Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jövőre Gulácsi kezdő kapus lesz a 'Poolban, és nem lesznek kérdések kapus posztját illetően. 😛
Védő posztra meg már említettem ki kell 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bogdán szinte végigvédte a Bolton ligakupa meccseit, és nem is rosszul, tegyük hozzá. Szerintem a kapus az megvan.JC6
Én is Bogdán párti vagyok de egy idényben 4 -5 tétmeccs kevés...főleg a kapusoknál... 😕Keano
mihez kevés ? ha csak nem potyázik minden meccsen már jobb mint ez a két díszfasz, akikben még perspektíva sincs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
elképesztő mekkora hülyeségeket bírtatok beírni a meccs alatt, főleg TTT 😛 a 4. gól egyértelműen Dzsudzsák hibája volt, az 5-ről meg Fülöp nem tehetettHurka
ki kolbászolt középen ember nélkül? Ki mondta Fülöpnek h tilos egyet is védenie?Black_Adder
meg természetesen az eleve főleg támadófeladatú szélső KP feladata fogni a csatárt...haromt
alapból nem, de ha látom hogy settenkedik be a kapu elé, akkor nem ülök le a 16-osra megnézni, hogy milyen szép gólt is fog lőni a kedves ellenfél, ugyanez volt az első bekapott találatnál is

ez a futballintelligencia, amiből lehet bármekkora játékos, Dzsudzsáknak vajmi kevés jutott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Bogdán szinte végigvédte a Bolton ligakupa meccseit, és nem is rosszul, tegyük hozzá. Szerintem a kapus az megvan.JC6
Én is Bogdán párti vagyok de egy idényben 4 -5 tétmeccs kevés...főleg a kapusoknál... 😕


több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
hát ez lenne a könnyebbik megoldás... 😀


több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
kapust majd angliából honosítunk, védőt meg valamelyik afrikai csodaválogatottból 😀Stez
Honnan? 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elképesztő mekkora hülyeségeket bírtatok beírni a meccs alatt, főleg TTT 😛 a 4. gól egyértelműen Dzsudzsák hibája volt, az 5-ről meg Fülöp nem tehetettHurka
ki kolbászolt középen ember nélkül? Ki mondta Fülöpnek h tilos egyet is védenie?Black_Adder
meg természetesen az eleve főleg támadófeladatú szélső KP feladata fogni a csatárt...

melyik futball akadémián nevelkedsz kedves patrick? Pápai Pintér Attila Focisuli?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bogdán szinte végigvédte a Bolton ligakupa meccseit, és nem is rosszul, tegyük hozzá. Szerintem a kapus az megvan.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
egyértelmű a feladat őszre...egy kapus meg két szélső hátvéd és no problem.... 😂Keano
kapust majd angliából honosítunk, védőt meg valamelyik afrikai csodaválogatottból 😀

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
egyértelmű a feladat őszre...egy kapus meg két szélső hátvéd és no problem.... 😂


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elképesztő mekkora hülyeségeket bírtatok beírni a meccs alatt, főleg TTT 😛 a 4. gól egyértelműen Dzsudzsák hibája volt, az 5-ről meg Fülöp nem tehetettHurka
idezz kiscsillag
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
először is egervári a jó kurva anyádat az első meccsért!!!!

másodsorban a bogdán projectet nyugodtan el lehet kezdeni felépíteni, mert ez a két díszbuzi semmit nem tud hozzátenni.

HAJRÁ MAGYAROK!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Gerát lehet szidni egy adott meccsen, de (mint ahogy ez a vereség is mutatja) fontos hogy hogyan teszed:
Az adott teljesítményét lehet kritizálni (kiét nem?!) de a tehetségét elvitatni hülyeség - sokan tettek így sajnos.
Mi lett volna ha a karrierjében végig árnyékéket játszik és nincs 40 méterre a kaputól mióta Angliában van (kivéve tavaly).

