Sorozatok

33 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mondom ezt HIMYM fanként, aki hétről hétre izgalommal várja a részeket, és nem hagyta abba a színvonalcsökkenés/stílusváltás(?) miatt, mint sokan mások innen 😊konqueror
HIMYM-nél nekem csak az első 3 évad adta igazán,ma már én is csak azért nézem mert ezekbe a részekbe bele voltam buzulva,és nem tudnám abbahagyni 😛thebeke
tavaly nyáron egy hét alatt daráltam be a 4 évadot 😛konqueror
Minek kellett egy hét hozzá? 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mondom ezt HIMYM fanként, aki hétről hétre izgalommal várja a részeket, és nem hagyta abba a színvonalcsökkenés/stílusváltás(?) miatt, mint sokan mások innen 😊konqueror
HIMYM-nél nekem csak az első 3 évad adta igazán,ma már én is csak azért nézem mert ezekbe a részekbe bele voltam buzulva,és nem tudnám abbahagyni 😛thebeke
tavaly nyáron egy hét alatt daráltam be a 4 évadot 😛
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
mondom ezt HIMYM fanként, aki hétről hétre izgalommal várja a részeket, és nem hagyta abba a színvonalcsökkenés/stílusváltás(?) miatt, mint sokan mások innen 😊konqueror
HIMYM-nél nekem csak az első 3 évad adta igazán,ma már én is csak azért nézem mert ezekbe a részekbe bele voltam buzulva,és nem tudnám abbahagyni 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hát akkor lehet, hogy nem érdemes tovább nézned. Nekem bejött az első évad is, mondjuk az igaz, hogy a második évad a top nálam is, utána megint visszaesik a színvonal szerintem a harmadik évadban. De nagyjából végig hasonló fajta humorral operál. Lehet, hogy érdemes lenne belenézned valamelyik második évadbeli részbe, ha jól tűröd a spoilereket. Lényegében egy sztori szál van, azt szerintem ki lehet bírni, hogy megtudod.F.Schleck
Annyira bejön h továbbnézzem 😊 csak sokan írták,hogy jobb mint a HIMYM,és ez sztem azért erős túlzás 😊thebeke
HIMYM jobban kipukkad majd

mondom ezt HIMYM fanként, aki hétről hétre izgalommal várja a részeket, és nem hagyta abba a színvonalcsökkenés/stílusváltás(?) miatt, mint sokan mások innen 😊
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Hát akkor lehet, hogy nem érdemes tovább nézned. Nekem bejött az első évad is, mondjuk az igaz, hogy a második évad a top nálam is, utána megint visszaesik a színvonal szerintem a harmadik évadban. De nagyjából végig hasonló fajta humorral operál. Lehet, hogy érdemes lenne belenézned valamelyik második évadbeli részbe, ha jól tűröd a spoilereket. Lényegében egy sztori szál van, azt szerintem ki lehet bírni, hogy megtudod.F.Schleck
Annyira bejön h továbbnézzem 😊 csak sokan írták,hogy jobb mint a HIMYM,és ez sztem azért erős túlzás 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
FNL-ben az a kérdés, hogy elrendezik-e szépen mindenkinek a sorsát, vagy valami drámai véget ér az egész, pl Coach megsérül, meghal, ilyesmi

előbbiben bízomkonqueror
konq nezzel man PM-et 😛Igor
láttam, minnyá válaszolok 😊

most jutottam csak a géphez 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
FNL-ben az a kérdés, hogy elrendezik-e szépen mindenkinek a sorsát, vagy valami drámai véget ér az egész, pl Coach megsérül, meghal, ilyesmi

előbbiben bízomkonqueror
konq nezzel man PM-et 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
FNL-ben az a kérdés, hogy elrendezik-e szépen mindenkinek a sorsát, vagy valami drámai véget ér az egész, pl Coach megsérül, meghal, ilyesmi

