Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 325 — Ajmo Vatreni
Ennek a gyökér Ancelottinak pont az MU ellen kell kisérleteznie a 4-4-2-vel? :mad:
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker srácok nézitek a Barca megint varázsol 😊 😊 😊 😊 Xavi meg Dani Alves eljátszotta a Vick D-Jax féle variációt amit aSkins ellen bemutattek és nem volt les 😛 😛 😛 😛dande
Iniesta volt. De azért 1-0 után egyenlíthetett volna a Shaktar, a 2-0 ellenére nincsen azért varázslat.Pocs
Igen javítottam, és hát az elmúlt hetekhez képest azért igen de valóban a Sakhtor sem rossz nem is ezt írtam igazából nekik is köszönhető, hogy jó a játék nem állnak be. Így tovább! Látszik végre égnek a srácok tudják ha lehet ma kéne dűlőre jutni.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Bakker srácok nézitek a Barca megint varázsol 😊 😊 😊 😊 Xavi meg Dani Alves eljátszotta a Vick D-Jax féle variációt amit aSkins ellen bemutattek és nem volt les 😛 😛 😛 😛dande
Iniesta volt. De azért 1-0 után egyenlíthetett volna a Shaktar, a 2-0 ellenére nincsen azért varázslat.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker srácok nézitek a Barca megint varázsol 😊 😊 😊 😊 Iniesta meg Dani Alves eljátszotta a Vick D-Jax féle variációt amit aSkins ellen bemutattek és nem volt les 😛 😛 😛 😛
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Örülök, hogy egy német csapat ott lesz a BL elődöntőben. Csak nem a Schalke-t vártam, hanem a kedvenc csapatomat : a Bayern-t. Ezért is örülök, hogy ez a sz.. Inter nem megy tovább.

A másik meccs meg Crouch kiállításával unalmasra sikeredett bár elismerem (Barcelona drukkerként), hogy jól játszott a Real. De 10 ember ellen. Mondjuk a Barcelona ilyen helyzetben is simán (!) elverte volna. 😀

Crouch piszkafaláb becsúszásai Hrutka "gyönyörű" szereléseit juttatták eszembe. 😊
Egyébként teljesen jogos volt mindkét sárga. +sok megbánás nem volt a fején, hogy "jajj kiállítottak".

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
és használható is van?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
valami használható a chelsea meccshez? 😊Laki
2-vel feljebb írtam.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
valami használható a chelsea meccshez? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Itt sem kellett sokat várni a gólra.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nincs valakinek linkje a Dinamo-MU meccshez?FViktor93
sop://broker.sopcast.com:3912/6816
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nincs valakinek linkje a Dinamo-MU meccshez?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
legalább a BL-re már nem kell koncentrálni...Divat
Maradt az Olasz Kupa...

Igen nagy volt a Schalke. Kíváncsi vagyok, ma tud-e valami hasonlót alkotni a Sakhtar.

Crouch megmutatta, mennyire ostoba ember. A Spurs-ért kár, de őt nem sajnálom. Chivu is hasonló eset, zsinórban kétszer kiállíttatja magát, ráadásul két ilyen meccsen. 😂vassadi
azért bajnokságban is bármi lehet még.

kicsi szerencsénk van és Eto+Milito beveri helyzeteit simán lehetett volna ez a meccs 5-2 is...a román szimplán agybeteg, legalább most mképpen pihen kicsit, és jöhet a japó... 😊

hát köszi Stez a bizalmat, még ha szereznénk elején 2-3 gólt, egyet sztem akkor is biztosan találnának a gelsenkircheniek eme nagyszerű védelmünk ellen...sztem esélytelen, 3-5-nél még talán bizakodtam volna de így sajna nem tudok.Divat
Most jött el a jóisten büntetése Materazziért... 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
legalább a BL-re már nem kell koncentrálni...Divat
Maradt az Olasz Kupa...

Igen nagy volt a Schalke. Kíváncsi vagyok, ma tud-e valami hasonlót alkotni a Sakhtar.