Nagy meccs volt, ha lesz védelmünk lesz eredmény is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
elképesztő mekkora hülyeségeket bírtatok beírni a meccs alatt, főleg TTT 😛 a 4. gól egyértelműen Dzsudzsák hibája volt, az 5-ről meg Fülöp nem tehetettHurka
ki kolbászolt középen ember nélkül? Ki mondta Fülöpnek h tilos egyet is védenie?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem. Tehát ha Gera 10 meccsből 9-en szar, 1-en meg jó, akkor csak azért Istenítsük őt mind a 10 meccsen, mert azon az 1-en jó volt? Ha valaki szar egy meccsen, akkor szar. Ha valaki jó, akkor jó. Sőt oylan is van hogy valaki az első félidőben szar, a másodikban jó 😊eaglesmcnabb
Én meg nem értem. Nem értem, miért kell ezt csinálni. Ez az ember nekem jó barátom. Láttam őt ezer edzésen, és száz meccsen. Tudom, hogy mire képes.
De minden játékos más. Mivel ő szinte szülők nélkül nőtt fel, és nehéz sorsa volt, ezért ott belül még nagyon nehezen viseli el a terheket és ha nagy a nyomás.

Ha nem bíznak benne, nem tud játszani.
Ha rossz posztra teszik, nem tud játszani.
Ha csak vészmegoldás és nem számítanak rá, nem tud játszani.

Nem akarom én őt felmagasztalni, de amióta az eszemet tudom, ilyen magyar játékost még nem láttam. Őt nem fuvarozta az apja minden edzésre, ő nem kapott fél évente új adidas predatort.

Csak azt szeretném, ha megértenétek, hogy én tisztában vagyok a dolgokkal, de tisztában vagyok Zoli képességeivel is. Tudom, hogy már öregszik, de szar, motiválatlan csapatból nehéz kitűnni. Vagy ha nem bízik benned az edződ. Az az egyik legrosszabb, ami futballistával történhet.
Nem kell őt szeretni, lehet utálni, de azt gondolom, hogy ő méltón szolgálta a címeres mezt hosszú évekig. Lehet rosszul játszani, és van, amikor semmi sem jön össze, csak hát, olyan nép ez a magyar, hogy ilyenkor támadni, acsarkodni és szidni nagyon tud, pedig ekkor kellene a segítség.

Érthető a ragaszkodásom és szeretetem felé. Nektek is van kedvenc játékosotok tudom, és elfogult is vagyok, beismerem, de Zoli ezt a sok negatív dolgot egyszerűen nem érdemli meg.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Visszaolvastam 4 oldalt, egészen a meccs kezdetétől a végéig, mert nem voltam itthon.

haromt: ezek után nekem még egyszer ne szidd Gera Zolit. bármit is csinál. olvastam az egyik hsz-ed és kiverte nálam a biztosítékot. (de nem csak most írtál róla csúnyát...).
persze 0-1nél még anyázol, utána meg minden szép és jó, hagyjuk már ezt. tojok rá hogy ki vagy te, egyszerűen ilyet senki nem engedhet meg magának. állj fel onnan, ahonnan ő. utána szólhatsz. rohadtul elegem van, hogy olyanok ugatják a focit, akik egy értelmeset még a labdába sem rúgtak..

a meccsről: ilyen fos védelmet rég láttam. az hogy laczkó a 3. gól előtt kocog a 16osunkon...remélem egy darabig nem lesz válogatott. na meg ez a lázár is sétálgat...akkor kapcsol, amikor Sneijder már pörget...eszem megáll. meccs előtt bele kell verni a fejekbe hosszú perceken keresztül, hogy ez nem az NB1!!! sok ez az 5, de ilyen szar védelem mellett még csoda, hogy csak 5...

mindenesetre láttam olyan dolgokat, amikre lehet építeni.

