Sorozatok

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Tomeee 753
Ledaráltam a két Misfits évadot, hát új kedvencem van 😊 Ajánlom mindenkinek.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
dehogyis, most a sorozatok nagy része a szokásos téli szüneten van. Január 20-án új rész.shawnka
Nem nagyon tudtam kiigazodni rajta, mert előzőnél 11 és 12 részt írt, hogy egybe van, de most látom imdb-n is 20-ára írja a 12. részt. Mondjuk csodálkoztam is, hogy most csak ilyen kevés rész lenne. 😊

Steve Carellről van valami friss hír? Ha jól emlékszem arról volt szó, hogy a 7. vagy 8. évad után otthagyja a sorozatot. :/
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Végre sikerült megtalálnom mikortól folytatódik a "V". Mától... Már nagyon várom, pláne hogy az Office-nak ha jól tudom a karácsonyi volt az évad utolsó része.süti
dehogyis, most a sorozatok nagy része a szokásos téli szüneten van. Január 20-án új rész.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Végre sikerült megtalálnom mikortól folytatódik a "V". Mától... Már nagyon várom, pláne hogy az Office-nak ha jól tudom a karácsonyi volt az évad utolsó része.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ez a mother rész eléggé WTF volt.
lehet benne SPOILER
Dráma kategóriában akarnak Golden Globe-ot nyerni? Nem hiszem, hogy ebből vmi poént akarnak kihozni.Bébé
SPOILER


szerintem csak annyi, hogy az élet zajlik, nem minden csupa móka, kacagás, játék, mese, a rossz dolgokkal is együtt kell élni sajnos. kicsiben ez volt Robinnal is. úgy látom megcélozzák azt a réteget, mint amivé én is váltam, hogy a történetet nézik, kíváncsiak a szereplőkre. ha belegondoltok eddig is voltak szomorú végű részek. féktelen kacagásra meg ott a TBBT

maga a rész nekem bejött, tetszettek a visszautalások (érzéktompító, Robin összes). végig azon agyaltam, hogy miképp lehet a gyerektelenség a dráma, hiszen tudjuk, hogy az első kölök fiú lesz, és születni fog. de mikor hívta már tudtam mi leszkonqueror
az amúgy csak nekem tűnt fel hogy a háttérben folyamatos visszaszámlálás volt 50-től? ezt a poén azért a Community jobban sütötte el, hogy a háttérben mindig van vmikisvanek4
visszanéztem pár kockát, és valóban
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Ez a mother rész eléggé WTF volt.
lehet benne SPOILER
Dráma kategóriában akarnak Golden Globe-ot nyerni? Nem hiszem, hogy ebből vmi poént akarnak kihozni.Bébé
SPOILER


szerintem csak annyi, hogy az élet zajlik, nem minden csupa móka, kacagás, játék, mese, a rossz dolgokkal is együtt kell élni sajnos. kicsiben ez volt Robinnal is. úgy látom megcélozzák azt a réteget, mint amivé én is váltam, hogy a történetet nézik, kíváncsiak a szereplőkre. ha belegondoltok eddig is voltak szomorú végű részek. féktelen kacagásra meg ott a TBBT

maga a rész nekem bejött, tetszettek a visszautalások (érzéktompító, Robin összes). végig azon agyaltam, hogy miképp lehet a gyerektelenség a dráma, hiszen tudjuk, hogy az első kölök fiú lesz, és születni fog. de mikor hívta már tudtam mi leszkonqueror
az amúgy csak nekem tűnt fel hogy a háttérben folyamatos visszaszámlálás volt 50-től? ezt a poén azért a Community jobban sütötte el, hogy a háttérben mindig van vmi
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ez a mother rész eléggé WTF volt.
lehet benne SPOILER
Dráma kategóriában akarnak Golden Globe-ot nyerni? Nem hiszem, hogy ebből vmi poént akarnak kihozni.Bébé
SPOILER


