Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
És reméljük jó lesz 2 óra mulva Milandrukkernek is lenni 😀Duff
Jó bizony. 😉 Amióta Milan-drukker vagyok, talán a legnagyobb siker a bajnokságban. Oda-vissza verni az Intert, óriási. Nem mondom, hogy ezzel eldőlt a scudetto sorsa, mert várnak még ránk nehéz meccsek a hátralévő fordulókban (ahogy a városi riválisra is), de hatalmas lépés a bajnoki cím felé. FORZA MILAN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Neem, szinte már Barca bajnokit sem nézek, úgyis tudom az eredményt 😊

Egyébként meg azt szeretem, amikor a magyar fociról, enbéegyről, válogatottról beszél. Talán az egyedüli szakember, aki tisztán látja mi folyik az itthoni "labdarúgásban"...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
akkor mi eszméletlen ellentétes állásponton vagyunk. Hegyi Iván annyira utálom, mint az álllat, broáf..Hurka
Régebben igencsak kedveltem, de manapság annyiból áll a "szakértelme", hogy a Barcát ajnározza, illetve alázza a Realt. Nézd el ezt JC6-nak, nyilván egy Barca drukker szereti ezt hallani 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Az csak nekem újdonság, hogy a lett elsőosztályt Virsligának hívják?
Messze a legjobb liganév Európában. 😀Schleck
LOL bazzeg, és tényleg 😂

Bundesliga? Premier League? Serie A? Mind bekaphatja 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem baj az 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor mi eszméletlen ellentétes állásponton vagyunk. Hegyi Iván annyira utálom, mint az álllat, broáf..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hajdú? 😀 😀

Egyszer begörcsöltem rajta 😀 Behívták a VB stúdióba, talán.

- Attila, mit mondanál erről a visszajátszásról?
- Hát, öö..szép lövés volt, meg kell hagyni. Ha nincs ott a kapus...akkor...az...öö... mindenféleképp gól... 😀 😀 😀

Bognár egy vicc, ahogy szerintem Várhidi is. Puhlt ki nem állhatom, ahogy Mészölyt is. Mindkettő a múltjából akar megélni, és rettentő nagy az arcuk...és még lehetne sorolni. Szőllő viszont eltűnt, csak nem elkapta valaki a több 10 ezer negatív kommentelő közül? 😀 (blog, ns, stb.)

Zombori? Néha mond olyanokat, hogy a falra mászok. És amikor megemeli a hangját, már tudod, hogy a vitából te győztesen nem jöhetsz ki... 😊

Akit én szívesen hallgatok/nézek, az Hegyi Iván. Na ő aztán szókimondó 😊 Ezért is bírom. Ő legalább megmondta, hogy minél rosszabb a magyar futball, annál jobb a sajtója.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nah Milan-Inter 3:0 reális különbség helyre állt a világ rendje. Cassano meg még mindig hülye 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mondjuk a Sporttv-n sem jobb a kínálat: Zombori, Bognár, Puhl, Várhidi(mondjuk inkább őt látnám többször)petey
Boborjánt?
A mágnestáblák ördögét? 😀
Akkor már inkább Hajdú Attila.Sinisa
Hajdú király, egyértelmű. De a 3 felsorolt úriember közül ha már lehet inkább Várhidi 😊 érted...petey
Értem, persze... 😀
Én a három királyok közül egyiket sem nézem szívesen. :cool:

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Tényleg gusztustalan, hogy lassan mindent felvásárol a Dagisport...mondjuk, még ezt el is viselném, de zeek az értékelhetetlen "szakértők" a stúdiókban..JC6
Mondjuk a Sporttv-n sem jobb a kínálat: Zombori, Bognár, Puhl, Várhidi(mondjuk inkább őt látnám többször)petey
Boborjánt?
A mágnestáblák ördögét? 😀
Akkor már inkább Hajdú Attila.Sinisa
Hajdú király, egyértelmű. De a 3 felsorolt úriember közül ha már lehet inkább Várhidi 😊 érted...

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Tényleg gusztustalan, hogy lassan mindent felvásárol a Dagisport...mondjuk, még ezt el is viselném, de zeek az értékelhetetlen "szakértők" a stúdiókban..JC6
Mondjuk a Sporttv-n sem jobb a kínálat: Zombori, Bognár, Puhl, Várhidi(mondjuk inkább őt látnám többször)petey
Boborjánt?
A mágnestáblák ördögét? 😀
Akkor már inkább Hajdú Attila.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Tényleg gusztustalan, hogy lassan mindent felvásárol a Dagisport...mondjuk, még ezt el is viselném, de zeek az értékelhetetlen "szakértők" a stúdiókban..JC6
Mondjuk a Sporttv-n sem jobb a kínálat: Zombori, Bognár, Puhl, Várhidi(mondjuk inkább őt látnám többször)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tényleg gusztustalan, hogy lassan mindent felvásárol a Dagisport...mondjuk, még ezt el is viselném, de zeek az értékelhetetlen "szakértők" a stúdiókban..
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az csak nekem újdonság, hogy a lett elsőosztályt Virsligának hívják?
Messze a legjobb liganév Európában. 😀

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Szerintem Robinho lesen volt, bár nem láttam még a visszajátszást...