előbbiben bízom
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
TBBT-tól mikor lehet várni,hogy annyira jó legyen mint amennyire pl. Ti is írtátok? 😊
Az első pár rész után nekem legalábbis, még nem annyira átütő mint vártam. :/thebeke
Hát akkor lehet, hogy nem érdemes tovább nézned. Nekem bejött az első évad is, mondjuk az igaz, hogy a második évad a top nálam is, utána megint visszaesik a színvonal szerintem a harmadik évadban. De nagyjából végig hasonló fajta humorral operál. Lehet, hogy érdemes lenne belenézned valamelyik második évadbeli részbe, ha jól tűröd a spoilereket. Lényegében egy sztori szál van, azt szerintem ki lehet bírni, hogy megtudod.

több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
TBBT-tól mikor lehet várni,hogy annyira jó legyen mint amennyire pl. Ti is írtátok? 😊
Az első pár rész után nekem legalábbis, még nem annyira átütő mint vártam. :/
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Mondjuk Julie jó hülye idén. (Nem zavar, így is a legjobb...)
csabi19
Julie mikor NEM volt hülye? 😛 Mindig is egy hisztis picsa volt, de jól adja 😊

Az azért gáz volt, ahogy az ellenfél védelme benyelte kétszer egymás után ugyanazt az option futást 😀
Túl sablonos lezárás lenne, ha Coach T elmenne egy nudli egyetemre edzőnek.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.youtube.com/user/MabWebSeries
magyar weben futó sorozat 😊

szerk. most kezdődik a tv2n a h5o már a legelején elkúrták h hátvédnek fordították a qb-tkristof
affffasz, hogy most kell törvénnyel baszakodnom, ez a mab baromijónak tűnik az első rész alapján 😊 Dánke sőn!fetomy
baszod, ez kib.. jó sorozat! 😮 Úgy nézve meg, hogy magyar, és full nullás költségvetés..... hát no comment..
(egyébként végignéztem a 6 részt, ami megvan, épp most komoly volt, hogy betöltöttem a 6. részt, 900 betöltés volt kb. Kimegyek, bejövök, megnézem (kb. 20 perc össz.) és már 1300 majdnem 😊 Ez szabályosan kurvajó!
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
FNL: (talán spoiler, megpróbálom anélkül, nem garantálom... 😊)
1. A múlt hét meglepetés szereplője marad még néhány részt, az utolsó két mondata egyértelműen utal rá... Jó. Hogy marad. 😊 Mondjuk Julie jó hülye idén. (Nem zavar, így is a legjobb...)
2. Coach jövője elég erősen megsejthető.
3. Vince ebben a részben... Sejthető volt. Mondjuk, hogy minden egyszerre... :/
4. Becky mondjuk megfogadhatná a részeg srác tanácsát... Bejövős. 😀

BMS szokásosan király volt a héten, mondjuk a rész végi beharangozóból sejthető a meccs vége... 😀csabi19
FNL SPOILER! én kinézem vince apjából h rálő coachra 😮 SPOILER.brk
SPOILER Nyilván, látszott, hogy Vince azért mert oda lefogni, mert cink lett volna belőle, nem pici... Ennek még ugye lesz folytatása, ahogy mondta... 😊 Ugye itt az a kérdés, hogy Vince mit fogott föl ebből a hétből... SPOILER

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
FNL: (talán spoiler, megpróbálom anélkül, nem garantálom... 😊)
1. A múlt hét meglepetés szereplője marad még néhány részt, az utolsó két mondata egyértelműen utal rá... Jó. Hogy marad. 😊 Mondjuk Julie jó hülye idén. (Nem zavar, így is a legjobb...)
2. Coach jövője elég erősen megsejthető.
3. Vince ebben a részben... Sejthető volt. Mondjuk, hogy minden egyszerre... :/
4. Becky mondjuk megfogadhatná a részeg srác tanácsát... Bejövős. 😀

