Sorozatok

33 feliratkozó

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Spartacus itt még/már jó börben van:
http://www.youtube.com/user/freddiew#p/c/16/NKogQf9ooR8
(amúgy ennek a freddiew gyereknek vannak mókás videói 😊)


több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
ha a Breaking Bad első három része nagyon nem jött be, még érdemes tovább erőlködnöm?
lehet a Deadwoodnak kellene nekiállnom már végre...JJ Tiller
Szerintem még nézz meg 2t, ha akkor se akkor nem.
Én 4-5öt nézek meg mindenből, mielőtt abbahagyom, az Event is addig bírta legutóbb.
BBből én még csak az első évadot láttam, nekem bejött végülis.tenorx
igen ritkán hagyok abba évad vége előtt sorozatot, mert amúgy is csak olyat kezdek el nézni, aminek már korábban jól utánanéztem, és a Breaking Bad se tűnt cseppet sem rossznak... de a két főszereplő szerencsétlenkedése fájdalmasan kínos, kénytelen voltam belepörgetni, annyira zavartak a túlnyújtott jelenetekJJ Tiller
Hát akkor lehet, hogy nem neked való, mert az a sorozat lényege, hogy két alapvetően nem rossz emberből hogyan lesz az. Ezt meg nehéz sok moralizálás nélkül csinálni. Az első évad végétől kicsit pörgősebb lesz, de végig van egy-egy nagyon lassú rész benne.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
ha a Breaking Bad első három része nagyon nem jött be, még érdemes tovább erőlködnöm?
lehet a Deadwoodnak kellene nekiállnom már végre...JJ Tiller
Szerintem még nézz meg 2t, ha akkor se akkor nem.
Én 4-5öt nézek meg mindenből, mielőtt abbahagyom, az Event is addig bírta legutóbb.
BBből én még csak az első évadot láttam, nekem bejött végülis.tenorx
igen ritkán hagyok abba évad vége előtt sorozatot, mert amúgy is csak olyat kezdek el nézni, aminek már korábban jól utánanéztem, és a Breaking Bad se tűnt cseppet sem rossznak... de a két főszereplő szerencsétlenkedése fájdalmasan kínos, kénytelen voltam belepörgetni, annyira zavartak a túlnyújtott jelenetek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ha a Breaking Bad első három része nagyon nem jött be, még érdemes tovább erőlködnöm?
lehet a Deadwoodnak kellene nekiállnom már végre...JJ Tiller
Szerintem még nézz meg 2t, ha akkor se akkor nem.
Én 4-5öt nézek meg mindenből, mielőtt abbahagyom, az Event is addig bírta legutóbb.
BBből én még csak az első évadot láttam, nekem bejött végülis.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
ha a Breaking Bad első három része nagyon nem jött be, még érdemes tovább erőlködnöm?
lehet a Deadwoodnak kellene nekiállnom már végre...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Playmakers-hez nem tudtok valamilyen feliratot?Sinisa
Soldi kedvenc sorozata 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Playmakers-hez nem tudtok valamilyen feliratot?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet, hogy már volt téma, de ezt nézi valaki?
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Game_(U.S._TV_series)

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
új HIMYM...

kíváncsi vagyok hányan kezdtek el telefonálni a rész vége utánkonqueror
Beleillik a sorozat mostani képébe ez a rész, és eddig úgy gondoltam, érdekel annyira, hogy nézzem minden kedden, de lehet, hogy nem... Ez nem az a stílus... Ebből nem lehetett viccesebbet kihozni, ami nem tiszteletlen, de azért ez tényleg nem ugyanaz a sorozat, mint 5 éve.
Mindegy, heti 20 perc belefér, és az is lehet, hogy a jövő heti rész végig röhögős lesz, de valamiért nem hiszem el, hogy megint lesz mondjuk 5 nagyon jó rész egyhuzamban.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
új HIMYM...

kíváncsi vagyok hányan kezdtek el telefonálni a rész vége utánkonqueror
Nem tudom ez már hanyadik évad lehetCowboykarcsi
6
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
új HIMYM...

kíváncsi vagyok hányan kezdtek el telefonálni a rész vége utánkonqueror
Nem tudom ez már hanyadik évad lehet,meg nem akarok látatlanba ítélni,de én kb a 2-3dik évadik nagyon komáltam,gyakorlatilag végig néztem de utánna valahogy nekem nagyon elindult lefelé,valahogy már nem bír lekötni,nem tudom megmagyarázni hogy miért de folyamatosan ez volt,kár érte mert az elején tényleg nagyon szerettem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
új HIMYM...

kíváncsi vagyok hányan kezdtek el telefonálni a rész vége után
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Liam McIntyre lesz Spartacusbriareos
belefér...pc_x
a három komoly jelölt közül a legjobb szvsz

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Liam McIntyre lesz Spartacusbriareos
belefér...


több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Liam McIntyre lesz Spartacus

