Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért van egy bája mikor fradisták hisztiznek hogy hogy sújtja őket az MLSZ szigora 😂petey
igyvan, aza sok kotsog fradista mar megint mit sirankozik, ahelyett h orulnenek h evek ota csak ennyivel megusszak...sokkal kemenyebben kellene fellepnie az mlsz-nek...kabareDivat
majd közös megegyezéssel jól áthelyezik a PL-be a a fradit
jövőre fradi-mú szuperrangadó az üllői útonStez
akar ez is egy megoldas, addigra ugyis kesz lesz az uj stadion is
es akkor igy allunk fel 80ezer nezo elott:
Szucs-Balogh,Dragoner,Laczko-Lazok,Maroti,Lipcsei(C),Dzsudzsak-Gera,Heinz-Tokoli

es 2-0-ra nyerunk Toki duplajaval, akit utana egybol le is akar igazolni a Real es a Dinamo is. Ferguson pedig le is mond.

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
azért van egy bája mikor fradisták hisztiznek hogy hogy sújtja őket az MLSZ szigora 😂petey
igyvan, aza sok kotsog fradista mar megint mit sirankozik, ahelyett h orulnenek h evek ota csak ennyivel megusszak...sokkal kemenyebben kellene fellepnie az mlsz-nek...kabareDivat
majd közös megegyezéssel jól áthelyezik a PL-be a a fradit
jövőre fradi-mú szuperrangadó az üllői útonStez
Országos 1-es. 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
azért van egy bája mikor fradisták hisztiznek hogy hogy sújtja őket az MLSZ szigora 😂petey
igyvan, aza sok kotsog fradista mar megint mit sirankozik, ahelyett h orulnenek h evek ota csak ennyivel megusszak...sokkal kemenyebben kellene fellepnie az mlsz-nek...kabareDivat
majd közös megegyezéssel jól áthelyezik a PL-be a a fradit
jövőre fradi-mú szuperrangadó az üllői úton

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért van egy bája mikor fradisták hisztiznek hogy hogy sújtja őket az MLSZ szigora 😂petey
igyvan, aza sok kotsog fradista mar megint mit sirankozik, ahelyett h orulnenek h evek ota csak ennyivel megusszak...sokkal kemenyebben kellene fellepnie az mlsz-nek...kabare

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Nyilván minden alap nélkül, tudom.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
azért van egy bája mikor fradisták hisztiznek hogy hogy sújtja őket az MLSZ szigora 😂

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Hát persze, majd a fradi-újpesten engedélyezik a pirotechnikát... 😊 Nyilván kibaszás a fradival, meg minden, persze, de hogy én sem engedélyeznék fradi-újpestre semmi tűzijátékot meg hasonlókat, az hótziher...fetomy
Érdekes, ősszel az Újpest-Fradin engedték a liláknak. Ja, mert azt nem mi kértük.Bálesz
ja, mert ugye nem állt a játék vagy 20 percig pont emiatt...Hurka
Azt a lilák gyújtották 😛
De nem is ez a lényeg, nem úgy kértük most mi sem, hogy össze-vissza mehessen a piro a stadionban, hanem ellenőrzött keretek között. Ismétlem: nem az zavar, hogy nem engedik, hanem az, hogy másoknak már megengedték (épp ellenünk), míg most arra hivatkozva utasítanak el minket, hogy nem tehetnek kivételt. WTF? Ha nem szabad, másnak se lehessen. Ha nekik lehet, akkor lehessen másnak is. Ennyi.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát persze, majd a fradi-újpesten engedélyezik a pirotechnikát... 😊 Nyilván kibaszás a fradival, meg minden, persze, de hogy én sem engedélyeznék fradi-újpestre semmi tűzijátékot meg hasonlókat, az hótziher...fetomy
Érdekes, ősszel az Újpest-Fradin engedték a liláknak. Ja, mert azt nem mi kértük.Bálesz
ja, mert ugye nem állt a játék vagy 20 percig pont emiatt...Hurka
miii? az csak egy kis köd volt 😊

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hát persze, majd a fradi-újpesten engedélyezik a pirotechnikát... 😊 Nyilván kibaszás a fradival, meg minden, persze, de hogy én sem engedélyeznék fradi-újpestre semmi tűzijátékot meg hasonlókat, az hótziher...fetomy
Érdekes, ősszel az Újpest-Fradin engedték a liláknak. Ja, mert azt nem mi kértük.Bálesz
ja, mert ugye nem állt a játék vagy 20 percig pont emiatt...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szégyen hogy be van tiltva a piroJoci
hallod buza télleg küldött neked a rajczipeti tiszteletjegyet, és kovácszolival mész a VIP-be? 😮

neked bejött...Divat
kijavítanálak meleg

simek küldte a tisztelet jegyet és a KLbe megyek kovácszoliszopjegyfaszttal 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szégyen hogy be van tiltva a piroJoci
hallod buza télleg küldött neked a rajczipeti tiszteletjegyet, és kovácszolival mész a VIP-be? 😮

neked bejött...

