Sorozatok

33 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még egy kis Eastbound & Down promo tőlem 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Katie Perry a HIMYM-ben 😊
http://www.cbs.com/forum/posts/list/142731.pageSzobi22
a muppet show már profitált belőle egyszer
http://www.blogdonkadonk.com/wp-content/uploads/2010/09/Katy_Perry_Elmo.gif

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Landry -> Rice. Matt nagyijának meséli, aki azt hiszi ez Dallasban van, de jön a javítás ott a dicső SMU van 😛 (meg persze hozzáteszi, hogy a Rice Houstonban van)deny79
Jaja, így már megvan. 😊

Más: Most fejeztem be a Drótot... Még mindig annyi, hogy nagyon jó. 😊
Nem kicsit életszagú a dolog, érdekes megnézni, ki hova jut a végén. A legdurvább mondjuk szerintem a tanulók változása, mi lett a végére Nay-ből, Michael-ből, Randy-ből, Duquan-ból. A Marlo-s dolgot viszont nem teljesen értem a végén, mindegy, gondolom annyi, hogy ő ezt, így nem csinálja... De hogy mi lett vele, nem tudom. (Gondolom börtön, de... :/ )
Alapvetően az ötlet, hogy új évad -->> új szereplőgárda, akik vagy maradnak, vagy nem... Nagyon tetszik. Kíváncsi leszek, a Tremé-ben is ez lesz-e... Nyilván nem lesz vagy 10 új szereplő évente, akik csoportot alkotnak, de 1-1 új családot/párt/nem tudom mit el tudnék képzelni simán.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/user/MabWebSeries
magyar weben futó sorozat 😊

szerk. most kezdődik a tv2n a h5o már a legelején elkúrták h hátvédnek fordították a qb-t
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Landry -> Rice. Matt nagyijának meséli, aki azt hiszi ez Dallasban van, de jön a javítás ott a dicső SMU van 😛 (meg persze hozzáteszi, hogy a Rice Houstonban van)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lyla anyja pedig a Baylorra járt 😊

a Rice-ra egyik random ismeretlen osztálytársa ment Tyrának, aki ezen berágott, hogy egy ilyen idióta ribit hogyan vehettek fel a Rice-ra 😊

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
azt a Texas State pályáján forgatták és a mascot is stimmelt.Höri
Mondtam én ennek az ellenkezőjét? 😊
Maga az egyetem kitalált... És valószínű ez van most is, gondolom az Oklahoma State pálya/campus volt a helyszín... De maga az egyetem nincs, nem létezik... Még a Big 12-t is mondja. Nem stimmel.
Cserébe, ha már itt tartunk... Az az egyetem, aminek a scoutja/edzője figyelte Smasht sok évig, létezik?csabi19
melyik? az a kis fekaegyetem asszem nem létezik, ahová került az viszont igen (Texas A&M Aggies)

Riggins ahová ment San Antonio State asszem nincs

amik voltak az LSU ahová Voodoo akart menni, Texas ahová Tyra ment, Vanderbilt ahová Lyla ment. Landry nemtom hová került. és az is rejtély mi lett JD-velkonqueror
Kösz mindkettőtöknek...
Landry nem Rice? Valamiért arra emlékszem... Lehet, hogy nagyon nagy mellé... 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
A TMU, ami meg a legtöbbször volt eddig említve, na, az is kitalált suli... Texas Methodist University, meg a wiki is ezt mondja... Szóval akármi lehet, én is néztem... De valószínű ez is ilyen habi lesz.csabi19
azt a Texas State pályáján forgatták és a mascot is stimmelt.Höri
Mondtam én ennek az ellenkezőjét? 😊
Maga az egyetem kitalált... És valószínű ez van most is, gondolom az Oklahoma State pálya/campus volt a helyszín... De maga az egyetem nincs, nem létezik... Még a Big 12-t is mondja. Nem stimmel.
Cserébe, ha már itt tartunk... Az az egyetem, aminek a scoutja/edzője figyelte Smasht sok évig, létezik?csabi19
melyik? az a kis fekaegyetem asszem nem létezik, ahová került az viszont igen (Texas A&M Aggies)

Riggins ahová ment San Antonio State asszem nincs

amik voltak az LSU ahová Voodoo akart menni, Texas ahová Tyra ment, Vanderbilt ahová Lyla ment. Landry nemtom hová került. és az is rejtély mi lett JD-vel
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cserébe, ha már itt tartunk... Az az egyetem, aminek a scoutja/edzője figyelte Smasht sok évig, létezik?csabi19
nem.