szerintem csak annyi, hogy az élet zajlik, nem minden csupa móka, kacagás, játék, mese, a rossz dolgokkal is együtt kell élni sajnos. kicsiben ez volt Robinnal is. úgy látom megcélozzák azt a réteget, mint amivé én is váltam, hogy a történetet nézik, kíváncsiak a szereplőkre. ha belegondoltok eddig is voltak szomorú végű részek. féktelen kacagásra meg ott a TBBT

maga a rész nekem bejött, tetszettek a visszautalások (érzéktompító, Robin összes). végig azon agyaltam, hogy miképp lehet a gyerektelenség a dráma, hiszen tudjuk, hogy az első kölök fiú lesz, és születni fog. de mikor hívta már tudtam mi lesz
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a mother rész eléggé WTF volt.
lehet benne SPOILER
Dráma kategóriában akarnak Golden Globe-ot nyerni? Nem hiszem, hogy ebből vmi poént akarnak kihozni.Bébé
Valóban durva volt a vége 😕
RoE ütött, Adamen egyre többet lehet röhögni 😀
Two and a Half Men meg hozta a szokásos 20 perc röhögést.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ez a mother rész eléggé WTF volt.
lehet benne SPOILER
Dráma kategóriában akarnak Golden Globe-ot nyerni? Nem hiszem, hogy ebből vmi poént akarnak kihozni.
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
FNL!!!
big up, az most nagyon jó rész volt!
SPOILER Street 😊 külön tetszik, hogy meghagyták Panthers támogatónak, így életszerűbb a dolog SPOILER.brk
kicsi spoiler
Nekem is tetszett, Street meg ugye külön öröm, hogy az egyetlen, aki megmaradt kéknek. 😊 Egyébként jó lenne, ha jönne vissza a régi gárda is, pl. 33 eléggé hiányzik... 😊 Régi ismerősebb Panthers playákat sajnálom, hogy kihagyták.
Mondjuk ez a rész elég sok dolgot megmutatott, bár a telefonhívás után másra gondoltam. De ezzel sokat megtudtunk...
A rész végén meg ez a rövid összevágás nem volt rossz, bár így csak jobban várom a következőt. 😊
kicsi spoiler végecsabi19
Az új részekhez nektek van feliratotok?
Nekem csak a 4. részig van. :SRSG
Angol... A hosszún szokott lenni 1 nappal a rész után. Magyarra nem igazán várok már...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FNL!!!
big up, az most nagyon jó rész volt!
SPOILER Street 😊 külön tetszik, hogy meghagyták Panthers támogatónak, így életszerűbb a dolog SPOILER.brk
kicsi spoiler
Nekem is tetszett, Street meg ugye külön öröm, hogy az egyetlen, aki megmaradt kéknek. 😊 Egyébként jó lenne, ha jönne vissza a régi gárda is, pl. 33 eléggé hiányzik... 😊 Régi ismerősebb Panthers playákat sajnálom, hogy kihagyták.
Mondjuk ez a rész elég sok dolgot megmutatott, bár a telefonhívás után másra gondoltam. De ezzel sokat megtudtunk...
A rész végén meg ez a rövid összevágás nem volt rossz, bár így csak jobban várom a következőt. 😊
kicsi spoiler végecsabi19
Az új részekhez nektek van feliratotok?
Nekem csak a 4. részig van. :S
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Botrány, hogy a Rubicon utolsó két részében mennyire elkúrták az egészen kiváló évadot. Ráadásul a kasza miatt már helyre se hozhatják.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Épp most fejeztem be a Wire 3. évadot... Nyár elején lejött, végére befejeztem az elsőt, ősszel a másodikat, most 2 nap alatt meg lement a 3.... Remélem minél gyorsabban megnézem mind az ötöt.
A lényeg, hogy nagyon jó. Tremé miatt/után kezdtem el nézni, hasonló stílus, a lényeg, hogy zsír. Comedyket kivéve (az teljesen más...) ez a két sorozat az, amit tényleg bejött, és nem csak egy-két rész/évad volt nézhető belőle (nekem)...