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Már olyan sok jót olvastam a Dexter című sorozatról, hát belecsaptam. Első picit fura volt, és vontatott, de 2 rész megnézése után egyre jobban tetszik, egész különleges alapötlet, különös hangulat, és karakter, egyre jobban tetszik. Ahogy látom csak 12 részesek az évadok, így gondolom végig érdekesek, izgalmasak lehetnek az évadok?zavi27
kicsit lassan indul az első évad, de 5-6 rész utána nagyon jó és izgalmas lesz
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Már olyan sok jót olvastam a Dexter című sorozatról, hát belecsaptam. Első picit fura volt, és vontatott, de 2 rész megnézése után egyre jobban tetszik, egész különleges alapötlet, különös hangulat, és karakter, egyre jobban tetszik. Ahogy látom csak 12 részesek az évadok, így gondolom végig érdekesek, izgalmasak lehetnek az évadok?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én szeretem mindkettőt, Bart és Homér hangja is remek az amerikai változatban, [homér hangja, Szegeden volt pár éve rendező, csak most nem jut eszembe a neve] meg nyilván egy zseni. 😊

megvan: Székhelyi József. Szóval tényleg remek az ő hangja. 😊marci
A színház igazgatója volt, elég sokszor össze lehetett futni vele a városban. Kicsit szürreális volt meghallani Homer Simspon hangját meghallani a Kárász utcán pl. 😊Döme
Igen-igen, direktor urat akartam eredetileg írni (asszem ezt szót sokszor használták a színház igazgatójára), aztán gondoltam fordítok, de így meg elvesztette a jelentését. 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
mellette léteztem iskonqueror
😀
Nekem emlékszem a 21 évad Simpson család volt 2 v 3 hét suli mellett. Na azután nem találtam egy darabig semmit viccesnektenorx
a Simpson család meddig van amúgy magyarul szinkronizálva? mert ez az egyetlen sorozat, amit eredeti hanggal képtelen vagyok megnézni...JJ Tiller
német szinkron a legjobb, magyar nekem túl krákogó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én szeretem mindkettőt, Bart és Homér hangja is remek az amerikai változatban, [homér hangja, Szegeden volt pár éve rendező, csak most nem jut eszembe a neve] meg nyilván egy zseni. 😊

megvan: Székhelyi József. Szóval tényleg remek az ő hangja. 😊marci
A színház igazgatója volt, elég sokszor össze lehetett futni vele a városban. Kicsit szürreális volt meghallani Homer Simspon hangját meghallani a Kárász utcán pl. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én szeretem mindkettőt, Bart és Homér hangja is remek az amerikai változatban, [homér hangja, Szegeden volt pár éve rendező, csak most nem jut eszembe a neve] meg nyilván egy zseni. 😊

megvan: Székhelyi József. Szóval tényleg remek az ő hangja. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mellette léteztem iskonqueror
😀
Nekem emlékszem a 21 évad Simpson család volt 2 v 3 hét suli mellett. Na azután nem találtam egy darabig semmit viccesnektenorx
a Simpson család meddig van amúgy magyarul szinkronizálva? mert ez az egyetlen sorozat, amit eredeti hanggal képtelen vagyok megnézni...JJ Tiller
Ncoreon 13.ig van fent, de egyetértek veled, a Simpson család magyar szinkronja kurva jó, főleg Homeré 😀 Egyébként én asszem a 6. vagy 7.ig néztem magyarul, utána kellett 1-2 évad még megszoktam az eredetit.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Minek kellett egy hét hozzá? 😀tenorx
mellette léteztem iskonqueror
😀
Nekem emlékszem a 21 évad Simpson család volt 2 v 3 hét suli mellett. Na azután nem találtam egy darabig semmit viccesnektenorx
a Simpson család meddig van amúgy magyarul szinkronizálva? mert ez az egyetlen sorozat, amit eredeti hanggal képtelen vagyok megnézni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tavaly nyáron egy hét alatt daráltam be a 4 évadot 😛konqueror
Minek kellett egy hét hozzá? 😀tenorx
mellette léteztem iskonqueror
😀
Nekem emlékszem a 21 évad Simpson család volt 2 v 3 hét suli mellett. Na azután nem találtam egy darabig semmit viccesnek.

Egyébként aki továbbra se nézi a Communityt, annak csak ajánlani tudom. Himym a fénykorában színvonal végig + még egy kicsi.

Illetve az Eastbound & Downt is csak ajánlani tudom, bár az inkább a betegebb Office színvonal.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
HIMYM-nél nekem csak az első 3 évad adta igazán,ma már én is csak azért nézem mert ezekbe a részekbe bele voltam buzulva,és nem tudnám abbahagyni 😛thebeke
tavaly nyáron egy hét alatt daráltam be a 4 évadot 😛konqueror
Minek kellett egy hét hozzá? 😀tenorx
mellette léteztem is