és Riggins-nél sem stimmelt a (UT) San Antonio, mivel csak abban az évben indult a program, a sorozatbeli coach viszont azért recruitolta őt, mert kiürült a backfield 😊

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
zsír volt. Vince most elég segg, de úgyis helyre lesz rakva. ezt az Oklahoma Tech nevű egyetemet viszont nem tudtam hová tenni, Oklahoma State színekkel, de említve volt, hogy "next Sooner game" :/ főleg annak tudatában, hogy a Sooners már volt említve rendesen is, mikor Timet akarták megszerezni. szóval az OT marad Okie Statekonqueror
A TMU, ami meg a legtöbbször volt eddig említve, na, az is kitalált suli... Texas Methodist University, meg a wiki is ezt mondja... Szóval akármi lehet, én is néztem... De valószínű ez is ilyen habi lesz.csabi19
azt a Texas State pályáján forgatták és a mascot is stimmelt.Höri
Mondtam én ennek az ellenkezőjét? 😊
Maga az egyetem kitalált... És valószínű ez van most is, gondolom az Oklahoma State pálya/campus volt a helyszín... De maga az egyetem nincs, nem létezik... Még a Big 12-t is mondja. Nem stimmel.
Cserébe, ha már itt tartunk... Az az egyetem, aminek a scoutja/edzője figyelte Smasht sok évig, létezik?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azám 😊 kár h a rész csak az utolsó 10 percre lett érdekes, addig elég súlytalan volt.brk
zsír volt. Vince most elég segg, de úgyis helyre lesz rakva. ezt az Oklahoma Tech nevű egyetemet viszont nem tudtam hová tenni, Oklahoma State színekkel, de említve volt, hogy "next Sooner game" :/ főleg annak tudatában, hogy a Sooners már volt említve rendesen is, mikor Timet akarták megszerezni. szóval az OT marad Okie Statekonqueror
A TMU, ami meg a legtöbbször volt eddig említve, na, az is kitalált suli... Texas Methodist University, meg a wiki is ezt mondja... Szóval akármi lehet, én is néztem... De valószínű ez is ilyen habi lesz.csabi19
azt a Texas State pályáján forgatták és a mascot is stimmelt.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Új FNL... 😊
Inkább nem írok spoilert, de vége valami nagyon nagy poén... 😀 Vagyis nem vicces, de váratlan és örülök, ebből jó dolgo(ka)t lehet kihozni... 😊csabi19
azám 😊 kár h a rész csak az utolsó 10 percre lett érdekes, addig elég súlytalan volt.brk
zsír volt. Vince most elég segg, de úgyis helyre lesz rakva. ezt az Oklahoma Tech nevű egyetemet viszont nem tudtam hová tenni, Oklahoma State színekkel, de említve volt, hogy "next Sooner game" :/ főleg annak tudatában, hogy a Sooners már volt említve rendesen is, mikor Timet akarták megszerezni. szóval az OT marad Okie Statekonqueror
A TMU, ami meg a legtöbbször volt eddig említve, na, az is kitalált suli... Texas Methodist University, meg a wiki is ezt mondja... Szóval akármi lehet, én is néztem... De valószínű ez is ilyen habi lesz.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Új FNL... 😊
Inkább nem írok spoilert, de vége valami nagyon nagy poén... 😀 Vagyis nem vicces, de váratlan és örülök, ebből jó dolgo(ka)t lehet kihozni... 😊csabi19
azám 😊 kár h a rész csak az utolsó 10 percre lett érdekes, addig elég súlytalan volt.brk
zsír volt. Vince most elég segg, de úgyis helyre lesz rakva. ezt az Oklahoma Tech nevű egyetemet viszont nem tudtam hová tenni, Oklahoma State színekkel, de említve volt, hogy "next Sooner game" :/ főleg annak tudatában, hogy a Sooners már volt említve rendesen is, mikor Timet akarták megszerezni. szóval az OT marad Okie State
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Új FNL... 😊
Inkább nem írok spoilert, de vége valami nagyon nagy poén... 😀 Vagyis nem vicces, de váratlan és örülök, ebből jó dolgo(ka)t lehet kihozni... 😊csabi19
azám 😊 kár h a rész csak az utolsó 10 percre lett érdekes, addig elég súlytalan volt
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Katie Perry a HIMYM-ben 😊
http://www.cbs.com/forum/posts/list/142731.page