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Hát persze, majd a fradi-újpesten engedélyezik a pirotechnikát... 😊 Nyilván kibaszás a fradival, meg minden, persze, de hogy én sem engedélyeznék fradi-újpestre semmi tűzijátékot meg hasonlókat, az hótziher...fetomy
Érdekes, ősszel az Újpest-Fradin engedték a liláknak. Ja, mert azt nem mi kértük.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szégyen hogy be van tiltva a piro


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...Bálesz
yepp 😀Divat
Holnap jössz? Joci? Többiek? 😀Bálesz
melo van sajna 😕 de töltsétek meg szépen a Szentélyt!

fetomy: most miért lenne gáz a Derbyn? 😮 sztem biztos nem lövöldöznék egymás felé a rakétákat, max véletlen 1-2 kóbor retesz... 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...Bálesz
yepp 😀Divat
Holnap jössz? Joci? Többiek? 😀Bálesz
alap 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát persze, majd a fradi-újpesten engedélyezik a pirotechnikát... 😊 Nyilván kibaszás a fradival, meg minden, persze, de hogy én sem engedélyeznék fradi-újpestre semmi tűzijátékot meg hasonlókat, az hótziher...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...Bálesz
yepp 😀Divat
Holnap jössz? Joci? Többiek? 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...Bálesz
yepp 😀

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az FTC Labdarúgó Zrt., természetesen a biztonság előtérbe helyezése mellett, különböző hang- és látványelemekkel gondolta emelni az évente egyszer megrendezésre kerülő rangadó színvonalát.
Éppen ezért kérelmezte az MLSZ-től a szurkolók részére, ellenőrzött körülmények között, a biztonsági és hatósági előírásoknak megfelelően, a pirotechnika használatát. A Magyar Labdarúgó Szövetség Biztonsági Szabályzatának 4.9. pontja azonban kimondja: “a néző semmilyen tárgyat, pirotechnikai eszközt, élelmiszert, innivalót nem dobhat a játéktérre, sem a nézőtérre vagy a stadion egyéb építményeire, területére. A nézőtéren semmilyen hang- és fényhatást imitáló eszközt nem hozhat működésbe.” Mivel kivételt nem tudtak tenni, kérelmünket nem engedélyezték.
(ftc.hu)

azért még Kubatov is kevés...bezzeg Vitya 😀

|
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mai hír (reagálva, hogy egy jó kapus kellene a válogatottba) :

Bodgán Ádám 2014 nyaráig meghosszabbította a szerződését az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bolton Wanderersnél – közölte a klub honlapja. A Vasastól 2007-ben Angliába szerződő 23 éves kapus jó eséllyel pályázik rá, hogy a jelenlegi első számú portás, a finn Jussi Jääskeläinen utódja legyen.

Én látok a srácban fantáziát.
Remélem Egervári mester is behívja rövid időn belül.
Jövő idényben már sokkal többet fog védeni a Boltonban. Szerintem.danyly
Reméljük Jussi Jääskeläinen visszavonul. 😊
Mert ameddig Ő játszik, az elsőszámú kapus.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mai hír (reagálva, hogy egy jó kapus kellene a válogatottba) :

Bodgán Ádám 2014 nyaráig meghosszabbította a szerződését az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bolton Wanderersnél – közölte a klub honlapja. A Vasastól 2007-ben Angliába szerződő 23 éves kapus jó eséllyel pályázik rá, hogy a jelenlegi első számú portás, a finn Jussi Jääskeläinen utódja legyen.

Én látok a srácban fantáziát.
Remélem Egervári mester is behívja rövid időn belül.
Jövő idényben már sokkal többet fog védeni a Boltonban. Szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
„Csúszni-mászni fognak a játékosok, képességeik maximumát fogják kihozni magukból, mert egymás felé is elkötelezettek, nem csak a szurkolók és nemzetük felé. Veszíteni persze még így is lehet, de ígérhetem, mindent kiadnak magukból a fiúk.”

Ezt mondta Sanya, még jóval a pénteki meccs előtt 😀

Amúgy az első gólt miért Lázárra írják? A hosszún VP-n senki.
Egy alacsony játékosnak meg amúgy is a kapufánál kell állni...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én leszűkíteném arra, hogy normális szélső védőkre lenne szükségünk, mert Laczkó is hiába "játszik" a Sampdoriában, attól még nem válogatott szint.

A meccsről több oldalnyi értekezés után én már nem akarok részletesebben szólni, csak annyit, hogy a svéd-meccsig ezt a válogatottat senki se temesse. Ott majd minden eldől, azt a találkozót lehet majd úgy várni, hogy csak a három pont az elfogadható, és ha ott nem lesz meg, akkor lehet szitkozódni, kapitányváltást követelni, vagy akármi... Én addig is optimista vagyok. 😉
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
korrekt cikk SportGézán

http://sportgeza.hu/futball/2011/03/30/jo_vedokkel_lenne_szeretheto_ez_a_valogatott/