Tremé második évadról egyébként lehet tudni, mikor indul?
Ja, és a másik két (nem régi) David Simon minisorozatot, a The Corner-t és a Generation Kill-t érdemes elkezdeni nézni, ha ezek bejöttek?csabi19
generation kill nekem bejöttbriareos
Köszkösz, király, akkor a Drót után nyomatom azt...
Mondjuk lehet, hogy az már a nyáron lesz... 😕

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
californication s04e01-02 kikerült a netre
hivatalosan jan. 9-én jön
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
január 27.-én debutál a Skins ötödik évadja. Vegyesek az érzelmeim efelé már most...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Épp most fejeztem be a Wire 3. évadot... Nyár elején lejött, végére befejeztem az elsőt, ősszel a másodikat, most 2 nap alatt meg lement a 3.... Remélem minél gyorsabban megnézem mind az ötöt.
A lényeg, hogy nagyon jó. Tremé miatt/után kezdtem el nézni, hasonló stílus, a lényeg, hogy zsír. Comedyket kivéve (az teljesen más...) ez a két sorozat az, amit tényleg bejött, és nem csak egy-két rész/évad volt nézhető belőle (nekem)...

Tremé második évadról egyébként lehet tudni, mikor indul?
Ja, és a másik két (nem régi) David Simon minisorozatot, a The Corner-t és a Generation Kill-t érdemes elkezdeni nézni, ha ezek bejöttek?csabi19
generation kill nekem bejött

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Épp most fejeztem be a Wire 3. évadot... Nyár elején lejött, végére befejeztem az elsőt, ősszel a másodikat, most 2 nap alatt meg lement a 3.... Remélem minél gyorsabban megnézem mind az ötöt.
A lényeg, hogy nagyon jó. Tremé miatt/után kezdtem el nézni, hasonló stílus, a lényeg, hogy zsír. Comedyket kivéve (az teljesen más...) ez a két sorozat az, amit tényleg bejött, és nem csak egy-két rész/évad volt nézhető belőle (nekem)...

Tremé második évadról egyébként lehet tudni, mikor indul?
Ja, és a másik két (nem régi) David Simon minisorozatot, a The Corner-t és a Generation Kill-t érdemes elkezdeni nézni, ha ezek bejöttek?

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
képeket nézzétek meg.
http://www.pvillepanthers.com/
kemény 😊.brk
LOL
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
képeket nézzétek meg.
http://www.pvillepanthers.com/
kemény 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
ST rajongóknak!
http://velvet.hu/2010/karacsony/klingon_nyelven_mutattak_be_a_karacsonyi_eneket/

Csak annyit tudok mondani:
KAPLA!




több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Végignéztem a Sons of Anarchy-t. 3 nap alatt lement a 3 évad. Egyszerűen nem lehet abbahagyni. Az egyik legjobb sorozat amit valaha csináltak. Nagyon nagyon jól meg van írva. Olyan fordulatok vannak, hogy az agyam eldobtam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Playmakers fenn van egyben a "tizesen".
Tud esetleg valaki hozzá angol / magyar feliratot?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pár hete elkezdtem nézni a Gyilkos Elméket előlről... Iszonyat jó! Ebben a műfajban No. 1. még mindig...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.sorozatjunkie.hu/2010/12/16/the-good-guys-kasza/ 😕

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
FNL!!!
big up, az most nagyon jó rész volt!
SPOILER Street 😊 külön tetszik, hogy meghagyták Panthers támogatónak, így életszerűbb a dolog SPOILER.brk
kicsi spoiler
Nekem is tetszett, Street meg ugye külön öröm, hogy az egyetlen, aki megmaradt kéknek. 😊 Egyébként jó lenne, ha jönne vissza a régi gárda is, pl. 33 eléggé hiányzik... 😊 Régi ismerősebb Panthers playákat sajnálom, hogy kihagyták.
Mondjuk ez a rész elég sok dolgot megmutatott, bár a telefonhívás után másra gondoltam. De ezzel sokat megtudtunk...
A rész végén meg ez a rövid összevágás nem volt rossz, bár így csak jobban várom a következőt. 😊
kicsi spoiler vége