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor hogy ma is legyen Eastbound & Down promo, tényleg kezdjétek el nézni 😀
Így kezdődik az egész sorozat:
You're fucking out!
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Új FNL... 😊
Inkább nem írok spoilert, de vége valami nagyon nagy poén... 😀 Vagyis nem vicces, de váratlan és örülök, ebből jó dolgo(ka)t lehet kihozni... 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a mostani az utolsó évada.shawnka
Köszi. Én sajnálom nagyon, mert jó volt látni egy sorozatban is. Nem tartozik a nagyobb sztárok közé, de szerintem jó színész.süti
remélem nem hoznak valami új főnököt a helyére, és valamelyik mostani alkalmazott lesz a boss. mondjuk Dwight 😂shawnka
Akinek én nagyon örülnék, az Kenny fucking Powers!
Ha valaki nem nézné még az Eastbound & Downt az sürgősen kezdje el 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
az amúgy csak nekem tűnt fel hogy a háttérben folyamatos visszaszámlálás volt 50-től? ezt a poén azért a Community jobban sütötte el, hogy a háttérben mindig van vmikisvanek4
nekem nem tűnt fel a visszaszámlálás, csak a rengeteg szám, de igazad van:
http://tv.popcrunch.com/how-i-met-your-mother-countdown-to-bad-news-himym-video/

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
remélem nem hoznak valami új főnököt a helyére, és valamelyik mostani alkalmazott lesz a boss. mondjuk Dwight 😂shawnka
Én támogatnám, de szerintem Darryl lesz. Már mikor feljött a raktárból erre gondoltam, igaz nem éppen egy olyan kvalitású ember aki átvehetné a posztot. Viszont Tobynak tudnék örülni, a legnagyobb arc az egész sorozatba. 😀 Csak sajnos alig van szerepe. :/süti
persze, mert ő az egyik fő írója a sorozatnak. Kelly-t játszó hölgy a másik, Ryan meg a harmadik.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
remélem nem hoznak valami új főnököt a helyére, és valamelyik mostani alkalmazott lesz a boss. mondjuk Dwight 😂shawnka
Én támogatnám, de szerintem Darryl lesz. Már mikor feljött a raktárból erre gondoltam, igaz nem éppen egy olyan kvalitású ember aki átvehetné a posztot. Viszont Tobynak tudnék örülni, a legnagyobb arc az egész sorozatba. 😀 Csak sajnos alig van szerepe. :/
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
a mostani az utolsó évada.shawnka
Köszi. Én sajnálom nagyon, mert jó volt látni egy sorozatban is. Nem tartozik a nagyobb sztárok közé, de szerintem jó színész.süti
remélem nem hoznak valami új főnököt a helyére, és valamelyik mostani alkalmazott lesz a boss. mondjuk Dwight 😂
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a mostani az utolsó évada.shawnka
Köszi. Én sajnálom nagyon, mert jó volt látni egy sorozatban is. Nem tartozik a nagyobb sztárok közé, de szerintem jó színész.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicist off; de tegnapi egy amerikai lottósorsoláson kihúztak 4-et a Lost titokzatos 6 számából. A sorosoláson 4 8 15 25 47 + 42 jött tegnap este ki; a sorozatban a 4, 8, 15, 16, 23, 42 komináció játszott prominens szerepet. Jellemző hogy 9078-an tették meg a Lost számait; ők fejenként 150 dolcsival lettek gazdagabbak.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
dehogyis, most a sorozatok nagy része a szokásos téli szüneten van. Január 20-án új rész.shawnka
Nem nagyon tudtam kiigazodni rajta, mert előzőnél 11 és 12 részt írt, hogy egybe van, de most látom imdb-n is 20-ára írja a 12. részt. Mondjuk csodálkoztam is, hogy most csak ilyen kevés rész lenne. 😊

Steve Carellről van valami friss hír? Ha jól emlékszem arról volt szó, hogy a 7. vagy 8. évad után otthagyja a sorozatot. :/süti
a mostani az utolsó évada.