Külön örülök a Rea buktának 😀 😀
Forca Barca 4everJC6
Én sem bánom a Real bukását.
Viszont válogatott meccsek után hagyományosan rosszul játszik a Barca.
Remélem Messi tudja vállalni a játékot, kemény meccs lesz a Villarreal ellen.
Ja, és Xavi sem játszhat 5 sárga miatt...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Robinho lesen volt, bár nem láttam még a visszajátszást...

Külön örülök a Rea buktának 😀 😀
Forca Barca 4ever
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Arsenal-iksz. Ma kifejezetten jó Manchester-szurkolónak lenni.

Mondom, a hajrára nagyon kipukkadtak az 'ágyúsok'. 4 pont tiszta előny, ha a Spurs-Arsenalon bejön a papírforma (mert most már a hazai siker számít annak), akkor 7.vassadi
Erről is egyedül Wenger tehet. Rendszeresen szajkózza, hogy milyen bő a keret, pedig ha az lenne, nem fogynánk el mindig a szezon végére.
Egy igazi vezér is nagyon hiányzik a csapatból, aki az ilyen izzadós meccseket el tudja dönteni. VP rohadt jó csatár, de nem az a clutch player.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Arsenal-iksz. Ma kifejezetten jó Manchester-szurkolónak lenni..vassadi
És reméljük jó lesz 2 óra mulva Milandrukkernek is lenni 😀 Bár ahogy a kezdőt látom... Elég necces...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Arsenal-iksz. Ma kifejezetten jó Manchester-szurkolónak lenni.

Mondom, a hajrára nagyon kipukkadtak az 'ágyúsok'. 4 pont tiszta előny, ha a Spurs-Arsenalon bejön a papírforma (mert most már a hazai siker számít annak), akkor 7.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk amit a spori engedett, már láttam, ahogy a 94. percben befúj egy tizit 😛
azért sajnálom, hogy egy gijón ellen szakadt meg a nagy sorozat 😕

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazzeg hogy lehet ennyit bénázni az ellenfél kapujánál.
Mondjuk okos húzás volt behozni Pepét 0-0-nál. hogy kapjunk róla egy gólt... 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Real - egy időre(?) - megint kiszállt a bajnoki címért folyó harcból...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kikapott a Real, de hogy 😮
az uccsó 5 percet láttam, de vagy 8at rúghattak volna
José 9 év 2 hónap után zacsizott otthon

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Fake
leikszelt a Szolnok a székletfehérvárral 😀Joci
mighty szolnok. csak kikellett rakni a hirhedten profi ragyavert petot maris elkezd szarnyalni a csapat.
en amugy nem irigylem toluk ( a szekletektol ) az aranyat. legalabb nem a konda nem a fagyi es nem a zstk lesz bajnok.
viszont azt keptelen vagyok feldolgozni h ilyenkor mitol no meg indokolatlanul nagyra bizonyos szurkolok arca.
nekik es a buzi mezei doktornak egy nagy sallert kene kiosztani nem bajnoki cimet.Fake
hát ehhez a hsz-hez gratula, igazán szép volt.

Idén Szolnok jobban játszik, meg fog szorongatni pár csapatot.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
nem hittem, hogy valaha is látom majd Giggs-et balhátvédben... 😀
valahogy az egész meccs alatt éreztem, hogy még a 0-2 ellenére is forditunk.... :cool:
ja és a cselszki x meg hab a tortán.. 😂Keano
Ezek az idegenbeli meccsek... Lehetett volna sokkal simább is - amennyiben az első játékrészben Valencia beadásaira Rooney-n kívül más olyan is érkezhetett volna, aki gólra tudja őket váltani -, de így volt szép. 😊 Rossz előérzetem volt a meccs előtt, 0-2-es félidőben én már teljességgel lemondtam a pontszerzésről, viszont az egyenlítés után már tudtam, akárhogy is, de ezt a meccset megnyerjük.

A forduló előtt azt mondtam volna, hogy hiába az Arsenal most a második, szerintem 2008-hoz hasonlóan ezúttal is fordul a kocka, és a hajrában a Chelsea lép elő elsőszámú riválissá a bajnokságban, ezzel a döntetlennel viszont, hát nem tudom... Jobb esetben (tehát a Birmingham elleni győzelem esetén) is 8 pont hátrány, igaz még játszunk velük, akárcsak az Arsenallal, de ők is igencsak leeresztettek az utóbbi időben, és hiába jöhetnek fel 2 pontra, nem vennék rá mérget, hogy a Spurs elleni elmaradt mérkőzésüket behúzzák majd (sőt...). Ha mindkét rangadót megnyernénk, azzal nem kérdés, eldőlne a bajnoki cím sorsa, de ki tudja, ilyen hajtás közepette lesz-e annyi a csapatban, hogy mindkét riválist megverje ('ágyúsokat' idegenben, a 'kékek' ellen pedig már előre félek a játékvezetéstől...). Mindegy, ez még a jövő zenéje, most első a szerdai BL-fellépés a Stamford Bridge-en.