és remélem, hogy egy darabig nem látok Gera Zoli fikázást, mert ma meghalt a címeres mezért. szerintem még sírt is a 2. góljánál. hatalmas tisztelet!JC6
Értem. Tehát ha Gera 10 meccsből 9-en szar, 1-en meg jó, akkor csak azért Istenítsük őt mind a 10 meccsen, mert azon az 1-en jó volt? Ha valaki szar egy meccsen, akkor szar. Ha valaki jó, akkor jó. Sőt oylan is van hogy valaki az első félidőben szar, a másodikban jó 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Visszaolvastam 4 oldalt, egészen a meccs kezdetétől a végéig, mert nem voltam itthon.

haromt: ezek után nekem még egyszer ne szidd Gera Zolit. bármit is csinál. olvastam az egyik hsz-ed és kiverte nálam a biztosítékot. (de nem csak most írtál róla csúnyát...).
persze 0-1nél még anyázol, utána meg minden szép és jó, hagyjuk már ezt. tojok rá hogy ki vagy te, egyszerűen ilyet senki nem engedhet meg magának. állj fel onnan, ahonnan ő. utána szólhatsz. rohadtul elegem van, hogy olyanok ugatják a focit, akik egy értelmeset még a labdába sem rúgtak..

a meccsről: ilyen fos védelmet rég láttam. az hogy laczkó a 3. gól előtt kocog a 16osunkon...remélem egy darabig nem lesz válogatott. na meg ez a lázár is sétálgat...akkor kapcsol, amikor Sneijder már pörget...eszem megáll. meccs előtt bele kell verni a fejekbe hosszú perceken keresztül, hogy ez nem az NB1!!! sok ez az 5, de ilyen szar védelem mellett még csoda, hogy csak 5...

mindenesetre láttam olyan dolgokat, amikre lehet építeni.

és remélem, hogy egy darabig nem látok Gera Zoli fikázást, mert ma meghalt a címeres mezért. szerintem még sírt is a 2. góljánál. hatalmas tisztelet!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
elképesztő mekkora hülyeségeket bírtatok beírni a meccs alatt, főleg TTT 😛 a 4. gól egyértelműen Dzsudzsák hibája volt, az 5-ről meg Fülöp nem tehetett
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Két vereség Hollandiától, de mégis micsoda különbség. Így ki lehet kapni. Sőt, ha ki kell kapni, csak így szabad.

A védelmet kell összerakni, mert az viszont borzasztó.

Stez: Rudolf baromi sokat melózott mezőnyben. Nem volt látványos, de annál hasznosabb.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Dzsudzsák ma jól játszott? 😮
Fura meglátás, labdához alig ért..
De Rudolf is szánalmas volt, a gólja ellenére viszont mégis ő az Isten

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
de ha kapus nélkül állunk ki, lehet megzavarjuk vele Ibrát 😀Stez
Nincs kiről visszapattanjon rá a labda 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ilyen játékkal van esélyünk a svédek ellenNewman
Csak az a baj hogy ilyenkor is mindig jön a remény hogy nah végre elindultunk fölfelé, szép volt a játék, volt küzdés, majd itthon folytatjuk aztán jönnek a svédek és egy 6. percben szerzett Kallström fejes után egy Zlatan dupla azt 0:3 megint...Hanni
vagy elesik a labdában a 93.percben és megint verhetik szét a szurkerek a magyar kocsmákat 😀
am jól mondod,ez a megszokott forgatókönyv,remélem ezúttal nem így lesz 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Németh Gábor kell ide. NB1 shutout king
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
ilyen játékkal van esélyünk a svédek ellenNewman
Csak az a baj hogy ilyenkor is mindig jön a remény hogy nah végre elindultunk fölfelé, szép volt a játék, volt küzdés, majd itthon folytatjuk aztán jönnek a svédek és egy 6. percben szerzett Kallström fejes után egy Zlatan dupla azt 0:3 megint...Hanni
svédeknek mondjuk pont nem szokásuk simán elverni minket, általában egy Ibra villanással nyernek

de ha kapus nélkül állunk ki, lehet megzavarjuk vele Ibrát 😀

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ilyen játékkal van esélyünk a svédek ellenNewman
Csak az a baj hogy ilyenkor is mindig jön a remény hogy nah végre elindultunk fölfelé, szép volt a játék, volt küzdés, majd itthon folytatjuk aztán jönnek a svédek és egy 6. percben szerzett Kallström fejes után egy Zlatan dupla azt 0:3 megint...