalások miatt az valóságban döntetlen közeli lesz, amiben benne van a fidesz w is.

Én erre készülök. Kicsi w ide vagy oda. Szerintem ez a realitás.
Jan
a Medián a 2024-es EP választás előtt túlmérte a fideszt, méghozzá 6 százalékponttal. a Tiszát mérte alul akkor 2 százalékponttal.
deyell
Országgyűlésin szerintem alulmérte, vagy legalább is kevesebb mandátumot számolt nekik, mint amennyi valójában lett.

szerk: és abban teljesen egyetértek veled, hogy tolna2 esélytelen. Életem legnagyobb pozitiv meglepetése lenne az itteni emberekben, ha hozná a tisza, de igazából ezt nem látom jönni.
Jan
2022. március 24-26 adatfelvétellel a a Medián utolsó mérése (április 3-án volt a választás):



Mandátum-eloszlás szintjén a Fidesznél nem tévedtek nagyot, végül 135 helye lett a Fidesznek, viszont az Összefogásnál igen, ők mindössze 57 helyet szereztek. Illetve a Mi Hazánkkal és a német nemzetiségi képviselővel nem számoltak (6 és 1 mandátum).
FuckYoElonMusk
Ha a fidesznek 128-at számoltak de 135 lett, az ellenzéknek 71-et, de 57 lett, akkor az pontosan az amit én írtam: a fidezt alulmérték, az ellenzéket pedig túl.
És szerintem idén sincs másként.
Jan
A Medián mandátumtippje 5%-ot tévedett a Fidesz esetében, ami egészen jónak mondható, majdhogynem a hibahatárhoz egész közel eső. Az Összefogás esetében valóban 20%-ot tévedett a mandátumbecslésben, az sok.

De ha megnézed, hogy listás százalékra mi volt a tippjük (Fidesz: 50, Összefogás: 40), és mi lett a végeredmény (52,2 és 36), akkor azért az Összefogásnál is hibahatárhoz nagyon közel álltak, a Fidesz pedig konkrétan belül volt. Csak azt transzformálták tévesen, hogy a 40% mennyit is jelent majd mandátumban.

Ha megnézzünk még néhány más március közepi-végi közvéleménykutatást 2022-ből, akkor lehet azt látni, hogy a Medián az utolsó becslésével a legközelebb állt tényleges végeredményhez:

 hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%B6zv%C3%A9lem%C3%A9ny-kutat%C3%A1sok_a_2022-es_magyarorsz%C3%A1gi_orsz%C3%A1ggy%C5%B1l%C3%A9si_v%C3%A1laszt%C3%A1sra

Mások még nálunk is jobban vakon voltak az Összefogás nagyságrendjét illetően (Összefogásra mérés: Nézőpont: 44, Századvég: 44, IDEA: 45, Publicus: 47).

Szóval a Medián '22-ben a listás százalékos becslésben rendben volt az utolsó mérésével, az alul-felül mérést kilengését nem érzem annyira vészesnek.