Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ez már nagyon kellett 😊 Nagyonnagyon 😀

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Megtört az átkom, végre győztes meccsen voltam kint ismét! Ferencváros 4eva! :cool:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN,végre leszopattuk a dózsát! :cool: :cool: :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lassan bajnok lesz a Vasas 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Németh Gabi SHUTOUT

Egész tavasszal 0 kapott gól

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Tök spontán ötletként felmerült hogy kikéne menni A rangadóra, elindultunk de a jegypénztárnál szembesültünk vele hogy szurkolói kártya nélkül sehova, és azt csak 5-ig lehetett csináltatni (kész röhej). Aztán felhívtam az egyik barátomat aki a székhelyben szokott felszolgálni, szerencsémre pont melóban volt ma is és hozott nekünk karszalagot amivel bejutottunk a silver szektorba, ez egy üveg fallal elválasztott rész a székhely tetején ahol futbalista feleségek, hozzátartozók egyéb nagykoponyák nézik ólinkuzív ellátás mellet a meccseket. Találkoztunk Vincze Ottóval, Lipcseivel, Maróti Bélával, az omega billentyűséve stb, volt még ott pár nagy ember de őket nem tudtam beazonosítani. Én egyszál melegítőben kapucnis pulcsiban elég puttónak éreztem magam 😀 Egy baj volt, elég jól hangszigetelt a hely, a hangulatból semmi nem jött át. A végén az ünneplésre lementünk egy ugyanilyen üveg nélküli részre, voltam már pár nagyobb meccsen de ez volt a leghangosabb az biztos, akusztikailag toppon van nagyon. Maga a meccs különben botrány szar volt de nagy élmény volt.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jó volt edzés közben hallgatni a zúgást a stadion felől 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/aprilis-1-torghelle-nyartol-a-wolfsburgban-folytatja-kepekkel-2071204/JC6
Ezeknek sincs jobb dolguk?...

Az lesz a legjobb, ha bezárkózok egy sötét szobába, nehogy még valami kamuhírt igaznak higgyek, amiről aztán később kiderül, hogy csak április 1-i tréfa volt.vassadi
ezeknek?

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
FERENCVÁROSÉ, FERENCVÁROSÉ, A GYŐZELEM A FERENCVÁROSÉ!!!

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Heinz. 😛

|
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
...szameg

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
😀 😀 😀

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/aprilis-1-torghelle-nyartol-a-wolfsburgban-folytatja-kepekkel-2071204/JC6
Ezeknek sincs jobb dolguk?...

Az lesz a legjobb, ha bezárkózok egy sötét szobába, nehogy még valami kamuhírt igaznak higgyek, amiről aztán később kiderül, hogy csak április 1-i tréfa volt.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lipcsei Péter: Remélem a bíró nem nyúl bele, mint a 6–0-nál

én is remélem Kapitány!!! és akkor meg lesznek baszva a lilákok... :cool:Divat
Es remeljuk akkor sem fuj majd be kamutizit amikor Rosika feldobja magat ujra.... 😊zavi27
az kérlek adott szituban Puhl szerint is megadható volt, Dini hiteles alakítása miatt...de én lennék a legboldogabb ha Dinit végre eltiltanák v vmi, mert 0 amit csinál, csak a Tanár Úr nem veszi észre. 😊 (na de rem olvassa és megcáfol ma 😀 )Divat
az ő góljával nyerünk 😀 :cool:

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lipcsei Péter: Remélem a bíró nem nyúl bele, mint a 6–0-nál

én is remélem Kapitány!!! és akkor meg lesznek baszva a lilákok... :cool:Divat
Es remeljuk akkor sem fuj majd be kamutizit amikor Rosika feldobja magat ujra.... 😊zavi27
az kérlek adott szituban Puhl szerint is megadható volt, Dini hiteles alakítása miatt...de én lennék a legboldogabb ha Dinit végre eltiltanák v vmi, mert 0 amit csinál, csak a Tanár Úr nem veszi észre. 😊 (na de rem olvassa és megcáfol ma 😀 )

|
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Lipcsei Péter: Remélem a bíró nem nyúl bele, mint a 6–0-nál