Crouch megmutatta, mennyire ostoba ember. A Spurs-ért kár, de őt nem sajnálom. Chivu is hasonló eset, zsinórban kétszer kiállíttatja magát, ráadásul két ilyen meccsen. 😂vassadi
azért bajnokságban is bármi lehet még.

kicsi szerencsénk van és Eto+Milito beveri helyzeteit simán lehetett volna ez a meccs 5-2 is...a román szimplán agybeteg, legalább most mképpen pihen kicsit, és jöhet a japó... 😊

hát köszi Stez a bizalmat, még ha szereznénk elején 2-3 gólt, egyet sztem akkor is biztosan találnának a gelsenkircheniek eme nagyszerű védelmünk ellen...sztem esélytelen, 3-5-nél még talán bizakodtam volna de így sajna nem tudok.Divat
Hát ez nem bizalom, csak ez amolyan megérzés. 😊
Mindig megvannak a bolond meccsek, de utána pont az ilyen biztosnak tűnő párharcok sokszor meg is fordulhatnak könnyedén, ha a vezető fél leereszt. Eto'o meg Milito életveszélyesek, ők akármikor találhatnak 4-5 gólt is, ha megkapják a lasztikat Sneijdertől.
Manapság semmi sem sikerül, bármikor fordulhat a kocka viszont. Én azt mondom, nem lefutott ez a párharc még. A Real már teljesen.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
legalább a BL-re már nem kell koncentrálni...Divat
Maradt az Olasz Kupa...

Igen nagy volt a Schalke. Kíváncsi vagyok, ma tud-e valami hasonlót alkotni a Sakhtar.

Crouch megmutatta, mennyire ostoba ember. A Spurs-ért kár, de őt nem sajnálom. Chivu is hasonló eset, zsinórban kétszer kiállíttatja magát, ráadásul két ilyen meccsen. 😂vassadi
azért bajnokságban is bármi lehet még.

kicsi szerencsénk van és Eto+Milito beveri helyzeteit simán lehetett volna ez a meccs 5-2 is...a román szimplán agybeteg, legalább most mképpen pihen kicsit, és jöhet a japó... 😊

hát köszi Stez a bizalmat, még ha szereznénk elején 2-3 gólt, egyet sztem akkor is biztosan találnának a gelsenkircheniek eme nagyszerű védelmünk ellen...sztem esélytelen, 3-5-nél még talán bizakodtam volna de így sajna nem tudok.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legnagyobb 😀

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/torghelle-sandor-a-dusseldorfi-kaloz-2071878?nocache
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Én szinte biztos vagyok benne, hogy az Inter innen is továbbmegy.
De ne legyen igazam, ünnep lenne. 😀Stez
ha ilyen tuti a tipp ,akkor fogadj valamelyik irodában !
nem túl nagy összeggel is nagyot fogsz kaszálni.... :cool:
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Én szinte biztos vagyok benne, hogy az Inter innen is továbbmegy.
De ne legyen igazam, ünnep lenne. 😀Stez
Az kemény lenne, mert a Schalke még 0-3-mal is továbbjutó.
Ha rúgnak egyet hazai pályán akkor meg már 5 inter-gól kellene. Szerintem ez az a helyzet, ami már totál reménytelen.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én szinte biztos vagyok benne, hogy az Inter innen is továbbmegy.
De ne legyen igazam, ünnep lenne. 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
legalább a BL-re már nem kell koncentrálni...Divat
Maradt az Olasz Kupa...

Igen nagy volt a Schalke. Kíváncsi vagyok, ma tud-e valami hasonlót alkotni a Sakhtar.

Crouch megmutatta, mennyire ostoba ember. A Spurs-ért kár, de őt nem sajnálom. Chivu is hasonló eset, zsinórban kétszer kiállíttatja magát, ráadásul két ilyen meccsen. 😂
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
? ? ?


több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azért Stankovic gólja nem volt olyan csúnya: http://www.youtube.com/watch?v=Y1ZZ6UzCvPcPocs
és neki nem az első ilyen gólja...kár h utána besárgult és le is sérült 😕

|
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nemes bosszút áll a Schalke. :cool:Vrijbloed
nem is kicsit! Nem baj, kellett valami ami feldobja ezt a napot 😊

Legalább lesz kinek szurkolni :cool:

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hát nem semmi meccsek voltak ma, és gyönyörű gólok!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azért Stankovic gólja nem volt olyan csúnya: http://www.youtube.com/watch?v=Y1ZZ6UzCvPc

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. kapd be Crouch
2. kapd be Adebayor. Pont "ellenünk" kell jól játszanod.

Mindegy, remélem a Barca szarrá aláz titeket.

szerk.: Raúl a király.