Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
van olyan EPL-szabály, hogy a világranglista első 70 helyezettjén kívüli ország játékosa nem játszhat ottTheMileHighCity
Erről se hallottam még. :rolleyes:
vassadi
sztem azért mert nincs ilyen szabály, most hirtelen gudjohnsen jut eszembe, aki izlandi, és ők a top 100 körül sincsenek, de a szélrózsa minden irányából játszanak a PL-ben. olyan szabályról tudok, hogy ha az elmúlt 1 vagy 2 év válogatott meccseinek a hetven(?) százalékán játszott, akkor kaphat csak munkavállalási engedélyt Angliában. nyilván ez az EU tagokra nem vonatkozik.gabtsi
Lehet, hogy mostanában hozhatták létre, és azokat már nem toloncolják ki, aki izlandiként évek óta ott játszik, csak újakat nem engednek be. De igazából fogalmam sincs az angol bajnokság szabályairól, én csak a Rapids honlapján olvastam annak idején. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van olyan EPL-szabály, hogy a világranglista első 70 helyezettjén kívüli ország játékosa nem játszhat ottTheMileHighCity
Erről se hallottam még. :rolleyes:
vassadi
sztem azért mert nincs ilyen szabály, most hirtelen gudjohnsen jut eszembe, aki izlandi, és ők a top 100 körül sincsenek, de a szélrózsa minden irányából játszanak a PL-ben. olyan szabályról tudok, hogy ha az elmúlt 1 vagy 2 év válogatott meccseinek a hetven(?) százalékán játszott, akkor kaphat csak munkavállalási engedélyt Angliában. nyilván ez az EU tagokra nem vonatkozik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Írtam a sportfogadás topicba 😀
Duff
Oda szántam, csak elnéztem. 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Real - Tottenham meccsen gondolkozom, a V kimenetelre combos odds van. Vélemény?Gogo
Írtam a sportfogadás topicba 😀

------------

Végül Roo-t 2 meccsre meszelték el.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Rooney két meccset kapott, ha nem/sikertelenül fellebbez, akkor a Fulham elleni bajnokit és a Man. City elleni FA-kupa elődöntőt kell kihagynia. Geráékat még talán-talán nélküle is megverjük, a városi rivális ellen viszont komoly érvágás lehet az ő hiánya. Minden rosszban van valami jó, legalább a Chelsea elleni BL-párharc mindkét felvonásán villoghat.

van olyan EPL-szabály, hogy a világranglista első 70 helyezettjén kívüli ország játékosa nem játszhat ottTheMileHighCity
Erről se hallottam még. :rolleyes:

Real - Tottenham meccsen gondolkozom, a V kimenetelre combos odds van. Vélemény?Gogo
A hírek szerint Ronaldo és Benzeme sem léphet pályára, de szerintem ettől függetlenül nem éri meg a Spurs-re tenni. Inkább a gólok számára és hasonlókra érdemes.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Real - Tottenham meccsen gondolkozom, a V kimenetelre combos odds van. Vélemény?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
TheMileHighCity: Ki ez a gyerek, aki az első Rapids gólt rúgta? Nem gyenge cseleket tolt előtte.Schleck
Caleb Folan. Játszott néhány éve a Premier League-ben is a Wigan csapatában, ír válogatott csatár, erre a szezonra jött hozzánk. Párszor írtam róla, mondjuk nem tudom az én beírásaim mennyire szoktak itt megmaradni a köztudatban. 😀
Mindenesetre fejelt még egy gólt, szóval kétszer talált be, és 4-1-re győztünk a D.C. United ellen, ezzel a mezőny egyetlen százszázalékos csapata vagyunk három meccs után. Pénteken megyünk a Dallas-hoz.TheMileHighCity
Köszi! Amúgy fogadtam egy kevéssel rátok, szóval nagyjából végignéztem a meccset és egész jó kis meccs volt. Ez a Folan mellett még Cummings sem tűnt ügyetlennek számomra, kár hogy nem elvesztek a nézők ebben a böhöm stadionban.Schleck
Pár órával a meccs előtt hóvihar volt a környéken, ezért mentek ki kevesebben, egyébként szerintem teltház közeli, 17-18 ezren lettek volna egy vasárnap esti meccsen, de visszaválthatók a jegyek, akik érvényes tikett ellenére nem tudtak elmenni a meccsre.
Cummings az Aston Villa-nál volt a télen próbajátékon, kölcsön akarták venni az MLS-rajtig, de végül nem mehetett, mert van olyan EPL-szabály, hogy a világranglista első 70 helyezettjén kívüli ország játékosa nem játszhat ott, és akkor Jamaica pont kicsúszott pár hellyel. A következő fordulóban is vélhetően meg lehet csodálni a Cummings-Folan párost, mert Casey egyrészt megint megsérült, másrészt az idei mindhárom meccsen kapott sárgát (az amerikai Torghelle 😀), gondolom ezért eltiltás jár.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
TheMileHighCity: Ki ez a gyerek, aki az első Rapids gólt rúgta? Nem gyenge cseleket tolt előtte.Schleck
Caleb Folan. Játszott néhány éve a Premier League-ben is a Wigan csapatában, ír válogatott csatár, erre a szezonra jött hozzánk. Párszor írtam róla, mondjuk nem tudom az én beírásaim mennyire szoktak itt megmaradni a köztudatban. 😀
Mindenesetre fejelt még egy gólt, szóval kétszer talált be, és 4-1-re győztünk a D.C. United ellen, ezzel a mezőny egyetlen százszázalékos csapata vagyunk három meccs után. Pénteken megyünk a Dallas-hoz.TheMileHighCity
Köszi! Amúgy fogadtam egy kevéssel rátok, szóval nagyjából végignéztem a meccset és egész jó kis meccs volt. Ez a Folan mellett még Cummings sem tűnt ügyetlennek számomra, kár hogy nem elvesztek a nézők ebben a böhöm stadionban.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
TheMileHighCity: Ki ez a gyerek, aki az első Rapids gólt rúgta? Nem gyenge cseleket tolt előtte.Schleck
Caleb Folan. Játszott néhány éve a Premier League-ben is a Wigan csapatában, ír válogatott csatár, erre a szezonra jött hozzánk. Párszor írtam róla, mondjuk nem tudom az én beírásaim mennyire szoktak itt megmaradni a köztudatban. 😀
Mindenesetre fejelt még egy gólt, szóval kétszer talált be, és 4-1-re győztünk a D.C. United ellen, ezzel a mezőny egyetlen százszázalékos csapata vagyunk három meccs után. Pénteken megyünk a Dallas-hoz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
TheMileHighCity: Ki ez a gyerek, aki az első Rapids gólt rúgta? Nem gyenge cseleket tolt előtte.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
legalább stadion lesz,hamár nemzetközi szereplés nem is
nem gáz....Newman
Legnagyobb lesz mikor majd a fehérvár megy debrecenbe BL selejtezőt játszani 😂 😂Hanni
szerénység elvtársag, meg is kell nyerni a bajnokságot előbb 😀

NB1.hu-ról: Harc a családbarát stadion címért - ezt a címet baze. 😀

de mitől családbarát egy stadion? olcsó a popcorn meg a hotdog? nincsenek verekedések?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
legalább stadion lesz,hamár nemzetközi szereplés nem is
nem gáz....Newman
Legnagyobb lesz mikor majd a fehérvár megy debrecenbe BL selejtezőt játszani 😂 😂
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
legalább stadion lesz,hamár nemzetközi szereplés nem is
nem gáz....

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Miért állították ki Cassanot?
Elaludtam a meccs végét...Bazzani
Mert egy retardált gyökér.Duff
Cassanóban az ilyen benne van, akárcsak Ibrában az, ami miatt most "száműzetésben" van, gondolom ezzel mindenki tisztában volt már akkor is, amikor leigazoltuk őket. Cassano esetében mindkét sárga jogos volt, vitathatatlan, de ha már Zanettin ilyen látványosan megkönyörült Rizzoli, akkor lehetett volna benne annyi, hogy Cassanót is a pályán hagyja. Egy meccset azért talán kibírunk nélküle, a Pato-Robinho-Boateng hármas remekül működött a tegnapi meccsen.

Szerintem ezért nem szabadna eltiltani. Ha eltiltják akkor abban már benne lesz a Wigan elleni is. Drogba eset teljesen más volt, akkor ő a játékvezetőt élesen kritizálta, Rooney pedig csak boldog volt, kicsit felszabadult...Duff
Azért mondtam, hogy csak hasonló a két eset; én is úgy emlékeztem, hogy Drogba esetében nem pusztán a trágár beszéd ért először öt, majd három meccset az UEFA-nál... Rooney-nak a pénzbüntetés talán jogos lenne, de emiatt tényleg nem kellene elmeszelni.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Miért állították ki Cassanot?
Elaludtam a meccs végét...Bazzani
Mert egy retardált gyökér.