én is remélem Kapitány!!! és akkor meg lesznek baszva a lilákok... :cool:Divat
Es remeljuk akkor sem fuj majd be kamutizit amikor Rosika feldobja magat ujra.... 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Basszus ennyire nincs csatár a Wolsfsburgnál? Tudom, hogy elment Dzeko tehát kell még egy csatár mindenképp, de pont Sanyi. :rolleyes:
Diego és Grafite mellett mennyi szerep jut majd neki?danyly
Nézz már rá a naptárra... :rolleyes:eaglesmcnabb
sztem csak szopat minket... 😊

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Basszus ennyire nincs csatár a Wolsfsburgnál? Tudom, hogy elment Dzeko tehát kell még egy csatár mindenképp, de pont Sanyi. :rolleyes:
Diego és Grafite mellett mennyi szerep jut majd neki?danyly
Nézz már rá a naptárra... :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus ennyire nincs csatár a Wolsfsburgnál? Tudom, hogy elment Dzeko tehát kell még egy csatár mindenképp, de pont Sanyi. :rolleyes:
Diego és Grafite mellett mennyi szerep jut majd neki?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
😀 😀 😀

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/aprilis-1-torghelle-nyartol-a-wolfsburgban-folytatja-kepekkel-2071204/JC6
Ez nagyon kész 😀 😂 1,1 millió euró 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/aprilis-1-torghelle-nyartol-a-wolfsburgban-folytatja-kepekkel-2071204/
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ismeri valaki a Ferencváros Déli Brigád Szurkolói Csoportot?Tán holnap jönnek majd egy páran a bajnokinkra szurkolni :o 😀

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...Bálesz
Nem, nem lehetett. Minden pályán tiltva van és büntetnek érte. Az más kérdés, hogy a piró persze bekerül, de ugyan úgy volt a vendégszektorban is, és mindkét klub kapott is büntetést. De azért mártírkodjatok csak.

Ettől függetlenül szerintem vicc az egész, a piró nem bűn.Rammer
Dede. Ha jól emlékszem, az UVB-szülinapra való tekintettel engedélyeztették (vagy az újpestére? Mittudomén)

Az utolsó mondattal viszont abszolút egyetértek.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lipcsei Péter: Remélem a bíró nem nyúl bele, mint a 6–0-nál

én is remélem Kapitány!!! és akkor meg lesznek baszva a lilákok... :cool:

|
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ősszel a liláknak lehetett. A fehérváriaknak lehetett. Nekünk nem. De kettős mérce, az továbbra sincs...Bálesz
Nem, nem lehetett. Minden pályán tiltva van és büntetnek érte. Az más kérdés, hogy a piró persze bekerül, de ugyan úgy volt a vendégszektorban is, és mindkét klub kapott is büntetést. De azért mártírkodjatok csak.

A fehérváriaknak tényleg engedték, ott az RBD minden féle pirotechnikai engedélyt meg képzést meg egyéb szarságot csinált, és ha jól tudom nem is az mlsz-en keresztül engedélyeztették, hanem a rendőrségen.

Ettől függetlenül szerintem vicc az egész, a piró nem bűn.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nyilván minden alap nélkül, tudom.Bálesz
Hat igen, ez kb. ugyanaz, mint a politika altal mindig elnyomott szegeny Fradika. errol olvastam egy cikket multkor, hogy kb. csak az 50es evekben volt egyszer elnyomva (erdekes akkor lett egy aranycsapatunk...) maskor kb. soha. Sot meg lehet nezni az uccso 20 evet mondjuk. Torgyan, Szabadi, kisgazdak, most Kubatovek mentik meg eppen a mindig elnyomott nemzeti kincset. :/