BMS szokásosan király volt a héten, mondjuk a rész végi beharangozóból sejthető a meccs vége... 😀csabi19
FNL SPOILER! én kinézem vince apjából h rálő coachra 😮 SPOILER
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
FNL: (talán spoiler, megpróbálom anélkül, nem garantálom... 😊)
1. A múlt hét meglepetés szereplője marad még néhány részt, az utolsó két mondata egyértelműen utal rá... Jó. Hogy marad. 😊 Mondjuk Julie jó hülye idén. (Nem zavar, így is a legjobb...)
2. Coach jövője elég erősen megsejthető.
3. Vince ebben a részben... Sejthető volt. Mondjuk, hogy minden egyszerre... :/
4. Becky mondjuk megfogadhatná a részeg srác tanácsát... Bejövős. 😀

BMS szokásosan király volt a héten, mondjuk a rész végi beharangozóból sejthető a meccs vége... 😀

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ugyan nem éppen sorozat, de aki szereti a Top Gear-t, ajánlom mindenképpen a US változatot is követésre. Kicsit féltem tőle, hogy nem lesz olyan jó, mint az eredeti, de nem csalódtam benne. És élvezetessé teszi számomra, hogy tök jó helyeken járnak benne Amerikában.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.youtube.com/user/MabWebSeries
magyar weben futó sorozat 😊

szerk. most kezdődik a tv2n a h5o már a legelején elkúrták h hátvédnek fordították a qb-tkristof
affffasz, hogy most kell törvénnyel baszakodnom, ez a mab baromijónak tűnik az első rész alapján 😊 Dánke sőn!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
most örülünk?

"A CBS berendelte a The Big Bang Theory 5., 6. és 7. évadját"JJ Tiller
Én mindenképp, nem lesz rajtuk semmi nyomás, jöhetnek az eszement dolgok 😀

Egyébként a heti Family Guy zseniális volt, ellenben a Simpsons meg olyan semmilyen... 😕 Mintha kezdenének kifogyni a témából így a 22. évadban. Sajnálom, mert vannak nagyon nagy részek, de ez nagyon rossz volt.

A Lie to Meg szintén nagyon bejött, ez az elmegyógyintézetes 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
most örülünk?

"A CBS berendelte a The Big Bang Theory 5., 6. és 7. évadját"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel úgy érzem, hogy lehetett már párszor, így kiérdemli a sorozat-címkét, így mindenkinek ajánlom a Comedy Centralról Russel Peters egyszemélyes kabaréját!
Egyik éjjel jókat mosolyogtam rajta!
K.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mindkettővel kapcsolatban egyetértek Levivel, a Breaking Bad kötelező program, képi világa és hangulata remek, a színészi munka is kiváló. A Rubiconon kicsit érződik, hogy a pilot és a többi rész nem ugyanannak munkája, vannak olyan, a pilotban bevezetett dolgok, amiket kénytelenek voltak továbbvinni, de nem igazán érzi fontosnak az ember. Képileg és színészileg ez is teljesen rendben van.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
a Rubicont és a Breaking Bad-et néz innen valaki? egy teljesen szubjektív véleményt szeretnék ezekről olvasniJJ Tiller
A Breaking Bad kibaszott jó 😊 Az elején nekem inkább vicces volt, mint nagyon drámai, de aztán ahogy halad a történet, és ér a "bad" újabb és újabb stációiba a főhős, úgy telepszik rá a sötét hangulat az epizódokra (azért a fekete humor végig ott van). A színészi játék lights out, az írók jók és konzekvensek, és el van találva a képi megjelenítés is.

A Rubiconra is sok minden igaz ezekből, de abban azért vannak dolgok, amin csóválhatod a fejed közben, de a színészek jól eladják a showt, a vége kicsit összecsapott, semmilyen.

Mindkettő nézős.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
a Rubicont és a Breaking Bad-et néz innen valaki? egy teljesen szubjektív véleményt szeretnék ezekről olvasni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
The Cape 2 rész után egész jó. A pilot nagyon bejött, azonban a 2. rész elég lassú volt, de azért biztos, hogy fogom nézni.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
most már hivatalos 2012-ben érkezik spartacus 2. évad (rendes évad, nem előzményévad). Főszereplő személye misztikum