Rooney tegnapi "érzelemkitörése" miatt vizsgálatot indít az FA. Nem akarok vészjósló lenni, de Drogbát hasonló eset miatt tiltotta el az UEFA a 2009-es BL-elődöntő emlékezetes visszavágója után... :/ (mellesleg Rooney-nak volt az a vitatott esete a Wigan elleni meccsen is)vassadi
Szerintem ezért nem szabadna eltiltani. Ha eltiltják akkor abban már benne lesz a Wigan elleni is. Drogba eset teljesen más volt, akkor ő a játékvezetőt élesen kritizálta, Rooney pedig csak boldog volt, kicsit felszabadult...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
ezt a lilák qrták el, több helyzetük volt.petey
Visszakérdezhetek? Ki nem szarja le? 😀
A gólt mi rúgtuk... 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
legalább lilákokat telibe vertük...szép is lett volt ez a hétvége, ha még ők is nyernek. 😊Divat
kemények voltatok, 18 éves átlagéletkorú csapatot otthon bekkelős focival megvertetek 1 góllal 😛

ezt a lilák qrták el, több helyzetük volt.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Rooney tegnapi "érzelemkitörése" miatt vizsgálatot indít az FA. Nem akarok vészjósló lenni, de Drogbát hasonló eset miatt tiltotta el az UEFA a 2009-es BL-elődöntő emlékezetes visszavágója után... :/ (mellesleg Rooney-nak volt az a vitatott esete a Wigan elleni meccsen is)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért állították ki Cassanot?
Elaludtam a meccs végét...Bazzani
89. perc: gól, mezlevételért sárga. 92. perc: visszarántásért második sárga, piros. (copyright by Szaniszló Csaba twitteroldala)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért állították ki Cassanot?
Elaludtam a meccs végét...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
de azért én csak meg említem Chivu esetét(múltkor Rino-val hogy is volt??) v akár a lesgyanús gólt, és jajj szegény Robinho szét lett rugdalva a vígszínházba... 😊Divat
Miért, hogy volt Gattusóval?

Lesgyanús, ahogy mondod, de mondhatnám akár azt is, hogy kompenzálta Maicon kezezését. Hasonló eset, mint a Napoli elleni meccsünk, ott is volt egy vitatható tizenegyes, de nem azon múlt, szintekkel jobbak voltunk az ellenfélnél, akárcsak tegnap.

Rugdosódás mindig van, hozzátartozik egy ilyen rangadóhoz, emiatt felesleges bírálni a játékvezetőt. Azt az esetet elfelejtetted megemlíteni, amikor lehet, hogy a gólvonalon túlról ütötte vissza a labdát Abbiati. 😉
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
qrvára nem érdemeltünk győzelmet mert ritka fosok voltunk, de azért én csak meg említem Chivu esetét(múltkor Rino-val hogy is volt??) v akár a lesgyanús gólt, és jajj szegény Robinho szét lett rugdalva a vígszínházba... 😊 de nembaj szegény Milan úgyis el fogja qrni 😛 😀

és szégyen amit az idei rangadókon csináltunk...és aza durva h még így is meccsbe vagyunk a Scudettoért...dehát ez már csak a Serie A-t minősíti.

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
hát grat a Milannak, sajna ritka gyengék voltunk, de azért némi támogatást is kaptak...nem dőlt még el a Scudetto, Napolit se írnám le.Divat
Támogatást? Wtf?? Ugyanazt a meccset néztük? 😀

- Maicon kezezését "nem vette észre"...
- Ha a végén megadta a 11est, akkor már a védőt is ki kellett vna állítani, mert utolsó ember volt...
- Rengetegszer összerugdosták a Milanosokat, és még lapot se kaptak...Duff
A játékvezetőt direkt meg se említettem, nyertünk, az a legfontosabb, összességében nem múlt rajta semmi. De pl. ahogy mondod, Maicon kezezését nem tudom, hogy nem lehetett észrevenni. A tizenegyesnél Zanettit kivéve bárki pirosat kapott volna, őt viszont tényleg csak az életműve mentette meg (és egy kicsit gondolom az is közrejátszott, hogy akkor már teljesen mindegy volt). Úgyhogy az Inter-szurkolóknak egy szavuk se lehet, nem véletlenül, hogy nem is nagyon lehet hallani a fekete-kék oldalról olyat, hogy Rizzolit szidnák. De mondom, jobbak voltunk, egyértelműen, 3-0 vagy 4-0, nem oszt-nem szoroz.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
hát grat a Milannak, sajna ritka gyengék voltunk, de azért némi támogatást is kaptak...nem dőlt még el a Scudetto, Napolit se írnám le.Divat
Támogatást? Wtf?? Ugyanazt a meccset néztük? 😀

- Maicon kezezését "nem vette észre"...
- Ha a végén megadta a 11est, akkor már a védőt is ki kellett vna állítani, mert utolsó ember volt...
- Rengetegszer összerugdosták a Milanosokat, és még lapot se kaptak...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát grat a Milannak, sajna ritka gyengék voltunk, de azért némi támogatást is kaptak...nem dőlt még el a Scudetto, Napolit se írnám le.

legalább lilákokat telibe vertük...szép is lett volt ez a hétvége, ha még ők is nyernek. 😊

|